Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Πανελλήνιο πρωτάθλημα κορασίδων (συμμετοχές)

Published

on

Με τη συμμετοχή περισσότερων από 400 νεανίδων θα διεξαχθεί στα Τρίκαλα το ερχόμενο Σαββατοκύριακο το πανελλήνιο πρωτάθλημα των νεανίδων. Ακολουθεί η λίστα με τις συμμετοχές.

100Μ
1. 174 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2. 293 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
3. 294 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
4. 172 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
5. 322 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
6. 157 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. 522 ΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
8. 425 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
9. 524 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ ΖΩΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
10. 175 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
11. 114 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
12. 321 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
13. 468 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
14. 137 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
15. 471 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
16. 156 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. 155 ΓΚΡΑΜΠΟΤΣΚΑ ΜΙΚΑΗΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. 162 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
19. 386 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
20. 306 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
21. 128 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α.Ε.Κ
22. 486 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
23. 142 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
24. 320 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
25. 102 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
26. 115 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
27. 197 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
28. 178 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
29. 261 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
30. 329 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
31. 452 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡ
32. 403 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
33. 277 ΝΟΥΣΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
34. 159 ΦΑΡΜΑΚΟΜΥΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
35. 349 ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
36. 472 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
37. 385 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
38. 399 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
200Μ
1. 424 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
2. 226 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3. 175 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4. 425 ΚΡΙΜΙΤΣΑ ΛΥΔΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
5. 440 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
6. 128 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α.Ε.Κ
7. 137 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
8. 471 ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
9. 212 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
10. 518 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
11. 163 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
12. 176 ΤΖΙΑΜΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
13. 198 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
14. 370 ΠΑΣΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
15. 463 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΑΛΑΜΑΤΑΣ
16. 329 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
17. 219 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
18. 387 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
19. 164 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
20. 445 ΓΙΑΝΝΑΔΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
21. 349 ΔΟΥΜΠΑ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
22. 263 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
23. 484 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
24. 139 ΚΑΣΦΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
25. 400 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
26. 516 ΛΟΡΕΝΤΖΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟ
27. 486 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
28. 191 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
29. 519 ΣΤΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
30. 225 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
31. 406 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
32. 472 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
33. 172 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
34. 432 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
35. 515 ΛΙΟΝΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ ΣΤΙΒΟ
36. 498 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
37. 181 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
38. 401 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
39. 174 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
40. 153 ΓΙΛΤΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
41. 506 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
42. 505 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
43. 371 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
44. 504 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
45. 322 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
46. 386 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
47. 492 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
48. 261 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
49. 143 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
50. 142 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
51. 264 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
52. 468 ΒΕΝΕΡΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
53. 483 ΧΑΤΖΗΠΕΤΡΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
54. 520 ΤΖΑΜΟΥΡΑΝΟΥ ΧΡΥΣΑΥΓΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
55. 490 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
56. 140 ΠΟΛΙΤΗ ΕΙΡΗΝΗ-ΤΑΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
400Μ
1. 295 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2. 160 ΨΥΛΛΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
3. 220 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
4. 116 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5. 164 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
6. 182 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7. 380 ΜΕΡΕΣΕΝΤΟΓΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
8. 435 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
9. 179 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
10. 212 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
11. 207 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
12. 518 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ
13. 139 ΚΑΣΦΙΚΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
14. 338 ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
15. 448 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
16. 264 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
17. 265 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
18. 331 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
19. 199 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20. 407 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
21. 201 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22. 200 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
23. 424 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
24. 330 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
25. 506 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
26. 307 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
800Μ
1. 491 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ
2. 207 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
3. 351 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
4. 381 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
5. 414 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
6. 133 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7. 299 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
8. 284 ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
9. 437 ΣΤΑΝΤΖΟΥ ΕΛΛΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
10. 179 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΠΙΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
11. 447 ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
12. 372 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
13. 298 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
14. 213 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
15. 256 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
16. 210 ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
17. 257 ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
18. 221 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
19. 266 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
20. 473 ΦΙΛΑΤΖΙΚΙΩΤΗ ΞΑΝΘΙΠΠΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
21. 165 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
22. 297 ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
23. 457 ΜΠΙΤΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
24. 408 ΞΕΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
25. 423 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
26. 352 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
1500Μ
1. 491 ΑΝΘΟΥΣΑ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ
2. 117 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
3. 351 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
4. 103 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5. 410 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
6. 213 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
7. 134 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8. 514 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ «ΠΕΛΛΑ»
9. 437 ΣΤΑΝΤΖΟΥ ΕΛΛΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
10. 300 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
11. 256 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
12. 352 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
13. 381 ΠΑΝΤΕΖΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΗΩ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
14. 512 ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15. 389 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
16. 222 ΝΤΟΜΠΡΟΜΙΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
17. 418 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
18. 372 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
19. 133 ΓΙΟΥΒΡΗ ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
3000Μ
1. 117 ΣΠΥΡΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
2. 409 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3. 323 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ ΧΡΙΣΤ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
4. 462 ΚΑΜΝΙΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
5. 118 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6. 415 ΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
7. 134 ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8. 188 ΛΑΥΡΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
9. 332 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
10. 389 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
11. 105 ΧΑΜΠΙΔΗ ΕΡΑΤΩ-ΛΙΝΤΕ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
12. 418 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
13. 358 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
14. 373 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
15. 104 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
16. 375 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
17. 103 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
18. 301 ΣΑΡΣΕΝΤΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
19. 258 ΜΑΡΛΗ ΜΑΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
20. 135 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
21. 402 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
22. 138 ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
23. 357 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
24. 359 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ
25. 433 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
26. 438 ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
27. 173 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
28. 348 ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
29. 278 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
30. 324 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
5000Μ
1. 474 ΚΑΤΖΟΥΡΑΚΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
2. 409 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3. 173 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
4. 402 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
5. 135 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6. 324 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 279 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
2. 508 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
3. 267 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
4. 450 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
5. 208 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
6. 214 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ
7. 268 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
8. 259 ΒΕΡΝΑΡΔΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
9. 262 ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
10. 458 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11. 439 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
12. 453 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡ
13. 421 ΣΕΛΛΟΥΝΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
14. 291 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
15. 360 ΚΟΥΤΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
16. 218 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
17. 361 ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ
18. 166 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
19. 431 ΓΚΑΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ ΝΕΚΤΑΡΙ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
20. 479 ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
21. 403 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 168 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
2. 493 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
3. 245 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ
4. 280 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ
5. 283 ΚΟΚΚΟΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
6. 435 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
7. 331 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
8. 448 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
9. 106 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
10. 282 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
11. 339 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
12. 316 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13. 366 ΒΑΓΕΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΑΝΑΣΤ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
14. 390 ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
15. 330 ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ
16. 464 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
17. 334 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. 325 ΑΝΤΖΟΥΛΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
19. 284 ΠΕΤΚΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
20. 434 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
21. 315 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22. 167 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
23. 453 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡ
24. 426 ΚΥΠΡΑΙΟΥ ΕΛΛΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
3000Μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 373 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
2. 374 ΜΟΥΡΟΥΖΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
3. 358 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4. 375 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
5. 433 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
6. 104 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ ΕΛΛΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
7. 138 ΜΠΕΝΟΒΙΑ ΑΣΠΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
8. 269 ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
9. 466 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
10. 210 ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
11. 244 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
10000Μ ΒΑΔΗΝ
1. 419 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
2. 363 ΤΣΙΑΝΑΒΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
3. 420 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
4. 227 ΦΙΛΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5. 507 ΣΑΛΜΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
6. 189 ΣΕΦΕΡΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1. 391 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
2. 333 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑ ΣΑΝΤΗ-ΔΑΝΑΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
3. 260 ΚΑΜΗΛΑΛΗ ΘΩΜΑΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
4. 218 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
5. 476 ΚΑΡΔΟΓΥΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
6. 130 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
7. 305 ΚΡΟΥΣΣΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
8. 353 ΑΤΛΑΣΗ ΠΑΝΤΕΛΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
9. 209 ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
10. 193 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
11. 513 ΓΚΑΤΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877
12. 270 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
13. 152 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΤΙΑΝ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
14. 525 ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟ
15. 481 ΧΑΡΑΜΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ
16. 136 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
17. 392 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
1. 272 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2. 224 ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
3. 230 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
4. 121 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΕΥΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5. 109 ΑΝΑΓΝΩΣΤΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΛΕΞ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
6. 233 ΤΕΡΕΖΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
7. 416 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. 232 ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
9. 356 ΧΑΡΙΣΤΟΥ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
10. 246 ΨΥΧΑΡΗ ΣΤΑΜΑΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
11. 110 ΙΩΣΗΦ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
12. 394 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
13. 343 ΤΣΕΚΛΙΔΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
14. 231 ΚΟΤΖΑΜΙΧΑΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
15. 204 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1. 141 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
2. 393 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
3. 120 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
4. 144 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
5. 150 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
6. 450 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
7. 190 ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΑΟ ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΣ
8. 427 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΘΑΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
9. 417 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ
10. 449 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
11. 170 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
12. 247 ΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
13. 151 ΣΙΓΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
14. 211 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
15. 442 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
16. 177 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
17. 245 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ
18. 271 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
19. 392 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
20. 429 ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ ΜΥΡΤΩ-ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»
21. 430 ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»
22. 180 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
23. 355 ΤΣΑΟΥΣΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
24. 108 ΓΙΑΝΝΙΔΑΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
25. 475 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
26. 499 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
27. 154 ΜΠΟΣΜΑΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. 308 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
29. 364 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
30. 461 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
31. 511 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ
32. 428 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ»
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. 180 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
2. 141 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ
3. 170 ΜΠΑΛΑΜΟΥΤΗ ΖΩΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
4. 211 ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
5. 478 ΤΣΙΑΜΠΕΡΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
6. 475 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ
7. 499 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
8. 150 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
9. 523 ΚΥΡΙΑΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
10. 451 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
11. 327 ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
12. 205 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13. 254 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
14. 152 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΤΑΤΙΑΝ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Π.Α.Ο.Κ.
15. 281 ΜΠΙΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
16. 446 ΚΑΙΤΣΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ
17. 122 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
18. 247 ΚΑΛΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ
19. 234 ΚΑΡΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
20. 253 ΝΑΤΣΟΥ ΘΩΜΑΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
21. 364 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
22. 302 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
23. 485 ΚΑΤΖΙΚΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝ
24. 395 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
25. 526 ΜΠΑΤΣΚΙΝΗ ΧΑΙΔΩ ΧΑΙΔΕΜΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟ
26. 120 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
27. 136 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΒΟΛΟΥ
28. 393 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. 183 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2. 194 ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3. 111 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 362 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
5. 169 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
6. 382 ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ
7. 337 ΠΑΠΑ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
8. 255 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
9. 252 ΣΑΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
10. 469 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
11. 377 ΒΕΡΒΕΡΗ ΑΡΓΥΡΩ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
12. 439 ΣΠΑΝΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
13. 147 ΖΟΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
14. 228 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
15. 436 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
16. 480 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
17. 290 ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1. 459 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2. 228 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
3. 161 ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
4. 362 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
5. 383 ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
6. 441 ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
7. 369 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
8. 192 ΔΟΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
9. 169 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
10. 460 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11. 335 ΜΥΛΩΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12. 436 ΛΟΥΚΟΥΚΙΔΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
13. 148 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
14. 413 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ
15. 111 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
16. 405 ΚΑΝΔΗΛΑΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
17. 255 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
18. 521 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
19. 147 ΖΟΥΠΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
20. 384 ΜΟΥΧΤΗ ΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1. 342 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
2. 340 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
3. 107 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 413 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ
5. 469 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
6. 368 ΚΕΦΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
7. 467 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
8. 243 ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ
9. 341 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
10. 369 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛΙΑΝ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
11. 367 ΖΙΟΥΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
12. 119 ΚΩΤΣΑΡΗ-ΖΗΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
13. 470 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
14. 229 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. 376 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
2. 422 ΜΠΑΡΑΚΗ ΜΕΛΠΩΜΕΝΗ ΜΥΡΣΙ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
3. 354 ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
4. 129 ΜΑΚΡΟΓΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Α.Ε.Κ
5. 365 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑ
6. 517 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200
7. 149 ΑΜΠΡΑΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8. 290 ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
9. 465 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΕΡΓΙΑΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ
10. 480 ΚΟΥΡΕΤΣΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
11. 336 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΝΤΕΛΙΤΣΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
12. 131 ΜΑΣΚΑ ΕΥΑΝΘΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ  4Χ100Μ
1. 102 ΘΑΝΑΣΗ ΕΛΕΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2. 106 ΠΑΠΑΔΑΚΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. 112 ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 113 ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5. 114 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6. 115 ΠΟΛΥΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
7. 116 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
8. 122 ΑΛΟΓΑΚΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
9. 126 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
10. 127 ΦΙΛΙΠΠΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΑΡ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
11. 142 ΦΙΛΙΠΠΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
12. 143 ΤΑΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
13. 144 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
14. 145 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
15. 146 ΤΕΝΕΝΤΕ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
16. 155 ΓΚΡΑΜΠΟΤΣΚΑ ΜΙΚΑΗΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. 156 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. 157 ΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19. 158 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΦΑΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20. 159 ΦΑΡΜΑΚΟΜΥΤΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21. 162 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
22. 163 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
23. 166 ΜΕΤΑ ΕΓΚΛΑΝΤΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
24. 167 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
25. 165 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
26. 171 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
27. 181 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. 182 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29. 184 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΚΑΛΛΙ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
30. 185 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
31. 186 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΟΡΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
32. 187 ΜΠΑΦΑ ΠΑΥΛΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
33. 191 ΛΟΝΤΟ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
34. 193 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
35. 195 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
36. 196 ΛΕΠΙΔΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
37. 197 ΤΣΟΥΚΑΝΕΛΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
