Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Αποτελέσματα 30ών Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων (2η μέρα)

Published

on

Επιτυχημένη ήταν η διοργάνωση των 30ων Αιγαιοπελαγίτικων αγώνων που φιλοξενήθηκε στο σταδιο Ανταγόρα της Κω με τα νησιωτικά σωματεία να δίνουν το παρόν με όλους τους αθλητές και τις αθλήτριες τους. 

 

 

 

ΚΑΤ/ΞΗ ΕΠΙΘΕΤΟ ΟΝΟΜΑ ΕΤ.ΓΕΝ. ΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ ΒΑΘΜΟΙ
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 58.47 7
2 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 59.90 5
3 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 1.00.46 4
4 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 1.01.88 3
5 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.02.13 2
6 ΚΩΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.04.54 1
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1.04.87
8 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1.06.60
3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 17.29.85 7
2 ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.33.41 5
3 ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 17.52.90 4
4 ΝΤΕΡΒΙΣΙ ΜΥΡΣΙΝΗ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 18.16.10 3
5 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.35.20 2
6 ΚΟΥΜΑΡΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 20.29.02 1
ΦΡΑΓΚΑΚΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ D.N.F.
ΣΦΑΙΡΑ AΝΔΡΩΝ
1 ΑΚΤΙΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 16,50 7
2 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 14,15 5
3 ΦΑΝΑΡΤΖΗΣ ΙΜΠΡΑΗΜ 1970 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 12,50 4
4 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 12,05 3
5 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11,80 2
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10,33 1
7 ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 9,15
8 ΛΑΟΥΔΙΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1977 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 8,90
80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10.26 7
2 ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.41 5
3 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.46 4
4 ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.52 3
5 ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.54 2
6 ΚΑΡΜΙΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ 10.58 1
7 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 10.95
8 ΠΑΤΕΡΑΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 10.96
9 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 10.97
10 ΛΙΒΑΝΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 11.08
11 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.09
12 ΚΙΑΠΟΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.57
13 ΒΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.82
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 11.91
15 ΜΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.44
ΑΛΜΠΑΝΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2004 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ D.I. S.
80Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.14 7
2 ΝΕΑΜΟΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.33 5
3 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.37 4
4 ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜΠΙΩΝΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 11.42 3
5 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.49 2
6 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.50 1
7 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 11.72
7 ΠΕΡΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 11.72
9 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 11.75
10 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.77
10 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.77
12 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.79
13 ΜΑΛΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 11.85
14 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 11.99
15 ΖΟΥΜΗ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 12.00
16 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 12.26
17 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 12.27
18 ΠΑΝΤΕΛΑΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.28
19 ΚΟΥΡΙΔΑΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 12.45
19 ΣΤΟΥΠΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.57
20 ΜΠΟΝΤΙΝΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 12.79
21 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΑΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 12.81
22 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 12.99
22 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 12.99
24 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΙΝΗ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 13.10
25 ΚΟΝΔΥΛΗ ΚΡΥΣΤΑΛΕΝΙΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 13.22
26 ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 13.80
27 ΣΟΥΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 14.06
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ-ΔΕΣΠΟ ΜΙΧΑΗΛ 1987 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 7,55 7
2 ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 7,24 5
3 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 6,57 4
4 ΝΤΟΥΛΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6,35 3
5 ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 6,08 2
6 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6,02 1
7 ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 5,83
8 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 5,51
9 ΜΟΣΧΟΣ ΜΟΣΧΗΣ 1983 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 5,20
10 ΔΙΑΚΟΓΙΩΡΓΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2000 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 5,01
11 ΚΟΚΟΛΙΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,61
ΒΑΤΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ ΑΚΥΡΟΣ
150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΓΚΑΡΙΛΑΣ ΑΧΙΛΛΕΑΣ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 19.21 7 -3,2
2 ΜΑΝΩΛΙΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 19.96 5 -4,5
3 ΜΟΥΧΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2005 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 20.56 4 -5,2
4 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 20.57 3
5 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 20.71 2
6 ΦΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 20.72 1
7 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 21.00
8 ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 21.29
9 ΣΥΡΜΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 21.66
11 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 21.79
12 ΝΤΑΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ 22.03
13 ΣΤΑΦΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 22.10
14 ΣΙΜΙΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ-ΓΕΩΡ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 22.57
15 ΚΟΥΤΟΥΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 23.03
16 ΣΒΥΡΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 23.17
17 ΠΑΙΤΑΚΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 23.35
18 ΔΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.64
19 ΝΤΕΛΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 23.67
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΕΣΤΗ ΕΛΕΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 5,30 7 2,87
2 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5,23 5 2,51
3 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 4,91 4 2,30
4 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 4,81 3
5 ΓΕΜΕΛΓΙΑΝΟΒΑ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 1986 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 4,78 2
6 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,77 1
7 ΚΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4,68
8 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 4,58
9 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4,45
10 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 4,07
ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ ΑΚΥΡΗ
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 1,49 7
2 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,46 5
3 ΦΟΥΤΑΚΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,43 4
4 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,40 3
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,40 2
6 ΨΥΛΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΑ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 1,35 1
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 1,35
8 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 1,30
ΓΑΛΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ
ΔΙΣΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 38,32 7
2 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 31,85 5
3 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 30,35 4
4 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 28,48 3
5 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 26,75 2
6 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 25,98 1
7 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 23,95
8 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 23,95
9 ΑΓΙΑΣΜΑΤΗ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 1980 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 19,50
10 ΠΕΡΡΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1990 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 17,43
150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΑΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 20.92 7 -5,4
2 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.71 5 -5,9
3 ΚΑΛΑΦΑΤΗ-ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 21.94 4 -3,2
4 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2006 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.35 3
5 ΠΕΤΡΕΛΛΗ ΕΥΘΥΜΙΑ 2005 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ 22.39 2
6 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 22.62 1
7 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 22.66
8 ΤΑΣΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ 2006 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ Ο.Φ 23.03
9 ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2006 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 23.26
10 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 23.36
10 ΒΙΚΕΛΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΑΣ ΠΛ.ΜΗΛΟΥ ΙΕΡΑΞ 1960 23.36
12 ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 23.68
13 ΠΑΠΑΜΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 23.73
14 ΚΟΝΤΟΥΡΗ ΣΑΡΑ 2006 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 23.96
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 23.97
16 ΒΗΧΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2005 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.15
17 ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2006 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 24.26
18 ΡΑΦΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 24.54
19 ΚΛΩΝΑΡΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2006 ΑΣ Η ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 24.76
20 ΒΑΣΙΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 24.80
21 ΦΟΥΚΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 24.86
22 ΜΟΥΣ0ΥΡΗ ΕΛΠΙΔΑ 2006 ΔΕΑΣ ΔΑΦΝΗ ΡΟΔΟΥ 24.91
23 ΓΚΙΩΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 25.02
25 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ 2006 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 25.92
ΗΛΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ D.I.S.
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,85 7
2 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1,82 5
3 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1,79 4
4 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1978 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 1,76 3
5 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 1,73 2
6 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1,73 1
7 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1,65
8 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 1,50
200Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 23.84 7
2 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.39 5
3 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟ-ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 25.40 4
4 TZIKA ΛΕΟΝΑΡΤ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 25.48 3
5 ΙΣΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 25.84 2
6 ΜΑΣΤΗΣ-ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗ-ΕΝΤΓΚΑΡ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 26.06 1
7 ΚΑΛΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.33
8 ΧΑΜΙΤ ΜΑΡΙΟΣ 2001 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 26.40
9 ΜΑΝΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2002 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 26.53
10 ΚΟΥΜΑΡ ΜΑΝΙΝΤΕΡ 2001 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 26.74
11 ΚΑΦΑΛΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 27.46
12 ΚΑΡΑΜΠΕΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 28.47
13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 28.83
ΚΑΤΡΑΜΑΔΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΓΣ ΝΕΩΝ ΛΕΡΟΥ D.I.S
300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.44 7
2 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 40.85 5
3 ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣΤΩΡ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 41.85 4
4 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 42.13 3
5 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 42.84 2
6 ΜΑΚΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 43.01 1
7 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 43.48
8 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΘΩΜΑΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 44.83
9 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 45.15
10 ΚΟΥΝΕΓΚΛΙΔΗΣ ΦΡΑΓΚ-ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 45.54
11 ΜΑΜΟΥΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2004 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 47.41
12 ΑΝΔΡΕΑΔΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 48.24
300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ ΜΑΡ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 45.12 7
2 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 45.48 5
3 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.87 4
4 ΚΟΛΩΝΑ  ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 46.88 3
5 ΧΟΥΣΕΙΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 47.17 2
6 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 2004 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 47.41 1
7 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 47.61
8 ΣΚΟΥΦΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 48.19
9 ΕΥΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ 48.38
10 ΦΑΦΑΛΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.54
11 ΜΠΑΛΙΟΥ ΝΤΑΙΑΝΑ 2004 ΑΣ  ΠΛ. ΜΗΛΟΥ  ΙΕΡΑΞ 48.61
12 ΒΑΝ ΝΤΕ ΓΚΡΟΣ ΡΟΖΑ 2004 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛ 48.97
13 ΕΛΕΥΘΕΡΟΓΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 49.27
14 ΜΠΑΙΡΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΕΝ ΚΑΖΩΝΗ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 50.06
15 ΚΟΥΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.20
16 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 50.32
17 ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡΥΣΩ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 50.58
18 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ‘Η ΝΙΚΗ ΤΗΣ ΡΟΔΟΥ’ 50.93
19 ΤΑΛΙΑ ΕΛΕΝΗ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 51.74
20 ΠΑΜΠΙΔΗ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΟ ΚΑΛΙΠΑΤΕΙΡΑ ΡΟΔΟΥ 51.86
21 ΣΙΜΙΝΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 52.09
22 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.28
23 ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 52.48
24 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 52.74
25 ΠΡΙΦΤΙ ΣΙΜΩΝΑ 2004 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 53.49
26 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 54.86
ΣΦΑΙΡΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΔΟΝΤΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 11,20 7
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 10,98 5
3 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10,00 4
4 ΜΑΖΑΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 9,75 3
5 ΜΑΡΙΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9,65 2
6 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2004 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 9,50 1
7 ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ 2005 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 9,40
8 ΓΕΛΑΝΠΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ 9,35
9 ΜΕΙΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9,15
10 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 9,00
11 ΤΣΟΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 8,90
12 ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8,80
13 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8,50
14 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 8,50
15 ΚΟΛΩΝΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 8,50
16 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8,35
17 ΜΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8,25
18 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 8,25
19 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 7,44
20 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΦΛΩΡΑ 2004 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 7,35
21 ΦΩΤΕΙΝΟΥ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ 2003 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 6,90
22 ΒΛΑΧΟΥ ΑΝΘΟΥΛΑ 2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 6,40
23 ΠΛΑΓΓΕΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 6,40
24 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 5,95
25 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ 5,85
200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 27.31 7
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 28.13 5
3 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 28.50 4
4 ΑΡΜΑΚΟΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 29.08 3
5 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.35 2
6 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 29.38 1
7 ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2004 ΑΟ ΕΜΜ&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ Ρ. 29.46
8 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 29.55
9 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΙΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 29.67
10 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 29.84
11 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΙΝΙΚΗ 2002 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.98
12 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 30.28
13 ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 ΑