Αποτελέσματα πανελλήνιου παμπαίδων-παγκορασίδων Α (νότιος όμιλος)

Με μεγάλη συμμετοχή και καλές επιδόσεις ολοκληρώθηκε ο νότιος όμιλος του πανελλήνιου πρωταθλήματος παμπαίδων – παγκορασίδων Α που διεξήχθει στη Χαλκίδα. Το Sportsfeed παρουσιάζει τα αναλυτικά αποτελέσματα.

φωτογραφία dinataathlitika.gr

ΕΞΑΘΛΟ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 653 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 4114 19
(15.90 6.22 11.16 1.62 39.15 3:10.16 )

2. 654 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑ 2002 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ 3819 17
(15.76 5.24 10.89 1.65 35.80 3:11.86 )

3. 651 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3811 15
(16.36 5.55 11.26 1.53 39.68 3:11.47 )

4. 652 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3796 13
(15.49 5.24 10.36 1.59 37.23 3:11.36 )

ΠΕΝΤΑΘΛΟ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’
A/A ΝΟ ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ
1. 668 ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 3678 19
(13.36 5.10 9.42 31.28 1:53.73 )

2. 662 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 3580 17
(12.83 4.68 8.68 29.69 1:50.09 )

3. 669 ΠΕΤΣΙΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ 3538 15
(12.53 5.06 9.62 30.94 2:11.14 )

4. 663 ΣΕΡΒΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 3486 13
(13.40 4.70 9.10 26.80 1:49.15 )

5. 652 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΙΜΠΙΟΝΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙ 3395 12
(13.37 5.12 8.03 22.60 1:51.57 )

6. 664 ΜΑΓΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3347 11
(12.90 4.82 8.30 25.11 1:58.08 )

7. 666 ΚΟΡΔΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 3236 10
(14.36 4.88 9.20 24.83 1:57.97 )

8. 660 ΚΑΜΠΕΡΟΥ ΘΑΝΟΥΛΑ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 3161 9
(13.04 4.35 7.78 18.51 1:46.97 )

9. 651 ΚΑΠΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΚΛΕΙΩ 2002 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 3068 8
(13.14 4.39 8.75 17.02 1:54.91 )

10. 659 ΦΡΑΓΚΙΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 3017 7
(14.00 4.50 9.03 22.21 2:02.90 )

11. 667 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 3008 6
(13.24 5.12 8.37 16.60 2:11.22 )

12. 665 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 3007 5
(14.21 4.60 7.48 19.83 1:51.86 )

13. 661 ΠΑΠΑΖΑΦΕΙΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ 2908 4
(14.00 4.42 8.23 18.48 1:58.18 )

14. 650 ΠΑΠΑΓΡΗΓΟΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2866 3
(12.89 4.75 8.98 ΑΚΥΡΟΣ 1:57.66 )

15. 656 ΠΑΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ 2741 2
(14.04 4.71 9.34 ΑΚΥΡΟΣ 1:56.83 )

16. 657 ΣΟΥΛΕΙΜΕΖΗ ΝΙΚΗ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 2670 1
(15.21 4.12 7.74 23.73 2:04.42 )

17. 654 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2659
(13.97 4.66 9.15 ΑΚΥΡΟΣ 2:00.72 )

18. 655 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 2616
(16.22 4.38 8.02 23.47 2:06.86 )

19. 658 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ 2491
(13.48 ΑΚΥΡΟΣ 8.94 21.29 1:58.09 )

ΕΚΤΟΣ ΣΥΝΑΓΩΝΙΣΜΟΥ
═════════════════════════════

1. 601 ΛΙΟΔΗ ΜΑΡΙΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΚΥΠΡΟΣ 3156
(14.03 4.54 9.28 26.02 2:01.59 )

3000 ΒΑΔΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 10 381 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 15:25.59 13
2. 08 327 ΣΠΟΥΔΑ ΒΙΟΛΕΤΤΑ 2002 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 16:13.44 11
3. 09 409 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΤΑΞΙΑΡΧ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ 16:22.81 10
4. 06 452 ΠΕΝΘΕΡΟΥΔΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 16:35.05 9
5. 05 412 ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ 16:53.13 8
6. 07 217 ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 16:56.23 7
7. 04 453 ΡΕΤΖΕΠΑΙ ΣΕΜΙΝΑ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 16:56.37 6
8. 01 451 ΚΟΚΚΙΝΕΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 17:45.46 5
9. 02 450 ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 17:50.87 4
10. 03 413 ΧΟΤΖΑ ΚΛΕΒΙΣΑ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ Γ 17:54.51 3
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 01 229 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΗ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1.50
1. 04 467 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.50
1. 05 317 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.50
1. 09 468 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.50
5. 02 529 ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 1.50
6. 03 287 ΖΑΡΜΠΗ ΛΗΤΩ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1.50
7. 06 244 ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.50
8. 13 560 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.45
8. 15 231 ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 1.45
10. 24 371 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1.45
11. 10 472 ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.45
11. 20 131 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.45
13. 08 174 ΔΟΥΜΠΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 1.45
13. 12 558 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.45
15. 11 132 ΣΚΟΥΡΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.45
15. 16 469 ΔΟΥΛΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.45
17. 07 474 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.40
17. 18 408 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑ 1.40
17. 19 300 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ε.Κ 1.40
17. 21 526 ΤΣΑΚΟΝΙΚΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 Ο.Φ.Η. 1.40
21. 27 178 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.40
999. 22 272 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
999. 17 312 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
999. 26 510 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
999. 23 530 ΤΕΡΖΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ
999. 14 559 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
150 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 226 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 16.15 -0.80
2. 05 423 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 17.40 -2.00
3. 04 454 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.49 -2.00
4. 03 415 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 17.65 -0.80
5. 04 116 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 17.70 -1.10
6. 05 234 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17.78 -0.80
7. 03 444 ΚΙΟΣΕΣ ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17.79 -2.00
8. 08 463 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.84 -1.10
9. 06 331 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 17.87 -1.10
10. 06 388 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 17.90 -2.00
11. 05 281 ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18.10 -1.10
12. 02 373 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 18.27 -1.10
13. 07 248 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 18.28 -1.10
14. 03 468 ΦΑΡΚΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 18.38 -1.10
15. 06 352 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 18.39 -0.80
16. 02 323 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 18.51 -2.00
17. 02 369 ΣΤΕΦΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 18.71 -0.80
18. 07 482 ΛΕΜΟΝΙΤΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 18.83 -0.80
19. 07 397 ΧΙΝΤΕΡΣΑ ΕΡΝΕΣΤΟ 2003 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 18.90 -2.00
20. 08 353 ΦΛΑΣΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛ 2003 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 19.91 -0.80
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 02 466 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 49.24
2. 03 449 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.42
3. 01 441 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 45.37
4. 04 257 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 42.00
5. 05 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 41.19
6. 13 442 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 40.24
7. 08 177 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.70
8. 09 360 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 38.50
9. 06 394 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 37.90
10. 10 467 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 36.10
11. 12 422 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟ 2002 Ο.Φ.Η. 34.40
12. 11 440 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 34.14
13. 17 168 ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΝΕΚΤ 2002 ΑΓΕ ΠΥΡΓΟΥ 33.75
14. 07 407 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 33.62
15. 16 235 ΡΑΛΙΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΑΝΑΣΤ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 31.52
16. 15 386 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ 28.70
17. 14 164 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 27.88
150 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 286 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 18.63 -1.30
2. 04 370 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18.99 -0.70
3. 04 344 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.30 -1.60
4. 04 362 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 19.51 -1.60
5. 04 299 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Α.Ε.Κ 19.66 -0.90
6. 05 345 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.67 -0.90
7. 05 319 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19.70 -1.70
8. 04 251 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19.88 -1.70
9. 05 454 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 19.89 -1.60
10. 03 337 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 19.95 -1.70
11. 05 489 ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 19.99 -1.60
12. 06 517 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.15 -1.70
13. 05 593 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.21 -1.30
13. 07 434 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 20.21 -0.90
15. 03 568 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.26 -1.60
16. 02 157 ΚΟΜΠΟΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 20.27 -1.60
17. 03 328 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20.31 -0.70
18. 03 520 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 Ο.Φ.Η. 20.35 -0.90
19. 05 146 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΖΑΜΠΕΤΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 20.36 -0.70
19. 03 264 ΛΑΙΜΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 20.36 -1.60
21. 03 182 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.39 -1.30
22. 08 106 ΒΗΧΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 20.41 -1.70
23. 06 594 ΛΥΜΠΕΡΗ ΜΕΛΙΤΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.55 -1.60
24. 07 361 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 20.69 -1.60
25. 06 356 ΧΑΡΙΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 20.76 -1.30
26. 06 595 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.77 -0.70
27. 07 438 ΤΖΩΡΤΖΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 20.86 -1.60
28. 02 108 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 20.90 -0.90
29. 02 515 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.91 -0.70
30. 07 302 ΚΑΝΙΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 21.02 -0.70
31. 06 165 ΚΕΠΕΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 21.14 -0.90
32. 02 490 ΡΑΣΟΤΤΟ ΜΑΡΙΕΝΤΑ 2002 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 21.15 -1.70
33. 08 570 ΜΠΙΤΣΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 21.53 -0.90
34. 02 400 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ 21.55 -1.30
35. 07 492 ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 21.68 -1.70
36. 07 444 ΚΑΡΑΤΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 21.69 -1.30
36. 02 481 ΠΕΠΠΑ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 21.69 -1.60
38. 08 493 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ 21.72 -1.60
39. 08 357 ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ 21.85 -0.70
40. 08 156 ΝΤΑΝΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ 22.45 -1.30
41. 06 107 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 22.64 -1.60
42. 08 232 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗ ΑΡΙΑΔΝΗ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 22.85 -1.60
80 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 114 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.35 1.00 9.344
2. 04 179 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.35 1.60 9.347
3. 08 115 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.62 1.60
4. 05 417 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 Ο.Φ.Η. 9.64 1.10
5. 04 431 ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9.66 -1.70
6. 05 488 ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.68 1.00
7. 05 272 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.72 -1.70
8. 03 371 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 9.84 1.10
9. 07 389 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9.91 1.60
10. 05 197 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9.92 1.60
11. 06 336 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 9.94 -1.70
13. 07 182 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.95 1.00 9.944
12. 03 280 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.95 1.60 9.942
14. 06 333 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.96 1.10
15. 07 368 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.97 -1.70
16. 03 129 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 10.01 -1.70
17. 03 285 ΨΑΘΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 10.05 1.00
18. 06 128 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 10.06 1.00
19. 02 199 ΜΟΥΡΟΥΝΑΚΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.11 1.10
20. 02 261 ΠΑΣΚΟΥΑΛΙΝ ΕΚΤΩΡ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.21 1.00
21. 06 393 ΚΑΡΑΒΑΣΙΛΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟ 2002 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 10.23 1.60
21. 07 241 ΣΤΑΥΡΑΕΤΟΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2002 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10.23 1.10
23. 02 340 ΤΣΩΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.37 -1.70
24. 02 362 ΚΑΤΣΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 10.43 1.60
25. 08 220 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 10.68 1.00
26. 08 223 ΠΑΠΑΜΑΚΑΡΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΣ ΗΛΙΑΣ ΒΕΡΓΙΝΗΣ 10.73 1.10
04 130 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 1.10 ΑΚΥΡΟΣ
80 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 04 263 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9.99 1.60
3. 04 145 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.32 1.90 10.316
2. 05 282 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.32 0.50 10.315
4. 05 382 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.33 -0.80
5. 06 148 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.42 -0.80
6. 04 477 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10.48 -0.30
8. 05 522 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 Ο.Φ.Η. 10.49 -0.40 10.482
7. 04 309 ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.49 0.50 10.481
9. 04 219 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10.50 -0.80
10. 03 455 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.55 1.60
11. 04 333 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 10.62 -0.90
12. 05 386 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.63 -0.90
13. 06 369 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.64 1.90
14. 07 508 ΓΚΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.67 1.60 10.661
14. 04 253 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.67 -0.40 10.661
16. 05 342 ΧΑΛΕΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10.67 1.60 10.666
17. 06 221 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10.74 -0.90
18. 08 584 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10.78 1.60
18. 03 283 ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.78 -0.80
20. 05 158 ΤΕΝΕΝΤΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.80 -0.30
21. 07 423 ΜΠΟΥΛΟΥΚΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 10.83 -0.40
22. 06 259 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 10.85 -0.30
23. 02 225 ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 10.88 1.60
24. 03 190 ΜΕΛΑΚΗ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2002 ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ 10.91 -0.40
25. 02 313 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΑΝΑΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.93 -0.40
25. 03 437 ΛΟΥΖΗ ΑΝΝΑ 2003 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ 10.93 -0.90
27. 02 567 ΓΟΥΕΛΣ ΜΑΡΙΑ-ΓΙΟΛΑΝΤΑ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.97 -0.90
28. 07 256 ΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 11.00 -0.80
29. 05 363 ΔΕΣΠΟΙΝΙΔΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 11.02 1.90
29. 02 476 ΧΟΥΡΣΟΓΛΟΥ ΛΗΔΑ 2002 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 11.02 0.50
31. 03 140 ΜΟΥΡΑΤΙΑΔΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.06 0.50
32. 06 401 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.07 -0.40
32. 02 171 ΦΑΣΟΥΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 11.07 -0.30
32. 07 149 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 11.07 0.50
35. 03 512 ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ 11.09 1.90
36. 07 141 ΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 11.11 -0.30
37. 01 373 ΜΥΤΙΛΗΝΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΖΑΡΑ 2003 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.12 -0.80
38. 02 129 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 11.13 1.90
38. 08 218 ΚΡΟΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 11.13 0.50
40. 07 314 ΣΠΙΝΟΥ ΦΡΑΤΖΕΣΚΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 11.15 1.90
40. 06 249 ΜΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.15 1.60
42. 01 177 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.27 0.50
43. 03 487 ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 11.28 -0.30
44. 02 126 ΣΕΡΕΤΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 2003 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 11.29 -0.80
45. 08 403 ΦΑΡΑΓΓΙΤΑΚΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 11.50 1.90
46. 08 446 ΒΕΚΙΟΥ ΝΙΚΗ-ΑΘΗΝΑ 2002 ΠΟΣ.ΛΑΥΡΕΩΤΙΚΗΣ ΜΕΣΟ 11.53 -0.90
47. 08 104 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝ 2003 ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ 11.61 -0.80
48. 08 325 ΦΟΥΚΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΓΝΟ ΑΡΗΣ ΝΙΚΑΙΑΣ-ΚΟΡ 11.65 -0.40
49. 08 419 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.97 -0.30
06 364 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΗΡΕΣΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 0.50 ΑΚΥΡΟΣ

4Χ300Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
1. 03 02 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:51.51 26
ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗ Μ.(2002) – ΜΠΟΤΣΗ Η.(2002)
ΖΑΝΟΥ Ε.(2003) – ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ Τ.(2002)

2. 03 01 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:53.40 22
ΜΑΤΣΙΩΤΑ Μ.(2003) – ΖΑΦΕΤ Μ.(2002)
ΖΑΦΕΙΡΑ Δ.(2002) – ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ Ε.(2002)

3. 02 04 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 2:57.75 20
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ Ι.(2002) – ΦΑΣΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ Γ.(2002)
ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ Ε.(2002) – ΚΟΚΚΟΡΟΥ Α.(2002)

4. 03 03 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2:58.01 18
ΣΠΑΡΑΚΗ Α.(2002) – ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ Μ.(2002)
ΜΠΙΡΙΚΟΥ Μ.(2003) – ΚΑΤΣΟΥΛΗ Ε.(2003)

5. 03 08 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ 2:58.81 16
ΓΚΟΛΕΜΗ Π.(2003) – ΣΚΛΑΒΟΥ Κ.(2002)
ΜΑΡΤΣΟΥΚΑΚΗ Ν.(2002) – ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗ Ο.(2002)

6. 03 04 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 3:00.68 14
ΣΥΚΟΚΗ Α.(2003) – ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ Α.(2003)
ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ Α.(2002) – ΞΕΝΑΚΗ Ι.(2002)

7. 02 05 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 3:02.99 12
ΛΑΓΙΟΥ Ε.(2003) – ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ Α.(2003)
ΚΟΛΛΙΟΠΟΥΛΟΥ Μ.(2002) – ΚΑΡΑΜΠΑΛΗ Α.(2002)

8. 02 02 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 3:04.26 10
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2003) – ΦΡΑΓΚΟΥ Γ.(2002)
ΔΑΜΙΑΝΙΔΟΥ Α.(2002) – ΣΠΥΡΟΥ Β.(2002)

9. 03 07 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3:04.44 8
ΡΕΤΑΛΗ Ε.(2002) – ΒΑΛΕΡΗ Β.(2003)
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ Ε.(2003) – ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ Κ.(2002)

10. 02 01 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 3:05.32 6
ΡΑΣΟΤΤΟ Μ.(2002) – ΘΑΝΟΥ Δ.(2002)
ΒΑΡΒΑΡΟΥ Ε.(2002) – ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ Α.(2002)

11. 02 03 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 3:05.78 4
ΠΕΣΜΑΖΟΓΛΟΥ Μ.(2002) – ΓΑΛΑΤΗ Κ.(2002)
ΒΑΖΑΚΑ Λ.(2003) – ΚΡΙΜΙΤΣΑ Λ.(2002)

12. 02 06 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 3:05.92 2
ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΔΗ Μ.(2003) – ΣΜΥΡΛΗ ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ Κ.(2003)
ΚΕΠΕΝΟΥ Μ.(2003) – ΚΕΦΑΛΑ Μ.(2002)

13. 02 07 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3:06.14 2
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ-ΚΟΥΛΟΥΡ Σ.(2003) – ΤΑΖΑΡΤΕΣ Ε.(2002)
ΔΗΜΗΤΡΟΥ Θ.(2003) – ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2002)

14. 02 08 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3:06.34 2
ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ Χ.(2002) – ΚΟΡΩΝΙΟΥ Χ.(2002)
ΠΑΠΑΝΗ Μ.(2003) – ΚΕΧΡΗ Μ.(2002)

15. 03 05 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 3:06.37 2
ΓΙΑΝΝΑΔΗ Μ.(2002) – ΚΟΥΡΤΗ Ε.(2003)
ΚΑΙΤΣΑ Χ.(2002) – ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ Δ.(2003)

16. 01 07 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 3:06.48 2
ΣΑΒΒΑΚΗ Ο.(2003) – ΜΠΑΙΡΑΜΗ Ε.(2003)
ΚΙΚΟΥΣ Ι.(2002) – ΣΑΒΒΑΚΗ Φ.(2002)

17. 01 04 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 3:07.33
ΛΟΥΚΑ Σ.(2002) – ΜΠΕΤΣΑ Γ.(2003)
ΓΙΑΜΑΡΕΛΟΥ Χ.(2002) – ΡΗΓΑ Χ.(2002)

18. 01 05 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 3:08.67
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ Ε.(2002) – ΛΑΚΙΩΤΗ Σ.(2002)
ΜΠΕΝΑΚΗ Σ.(2002) – ΣΑΚΑΤΗ Α.(2002)

19. 01 03 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 3:10.13
ΓΙΑΛΕΛΗ Σ.(2003) – ΝΤΟΥΜΗ-ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Μ.(2003)
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ Μ.(2002) – ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ Ε.(2003)

20. 01 02 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 3:10.38
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ Δ.(2003) – ΜΠΟΓΔΑΝΗ Ν.(2003)
ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ Α.(2003) – ΙΣΡΑΕΛΙΑΝ Ε.(2002)

21. 03 06 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 3:11.14
ΔΡΑΜΙΤΙΝΟΥ Α.(2003) – ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ Μ.(2003)
ΤΣΟΥΝΤΑΝΗ Β.(2002) – ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗ Μ.(2003)

22. 01 06 ΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ 3:14.19
ΚΑΡΑΤΣΗ Σ.(2002) – ΛΑΖΑΡΟΥ Π.(2003)
ΔΑΝΟΠΟΥΛΟΥ Σ.(2002) – ΒΟΓΙΑΤΖΗ Β.(2003)

23. 01 01 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 3:20.26
ΡΟΥΚΑ Μ.(2003) – ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ Β.(2003)
ΠΑΤΣΙΛΗ Π.(2003) – ΛΑΜΠΡΟΥ Α.(2002)

ΣΚΥΤ.4Χ300Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
1. 03 05 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 2:33.70 26
ΤΖΩΝΟΣ Π.(2003) – ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ Α.(2002)
ΧΑΤΖΗΣ Φ.(2003) – ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2002)

2. 03 06 Ο.Φ.Η. 2:34.22 22
ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ Α.(2002) – ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ Ι.(2003)
ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ Ε.(2002) – ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ Α.(2003)

3. 03 04 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 2:34.76 20
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ Κ.(2002) – ΚΑΤΣΙΚΑΣ Σ.(2002)
ΠΛΕΣΣΑΣ Δ.(2002) – ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ Μ.(2002)

4. 03 08 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:37.01 18
ΚΟΙΛΙΑΣ Α.(2002) – ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ Κ.(2002)
ΠΙΤΤΑΡΑΣ Β.(2002) – ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ Ε.(2002)

5. 03 01 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 2:38.20 16
ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ Α.(2002) – ΣΙΔΗΡΟΦΑΓΗΣ Ι.(2002)
ΤΣΑΡΓΙΑ Κ.(2002) – ΤΣΑΚΟΣ Δ.(2002)

6. 02 07 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 2:39.50 14
ΣΙΕΜΕΚΗΣ Η.(2002) – ΖΟΥΠΟΣ Α.(2002)
ΛΑΜΠΙΡΗΣ Π.(2003) – ΔΙΑΚΑΝΤΩΝΗΣ Ι.(2003)

7. 02 06 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 2:39.91 12
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗΣ Ι.(2003) – ΜΑΛΙΧΟΥΤΗΣ Ι.(2002)
ΔΡΙΚΑΚΗΣ Ι.(2002) – ΚΑΡΑΤΑΡΑΚΗΣ Γ.(2002)

8. 02 02 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 2:39.94 10
ΣΔΟΥΚΟΣ Κ.(2002) – ΧΑΤΖΗΧΡΙΣΤΟΥ Α.(2002)
ΝΙΚΟΛΗΣ Δ.(2002) – ΑΠΟΣΤΟΛΑΤΟΣ Ο.(2002)

9. 03 03 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:40.13 8
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ Ο.(2003) – ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ Ι.(2002)
ΣΑΡΑΝΤΟΣ Σ.(2002) – ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ Π.(2002)

10. 02 05 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 2:40.41 6
ΠΕΓΛΕΡΙΔΗΣ Κ.(2003) – ΤΟΜΠΟΥΛΙΔΗΣ Η.(2003)
ΣΟΥΒΑΛΙΩΤΗΣ Ι.(2003) – ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2003)

11. 03 02 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:41.86 4
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ Α.(2003) – ΝΤΕΝ ΜΠΡΑΜΠΕΡ Β.(2002)
ΚΑΝΤΖΟ Ν.(2002) – ΚΟΝΤΟΣ Γ.(2002)

12. 01 08 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 2:42.20 2
ΧΟΛΕΒΑΣ Ε.(2003) – ΓΟΝΙΔΗΣ Γ.(2002)
ΚΑΖΑΚΙΔΗΣ Σ.(2002) – ΝΤΑΒΑΡΙΝΟΣ Γ.(2003)

13. 02 01 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 2:42.41 2
ΚΡΙΘΗΣ Δ.(2002) – ΜΠΕΘΑΝΗΣ Ο.(2002)
ΦΟΛΟΚΗΣ Β.(2002) – ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ Γ.(2002)

14. 03 07 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 2:42.80 2
ΨΩΝΗΣ Ε.(2002) – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2002)
ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΣ Γ.(2002) – ΚΩΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ Χ.(2002)

15. 01 04 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 2:43.83 2
ΝΤΑΡΛΑΣ Ν.(2003) – ΜΠΡΟΥΖΟΣ Π.(2003)
ΜΑΥΡΟΜΑΤΗΣ Σ.(2003) – ΚΟΥΤΟΥΛΗΣ Χ.(2003)

16. 01 02 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2:43.87 2
ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ Ν.(2002) – ΜΟΔΙΑΤΗΣ Δ.(2002)
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ Ε.(2002) – ΜΠΟΥΡΝΑΒΕΑΣ Α.(2002)

17. 02 08 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 2:45.04
ΜΩΡΑΙΤΗΣ Δ.(2003) – ΜΑΝΤΖΑΦΟΣ Α.(2002)
ΠΑΙΣΙΟΣ Ε.(2002) – ΜΑΓΓΑΝΑΣ Σ.(2002)

18. 01 06 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 2:45.55
ΜΠΑΤΣΟΥΛΗΣ Σ.(2002) – ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΣ Γ.(2002)
ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ Β.(2003) – ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ Κ.(2002)

19. 02 03 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 2:46.18
ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ Ι.(2003) – ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ Ν.(2002)
ΚΟΥΜΑΡ Μ.(2002) – ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣ Ε.(2002)

20. 01 07 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 2:47.37
ΠΗΤΤΑΣ Α.(2003) – ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2003)
ΜΠΑΧΟΣ Α.(2003) – ΓΕΩΡΓΙΟΥ Ν.(2003)

21. 02 04 ΑΣ ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000 2:47.41
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ Π.(2003) – ΣΩΤΗΡΙΟΥ Κ.(2003)
ΛΕΚΑ Ρ.(2003) – ΠΙΤΕΡΟΣ Γ.(2002)

22. 01 05 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 2:48.86
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ Α.(2003) – ΚΑΚΑΒΙΑΣ Κ.(2003)
ΦΕΡΕΝΤΙΝΟΣ Κ.(2003) – ΚΑΨΑΛΗΣ Α.(2002)

23. 01 03 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 2:58.11
ΦΛΑΣΚΗΣ Ε.(2003) – ΔΕΒΕΛΕΚΟΣ Π.(2003)
ΜΠΟΥΝΤΡΑΣ Σ.(2003) – ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ Ε.(2002)

ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 15 335 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚ/ΝΩΝ Ι.ΔΑΣΚΑΛ 51.43 13
2. 12 341 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 45.80 11
3. 14 543 ΦΑΡΦΑΡΑ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 45.42 10
4. 11 513 ΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 43.87 9
5. 13 551 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 43.08 8
6. 10 466 ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 38.01 7
7. 04 553 ΜΠΟΥΝΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.72 6
8. 07 554 ΚΟΥΡΚΟΥΝΑΚΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 34.75 5
9. 01 432 ΒΑΚΑΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 34.10 4
10. 08 128 ΤΑΓΑΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 33.55 3
11. 05 552 ΠΑΡΑΣΚΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 33.33 2
12. 06 555 ΟΜΙΑΤΖΕ ΤΙΚΟ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 32.64 1
13. 02 582 ΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 32.55 1
14. 09 431 ΚΑΤΙΡΤΖΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 28.45
15. 03 544 ΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΕΣΠ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 25.76
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 1. 03 122 ΚΑΛΑΤΖΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 14.48 0.20 13
2. 05 411 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.77 0.20 11
3. 04 262 ΣΑΡΑΝΤΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 14.81 0.20 10
4. 06 185 ΛΟΥΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 14.83 0.20 9
5. 04 344 ΖΑΧΑΡΕΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ 14.86 1.60 8
6. 02 224 ΚΑΤΣΑΔΟΥΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕ 15.40 0.20 7
7. 05 474 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16.31 1.60 6
8. 02 147 ΓΚΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 16.39 1.60 5
9. 06 146 ΓΚΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΝΔΡΕΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ 16.78 1.60
03 365 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.60 ΑΚΥΡΟΣ
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 11 123 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 4.20 13
2. 09 346 ΜΕΤΑ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΟ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ 4.10 11
3. 10 124 ΖΗΜΙΑΝΙΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 3.80 10
4. 08 385 ΜΩΡΑΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 3.70 9
5. 02 475 ΑΒΔΕΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 8
6. 04 432 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.40 7
7. 07 489 ΑΓΓΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 3.40 6
8. 03 420 ΚΟΖΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 Ο.Φ.Η. 3.20 5
9. 06 465 ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥ ΕΜΑΝΟΥΕΛ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 3.10 4
10. 01 433 ΛΕΒΙΤΣΚΥ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2.90 3
11. 05 473 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΑΓΓΓΕΛ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 2.70 2
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 12 466 ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 50.93 13
2. 11 449 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 48.37 11
3. 08 317 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΙΧΑΗΛ 2002 ΓΣ ΛΙΒΥΚΟΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑ 46.07 10
4. 09 257 ΔΟΒΛΕΤΟΓΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 42.90 9
5. 04 394 ΣΤΕΙΑΚΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 42.50 8
6. 07 442 ΚΑΡΥΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 41.28 7
7. 02 422 ΣΚΟΥΝΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟ 2002 Ο.Φ.Η. 38.79 6
8. 06 177 ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 38.38 5
9. 03 467 ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 35.12 4
10. 01 440 ΖΩΦΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 30.31
05 360 ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ ΑΚΥΡΟΣ
10 441 ΡΙΤΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ ΑΚΥΡΟΣ
80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
1. 04 144 ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.07 3.00 13
2. 06 587 ΜΠΟΥΡΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 12.19 3.00 11
3. 05 268 ΑΛΕΥΡΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.42 3.00 10
4. 04 459 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙ 12.43 3.10 9
5. 03 109 ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 12.62 3.00 8
6. 02 576 ΖΑΜΠΕΤΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 12.74 3.00 7
7. 07 175 ΝΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟ 13.30 3.00 6
8. 05 338 ΜΠΑΛΤΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 13.32 3.10 5
9. 03 269 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΧΑΡΙΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 13.57 3.10 4
10. 02 329 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 13.85 3.10 3
11. 07 352 ΦΑΣΣΑΡΗ ΑΘΗΝΑ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 14.63 3.10 2
06 324 ΚΑΤΣΟΥΛΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 3.10 ΑΚΥΡΟΣ
150 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
9. 09 331 ΚΑΒΟΥΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4
10. 10 388 ΚΟΥΤΟΥΤΖΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 3
11. 11 281 ΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2
12. 12 373 ΤΡΑΠΑΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 1
13. 13 248 ΛΑΜΠΙΡΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1
14. 14 468 ΦΑΡΚΟΝΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003 1
15. 15 352 ΜΠΑΚΟΥΛΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 2002 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ 1
16. 16 323 ΚΟΥΜΑΡ ΜΠΑΡΟΥΝ 2002 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ 1
1. 03 226 ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΑΣΚΑ 16.20 1.00 13
2. 04 423 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 17.31 1.00 11
3. 05 116 ΛΙΝΑΡΔΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 17.47 1.00 10
4. 06 454 ΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.49 1.00 9
5. 08 234 ΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 17.58 1.00 8
6. 02 463 ΛΑΜΨΑΚΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΔΗΜΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 17.74 1.00 7 17.732
7. 07 415 ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Ο.Φ.Η. 17.74 1.00 6 17.736
8. 01 444 ΚΙΟΣΕΣ ΧΑΒΑΤΖΗΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 17.91 1.00 5
150 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
1. 06 286 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 18.66 -0.20 13
2. 05 370 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 18.97 -0.20 11
3. 03 344 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.30 -0.20 10
4. 06 319 ΠΑΠΑΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 19.58 2.00 9
5. 04 362 ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 19.69 -0.20 8
6. 04 299 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Α.Ε.Κ 19.76 2.00 7 19.754
7. 05 251 ΤΣΟΥΚΟΥΜΑ ΓΚΛΟΡΥ-ΤΣΙΝΤΙΜΜ 2003 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 19.76 2.00 6 19.756
8. 03 345 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 19.83 2.00 4.5 19.821
8. 07 454 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 19.83 -0.20 4.5 19.821
10. 07 337 ΚΑΝΑΡΑ ΣΟΦΙΑ 2002 ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ ΓΣ 20.11 2.00 3
11. 02 434 ΜΠΑΤΣΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 20.14 2.00 2
12. 08 517 ΡΙΖΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 20.21 2.00 1
13. 08 489 ΤΑΡΑΜΙΓΚΟΥ ΑΘΗΝΑ 2002 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ 20.23 -0.20 1
14. 01 568 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 20.28 2.00 1
15. 02 328 ΚΑΛΑΚΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 20.39 -0.20 1
16. 01 593 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 20.40 -0.20 1
80 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
──────────────────────────────────────────────────────────

──────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
1. 06 179 ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.35 1.50 13
2. 05 114 ΛΑΓΟΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.52 1.50 11
3. 03 431 ΜΠΟΥΝΤΟ ΑΡΜΑΝΤΟ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 9.59 1.50 10
4. 04 417 ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 Ο.Φ.Η. 9.62 1.50 9
5. 08 488 ΧΡΥΣΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9.74 1.50 8
6. 02 272 ΚΟΙΛΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.76 1.50 7
7. 07 115 ΣΙΑΦΑΡΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 9.78 1.50 6
8. 03 336 ΧΑΣΑΠΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ 9.80 2.60 5
10. 04 197 ΚΑΛΑΜΠΟΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΑΡΙΝΟ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 9.87 2.60 3 9.864
9. 01 371 ΚΑΡΑΝΔΙΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 9.87 1.50 4 9.861
11. 01 129 ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ 9.91 2.60 2
12. 02 368 ΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2002 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 9.93 2.60 1 9.924
13. 06 280 ΤΖΑΝΕΤΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 9.93 2.60 1 9.930
14. 05 389 ΜΠΕΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.00 2.60 1
15. 07 182 ΧΕΛΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 10.02 2.60 1
16. 08 333 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.05 2.60 1
80 M ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ (16/07/2017)
1. 03 263 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10.06 0.80 13
2. 06 382 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ 10.19 0.80 11
3. 04 145 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.38 0.80 10
4. 05 282 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ 10.41 0.80 9
5. 04 309 ΚΟΥΤΟΥΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 10.42 1.90 8 10.413
6. 07 477 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 10.42 0.80 7 10.418
7. 02 148 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.43 0.80 6
8. 05 219 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ 10.45 1.90 5
9. 08 522 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 Ο.Φ.Η. 10.56 0.80 4
10. 01 253 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 10.62 1.90 3
11. 03 455 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ 10.63 1.90 2
12. 01 333 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ 10.66 0.80 1
13. 06 386 ΚΑΠΡΑΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 10.69 1.90 1
14. 08 369 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 10.73 1.90 1
15. 02 342 ΧΑΛΕΠΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΝΑΤΑΛΙ 2003 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ 10.81 1.90 1
16. 07 508 ΓΚΟΥΛΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΗΜΗΤ 2003 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.84 1.90 1
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 12 229 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΗ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ 1.62 13
2. 06 244 ΔΟΥΔΑΛΗ ΜΕΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 1.62 11
3. 09 468 ΚΟΚΟΖΟΒΑ ΡΟΖΑΛΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.62 10
4. 11 467 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ 1.58 9
5. 08 529 ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 1.58 8
6. 07 287 ΖΑΡΜΠΗ ΛΗΤΩ 2002 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 1.50 7
7. 01 131 ΣΚΟΥΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 1.50 6
8. 10 317 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.45 5
9. 04 231 ΒΟΜΠΙΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 1.45 4
9. 05 560 ΜΟΥΝΤΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.45 4
11. 02 472 ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1.40 2
12. 03 371 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ 1.40 1
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 07 370 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2002 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ Ν 13.53 2.30 13
2. 09 411 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.09 1.30 11
3. 04 419 ΜΟΥΔΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 Ο.Φ.Η. 13.00 2.20 10
4. 05 380 ΓΟΥΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 12.57 2.10 9
5. 06 216 ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 12.56 4.20 8
6. 03 451 ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.96 3.00 7
7. 08 172 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ 2002 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 11.83 0.50 6
8. 01 418 ΓΚΙΟΥΛΜΙΧΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΒΑΣΙΛ 2002 Ο.Φ.Η. 11.61 1.60 5
9. 02 193 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟ 11.42 2.50
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 15 292 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ 13.40 13
2. 13 546 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 12.69 11
3. 12 574 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 12.15 10
4. 11 385 ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ-ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 11.77 9
5. 14 592 ΠΕΙΜΑΝΙΔΗ ΣΟΦΙΑ-ΣΕΜΕΛΗ 2002 ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ 11.58 8
6. 09 242 ΓΚΑΓΚΑ ΝΑΥΣΙΚΑ 2002 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 11.46 7
7. 06 406 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 11.15 6
8. 02 127 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2002 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙ 10.94 5
9. 05 341 ΜΠΑΡΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 10.78 4
10. 08 323 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 10.58 3
11. 07 575 ΚΟΥΤΣΟΠΕΡΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 10.30 2
12. 04 509 ΟΣΑΓΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 10.02 1
13. 10 433 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ 9.70 1
14. 03 399 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤ 9.60 1
15. 01 365 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 9.53 1
3000 M ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 18 268 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ 9:24.95 13
2. 15 151 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:25.59 11
3. 16 150 ΧΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 9:26.38 10
4. 17 267 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ ΖΗΣΗΣ 2002 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 9:36.72 9
5. 12 163 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ 9:39.66 8
6. 13 427 ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΑΞΙΜΟΣ 2003 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛ 9:42.25 7
7. 11 166 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ 9:44.29 6
8. 10 217 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 9:51.39 5
9. 09 390 ΞΥΝΟΓΑΛΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 9:52.06 4
10. 04 245 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΟ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΑΝΘΗΡΕΣ 10:06.62 3
11. 03 313 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 10:10.39 2
12. 08 238 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ ΧΕΝΡΙ 2003 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 10:12.53 1
13. 07 263 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 10:32.06 1
14. 14 326 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10:36.34 1
15. 01 244 ΠΡΟΔΡΟΜΙΔΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΠΑΥΛΟΣ 2003 Α.Ε.Κ 10:52.30 1
16. 06 214 ΑΡΣΕΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ 2003 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 10:55.86 1
17. 02 231 ΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 2002 ΑΟ ΠΕΥΚΗΣ 11:19.55
05 153 ΤΣΑΠΡΟΥΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ 2003 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ ΕΓΚΑΤΕΛΕΙΨΕ
ΑΚΟΝΤΙΟ 600ΓΡ. ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’ – ΤΕΛΙΚΟΣ (16/07/2017)
1. 05 365 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 51.74 13
2. 11 364 ΜΟΥΖΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 50.40 11
3. 09 378 ΓΕΡΑΚΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ 48.05 10
4. 12 321 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2002 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 44.87 9
5. 08 101 ΧΡΗΣΤΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ 42.52 8
6. 07 186 ΠΑΠΙΩΤΗΣ ΙΑΣΩΝ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 41.31 7
7. 06 435 ΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 40.19 6
8. 04 221 ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΑΣΤΕ 2002 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑ 38.56 5
9. 10 111 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ 36.10
10. 01 209 ΜΕΤΑΞΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ 34.90
11. 02 187 ΠΑΠΠΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣ 2002 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ 34.56
12. 03 386 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΕΙΑ 33.99

Tags

WH7-banner
azsports_logo-1
ZoiPlagiosSF