38. 198 ΚΟΛΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
39. 202 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
40. 203 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
41. 206 ΦΩΤΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
42. 225 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
43. 226 ΤΖΟΝΣΟΝ ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
44. 235 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
45. 236 ΚΛΕΜΑΝ ΕΜΙΛΥ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
46. 237 ΛΟΥΡΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
47. 238 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
48. 241 ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
49. 242 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
50. 248 ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
51. 249 ΚΑΛΦΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
52. 250 ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
53. 251 ΛΕΦΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
54. 263 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
55. 275 ΝΤΟΥΣΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
56. 276 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
57. 285 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
58. 286 ΚΑΜΤΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
59. 287 ΜΑΡΚΟΥΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
60. 288 ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
61. 289 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
62. 293 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
63. 294 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΚΑΛΛΙΟ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
64. 302 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
65. 303 ΚΑΛΤΣΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
66. 306 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
67. 307 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
68. 308 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
69. 309 ΖΕΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
70. 310 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
71. 311 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
72. 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
73. 313 ΤΕΡΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
74. 314 ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΤΕ ΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
75. 320 ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
76. 321 ΦΡΑΓΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
77. 322 ΧΑΤΖΗΑΝΔΡΕΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΝΙΚΟΛΙΝ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
78. 326 ΓΡΙΣΠΟΥ ΕΛΕΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
79. 327 ΦΕΙΖΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
80. 328 ΚΟΥΟΛ ΑΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
81. 338 ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
82. 339 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
83. 344 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
84. 345 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
85. 346 ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
86. 347 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
87. 385 ΔΕΚΑΖΟΥ ΣΟΦΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
88. 386 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
89. 387 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
90. 388 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
91. 392 ΓΚΑΛΙΟΥΡΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
92. 393 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
93. 395 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
94. 398 ΛΙΝΑΡΔΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
95. 399 ΣΚΟΥΡΤΗ ΑΘΗΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
96. 400 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
97. 401 ΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
98. 404 ΔΑΛΙΑΝΗ ΔΑΝΑΗ-ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
99. 411 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
100. 412 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΕΛΛΑΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
101. 407 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
102. 440 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
103. 442 ΜΗΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
104. 443 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
105. 444 ΤΖΑΒΕΛΑ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
106. 452 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
107. 453 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
108. 454 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
109. 455 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
110. 456 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
111. 486 ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
112. 487 ΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
113. 488 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΦΑΙΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
114. 489 ΣΤΑΥΡΑΓΓΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
115. 490 ΦΕΚΚΑ ΜΑΡΙΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
116. 492 ΚΟΥΤΣΟΔΟΝΤΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
117. 493 ΦΟΥΣΤΕΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
118. 494 ΜΑΛΤΕΖΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
119. 495 ΜΠΟΥΤΑΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
120. 496 ΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
121. 497 ΠΛΑΤΣΑΤΟΥΡΑ ΒΑΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
122. 498 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
123. 499 ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
124. 500 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
125. 501 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
126. 502 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
127. 503 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
128. 504 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
129. 505 ΧΩΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΚΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
130. 506 ΚΥΡΙΑΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
131. 508 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
132. 509 ΛΑΒΑΖΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
133. 510 ΜΠΕΤΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
134. 205 ΖΟΡΜΠΑΛΑ ΑΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
135. 267 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
136. 268 ΣΑΡΑΚΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ
1. 103 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2. 112 ΜΑΥΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. 113 ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 116 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
5. 123 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗ ΔΗΜΗΤΡΑ-ΑΡΤΕΜΙΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6. 124 ΚΑΡΝΑΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
7. 125 ΚΑΡΝΑΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
8. 163 ΣΚΟΥΛΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
9. 164 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
10. 165 ΚΟΤΣΙ ΝΤΟΡΙΑΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
11. 167 ΑΝΔΡΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
12. 168 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
13. 171 ΜΑΝΔΥΛΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ Ο.Φ.Η.
