Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Πανελλήνιο πρωτάθλημα: Οι συμμετοχές των γυναικών

Published

on

Mπορεί η Κατερίνα Στεφανίδη να ανακοίνωσε πως δε θα αγωνιστεί στο πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου στην Πάτρα, ωστόσο το ενδιαφέρον παραμένει υψηλό σε πολλά αγωνίσματα, όπου συμμετέχουν οι καλύτερες αθλήτριες της Ελλάδας. Ακολουθούν οι συμμετοχές όπως αυτές δηλώθηκαν από τα σωματεία.

ΓΥΝΑΙΚΕΣ
A/A ΑΡ. ΑΘΛ ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ ΕΓ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΤΟΜ.ΕΠΙΔ. ΕΠΙΔ.ΧΡΟΝ.
100Μ
1. 231 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.27 11.27
2. 215 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.74 11.74
3. 302 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 11.83 11.83
4. 100 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 1990 ΑΣΣΗ 11.39 11.84
5. 228 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 11.84 11.84
6. 300 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 11.94 11.95
7. 170 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 12.08 12.08
8. 286 ΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 12.10 12.10
9. 368 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 1997 ΒΕΡΓΙΝΑ 12.04 12.13
10. 192 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 12.17 12.17
11. 442 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 12.14 12.18
12. 250 ΤΑΜΠΟΥΡΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1996 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 12.16 12.33
13. 216 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.99 12.34
14. 303 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 12.37 12.37
15. 164 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.26 12.42
16. 425 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1995 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.11 12.45
17. 462 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.46 12.46
18. 165 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 12.08 12.49
19. 426 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 12.19 12.63
20. 338 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 12.65 12.65
21. 412 ΜΑΚΡΗ ΡΗΓΙΝΟΥ ΚΑΛΗ 1998 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 12.47 12.71
22. 229 ΝΖΑΝΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.32 12.76
23. 448 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.69 12.82
24. 230 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 12.48 12.85
25. 190 ΔΕΡΜΑΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.88 12.88
26. 393 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 12.74 12.97
27. 461 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 13.03 13.03
28. 131 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΝΝΑ-ΡΑΜΟΝΑ 1989 Α.Ε.Κ
29. 348 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 13.30
30. 420 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 13.01
31. 365 ΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 13.57
32. 460 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.69
33. 380 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 12.88
34. 467 ΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1981 ΚΥΠΡΟΣ
35. 254 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 12.65
36. 135 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1996 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
37. 443 ΔΑΛΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1999 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ
38. 347 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 12.91
200Μ
1. 231 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 23.24 23.24
2. 240 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 22.84 23.32
3. 374 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑ 2000 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ 24.02 24.02
4. 100 ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ-ΕΜΜΑΝΟ 1990 ΑΣΣΗ 23.25 24.16
5. 407 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 24.42 24.53
6. 170 ΔΑΜΠΛΙΑ ΒΑΓΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 24.65 24.65
7. 302 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 24.65 24.72
8. 192 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 24.90 24.90
9. 368 ΜΠΕΚΟΥ-ΦΕΡΡΕΣ ΟΛΥΜΠΙΑ 1997 ΒΕΡΓΙΝΑ 24.54 25.06
10. 217 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 25.18 25.26
11. 425 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1995 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 25.36 25.36
12. 314 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 25.82 25.82
13. 201 ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 25.85 25.85
14. 382 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 25.98 25.98
15. 369 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ 1998 ΒΕΡΓΙΝΑ 24.92 25.99
16. 180 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.99 26.15
17. 190 ΔΕΡΜΑΤΗ ΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 26.17 26.17
18. 165 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 25.76 26.26
19. 380 ΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 1998 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 26.27 26.27
20. 200 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 26.38 26.38
21. 230 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.67 26.46
22. 229 ΝΖΑΝΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.48 26.49
23. 338 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 26.44 26.53
24. 179 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 25.21 26.55
25. 340 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 25.94 26.55
26. 420 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 26.64 26.64
27. 437 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 26.70 26.70
28. 424 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 25.97 26.79
29. 393 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ 26.50 27.04
30. 304 ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 26.29 27.30
31. 228 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 25.29
32. 207 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 25.53
33. 146 ΚΑΡΕΛΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ
34. 101 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.86
35. 142 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
36. 141 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 27.34
37. 442 ΚΟΥΜΠΟΥΝΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΑΟ ΕΡΜΗΣ 25.35
38. 300 ΠΟΛΙΤΗ ΚΟΡΙΝΑ 1995 ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ 24.32
39. 297 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 26.61
40. 307 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 25.85
41. 348 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 27.75
42. 205 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 23.84
43. 406 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 25.44
44. 215 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 24.21
45. 413 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 1996 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 25.64
400Μ
1. 240 ΜΠΕΛΙΜΠΑΣΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1991 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 51.14 51.14
2. 101 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 51.86 53.08
3. 193 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 53.12 53.12
4. 205 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 52.50 54.10
5. 407 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 54.41 54.41
6. 354 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 54.95 54.95
7. 438 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 55.40 55.40
8. 463 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 56.30 56.30
9. 406 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 56.21 56.58
10. 369 ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ 1998 ΒΕΡΓΙΝΑ 56.64 56.64
11. 207 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 56.85 56.85
12. 257 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 57.52 57.52
13. 413 ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΔΑΝΑΗ 1996 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ 57.61 57.61
14. 352 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 57.24 57.75
15. 201 ΝΑΚΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 58.10 58.10
16. 155 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η. 58.63 58.63
17. 297 ΞΕΝΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ-ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 58.73 58.73
18. 217 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 58.66 58.87
19. 355 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 59.71 59.71
20. 424 ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ 58.64 59.75
21. 371 ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ 1997 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 58.58 60.11
22. 439 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 59.91 60.15
23. 448 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 60.64 60.64
24. 353 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 60.93 60.93
25. 437 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 60.86 61.16
26. 181 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 62.09 62.09
27. 444 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 62.22 62.25
28. 219 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 59.81
29. 200 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΛΗ 1998 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 60.14
30. 468 ΚΑΤΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1987 ΚΥΠΡΟΣ
800Μ
1. 102 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:03.91 2:05.05
2. 103 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:05.35 2:06.58
3. 356 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 2:06.95 2:07.65
4. 334 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 2:08.23 2:08.23
5. 339 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 2:11.11 2:11.11
6. 438 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 2:11.46 2:11.46
7. 381 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 2:09.52 2:11.99
8. 312 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 2:13.94 2:13.94
9. 239 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 2:07.60 2:14.97
10. 449 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 2:16.72 2:16.72
11. 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 2:16.79 2:16.79
12. 211 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 2:13.35 2:17.17
13. 249 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:16.59 2:18.99
14. 463 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 2:19.20 2:19.20
15. 194 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:20.65 2:20.65
16. 434 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΣΣΗ 2:18.65 2:21.07
17. 258 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 2:21.09 2:21.09
18. 439 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠ 2:22.15 2:22.15
19. 248 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:23.42 2:23.42
20. 292 ΚΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2:23.78 2:23.78
21. 246 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 2:17.99 2:24.27
22. 197 ΠΑΠΑΔΗΜΑΤΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1995 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 2:11.93
23. 414 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1998 ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
24. 375 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 2:26.33
25. 193 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2:15.33
26. 154 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 2:12.42
27. 247 ΤΣΟΛΗ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΕΛΙΖΑΜ 1993 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
1500Μ
1. 102 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:17.10 4:17.10
2. 103 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:19.53 4:23.05
3. 381 ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ 1992 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:20.06 4:30.51
4. 464 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 4:32.92 4:33.08
5. 154 ΔΟΒΡΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ 4:34.95 4:34.95
6. 334 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1999 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 4:36.88 4:37.41
7. 233 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:35.90 4:37.50
8. 139 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 4:40.99 4:40.99
9. 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 4:41.92 4:41.92
10. 249 ΚΑΚΟΥΡΗ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:43.58 4:43.58
11. 449 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 4:43.73 4:43.73
12. 312 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 4:43.87 4:43.87
13. 130 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 4:46.63 4:46.63
14. 211 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 4:51.56 4:51.56
15. 261 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4:52.67 4:52.67
16. 246 ΜΑΚΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:51.83 4:54.80
17. 248 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑ 1997 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ 4:55.95 4:55.95
18. 232 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 4:57.01 4:57.01
19. 292 ΚΟΥΒΑΤΖΗ ΧΡΥΣΑ-ΕΛΕΝΗ 1998 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 4:57.52 4:57.52
20. 239 ΛΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1989 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 4:32.10 5:00.61
21. 260 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5:02.15 5:02.15
22. 194 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 4:50.77 5:02.46
23. 395 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5:03.76 5:03.76
24. 376 ΝΕΔΕΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ 1997 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 5:07.51 5:07.51
25. 356 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 4:33.40
26. 284 ΜΑΡΓΑΡΩΝΗ ΠΕΛΑΓΙΑ-ΕΜΜΑΝΟΥ 1992 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 4:48.32
27. 469 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΚΥΠΡΟΣ
28. 247 ΤΣΟΛΗ ΒΙΚΤΟΡΙΑ ΕΛΙΖΑΜ 1993 ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
29. 156 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 Ο.Φ.Η. 5:01.31
5000Μ
1. 152 ΤΣΟΥΠΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:13.56 17:13.56
2. 358 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 16:07.70 17:18.21
3. 104 ΡΕΜΠΟΥΛΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 1989 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 16:21.45 17:21.82
4. 394 ΛΕΟΝΤΙΑΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1983 ΑΟ ΔΡΟΜΕΑΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:26.00 17:26.00
5. 256 ΤΣΕΚΙΝΗ ΣΟΝΙΑ 1976 ΦΣ ΑΡΓΟΥΣ ΟΡΕΣΤΙΚΟΥ 17:37.68 17:37.68
6. 233 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ-ΑΝΙΤΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 17:40.75 17:40.75
7. 139 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17:50.09 17:50.09
8. 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΟΥΛΙΑ-ΕΛΕΝΗ 1994 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ 17:56.68 17:56.68
9. 323 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:57.59 17:58.98
10. 293 ΜΠΑΛΛΑ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 1999 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 18:01.48 18:01.48
11. 262 ΜΑΝΟΥΣΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟ ΜΟΣΧΑ ΕΥΓ 1997 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 18:04.37 18:04.37
12. 319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:31.53 18:05.26
13. 464 ΚΟΤΣΑΧΕΙΛΗ ΙΣΑΒΕΛΛΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 17:39.08 18:26.86
14. 396 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 17:43.70 18:37.93
15. 130 ΦΟΥΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΚΩΝΣΤΑ 1995 ΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ 18:15.48 18:43.95
16. 321 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 17:29.03 18:49.55
17. 232 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1990 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 18:50.49 18:50.49
18. 450 ΣΠΑΘΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 18:53.05 18:59.93
19. 349 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 18:54.99 19:18.26
20. 320 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 18:24.16 19:33.87
21. 166 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 19:33.07 19:34.68
22. 469 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΜΕΡΟΠΗ ΚΥΠΡΟΣ
23. 370 ΦΙΑΣΚΑ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΙΧΑΕ 1998 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 19:08.12
24. 235 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1999 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
25. 301 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 19:43.62
26. 261 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΣΟΦΙΑ 1984 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
27. 218 ΡΗΓΑ ΣΟΦΙΑ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 16:54.93
28. 359 ΠΡΙΒΙΛΕΤΖΙΟ ΓΚΛΟΡΙΑ-ΤΖΙΟΒΑΝ 1988 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 17:48.23
100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 105 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.93 13.08
2. 263 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 13.90 13.96
3. 203 ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ 1989 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13.82 14.10
4. 280 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 14.15 14.20
5. 402 ΡΑΜΜΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ-ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 14.20 14.20
6. 276 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ 2000 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ 14.33 14.33
7. 313 ΣΑΒΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.54 14.58
8. 294 ΣΑΝΤΑ ΚΛΕΑΝΘΗ 1998 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 14.31 14.61
9. 340 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 14.77 14.77
10. 314 ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 14.79 14.79
11. 295 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 14.66 14.81
12. 325 ΜΩΡΑΙΤΗ ΣΜΑΡΑΓΔΗ 2000 ΓΣ ΔΙΑΓΟΡΑΣ ΡΟΔΟΥ 14.83 14.83
13. 421 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 14.84 14.84
14. 372 ΞΥΔΩΝΑ ΝΙΚΗ 1998 ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14.71 14.91
15. 335 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 1998 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 15.00 15.00
16. 387 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 14.99 15.21
17. 157 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 Ο.Φ.Η. 14.61 15.21
18. 204 ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 1999 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 15.32 15.32
19. 212 ΚΑΡΚΑΜΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙ 15.37 15.37
20. 383 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 14.38 15.39
21. 350 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ 15.55 15.55
22. 255 ΡΩΣΣΗ ΟΛΓΑ 2000 ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 16.21 16.21
23. 285 ΜΑΟΥΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2000 ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ 15.84
24. 471 ΧΡΙΣΤΟΦΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΚΥΠΡΟΣ
25. 167 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΣΟΥΛΤΑ 1995 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 13.85
400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 385 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 58.29 59.51
2. 408 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ 58.99 59.95
3. 183 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΙΓΚΕΛΤΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 59.88 60.90
4. 158 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.Η. 59.60 60.91
5. 280 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 61.10 61.10
6. 184 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 61.44 62.00
7. 335 ΟΝΤΟΥΤΟΛΑ ΜΕΛΙΝΑ-ΓΙΑΣΜΙΝ 1998 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 62.66 62.66
8. 253 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 64.06 64.06
9. 219 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 64.21 64.21
10. 298 ΑΝΑΝΙΑΔΟΥ ΚΟΚΚΟΤΑ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1999 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 64.77 64.77
11. 291 ΜΥΛΩΝΑ ΜΥΡΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 63.60 66.09
12. 141 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 67.05 67.05
13. 142 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 65.89 67.07
14. 386 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 66.71 67.11
15. 295 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ 68.82 68.82
16. 384 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 69.10 69.10
17. 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 60.27
18. 383 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 61.30
19. 468 ΚΑΤΣΑΡΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1987 ΚΥΠΡΟΣ
3000Μ ΦΥΣΙΚΑ ΕΜΠΟΔΙΑ
1. 397 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9:54.73 10:53.81
2. 323 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10:48.35 11:11.04
3. 336 ΚΙΟΡΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 11:00.64 11:20.89
4. 320 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:08.73 11:21.94
5. 322 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:32.35 11:32.35
6. 281 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1997 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 11:30.58 11:37.83
7. 235 ΜΑΛΛΙΩΤΑΚΗ ΑΘΗΝΑ 1999 ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ 11:35.03 12:01.17
8. 301 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ 12:05.57 12:05.57
9. 171 ΚΟΖΑΝΙΤΗ ΕΛΕΝΗ 1995 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 11:55.95 12:10.44
10. 403 ΜΑΡΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12:21.89 12:21.89
11. 434 ΛΟΥΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1995 ΑΣΣΗ
12. 140 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11:49.15
13. 470 ΧΑΤΖΗΠΟΛΥΔΩΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣ
14. 321 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 11:00.34
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ
1. 106 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 1.91 1.88
2. 173 ΖΑΚΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 1.82 1.81
3. 221 ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 1.77 1.77
4. 342 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 1.77 1.77
5. 435 ΓΑΣΤΕΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877 1.79 1.74
6. 245 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 ΑΣ ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ 1.76 1.71
7. 415 ΓΙΟΒΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟ 1.70 1.68
8. 136 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓ 1999 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 1.74 1.64
9. 411 ΚΑΡΔΟΓΥΡΟΥ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 2000 ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 1.65 1.64
10. 168 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ 1.62 1.62
11. 308 ΠΡΕΚΑΤΕ ΖΩΗ 1989 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ 1.66 1.59
12. 198 ΚΟΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΓΑ 1999 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 1.62 1.59
13. 145 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 1.66 1.50
14. 360 ΜΕΤΡΙΔΟΥ ΑΘΗΝΑ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ 1.73
15. 288 ΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΙΑ-ΜΕΜ. 1992 ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ 1.66
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ
404 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1986 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 4.83 4.72
3. 214 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑ 1996 ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 4.46 4.46
4. 226 ΛΕΔΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ-ΗΡΩ 1988 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.50 4.35
5. 270 ΒΑΓΕΝΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1995 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.15 4.15
6. 269 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΙΑΔΝΗ 2000 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 4.15 4.15
7. 225 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩ 1999 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 4.00 4.00
8. 316 ΤΡΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1995 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 3.90 3.90
9. 363 ΣΟΛΟΜΩΝΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3.75 3.75
10. 364 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ-ΘΕΟΠΟΥ 1999 ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 3.70 3.70
11. 128 ΓΚΟΤΖΑΙ ΝΕΡΑΙΝΤΑ 1994 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.60 3.60
12. 129 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.90 3.60
13. 237 ΤΕΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1990 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.80 3.60
14. 268 ΙΑΤΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 3.60 3.55
15. 236 ΤΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1991 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 3.70 3.50
16. 126 ΜΑΝΙΚΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 1996 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.80 3.50
17. 127 ΒΑΜΒΑΚΟΥΣΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1995 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 3.70 3.20
18. 202 ΚΟΝΤΟΔΗΜΑ ΝΙΚΗ 2000 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ 3.55
19. 178 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑ 1991 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ
1. 108 ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ 1991 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 6.78 6.55
2. 109 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 6.60 6.46
3. 244 ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ 1987 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 6.66 6.35
4. 227 ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ 6.30 6.30
5. 132 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1991 Α.Ε.Κ 6.29 6.12
6. 436 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟ 6.15 6.11
7. 343 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 6.04 6.04
8. 275 ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 1997 ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ 6.01 5.99
9. 366 ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 5.89 5.89
10. 125 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 5.88 5.88
11. 148 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 Π.Α.Ο.Κ. 5.83 5.83
12. 387 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ-ΙΛΖΕ 2000 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.82 5.82
13. 388 ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 5.96 5.82
14. 195 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 5.96 5.77
15. 175 ΠΙΣΚΟΠΑΝΗ-ΚΑΡΑΙΣΚΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 1996 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.81 5.75
16. 243 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 5.74 5.74
17. 267 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 6.02 5.74
18. 378 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 1997 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 5.69 5.69
19. 176 ΚΟΜΠΟΛΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1991 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.68 5.68
20. 333 ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1987 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΠΥΡΓΟΥ 5.65 5.65
21. 174 ΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩ 1986 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ 5.70 5.65
22. 172 ΚΟΥΚΟΔΗΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ 5.68 5.58
23. 150 ΙΣΠΙΚΟΥΔΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1997 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 5.79 5.58
24. 191 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 5.84 5.55
25. 271 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.52 5.52
26. 241 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6.09 5.49
27. 317 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 5.43 5.43
28. 149 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1995 Π.Α.Ο.Κ. 5.41 5.41
29. 377 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗ 1999 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 5.30 5.28
30. 421 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ 2000 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ 5.66 5.20
31. 455 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 5.84 5.18
32. 224 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 5.97
33. 242 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 5.52
34. 266 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 5.95
ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝ
1. 109 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1989 Α.Ε.Κ 14.73 13.93
2. 224 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 13.62 13.62
3. 271 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ 12.83 12.83
4. 195 ΦΟΥΤΣΙΤΖΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1991 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 13.37 12.79
5. 242 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1992 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ 12.70 12.70
6. 191 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ 12.70 12.70
7. 436 ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1989 ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟ 13.10 12.56
8. 125 ΚΩΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 12.55 12.55
9. 455 ΣΤΑΜΑΤΕΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΑ 1987 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 12.70 12.35
10. 243 ΝΤΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ 12.22 12.22
11. 238 ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1992 ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ 12.55 12.21
12. 132 ΓΡΑΒΑΛΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ 1991 Α.Ε.Κ 12.13 12.13
13. 317 ΝΑΤΣΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 12.07 12.07
14. 379 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1987 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 12.86 11.87
15. 378 ΚΩΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ-ΧΡΙΣΤΙ 1997 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ «ΚΟΥΡΟΣ» 11.82 11.82
16. 148 ΙΑΚΩΒΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 1999 Π.Α.Ο.Κ. 11.81 11.75
17. 456 ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1996 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.71 11.70
18. 296 ΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗ 1976 ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 11.38 11.38
19. 453 ΒΑΛΙΑΔΗ ΕΡΑΣΜΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡ 1995 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.87 11.35
20. 392 ΙΩΑΝΝΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 1999 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.72 11.34
21. 144 ΧΑΛΑΒΑΖΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 11.25 11.25
22. 454 ΝΟΥΣΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 11.20 11.20
23. 287 ΑΛΙΠΡΑΝΤΗ ΝΑΤΑΛΙΑ 2000 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ 11.04 11.04
24. 427 ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ 11.88 10.93
25. 145 ΑΘΑΝΑΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΓΣ ΒΟΛΟΥ 11.94 10.67
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1. 110 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 17.23 17.23
2. 452 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 16.94 16.94
3. 391 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 14.63 14.63
4. 160 ΓΕΡΟΜΑΡΚΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 Ο.Φ.Η. 14.52 13.92
5. 138 ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΧΡΥΣΗ 1985 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 16.07 13.59
6. 373 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΔΕΣΠ 1998 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 13.39 13.39
7. 417 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ‘Ο ΜΑΚΕΔΩΝ’ 13.38 13.38
8. 187 ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΤΡΙΑΝΑ 2000 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 12.95 12.90
9. 418 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΥ ‘Ο ΜΑΚΕΔΩΝ’ 12.69 12.69
10. 278 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 13.35 12.47
11. 465 ΤΖΗΚΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 14.21 12.45
12. 111 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 12.87 12.26
13. 199 ΒΑΝ ΝΤΕ ΣΑΝΤΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΑΡΙ 2000 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ 12.67 11.99
14. 390 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.95 11.80
15. 147 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 Π.Α.Ο.Κ. 13.14 11.79
16. 134 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1995 ΠΕΙΡΑΙΚΟΣ ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ 12.58 11.77
17. 161 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 13.65 11.69
18. 162 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 Ο.Φ.Η. 12.09 11.55
19. 137 ΜΠΟΛΣΑΚΟΒΑΙΤΕ ΡΕΝΑΤΑ 1977 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ 14.55 11.14
20. 405 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.88 10.85
21. 389 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 11.08 10.78
22. 341 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 11.65 10.71
23. 367 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑ 1998 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ 10.08 10.08
24. 220 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 11.63
25. 151 ΚΑΦΑΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 1984 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 14.64
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
1. 111 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 1991 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ 61.53 59.42
2. 452 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 55.71 49.68
3. 391 ΚΑΙΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 49.02 49.02
4. 147 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 Π.Α.Ο.Κ. 47.36 46.90
5. 161 ΨΑΡΑΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1993 Ο.Φ.Η. 48.46 44.58
6. 326 ΑΛΕΞΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1999 ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 44.85 44.20
7. 445 ΒΟΙΛΑΚΗ ΝΕΚΤΑΡΙΑ 1996 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 42.32 41.94
8. 341 ΜΠΑΣΙΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ Π 43.80 41.45
9. 208 ΑΙΒΑΛΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ 46.69 41.11
10. 162 ΞΕΖΩΝΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 Ο.Φ.Η. 39.99 39.99
11. 299 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 37.53 37.53
12. 389 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ 34.40 34.35
13. 362 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 37.22 34.05
14. 432 ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥ ΧΑΡΟΥΛΑ 1993 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 26.18
15. 220 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 52.04
16. 431 ΒΕΛΟΥΔΟΥ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 1998 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ 24.20
ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
1. 110 ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ ΑΛΕΞΑΝ 1995 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 69.10 69.10
2. 328 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 59.62 57.50
3. 466 ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ 56.18 53.72
4. 362 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ 50.60 50.60
5. 252 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1997 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 54.38 48.40
6. 447 ΤΣΩΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1997 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 48.06 48.06
7. 222 ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΑΝΝΑ 2000 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 46.33 46.00
8. 305 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1999 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ 49.69 44.65
9. 451 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ 44.33 44.33
10. 446 ΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1995 ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ 44.32 44.32
11. 329 ΠΛΕΞΙΔΑ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΝΤΑΝΙΕΛ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 51.97 44.07
12. 234 ΚΑΡΒΕΛΑ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ 41.57 41.57
13. 277 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 40.24 40.15
14. 331 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 39.31 39.31
15. 251 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΖΩΗ 1990 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 47.25
16. 223 ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ 51.70
17. 330 ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1996 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 49.66
ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
1. 331 ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 59.79 59.79
2. 112 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 59.23 56.68
3. 315 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 55.47 51.39
4. 159 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η. 52.65 50.72
5. 416 ΓΚΕΛΗ ΕΛΕΝΗ 1998 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ 51.03 48.96
6. 337 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ 47.80 45.74
7. 332 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ 50.25 45.21
8. 185 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 48.47 44.88
9. 289 ΚΟΤΣΟΒΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ 48.25 44.83
10. 398 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 43.80 43.80
11. 327 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ-ΑΝΔΡΕΟΥ ΑΝΔΡΙΑΝΑ- 2000 ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡ/ΛΟΥ ΝΙΚΑ 41.06 41.06
12. 405 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 40.40 38.96
13. 283 ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ 40.50 37.48
14. 213 ΚΑΡΣΑ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ 1988 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 52.37 36.88
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ100Μ
1. 448 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2. 457 ΑΓΙΛΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΟΛΑΝΕΜΙ 1993 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. 458 ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 459 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5. 460 ΛΙΑΡΟΚΑΠΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΒΑΣΙΛΙ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
6. 461 ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΥ ΖΗΝΟΒΙΑ 1997 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
7. 462 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝ 1999 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
8. 463 ΤΣΙΩΠΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ
9. 155 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η.
10. 157 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 Ο.Φ.Η.
11. 158 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.Η.
12. 163 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.Η.
13. 164 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ 2000 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
14. 165 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
15. 167 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΚΗΣΤΙΣ-ΣΟΥΛΤΑ 1995 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
16. 168 ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
17. 169 ΔΑΦΤΣΟΥ ΑΝΝΑ 1970 ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
18. 179 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19. 180 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20. 181 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21. 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22. 183 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΙΓΚΕΛΤΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
23. 184 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
24. 185 ΚΑΣΤΑΝΑ ΟΛΓΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
25. 112 ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1985 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
26. 188 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
27. 189 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΟΡΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
28. 215 ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1993 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
29. 216 ΦΑΚΙΔΑΡΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
30. 217 ΤΣΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1987 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
31. 219 ΑΡΝΑΝΤΩΝΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1995 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
32. 224 ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ 1990 ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
33. 228 ΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
34. 229 ΝΖΑΝΓΚΑ ΓΚΛΟΡΙΑ 1996 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
35. 230 ΠΙΠΕΡΙΔΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
36. 231 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1994 ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
37. 257 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
38. 263 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
39. 105 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
40. 266 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
41. 267 ΜΑΡΚΟΥ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
42. 271 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
43. 273 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
44. 302 ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
45. 303 ΖΑΚΚΑ ΧΑΡΑ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
46. 304 ΚΟΤΣΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
47. 306 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
48. 307 ΒΛΑΡΑ ΜΑΡΙΝΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
49. 309 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
50. 310 ΠΛΑΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
51. 311 ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 1997 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
52. 338 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
53. 340 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
54. 343 ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
55. 344 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
56. 345 ΤΙΛΚΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΑΙΔΡΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
57. 346 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
58. 347 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΧΡΙ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
59. 348 ΤΣΙΡΟΥΛΗ ΜΑΡΙΝΑ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
60. 350 ΒΑΡΒΑΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1996 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
61. 351 ΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ 1999 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
62. 352 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
63. 353 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
64. 354 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
65. 355 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
66. 361 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
67. 395 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
68. 398 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
69. 399 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
70. 400 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
71. 425 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 1995 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
72. 426 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1997 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
73. 428 ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
74. 429 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
75. 430 ΚΑΡΑΔΗΜΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ
1. 448 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2. 449 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
3. 458 ΠΛΕΥΡΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 1999 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
4. 459 ΔΕΤΣΗ ΜΑΡΙΑ 1992 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
5. 139 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 1999 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
6. 140 ΚΑΡΑΝΑΣΣΟΥ ΝΙΚΟΛΙΤΣΑ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
7. 141 ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
8. 142 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΚΩΝΣ 1998 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
9. 155 ΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2000 Ο.Φ.Η.
10. 156 ΕΠΙΤΡΟΠΑΚΗ ΖΩΗ 1993 Ο.Φ.Η.
11. 157 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 1998 Ο.Φ.Η.
12. 158 ΚΑΝΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ 1994 Ο.Φ.Η.
13. 163 ΛΟΠΠΙΝΕ ΜΠΕΑΤΡΙΣ 2000 Ο.Φ.Η.
14. 179 ΑΜΑΝΑΤΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
15. 180 ΣΑΧΠΑΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
16. 181 ΚΟΥΡΔΟΥΚΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
17. 182 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 1979 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
18. 183 ΛΙΤΣΕΝΗ ΜΑΡΙΑ ΡΙΓΚΕΛΤΑ 1994 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19. 184 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ ΝΙΚΟΛΕΤ 1998 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
20. 188 ΓΚΙΣΗ ΜΑΡΙΑ 1995 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
21. 189 ΘΩΜΑΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΓΟΡΑ 1999 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
22. 192 ΜΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
23. 193 ΜΟΥΡΤΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1996 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
24. 194 ΔΑΓΡΕ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
25. 196 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1995 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
26. 205 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
27. 101 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1990 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
28. 207 ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1997 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
29. 209 ΣΑΙΠΗ ΓΙΟΛΑ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
30. 210 ΛΑΜΠΡΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2000 ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
31. 257 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΕΛΕΝΑ 1996 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
32. 258 ΜΑΣΤΙΧΙΑΔΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
33. 102 ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1994 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
34. 260 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
35. 266 ΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
36. 272 ΔΡΑΚΑΚΗ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 1992 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
37. 273 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑ 1998 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
38. 274 ΔΑΜΟΥΡΑ ΕΛΕΝΗ 1983 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
39. 279 ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2000 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
40. 280 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 1996 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
41. 318 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
42. 319 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1996 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
43. 320 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
44. 321 ΜΙΧΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ-ΡΙΑ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
45. 322 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
46. 323 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
47. 324 ΜΠΑΛΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2000 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
48. 338 ΝΙΚΟΛΑΙΔΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
49. 339 ΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
50. 340 ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
51. 344 ΤΣΙΡΙΓΚΟΥΛΗ ΑΡΓΥΡΩ 1982 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
52. 345 ΤΙΛΚΙΤΖΗ ΕΛΕΝΗ-ΦΑΙΔΡΑ 1994 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
53. 346 ΑΓΟΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1999 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
54. 352 ΑΡΣΕΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1991 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
55. 353 ΚΟΥΡΙΑΝΝΙΔΗ ΕΛΛΗ 1999 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
56. 354 ΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
57. 355 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΛΙΑ 1992 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
58. 356 ΛΕΥΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 1990 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
59. 103 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗ 1993 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
60. 361 ΜΑΛΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1998 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
61. 382 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑ 1999 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
62. 383 ΦΡΑΤΖΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 1983 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
63. 384 ΔΕΔΕ ΑΝΤΩΝΙΑ 1992 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
64. 385 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ 1993 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
65. 386 ΜΠΟΥΝΤΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
66. 395 ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
67. 396 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
68. 397 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
69. 398 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 1990 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
70. 399 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΡΑΦΑΕΛΑ 1994 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
71. 400 ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚΙΣΚΑ 1997 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
72. 406 ΓΕΩΡΓΑΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 1989 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
73. 407 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑ 1994 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
74. 408 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑ 1993 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
75. 409 ΓΙΑΓΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
76. 410 ΚΑΡΑΠΑΝΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ-ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
77. 437 ΒΗΣΣΑΡΙΟΥ ΑΝΝΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
78. 438 ΓΡΙΛΛΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
79. 439 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
80. 440 ΜΑΝΤΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 1997 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
81. 441 ΓΙΑΛΛΕΛΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2000 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
82. 281 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1997 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
83. 283 ΣΟΥΜΕΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1999 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες