Οι συμμετοχές στο χειμερινό κύπελλο ρίψεων

O πρώτος αγώνας για τη σεζόν του ανοιχτού στίβου διεξάγεται αύριο στο Καυτανζόγλειο στάδιο με το 3ο Χειμερινό κύπελλο ρίψεων να συγκεντρώνει τους κορυφαίους ρίπτες από ολόκληρη της χώρα στη Θεσσαλονίκη.

Ο συγκεκριμένος αγώνες δεν αποτελεί κριτήριο επίτευξης ορίων για τις μεγάλες διοργανώσεις, παρά μόνο για την ένταξη στην Εθνική ομάδα.

                                     ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣΜΑΡΙΝΟΣ2000Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2ΒΑΡΑΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2002ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
4ΓΕΝΝΙΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2002ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
5ΔΗΜΟΥΔΗΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ2000ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
6ΔΟΜΑΣΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2001ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
7ΙΩΑΝΝΙΔΗΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002ΦΙΚΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
8ΚΑΙΣΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2000ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
9ΚΑΝΟΤΖΙΑΝΧΡΗΣΤΟΣ2001ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
10ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΡΤΕΜΙΟΣ2000ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2000ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
12ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
13ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
15ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
16ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
17ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2000ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18ΜΠΑΜΠΟΤΣΙΑΡΜΕΛΝΤΟ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
19ΟΥΡΟΥΜΗΣΛΑΖΑΡΟΣ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
20ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣΟΔΥΣΣΕΑΣ2003ΠΑΟΚ
21ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
22ΤΣΙΤΣΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2000Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
23ΦΩΤΙΑΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
                                       ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1998ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
2ΒΟΥΡΛΑΚΗΣΛΕΥΤΕΡΗΣ1998Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
3ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1999ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣ1999ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣ1998ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
6ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ1999ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
7ΤΟΥΦΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1999Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                         ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ΑΓΓΕΛΟΥΚΩΝ/ΝΟΣ1997ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1994ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ1995ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
4ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1989Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
5ΔΑΚΤΥΛΟΥΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1989ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6ΖΩΤΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣ1996Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7ΚΑΣΜΙΡΗΣΧΡΗΣΤΟΣ1996ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙΦΡΑΝΤΣΙ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1984ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
10ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1985Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11ΠΑΠΑΔΑΚΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣ1994ΠΑΟΚ
12ΣΑΝΤΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1995ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
13ΛΑΔΙΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1997ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
                                  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2002ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
2ΓΕΝΝΙΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2002ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
3ΔΗΜΟΥΔΗΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ2000ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
4ΖΑΛΤΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ2000Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
5ΚΑΙΣΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2000ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
6ΚΑΝΟΤΖΙΑΝΧΡΗΣΤΟΣ2001ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
7ΚΑΠΡΑΓΚΟΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2002ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8ΚΟΡΑΚΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
9ΛΕΩΝΩΒΑΝΔΡΙΑΝΟΣ2002ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
10ΜΑΛΑΤΟΣΕΥΘΥΜΗΣ2001Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
11ΜΑΤΖΙΡΗΣΘΑΝΑΣΗΣ2000Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
12ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2000ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13ΟΥΡΟΥΜΗΣΛΑΖΑΡΟΣ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
14ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣΟΔΥΣΣΕΑΣ2003ΠΑΟΚ
15ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
16ΤΕΛΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001ΑΣ ΡΗΓΑΣ
17ΤΟΠΑΛΙΔΗΣΦΟΙΒΟΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
18ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2002Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
                                      ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1ΒΟΥΡΛΑΚΗΣΛΕΥΤΕΡΗΣ1998Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
2ΓΕΝΝΙΚΗΣΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ1999ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
3ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1999ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4ΖΑΡΚΑΔΑΣΧΡΗΣΤΟΣ1998ΓΣ ΒΟΛΟΥ
5ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1999Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
6ΚΟΡΑΚΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1998Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
8ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣ1999ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣΧΡΗΣΤΟΣ1998ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
10ΤΟΥΦΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1999Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
11ΤΣΙΩΛΗΣΦΩΤΗΣ1998ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
                                      ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ1989Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
2ΖΩΤΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣ1996Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
3ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣΙΑΣΩΝΑΣ1994ΠΑΣ ΠΡΩΤ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4ΚΑΣΜΙΡΗΣΧΡΗΣΤΟΣ1996ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
5ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙΦΡΑΝΤΣΙ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
6ΜΠΑΡΚΑΣΣΠΥΡΟΣ1996ΓΣ ΒΟΛΟΥ
7ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ1985Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
8ΠΑΠΑΔΑΚΗΣΣΤΕΦΑΝΟΣ1994ΠΑΟΚ
9ΠΕΝΤΙΚΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1986ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠΕΛ.
10ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣΜΑΝΩΛΗΣ1997ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
11ΣΤΕΦΑΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1993Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
12ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣΑΝΔΡΕΑΣ1995ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13ΧΡΗΣΤΟΥΑΝΔΡΕΑΣΚΥΠΡΟΣ

 

                                         ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1ΒΑΡΑΚΑΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣΑΡΤΕΜΙΟΣ2000ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
4ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2001ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7ΜΑΤΖΙΡΗΣΘΑΝΑΣΗΣ2000Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8ΜΕΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥΑΝΕΣΤΗΣ2001ΠΑΟΝ
9ΜΠΑΜΠΟΤΣΙΑΡΜΕΛΝΤΟ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
10ΣΑΜΑΡΑΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2001ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
12ΤΑΝΤΣΙΝΗΣΑΓΓΕΛΟΣ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
13ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣ2002ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
14ΤΣΙΤΣΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2000Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
                                           ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
1ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣΡΑΦΑΗΛ1998Ο.Φ.Η.
2ΔΟΪΡΑΝΛΗΣΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ1998Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
3ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4ΜΠΟΖΙΝΗΣΠΑΥΛΟΣ1999Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
5ΜΥΛΩΝΑΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1999Φ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
6ΟΥΡΟΥΤΣΙΓΙΟΝΙ1999ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
7ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣΜΙΧΑΛΗΣ1998Ο.Φ.Η.
8ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣΓΙΩΡΓΟΣ1988Φ.Γ.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ
                                          ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1ΑΓΓΕΛΟΥΚΩΝ/ΝΟΣ1997ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ
3ΒΕΝΕΤΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1985Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
4ΚΟΛΩΝΙΑΣΛΕΩΝΙΔΑΣ1996Ο.Π.Θ
5ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ1994ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο
6ΣΤΕΦΑΝΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1993Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
7ΧΟΥΛΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ1988Ο.Φ.Η.

 

                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣΑΓΓΕΛΟΣ2000ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο
2ΔΕΜΕΡΙΔΗΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3ΖΑΛΤΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ2000Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
4ΖΙΩΓΑΣΘΕΩΔΟΡΟΣ2002ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
5ΚΟΡΑΚΙΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
6ΜΑΛΑΤΟΣΕΥΘΥΜΗΣ2001Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7ΝΤΟΥΣΑΚΗΣΟΡΕΣΤΗΣ2002Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
8ΠΟΛΥΧΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2000Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
9ΠΟΛΥΧΡΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2000Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
10ΣΑΝΑΪΔΗΣΣΑΒΒΑΣ2000ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
11ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
12ΤΕΛΙΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001ΑΣ ΡΗΓΑΣ
13ΤΟΠΑΛΙΔΗΣΦΟΙΒΟΣ2003Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
14ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2000Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
15ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2002Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1999Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
2ΚΟΡΑΚΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1998Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
3ΛΕΒΕΝΤΗΣΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1998ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
                                     ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛΜΙΧΑΗΛ1994Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ1995ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1997Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
4ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ1997Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5ΚΑΡΥΔΗΣΑΓΓΕΛΟΣ1997ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
6ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗΙΒΑΝ1995ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
7ΜΠΕΪΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣ1996ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
8ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣΓΙΑΝΝΗΣ1978ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
                             ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ΑΡΓΥΡΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2001ΓΣ ΒΟΛΟΥ
2ΔΕΛΗΖΗΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2000ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΟΥΑΝΝΑ2001ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥΜΑΡΘΑ2000Ο.Π.Θ
5ΘΕΩΔΩΡΙΑΔΗΑΝΘΗ2000ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΛΕΜΟΝΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7ΚΕΣΣΙΔΗΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
8ΚΟΛΕΓΙΑΝΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
9ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥΚΑΡΟΛΙΝΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
10ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΟΥΑΝΝΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11ΛΕΛΕΚΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
12ΛΙΑΣΚΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2002ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
13ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ2000Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
14ΜΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2001Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
15ΜΑΤΖΙΡΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
16ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΙΡΗΝΗ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ2001ΠΑΟΚ
17ΜΕΤΑΞΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
18ΜΟΣΧΟΛΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ2002ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
19ΜΠΑΡΔΗΕΛΕΝΗ-ΣΠ.2000ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
20ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥΕΙΡΗΝΗ2001ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
21ΜΠΛΙΑΤΚΑΦΑΝΗ2003Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
22ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
23ΠΟΛΙΤΙΔΟΥΛΑΜΠΡΙΝΗ2002ΠΑΟΚ
24ΣΑΙΤΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2000ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
25ΣΤΟΟΙΛΗΜΑΡΘΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
26ΤΖΕΝΓΚΟΕΛΙΝΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
27ΤΟΠΟΥΖΗΜΑΡΙΑ2001ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
28ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
29ΤΣΟΥΚΑΛΑΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2001ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
30ΦΑΣΟΥΛΑΔΗΜΗΤΡΑ2000ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
31ΦΛΩΡΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2001ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
32ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΕΙΡΗΝΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
33ΜΠΟΥΛΑΚΗΤΑΤΙΑΝΑ2002Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
34ΦΥΡΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2002Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
                                ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1998ΠΑΟΚ
2ΓΙΟΡΔΑΜΝΗΜΑΡΙΑ1998ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3ΔΗΜΟΥΜΑΡΙΑ1998ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
5ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗΕΛΕΝΗ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
6ΚΑΪΣΙΔΟΥΣΟΦΙΑ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
7ΚΑΠΟΥΤΣΗΑΘΑΝΑΣΙΑ1999ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1998ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
9ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΠΕΤΡΟΥΛΑ1999Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥΕΙΡΗΝΗ1998ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ1991ΠΑΟΚ
3ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ1971ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ1995ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
5ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑ1995ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
6ΠΑΝΑΒΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ1977ΠΑΟΚ
7ΣΟΦΑΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1985ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8ΣΤΕΦΑΝΗΙΩΑΝΝΑ1992Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΕΙΡΗΝΗ1995Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
10ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗΒΑΛΑΣΙΑ1993Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11ΜΑΝΤΟΥΔΗΖΩΗ1994Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ

 

                                  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ΔΕΛΗΖΗΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2000ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2ΚΕΣΣΙΔΗΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΟΥΑΝΝΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4ΛΕΛΕΚΑΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΙΡΗΝΗ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ2001ΠΑΟΚ
6ΜΠΑΡΔΗΕΛΕΝΗ-ΣΠ.2000ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
7ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ.2001ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
8ΜΠΛΙΑΤΚΑΦΑΝΗ2003Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΑ2003Ο.Π.Θ
10ΠΟΛΙΤΙΔΟΥΛΑΜΠΡΙΝΗ2002ΠΑΟΚ
11ΤΣΙΑΚΙΡΗΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
                                     ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1998ΠΑΟΚ
2ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
3ΚΑΪΣΙΔΟΥΣΟΦΙΑ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4ΠΛΙΑΤΣΙΚΑΠΕΤΡΟΥΛΑ1999Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑΓ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
2ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ1991ΠΑΟΚ
3ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ1971ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΖΩΗ1997ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
5ΠΑΡΔΑΛΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1997Ο.Π.Θ
6ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗΒΑΛΑΣΙΑ1993Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
7ΜΑΝΤΟΥΔΗΖΩΗ1994Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ

 

                             ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΜΕΛΠΟΜΕΝΗ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
2ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΟΥΑΝΝΑ2001ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3ΕΜΠΟΡΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4ΚΑΖΑΚΑΟΛΥΜΠΙΑ2003ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
5ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑΣΩΤΗΡΙΑ2001Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
6ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΛΕΜΟΝΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ2000Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
8ΜΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2001Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9ΜΠΑΓΙΩΚΑΙΩΑΝΝΑ2002ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ2000Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
12ΣΤΟΟΙΛΗΜΑΡΘΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13ΤΖΕΝΓΚΟΕΛΙΝΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
15ΤΣΟΥΚΑΛΑΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2001ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
16ΦΑΣΟΥΛΑΔΗΜΗΤΡΑ2000ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
17ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΕΙΡΗΝΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18ΜΠΟΥΛΑΚΗΤΑΤΙΑΝΑ2002Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
19ΦΥΡΝΤΙΝΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2002Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
                               ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1ΔΗΜΟΥΜΑΡΙΑ1998ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
2ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗΕΛΕΝΗ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3ΜΗΤΗΛΕΤΣΗΑΘΑΝΑΣΙΑ1999ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
                                 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΚΑΤΣΟΥΛΑΧΡΙΣΤΙΝΑ1993ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
2ΜΑΝΙΟΥΑΦΡΟΔΙΤΗ1998Ο.Φ.Η.
3ΠΑΡΔΑΛΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1997Ο.Π.Θ
4ΠΕΤΡΙΔΟΥΕΛΕΝΗ1997ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5ΣΤΕΦΑΝΗΙΩΑΝΝΑ1992Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
6ΤΖΑΝΑΒΑΡΗΕΙΡΗΝΗ1995Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
7ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑΣΤΥΛΙΑΝΗ1992Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
8ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΑ1997Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ 93

 

                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2002ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
2ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2001ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3ΖΙΟΥΤΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2001ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
4ΖΩΤΟΥΕΛΕΝΗ2000Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
5ΚΕΦΟΥΡΑΦΑΗΛΙΑ2001ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
6ΚΟΣΜΙΔΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2001ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
7ΛΙΑΣΚΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2002ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
8ΜΑΤΖΙΡΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9ΜΠΕΤΣΙΜΕΑΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ.2001ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
10ΠΑΡΑΔΕΛΛΗΡΟΥΛΑ2002ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΙΩΑΝ. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
11ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥΚΑΛΛΙΡΟΗ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
12ΡΑΜΜΟΥΝΙΚΗ2001ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
13ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2001ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
14ΤΟΠΟΥΖΗΜΑΡΙΑ2001ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
15ΤΣΟΛΑΚΗΣΟΦΙΑ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
16ΦΡΙΓΓΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2002ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΙΩΑΝ. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
17ΦΩΤΙΑΔΟΥΒΕΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ2000ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
                                     ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥΟΛΓΑ1999ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
2ΝΑΞΑΚΗΝΙΚΗ1998ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3ΤΖΑΛΙΛΗΜΑΡΙΑ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4ΤΡΙΜΠΟΥΜΑΡΙΑ1998ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
4ΕΥΑΓΓΕΛΟΥΗΛΙΑΝΑΚΥΠΡΟΣ
                               ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1994ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
2ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΡΑΦΑΗΛΙΑ1997ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΓΕΩΡΓΙΑ1997Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5ΚΑΝΑΤΑΕΛΕΝΗ1990ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
6ΚΟΡΟΣΙΔΟΥΗΛΙΑΝΑ1995ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
7ΝΙΚΟΛΑΟΥΠΟΛΙΝΑ1997ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8ΠΑΝΑΒΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ1977ΠΑΟΚ

Tags

WH7-banner
azsports_logo-1
ZoiPlagiosSF