14. 199 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15. 200 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16. 201 ΤΡΑΙΚΑΠΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
17. 202 ΚΑΜΠΕΡΗ ΑΝΝΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18. 203 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
19. 212 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
20. 213 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
21. 214 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
22. 215 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
23. 216 ΜΠΑΜΠΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
24. 217 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
25. 219 ΣΚΑΠΕΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
26. 220 ΠΕΤΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ-ΒΕΝΕ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
27. 221 ΦΡΥΓΑΝΙΩΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
28. 222 ΝΤΟΜΠΡΟΜΙΡΟΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
29. 223 ΡΟΥΛΙΑ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
30. 225 ΜΑΥΡΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
31. 235 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
32. 238 ΜΟΥΣΟΥΡΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
33. 239 ΣΠΑΡΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
34. 240 ΤΑΜΠΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
35. 242 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΚΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
36. 264 ΜΠΑΚΛΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
37. 265 ΣΥΓΓΕΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
38. 266 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
39. 273 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
40. 274 ΜΠΟΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
41. 285 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
42. 286 ΚΑΜΤΣΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
43. 287 ΜΑΡΚΟΥΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
44. 288 ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
45. 289 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
46. 295 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΛΛΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
47. 296 ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
48. 297 ΖΑΦΕΙΡΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
49. 298 ΜΗΤΡΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
50. 299 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
51. 300 ΖΑΦΕΤ ΜΙΚΑΕΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
52. 304 ΛΙΝΑΡΑ ΑΡΙΑΝΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
53. 306 ΝΤΑΣΙΟΥ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
54. 307 ΠΑΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
55. 308 ΜΗΤΣΙΑΝΗ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
56. 309 ΖΕΡΔΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
57. 310 ΖΙΩΓΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
58. 311 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
59. 312 ΚΩΝΣΤΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
60. 313 ΤΕΡΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
61. 314 ΤΖΩΡΤΖΗ ΝΤΕ ΠΑΘ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
62. 315 ΜΥΛΩΝΑ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
63. 316 ΤΣΙΓΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
64. 317 ΕΥΘΥΜΙΑΔΗ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
65. 318 ΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
66. 319 ΜΑΚΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67. 338 ΒΥΡΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
68. 339 ΠΑΝΤΟΥ ΑΓΑΠΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
69. 344 ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
70. 345 ΚΕΝΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
71. 347 ΤΖΕΜΑΛΑΙ ΙΟΥΛΙΑ ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
72. 370 ΠΑΣΣΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
73. 371 ΤΣΑΓΚΟΥΡΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
74. 378 ΓΙΑΓΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
75. 379 ΚΕΧΑΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
76. 388 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
77. 389 ΚΟΡΩΝΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
78. 390 ΚΕΧΡΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
79. 396 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
80. 397 ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
81. 406 ΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
82. 407 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
83. 408 ΞΕΝΑΚΗ ΙΣΙΔΩΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
84. 410 ΧΑΝΤΖΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
85. 411 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
86. 412 ΓΕΩΡΓΙΛΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ-ΕΛΛΑΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
87. 432 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
88. 433 ΤΣΑΠΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
89. 434 ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
90. 435 ΜΟΝΑΣΤΗΡΙΩΤΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
91. 443 ΒΑΒΟΥΛΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ
92. 447 ΛΙΓΓΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΜΑΡΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
93. 448 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
94. 449 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
95. 450 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
96. 451 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
97. 452 ΓΚΙΑΤΑ ΕΦΗ 2000 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
98. 453 ΚΟΤΣΟΜΥΤΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
99. 454 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
100. 455 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ-ΝΕΚΤΑ 2001 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
101. 456 ΣΙΜΙΤΖΗ ΑΡΕΤΗ-ΜΑΡΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
102. 498 ΜΙΧΕΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
103. 500 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
104. 501 ΚΡΑΝΙΤΣΑ ΑΝΤΩΝΙΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
105. 502 ΚΥΡΙΤΣΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
106. 503 ΠΑΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2002 ΝΕΑΝΙΔΩΝ ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες