Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Αποτελέσματα 30ών Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων (1η μέρα)

Published

on

H πρώτη μέρα των 30ών Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων που διεξάγονται φέτος στο στάδιο Ανταγόρα τη Κω, ολοκληρώθηκε και το Sportsfeed παρουσιάζει τα αναλυτικά αποτελέσματα.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
Α΄ ΗΜΕΡΑΣ
30ων  ΑΙΓΑΙΟΠΕΛΑΓΙΤΙΚΩΝ  ΑΓΩΝΩΝ  ΣΤΙΒΟΥ
    ΚΩΣ      20  –  21  ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ  2018  –  ΝΈΟ    ΣΤΑΔΙΟ  ΑΝΤΑΓΟΡΑΣ   ΚΩ
ΚΑΤ/ΞΗΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤ.ΓΕΝ.ΣΩΜΑΤΕΙΟΕΠΙΔΟΣΗΒΑΘΜΟΙ
100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΨΥΛΛΟΥΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ1994ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ13.517
2ΤΖΙΝΙΕΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ13.625
3ΟΡΦΑΝΟΥΔΑΦΝΗ2002ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ13.784
4ΖΕΝΕΓΙΑΛΑΟΥΡΑ2003ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.13.903
5ΒΗΧΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2003ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ13.982
6ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2001ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ14.301
7ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2000ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200014.73
8ΤΟΥΛΟΥΠΑΜΑΡΙΑ2003ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ14.74
9ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΖΑΧΑΡΟΥΛΑ2002ΑΟ ΠΑΡΟΥ14.76
10ΖΟΥΜΗΔΗΜΗΤΡΑ2000ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ15.06
11ΠΗΕΛΕΝΗ1996ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ15.15
12ΛΑΜΠΡΟΓΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ1983ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ15.42
100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1ΝΤΕΤΣΙΚΑΣΓΙΑΝΝΗΣ2000ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.11.817
2ΖΗΚΑΣΔΙΟΝΥΣΗΣ1997ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.11.855
3ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣΜΙΧΑΗΛ1993ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ12.094
4ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ12.163
5ΣΙΑΤΡΑΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1999ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ12.182
6ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣΜΙΧΑΗΛ2001ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ12.221
7ΛΑΖΑΝΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ1987ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ12.45
8ΠΟΥΠΑΛΟΣΣΤΑΜΑΤΗΣ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ12.50
9ΔΕΜΕΡΤΖΗΣΜΑΡΙΟΣ1998ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ12.82
10ΛΟΥΜΠΑΡΔΕΑΣΑΝΑΡΓΥΡΟΣ2002Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ13.07
11ΜΟΣΧΟΣΜΟΣΧΗΣ1983ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200013.08
12ΔΟΒΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2001ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ13.61
13ΚΑΡΑΜΠΕΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2001ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ14.00
14ΧΑΣΑΙΕΡΙ(ΜΕΡΙΦΑΤ)1999ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ15.44
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΜΑΓΚΟΥΛΙΑΜΑΡΙΑ2000ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200013,9Ο7
2ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ1995ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ12,5Ο5
3ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ1990ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ10,9Ο4
4ΤΖΑΛΙΛΗΜΑΡΙΑ1998ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ9,353
5ΣΚΑΡΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ1979ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ8,852
6ΓΛΥΚΑΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ2002Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ8,6Ο1
7ΑΓΙΑΣΜΑΤΗΜΑΡΚΕΛΛΑ1980ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ7,8Ο
8ΑΛΑΦΑΚΗΤΣΑΜΠΙΚΑ2000ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20007,3Ο
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1ΚΑΣΣΟΥΜΑΡΙΑ2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ3.07.647
2ΜΠΑΡΕΛΛΗΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ3.18.025
3ΜΗΛΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20093.23.904
4ΚΟΥΡΚΟΥΤΗΚΑΛΟΤΙΝΑ2004ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.24.533
5ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΝΑ2004ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ3.28.632
6ΧΕΙΛΑΑΝΝΑ2004ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ3.29.391
7ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ3.35.71
8ΜΠΛΕΤΣΑΠΟΛΥΤΙΜΗ2004ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ3.45.71
9ΣΙΤΑΡΑΧΡΥΣΑΝΘΗ2003ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ3.50.17
10ΚΟΥΣΑΘΑΝΑΝΙΚΟΛΕΤΑ2003ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ3.58.99
11ΜΑΘΙΟΥΔΑΚΗΑΘΑΝΑΣΙΑ2004ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 19604.05.98
ΑΚΟΝΤΙΟ ΠΑΙΔΩΝ
1ΜΟΥΖΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2002ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ51,147
2ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2002ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ49,6Ο5
3ΑΝΔΡΕΑΔΗΣΜΙΧΑΗΛ2001ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ41,8Ο4
4ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2000ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ200040,5Ο3
5ΠΟΡΦΥΡΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2003ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ40,2Ο2
6ΜΟΥΣΤΑΚΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2002ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ39,2Ο1
7ΚΑΤΣΑΑΛΕΣΙΟ2001ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ36,1Ο
8ΚΑΖΑΚΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ35,6Ο
9ΚΙΡΚΙΝΕΖΗΣΙΑΣΩΝΑΣ2002Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ32,1Ο
10ΜΕΜΑΜΑΡΚΕΛΟ2001ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.26,7Ο
11ΞΕΝΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ22,4Ο
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ2.48.157
2ΓΑΛΗΝΟΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ2.54.505
3ΣΑΤΡΑΤΖΕΜΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ3.00.184
4ΜΑΡΚΟΥΙΖΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ3.04.253
5ΚΟΥΣΟΥΝΑΔΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ3.05.212
6ΚΟΚΟΛΙΑΣΣΤΕΛΙΟΣ2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ3.05.821
7ΚΡΙΤΟΥΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ3.07.09
8ΠΑΤΡΩΝΙΑΣΣΤΑΥΡΟΣ2003ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ3.07.67
9ΑΚΑΛΕΣΤΟΣΚΩΝ/ΝΟΣ2003ΑΟ ΠΑΡΟΥ3.08.20
10ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ3.09.19
11ΒΕΛΩΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.11.36
12ΑΛΜΕΤΑΓΚΕΡΑΛΝΤΟ2003ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ3.13.39
13ΜΕΚΡΑΣΒΑΪΟΣ2004ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ3.17.04
14ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΗΣΣΤΑΥΡΟΣ2004ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ3.17.63
15ΣΚΟΡΔΟΣΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ2004ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ3.20.60
16ΧΟΥΤΕΜΑΝΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ4.06.08
1000Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1ΚΑΖΩΝΗΜΑΡΙΑΝΝΑ2006ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.20.967
2ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ3.21.715
3ΛΙΒΑΝΙΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ3.23.274
4ΠΙΖΑΝΙΑΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2005ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.28.243
5ΤΣΙΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ3.36.042
6ΧΡΥΣΟΒΙΤΣΑΝΟΥΧΡΙΣΤΙΑΝΑ2005ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ3.37.371
7ΚΛΑΔΟΓΕΝΗΕΡΜΙΟΝΗ2006ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’3.39.45
8ΧΑΨΙΑΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ3.39.68
9ΤΣΟΡΤΑΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ3.41.66
10ΝΙΚΟΛΑΚΑΚΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ3.50.89
11ΛΑΓΟΥΑΠΟΣΤΟΛΙΑ2005ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ3.51.52
12ΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣΟΦΙΑ2005ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ3.56.43
13ΣΚΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ3.58.15
14ΔΡΑΚΟΥΑΡΕΤΗ2006ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’4.00.30
15ΙΩΑΝΝΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2006ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ4.00.65
16ΝΙΚΑΣΟΦΙΑ2005ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ4.05.33
17ΚΟΥΖΟΥΚΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ4.09.51
18ΓΟΥΝΗΕΙΡΗΝΗ2006ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ4.10.08
19ΣΤΕΦΑΝΟΥΕΥΜΟΡΦΙΑ-ΜΑΡΙΝΑ2005ΠΕΨΑΣ»Η ΡΙΒΑ»4.12.68
20ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥΑΡΙΑΔΝΗ2006ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ4.16.75
ΒΟΡΙΑΣΟΦΙΑ2005ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥD.N.F.
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄
1ΧΡΗΣΤΟΦΗΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΕΛΑ2003ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ5,117
2ΤΣΟΛΛΑΚΟΥΕΡΙΣΑ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ4,955
3ΣΕΛΙΜΑΪΣΑΖΙΡΑ2004ΑΟ ΠΑΡΟΥ4,914
4ΜΟΥΛΑΚΗΘΕΟΔΩΡΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ4,723
5ΤΣΑΛΙΚΗΒΙΚΤΩΡΙΑ2003ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ4,7Ο2
6ΧΩΝΑΗΛΙΑΝΑ2004ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ4,641
7ΒΑΛΣΑΜΙΔΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΑΝΝΑ2004ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20094,59
8ΠΑΛΑΙΟΥΕΛΕΝΗ2004ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 20094,51
9ΜΑΛΗΜΑΡΙΑ2003ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ4,43
10ΣΕΡΓΗΝΙΚΟΛΕΤΑ2005ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ4,43
11ΣΩΡΟΚΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ4,41
12ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ4,39
13ΚΟΥΜΕΛΑΕΥΡΥΚΛΕΙΑ2004ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ4,38
14ΚΑΛΙΤΣΗΑΡΓΥΡΩ2005Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ4,36
15ΦΩΤΕΙΝΟΥΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2003ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.4,33
17ΓΙΟΥΣΕΜΟΓΛΟΥΖΕΙΝΕΠ2005ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ4,29
16ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ4,29
18ΜΠΟΝΤΙΝΗΘΕΟΔΩΡΑ2003ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ4,21
19ΝΑΥΠΛΙΩΤΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2004ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ4,19
20ΚΑΛΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥΣΕΒΑΣΤΗ2005ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20004,12
21ΦΡΑΓΚΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2004ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ3,99
22ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ3,91
23ΣΙΜΙΝΤΖΗΔΙΚΑΙΑ2004ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ3,88
24ΣΑΜΨΩΝΗΣΩΤΗΡΙΑ2006ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ3,74
25ΣΟΦΙΑΝΟΥΤΣΑΜΠΙΚΑ2005ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ3,71
26ΠΑΓΟΥΔΗΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΕΛΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ3,45
1000Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1ΧΑΤΖΟΓΛΟΥΣΤΕΦΑΝΟΣ2005ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ3.10.637
2ΤΖΙΝΑΣΟΡΕΣΤΗΣ2005ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ3.10.725
3ΛΙΒΑΝΟΣΠΑΝΤΕΛΗΣ2005ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ3.16.744
4ΠΑΪΔΟΥΣΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2006ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ3.16.793
5ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2005ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.17.202
6ΦΑΦΑΛΙΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ3.19.231
7ΣΤΑΥΡΙΝΟΥΔΗΣΣΩΤΗΡΗΣ2005ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ3.24.23
8ΚΟΥΚΟΥΝΑΡΗΣΑΝΤΩΝΙΟΣ2005Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ3.26.89
9ΛΥΡΙΣΤΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2005ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ3.27.85
10ΜΠΛΕΤΣΑΣΒΑΣΙΛΗΣ2006ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ3.32.02
11ΒΑΛΙΟΝΤΗΣΙΓΝΑΤΙΟΣ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ3.33.30
12ΣΤΕΦΑΝΑΡΟΣΜΙΧΑΗΛ2005ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ3.34.82
13ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣΦΑΝΟΥΡΙΟΣ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ3.34.93
14ΝΤΑΛΙΑΣΦΙΛΙΠΠΟΣ2006ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20003.47.81
15ΜΑΛΙΑΚΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’3.54.53
16ΜΟΥΤΑΦΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ3.56.48
17ΤΣΙΓΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2006ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’3.59.91
18ΛΟΥΚΙΣΣΑΣΜΙΛΤΙΑΔΗΣ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ4.00.07
19ΤΡΑΚΟΣΣΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ4.27.02
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1ΑΘΗΝΕΛΛΗΣΑΝΤΩΝΗΣ2003ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ16,707
2ΑΡΚΑΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ13,705
3ΠΟΡΦΥΡΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2003ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ13,104
4ΤΣΕΛΙΑΓΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.12,303
5ΜΠΟΥΛΑΦΕΝΤΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2003ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200012,052
6ΦΩΤΙΑΔΗΣΝΙΚΗΤΑΣ2004ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200011,651
7ΡΟΔΕΑΓΓΕΛΟΣ2004ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ10,75
8ΣΟΥΤΟΣΚΥΡΙΑΚΟΣ2005ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ10,70
9ΛΙΚΑΙΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ10,45
10ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2003ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.10,40
11ΑΝΤΩΝΙΟΥΙΩΑΝΝΗΣ2004Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ10,25
12ΒΑΣΙΛΑΚΗΣΜΑΡΙΟΣ2004Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ10,05
13ΣΑΜΙΩΤΗΣΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ10,00
14ΛΑΖΑΡΙΔΗΣΚΩΝ/ΝΟΣ2004ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ9,90
15ΚΑΖΑΚΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ9,00
16ΞΕΝΑΚΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ8,90
17ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣΗΛΙΑΣ2003ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ8,80
18ΧΑΛΑΡΗΣΛΕΩΝΙΔΑΣ2005ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ8,45
19ΠΥΛΙΩΤΗΣΑΝΤΩΝΗΣ2004ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ8,00
20ΜΙΧΑΗΛΠΑΝΤΕΛΕΉΜΩΝ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ7,90
21ΚΑΣΤΑΝΙΑΣΙΩΑΝΝΗΣ2004ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ5,00
400Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΨΥΛΛΟΥΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ1994ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ1.00.857
2ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2002ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ1.03.085
3ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2001ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ1.04.144
4ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΟΛΓΑ2002ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ1.04.173
5ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΚΑΤΕΡΙΝΑ2001ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ1.04.672
6ΑΡΜΑΚΟΛΑΓΕΩΡΓΙΑ2001ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ1.06.081
7ΒΟΓΙΑΝΤΖΗΙΩΑΝΝΑ2002ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ1.09.39
8ΜΩΡΑΪΤΗΕΛΕΝΗ2002ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ1.15.36
9ΚΑΝΛΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2002ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ1.15.36
10ΤΣΑΝΤΕΜΑΡΙΑ2001ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ1.16.84
ΒΑΜΒΟΥΝΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2002ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟΑΚΥΡΗ
400Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1ΡΟΥΣΟΥΛΗΣΝΙΚΟΛΑΟΣ1994ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.52.377
2ΤΣΑΚΟΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ52.405
3ΤΖΙΜΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ2002ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ52.864
4ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2000ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ53.323
5ΤΖΙΚΑΛΕΟΝΑΡΝΤ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ53.682
6ΠΑΘΙΑΚΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2001ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200955.151
7ΜΩΥΣΗΣΔΗΜΗΤΡΗΣ2000ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ56.06
8ΣΕΡΓΗΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1999ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ56.61
9ΚΑΡΑΛΙΔΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2000ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ58.88
ΚΟΥΜΑΡΜΑΝΙΝΤΕΡ2001ΑΟ ΠΑΡΟΥD.N.F.
ΑΚΟΝΤΙΟ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1ΜΕΤΑΞΩΤΟΥΜΑΡΙΑ2001ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ38,807
2ΑΜΠΟΥΛΟΥΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2002ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ37,605
3ΑΝΔΡΕΑΔΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2003ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ34,204
4ΜΑΡΙΝΟΥΜΑΛΕΝΑ2001ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200032,203
5ΜΑΡΙΝΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2003ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200031,402
6ΓΡΑΒΙΩΤΗΖΩΗ2002ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ30,401
7ΣΕΛΙΜΑΪΣΑΖΙΡΑ2004ΑΟ ΠΑΡΟΥ29,80
8ΜΑΧΑΙΡΑΑΓΓΕΛΙΚΗ2002ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ28,80
9ΚΑΜΙΤΣΗΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ2004ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ25,70
10ΚΟΖΑΝΙΤΗΚΩΝ/ΝΑ2004ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ25,10
11ΧΟΥΛΗΚΥΡΙΑΚΗ2003Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ23,80
12ΛΕΓΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ21,80
13ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗΓΕΣΘΗΜΑΝΗ2003ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ20,90
14ΒΛΑΚΑΟΥΡΑΝΙΑ2003ΑΟ ΠΑΡΟΥ20,05
ΜΗΚΟΣ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1ΑΓΟΥΡΟΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ2003ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ6,097
2ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣΣΩΚΡΑΤΗΣ2003ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ6,085
3ΚΙΟΣΙΑΓΙΩΡΓΟ2003ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5,964
4ΑΛΜΠΑΝΗΣΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ2004ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ5,823
5ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ5,632
6ΖΑΧΑΡΩΦΝΙΚΗΤΑ2004ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ5,601
7ΒΑΡΚΑΡΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2003Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ5,31
8ΓΚΟΡΝΑΤΙΜΑΡΚΟΣ2004ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ5,20
9ΠΑΤΡΩΝΙΑΣΣΤΑΥΡΟΣ2003ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ4,85
10ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥΑΝΤΩΝΙΟΣ2004ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ4,85
11ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΓΣ ΑΛΚΑΙΟΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ4,73
12ΚΑΖΟΛΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ4,56
13ΠΑΠΑΖΗΣΣΤΑΥΡΟΣ2006Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ4,44
14ΕΛΙΣΣΑΙΟΥΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2005ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ4,23
15ΤΣΑΚΑΛΟΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ4,10
16ΚΑΨΗΣΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2006ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ3,69
800Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣΑΝΔΡΕΑΣ1990ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ1.56.407
2ΚΟΛΩΝΑΣΜΙΧΑΛΗΣ2002ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ2.00.415
3ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣΣΕΡΓΙΟΣ2001ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ2.01.044
4ΜΙΝΟΓΙΩΡΓΟΣ1988ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ2.02.443
5ΤΣΑΡΓΙΑΚΛΑΪΝΤΙΟ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ2.04.112
6ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2001ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ2.07.841
7ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2002ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ2.08.08
8ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2000ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ2.08.40
9MATZΙΑΡΜΑΤΘΑΙΟΣ1995ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ2.09.05
10ΦΑΚΟΥΔΗΣΦΩΤΗΣ2002ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ2.10.93
11ΕΛΛΗΝΑΣΑΝΔΡΕΑΣ2002ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20002.12.18
12ΦΩΤΟΓΛΟΥΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ2002ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ2.26.91
13ΠΑΤΣΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2000ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ2.27.79
14ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2002ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ2.44.80
15ΚΑΦΑΛΤΗΣΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2002ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ2.53.90
ΣΚΑΡΩΝΗΣΙΩΑΝΝΗΣ2002ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960D.N.F.
1500Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΑΝΘΟΥΣΑΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2001ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ5.03.277
2ΝΤΕΡΒΙΣΙΚΑΣΣΑΝΔΡΑ2002ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ5.07.015
3ΣΥΚΙΝΙΩΤΗΚΑΛΛΙΟΠΗ1997ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ5.27.094
4ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗΟΛΓΑ2002ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ5.41.723
5ΖΩΙΔΗΜΑΡΙΑ1987ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20006.07.502
6ΕΡΓΑΕΥΔΟΚΙΑ2003ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ6.18.401
7ΧΑΝΙΩΤΗΚΑΤΕΡΙΝΑ2002ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ6.34.02
100Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2002ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ18.017
2ΛΙΟΒΑΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2002ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ18.175
3ΤΣΑΝΤΟΥΛΗΖΑΧΑΡΟΥΛΑ2002ΑΟ ΠΑΡΟΥ18.224
4ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2001ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ18.533
5ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2002ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ21.132
ΑΚΟΝΤΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1ΚΑΡΣΑΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΩ1988ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ40.307
2ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ1990ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ37.955
3ΑΛΑΦΑΚΗΤΣΑΜΠΙΚΑ2000ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200036.904
ΑΚΟΝΤΙΟ ΑΝΔΡΩΝ
1ΤΡΟΥΜΠΑΣΓΕΩΡΓΙΟΣ1989ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ62,707
2ΛΑΟΥΔΙΚΟΣΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1977ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 200055,705
3ΦΑΝΑΡΤΖΗΣΙΜΠΡΑΗΜ1970ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ45,904
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΙΔΩΝ
1ΝΑΟΥΜΕΝΚΟΒΛΑΝΤΙΜΙΡ2002ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ13,957
2ΜΕΜΑΜΑΡΚΕΛΟ2001ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ.12,955
3ΚΑΤΣΑΑΛΕΣΙΟ2001ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ12,754
4ΑΝΔΡΕΑΔΗΣΜΙΧΑΗΛ2001ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ12,303
5ΝΟΣΤΡΑΚΗΣΑΓΗΣΙΛΑΟΣ2001ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ12,252
6ΜΠΟΥΤΣΙΧΡΗΣΤΟΣ2002ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ12,201
7ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥΣΩΤΗΡΗΣ2002ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200912,05
8ΚΑΤΟΛΕΩΝΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2002Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ12,00
9ΜΟΥΣΤΑΚΑΣΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2002ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ10,80
10ΤΟΤΟΛΙΔΗΣΗΛΙΑΣ2001ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 200910,65
11ΜΟΥΖΑΚΗΣΓΕΩΡΓΙΟΣ2002ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ10,50
12ΧΑΝΟΠΟΥΛΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2002ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ9,55
13ΠΑΡΔΑΛΗΣΑΛΕΞΑΝΑΔΡΟΣ2003ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ8,60
14ΑΦΙΩΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2002ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ5,65
15ΛΕΩΤΣΑΚΟΣΙΩΑΝΝΗΣ2003ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ5,30

EDITORIAL

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες