Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Βαλκανικό πρωτάθλημα παίδων – κορασίδων (αποτελέσματα)

Published

on

Στην Κωνσταντινούπολη διεξάγεται το βαλκανικό πρωτάθλημα στίβου στις κατηγορίες παίδων – κορασίδων και το Sportsfeed θα μεταφέρει όλα τα αποτελέσματα από τα αγωνίσματα όταν αυτά θα ολοκληρώνονται με το τελευταίο που θα τελειώνει να εμφανίζεται πρώτο.

# 2.000μ. Στιπλ Παίδων . Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 240 MEHMET E. CANTURK TUR 6:09.30 8
2 241 IBRAHIM KARATEKEN TUR 6:10.43 7
3 181 ENDESHAW LAKEW ISR 6:16.15 6
4 136 ERKAN NIZAM BUL 6:20.25 5
5 190 NICOLAE PAVLENCO MDA 6:23.00 4
6 189 NICOLAE POPA MDA 6:23.05 3
7 207 DUMITRU MIHAI ROBERT ROU 6:27.34 2
8 170 PAPAGIANNOULAS ATHANASIOS GRE 6:47.30 1
9 223 STEFAN TOVILOVIC SRB 7:00.52
161 MAMEDOV TEMUR GEO DNF
# 2.000μ. στιπλ Κορασίδων Χώραώ Επίδοση Βαθμοί
1 68 VASILE DANIELA ROU 7:00.26 8
2 37 PORGIOPOULOU MARINA GRE 7:08.57 7
3 101 EZGI KAYA TUR 7:08.58 6
4 100 DILARA YENI TUR 7:20.59 5
5 69 DRAGHICESCU ALEXANDRA ROU 7:32.93 4
6 27 PKHALADZE MARIAM GEO 7:56.31 3
7 56 ANNA MARGAUH BOJADJIEV MKD 8:02.77 2
# Μήκος Κορασίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 10 ALEKSANDA NACHEVA BUL 6.24m
FOUL 6.13 6.24 FOUL FOUL
8
2 39 KARYDI SPYRIDOULA GRE 6.21m
6.21 6.06 PASS 6.21 6.09
7
3 104 GIZEM AKGOZ TUR 5.89m
FOUL FOUL 5.78 5.89 5.56 5.48
6
4 122 BABITSKA MARHARYTA UKR 5.78m
5.48 5.76 FOUL 4.36 5.63 5.78
5
5 70 TIMU GEORGIANA ROU 5.77m
5.68 FOUL 5.63 5.05 5.77 5.67
4
6 268 LIDIJA TODOROVIC SRB 5.33m
5.33 FOUL FOUL FOUL 5.24
3
7 57 GALA URDAREVSKA MKD OC 5.25m
5.25 4.88 FOUL
8 5 DUNJA GINZBURG BIH 5.21m
FOUL 5.21 FOUL FOUL 5.17
2
9 82 DIJANA TODOROVIC SRB 5.18m
FOUL 5.18 FOUL 5.04 5.02 5.17
1
10 1 MELINE ADAMYAN ARM 5.15m
FOUL 4.79 5.15
105 SELEN TEMURER TUR NM
FOUL FOUL FOUL
Ακοντισμός Παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 252 AHMET TOYRAN TUR 71.02m
56.88 66.63 69.68 71.02 68.86 FOUL
8
2 214 CARARE RAZVAN ROU 68.75m
63.01 57.65 61.47 58.50 60.66 68.75
7
3 177 KALOGERAKIS GERASIMOS GRE 68.49m
68.49 61.72 57.86 67.33 67.76 65.85
6
4 253 OĞUZHAN USTA TUR 65.65m
61.68 63.56 65.42 65.65 62.83 FOUL
5
5 199 AMIR PAPAZI MNE 64.37m
64.15 63.88 55.95 62.80 56.76 64.37
4
6 152 MATEJ CIVIC CRO 62.22m
59.73 62.22 60.20 55.91 55.41 54.84
3
7 163 MARUTIAN ALEKSANDRE GEO 61.39m
FOUL 56.84 61.39 57.99 FOUL FOUL
2
8 229 OGNJEN DESPIC SRB 56.70m
55.43 54.20 FOUL 54.01 53.45 56.70
1
3.000μ. Παίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 AYETULLAH ASLANHAN TUR 8:45.44 8
2 ADISU GUADIE ISR 8:54.03 7
3 AMEL DZAKOVAC SRB 8:57.73 6
4 MIRCO MAUNA SRB 9:05.78 5
5 MITITELU DAMIAN DIDIER ROU 9:15.05 4
6 OLEG GALIC BIH 9:16.33 3
7 OMER SEN TUR 9:17.90 2
8 KOLIOS NESTORAS GRE 9:25.19 1
FILIP GRGURIC CRO DNS
Ύψος Παίδων Χωρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 KYRIAKOS PAMPAKA CYP 1.98m
1.80 1.85 1.90 1.94 1.98
O O O O O
8
2 PANAGIOTIS IOANNIDES CYP 1.94m
1.80 1.85 1.90 1.94 1.98
O O O O XXX
7
3 TOMISLAV ISAILOVIC SRB 1.94m
1.80 1.85 1.90 1.94 1.98
O O XXO XO X
6
4 DOGANIS ALEXIOS GRE 1.94m
1.80 1.85 1.90 1.94 1.98
XXO XO XXO XO X
5
5 ANDONE VALENTIN ALEX ROU 1.90m
1.80 1.85 1.90 1.94
O O O XXX
3
5 DOROSHCHUK OLEH UKR 1.90m
1.80 1.85 1.90
O O O
3
5 NIKOLA MUJANOVIC SRB 1.90m
1.80 1.85 1.90
O O O
3
8 ALI BERK EROL TUR 1.90m
1.80 1.85 1.90
O XO O
1
9 BATUHAN ONDER TUR 1.90m
1.80 1.85 1.90
O XXO O
10 OLEG GRIGORITA MDA 1.85m
1.80 1.85 1.90
O O XXX
11 IVANEISHVILI LUKA GEO 1.85m
1.80 1.85 1.90
O XO XXX
11 DOBROMIR NIKOLOV BUL 1.85m
1.80 1.85 1.90
O XO XXX
GRIGOR IVANOV BUL NH
1.80
XXX
3.000μ. Κορασίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 INCI KALKAN TUR 10:08.39 8
2 SPIRIDON GEORGIANA ROU 10:09.53 7
3 LAVASA DAFNI EFTYCHIA TEREZA GRE 10:09.55 6
4 KASKANIOTI IFIGENEIA CHRISTINA GRE 10:30.02 5
5 ASLI KIZILKAYA TUR 10:40.17 4
ELITSA TODOROVA BUL DNF
Υψος κορασίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 VERONIKA CHAYNOV ISR 1.79m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66 1.69 1.71 1.73 1.75 1.77 1.79 1.81
P P P O P XO O P O O P O XXX
8
2 JOVANA DELIC SRB 1.73m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66 1.69 1.71 1.73 1.75
P P O O O O O O O XXX
7
3 GONUL KOKSAL TUR 1.69m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66 1.69 1.71
P P P O O O O XXX
6
4 PAPAKOSTA SANTI DANAI GRE 1.66m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66 1.69
P P O O O XXO XXX
5
5 MARTA BOSNJAK CRO 1.66m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66 1.69
P P O O XXO XXO XXX
4
6 SENANUR AKGUN TUR 1.63m
1.30 1.40 1.50 1.60 1.63 1.66
P P O O XO XXX
3
Μήκος παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 FAIKOGLOU GKALIP GRE 7.15m
6.89 6.70 6.76 7.03 7.15
8
2 ALPER GULEC TUR 7.03m
6.72 6.76 6.94 7.03 6.81
7
3 PADURARU EDUARD ROU 6.95m
6.83 6.95 FOUL 6.85 FOUL
6
4 URI ARNON ISR 6.89m
6.55 6.72 6.89 6.89 6.60
5
5 PETAR CANAK SRB 6.84m
6.70 6.61 6.58 6.61 6.84
4
6 IVAN BOZHILOV BUL 6.73m
6.63 FOUL FOUL 6.73 6.66
3
7 YUNUS E. GUMUS TUR 6.65m
6.65 6.41 6.41 FOUL 6.59
2
8 DANIEL ILCO MDA 6.60m
FOUL 6.60 6.44 FOUL 6.55
1
9 PANAGIOTIS MYLONAS CYP 6.56m
6.56 6.38 FOUL
10 GOR BEGLARYAN ARM OC 6.52m
6.52 FOUL FOUL
11 ORLIN ORLINOV BUL 6.44m
6.14 FOUL 6.44
12 NIKOLA DOLINA BIH 6.12m
6.05 6.07 6.12
13 195 DANIEL GEORGIEVSKI MKD 5.71m
4.61 5.21 5.71
400μ. Παίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 ALEKSEJ FEDOR PAVKOV SRB 51.28 8
2 ATHANASIOS ADAMIDIS GRE 51.32 7
3 BONDOC MARIAN ADRIAN ROU 51.73 6
4 BERAT MUSTAFA MKD 52.11 5
5 BERKAN EMINI MKD 52.74 4
400μ. Κορασίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί Σειρά
1 DELIGIANNI ELLI EFTYCHIA GRE 56.27 8 1 (1)
2 CIRCIOGEL ADINA ROU 56.87 7 1 (2)
3 PETRA COKARIC CRO 57.13 6 1 (3)
4 TIJANA JAPUNDZIC SRB 57.24 5 2 (1)
5 ORLOVA ANNA UKR 57.39 4 1 (4)
6 TAMARA MILUTINOVIC SRB 57.91 3 1 (5)
7 ZEYNEP KURAN TUR 58.04 2 2 (2)
8 YASEMIN ZEHRA BOREKCI TUR 59.42 1 2 (3)
9 ALBINA BOJAXHIU KOS 1:02.61 2 (4)
1.500μ. Παίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 TARIK DEMIR TUR 3:58.64 8
2 ADISU GUADIE ISR 3:59.72 7
3 GOGILASHVILI LUKA GEO 4:03.20 6
4 YEHONATAN CARMIN ISR 4:04.28 5
5 MATHIOPOULOS GEORGIOS PANAGIOTIS GRE 4:07.14 4
6 HAKAN BUGANLI TUR 4:09.90 3
7 STEREA ANDREI ROU 4:10.78 2
8 ARDIAN PECI KOS 4:11.56 1
9 GENI SEMKOVSKI BUL 4:12.43
10 ALEKSA MILANOVIC SRB 4:17.51
11 MAMEDOV TEMUR GEO 4:18.64
12 FILIP GRGURIC CRO 4:20.52
13 GENT KAJA KOS 4:20.94
14 IVAN TIMCHEVSKI MKD 4:21.55
15 FLORIJAN ROZIC CRO 4:32.18
1.500μ. Κορασίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 KLARA ANDRIJASEVIC CRO 4:41.16 8
2 AYSE ECER TUR 4:41.98 7
3 TEUSAN TABITA ROU 4:42.14 6
4 MERYEMANA DOGANAY TUR 4:42.26 5
5 CHANTZOU KONSTANTINA GRE 4:43.71 4
6 ELITSA TODOROVA BUL 4:44.63 3
7 ANTHOUSA ADAMANTIA GRE 4:50.23 2
8 AMRA TERZIC SRB 4:54.63 1
9 LANA KOPRIVNJAK CRO 5:01.81
10 MARC IOANA VERONICA ROU 5:02.19
11 ANASTASIA BOGACIUC MDA 5:03.08
100μ. Κορασίδων Χώρα Επίδοση Άνεμος Βαθμοί Παρατηρήσεις
1 PODHORODETSKA YEVA UKR 12.20 -3.1 8
2 IVANA ILIC SRB 12.25 -3.1 7
3 PAPANDREOU MARKELLA KALLIOPI GRE 12.51 -3.1 6 12.501
4 ZULHA ARMUTCU TUR 12.51 -3.1 5 12.506
5 BALACI VANESSA ROU 12.74 -3.1 4
6 JANA MITOVSKA MKD 12.83 -3.1 3
7 KATARINA VRETA SRB 13.11 -3.1 2
XENIA MICHAEL CYP DNS -3.1
800μ. Άνδρες Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 VOICU CRISTIAN GABRIEL ROU 1:53.71 8
2 DAMIR KLEMPIC SRB 1:55.62 7
3 ISLAM TASCI TUR 1:56.23 6
4 MUZAFFER ALTINDAS TUR 1:58.94 5
5 NEVEN KRULIC CRO 1:59.27 4
6 BALTSIOTIS ALEXANDROS GRE 2:00.10 3
7 MARK TRIVANOVIC CRO 2:02.39 2
8 LEON THAQI KOS 2:02.60 1
9 MIHAIL NEDKOV BUL 2:03.04
10 JOVAN ROSIC BIH 2:11.04
800μ. Κορασίδων Χώρα Επίδοση Βαθμοί
1 ZHULZHYK SVITLANA UKR 2:12.29 8
2 NIKOLINA MANDIC SRB 2:13.03 7
3 HOJDA ANDREEA ROU 2:13.04 6
4 PANAPOULOU IOANNA GRE 2:14.06 5
5 KUBRA TATAR TUR 2:14.61 4
6 ANIA ISIC CRO 2:14.93 3
7 HACER YILMAZ TUR 2:16.72 2
8 ALEKSANDRA ROLJIC BIH 2:20.55 1
9 DJELLZA SELACI KOS OC 2:23.90
10 ANESA HAJDARI MKD 2:31.13
11 ELONA HODA KOS 2:32.78
Σφαιροβολία Κορασίδων  Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 NINA CAPATINA MDA 16.92m
15.84 16.92 16.63 FOUL FOUL FOUL
8
2 YANA KOPCHEVA BUL 15.32m
15.22 15.24 FOUL 15.32 FOUL 15.21
7
3 ZGLIMBEA LARISA GEORG ROU 14.48m
13.60 14.10 14.48 1.40 14.27 FOUL
6
4 TSOUKALA MARGARITA GRE 14.44m
13.26 FOUL 13.56 13.80 FOUL 14.44
5
5 GAMZE ANDIC TUR 14.26m
FOUL 14.26 13.65 FOUL 13.46 13.51
4
6 ANA BRKLJACIC CRO 13.27m
13.07 FOUL FOUL 12.92 13.27 FOUL
3
7 NESINE ATAK TUR 12.99m
12.99 FOUL 12.95 FOUL FOUL 12.69
2
8 ZORICA STANIC SRB 12.39m
11.89 11.97 12.39 12.34 11.93 FOUL
1
Τριπλούν Παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 BATUHAN CAKIR TUR 14.68m
14.09 14.68 PASS 13.24 PASS
8
2 DAVUT KARGI TUR 14.30m
14.30 14.11 FOUL FOUL 14.25 FOUL
7
3 KATRAMADOS NIKOLAOS GRE 14.14m
FOUL 13.89 14.04 13.82 13.63 14.14
6
4 MARKO VLAHOVIC SRB 14.11m
13.43 FOUL FOUL 14.11 FOUL FOUL
5
5 IVAN BOZHILOV BUL 14.10m
FOUL FOUL FOUL 14.10 FOUL FOUL
4
6 URI ARNON ISR 13.88m
13.80 13.86 13.84 13.83 13.71 13.88
3
7 MAIER RARES NICOLAE ROU 13.54m
FOUL FOUL 13.48 13.54 13.43 FOUL
2
Δισκοβολία Παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 ASLAN K. KALINTAS TUR 53.56m
52.94 53.56 FOUL FOUL FOUL 53.44
8
2 GENNIKIS KONSTANTINOS GRE 52.28m
46.18 49.43 FOUL 51.74 52.28 51.39
7
3 VASILE ION MARIUS ROU 52.26m
48.29 49.19 52.26 FOUL FOUL 50.89
6
4 ILISEI ROBERT DANIEL ROU 50.40m
50.40 FOUL 50.38 50.00 FOUL FOUL
5
5 YASIN TASLAK TUR 49.08m
46.82 44.07 49.08 46.36 FOUL FOUL
4
6 DUSAN NIKOLIC SRB 47.61m
43.38 47.61 FOUL FOUL FOUL 45.95
3
7 ALAUDIN SUMA KOS 44.91m
FOUL FOUL 42.08 42.38 FOUL 44.91
2
110μ. εμπόδια Παίδων Χώρα Επίδοση Άνεμος Βαθμοί Σειρά
1 ARVANITIS VASILEIOS GRE 14.25 -3.5 8 1 (1)
2 TIBET SANCAK TUR 14.26 -3.5 7 1 (2)
3 DOBROMIR NIKOLOV BUL 14.40 -3.5 6 1 (3)
4 SERHAT BULUT TUR 14.41 -3.5 5 1 (4)
5 CHERMOSHANSKYI DMYTRO UKR 14.55 -4.0 4 2 (1)
6 SIMION ROBERT MIHAITA ROU 14.65 -4.0 3 2 (2)
7 ODYSSEAS KONTONIKOLA CYP 14.86 -3.5 2 1 (5)
8 JURICA KOVACIC CRO 14.87 -4.0 1 2 (3)
9 ALEKSANDAR SAPIC SRB 15.40 -4.0 2 (4)
10 ALESANDRO MANOJLOVIC BIH 15.45 -4.0 2 (5)
100μ. εμπόδια Κορασίδων Χώρα Επίδοση ‘Ανεμος Βαθμοί Σειρά
1 IZABELA SOKOLOVA BUL 14.18 -0.8 8 1 (1)
2 MARIJA BUKVIC SRB 14.30 -0.8 7 1 (2)
3 TOADER BIANCA ROU 14.35 -0.8 6 1 (3)
4 PANARINA IRYNA UKR 14.42 -2.8 5 2 (1)
5 SARAKINOU IOANNA GRE 14.83 -0.8 4 1 (4)
6 HAYRIYE NUR ARI TUR 14.94 -0.8 3 1 (5)
7 BUSRA DUNDAR TUR 15.08 -2.8 2 2 (2)
8 CHKADUA BELA GEO 15.59 -2.8 1 2 (3)
9 MELINE ADAMYAN ARM 16.26 -2.8 2 (4)
10 STEFANIJA RISTESKA MDA OC 18.31 -2.8 2 (5)
Σφαιροβολία Παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 MELIH YERSEL TUR 17.89m
17.34 17.89 FOUL 17.61 17.60 17.48
8
2 KOTSIAKOS DIMITRIOS GRE 17.38m
FOUL 15.70 17.27 16.58 16.79 17.38
7
3 BARA MARIUS ROU 17.23m
16.60 17.18 16.53 17.09 17.23 17.12
6
4 VALENTIN ANDREEV BUL 17.15m
16.24 17.15 FOUL FOUL FOUL FOUL
5
5 MUHAMET RAMADANI KOS 17.01m
13.99 16.49 FOUL 16.03 16.34 17.01
4
6 SAMET KUTLU TUR 16.60m
FOUL FOUL 15.28 FOUL FOUL 16.60
3
7 ZAKHARCHENKO RUSLAN UKR 16.31m
16.14 FOUL 15.34 FOUL 16.31 FOUL
2
8 DUSAN NIKOLIC SRB 15.80m
14.96 15.56 FOUL FOUL 15.41 15.80
1
9 ALEKSANDAR KOVACEVIC BIH 14.58m
FOUL 13.42 14.58
Τριπλούν Κορασίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 ALEKSANDA NACHEVA BUL 13.61m
FOUL 13.61 PASS
8
2 KARYDI SPYRIDOULA GRE 12.89m
12.64 12.89 FOUL FOUL PASS 12.84
7
3 GIZEM AKGOZ TUR 12.61m
12.34 12.61 FOUL 12.47 FOUL 12.34
6
4 ANA CARAMANUTA MDA OC 12.40m
FOUL 12.40 FOUL
5 TIMOFEI MARIA IZABELA ROU 11.84m
11.55 FOUL 11.84 FOUL 10.45 11.70
5
6 CHRISTONYMFI PAIDIOU CYP 11.70m
11.34 11.41 11.43 FOUL 11.12 11.70
4
7 ALINA GRANCHAROVA BUL 11.65m
FOUL FOUL 11.65 11.65 FOUL FOUL
3
8 JOVANA GNJATOVIC SRB 11.42m
11.20 FOUL 11.40 11.38 FOUL 11.42
2
9 MELINE ADAMYAN ARM 11.12m
11.07 11.12 10.99 10.88 FOUL 10.81
1
10 NISA NUR GURBUZ TUR 11.12m
11.12 10.44 FOUL
Δισκοβολία Κορασίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 OZLEM BECEREK TUR 49.15m
49.15 49.12 48.82 FOUL 47.59 FOUL
8
2 KESSIDI SOFIA GRE 44.38m
42.60 FOUL 44.38 FOUL 42.48 42.87
7
3 LUNGU ANDREEA IULIANA ROU 44.18m
44.18 FOUL FOUL 43.02 41.93 FOUL
6
4 ANA BRKLJACIC CRO 40.78m
36.83 38.70 37.97 FOUL 39.26 40.78
5
5 CEMILE CAL TUR 37.98m
FOUL 32.66 35.51 37.98 FOUL 37.40
4
6 LOLA RUJEVIC SRB 35.21m
30.00 33.70 35.21 34.15 35.08 34.97
3
7 DAFINA NASTESKA MKD 33.14m
31.98 33.14 28.52 29.34 FOUL 28.71
2
Σφυροβολία Παίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί Παρατηρήσεις
1 VALENTIN ANDREEV BUL 83.09m
81.83 80.57 83.09 FOUL 75.86
8 βαλκανικό ρεκόρ
2 NIKOLAOS KESSIDIS CYP 71.34m
69.46 FOUL 70.81 71.34 70.00 69.02
7
3 VLADIMIR VASILCOVSCHII MDA 70.49m
66.75 70.49 FOUL FOUL FOUL FOUL
6
4 STOYAN DIMITROV BUL 70.48m
FOUL 70.48 69.74 67.21 68.54 FOUL
5
5 MEHMET KAS TUR 69.64m
69.18 68.59 68.29 69.30 69.64 67.28
4
6 KISELOV KISELOV UKR 67.14m
FOUL 66.62 FOUL FOUL 67.14 FOUL
3
7 HALIL YILMAZER TUR 66.56m
64.67 63.02 65.31 66.56 FOUL 64.69
2
8 NICORICI DRAGOS IONUT ROU 65.63m
64.00 62.21 65.63 65.55 FOUL 65.21
1
9 ZIOGAS THEODOROS GRE 65.18m
FOUL FOUL 65.18
10 PANAGIOTIS KONTAXIS CYP 64.65m
FOUL 64.65 FOUL
ROKO MALENICA CRO NM
FOUL FOUL FOUL
Σφυροβολία Κορασίδων Χώρα Επίδοση Προσπάθειες Βαθμοί
1 KOSMIDOU STAVROULA GRE 64.09m
57.66 62.64 FOUL 64.09 FOUL FOUL
8
2 FRIGGI PANAGIOTA GRE 61.48m
55.38 FOUL 61.48 55.73 FOUL 54.63
7
3 SOFIA HATZISAVVA CYP 57.89m
52.30 52.71 52.40 FOUL FOUL 57.89
6
4 MARIJA BALENOVIC CRO 55.35m
52.81 53.77 FOUL FOUL 51.14 55.35
5
5 FATMANUR DIRIL TUR 52.48m
44.27 50.76 52.48 50.57 FOUL 50.59
4
6 AJLA BASIC BIH 51.91m
48.69 FOUL FOUL 49.62 51.91 47.23
3
7 VIKTORIYA VASILEVA BUL 49.01m
46.95 47.06 FOUL FOUL 45.72 49.01
2
8 BEYZANUR BOZLAK TUR 47.06m
47.06 FOUL FOUL FOUL FOUL FOUL
1
9 ABUASHVILI MARIAM GEO 41.53m
FOUL FOUL 41.53
10 MIERTESCU LUIZA GEORG ROU 37.72m
37.72 37.64 37.60
VLADIVALLIA CONSTANTINOU CYP NM
FOUL FOUL FOUL

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες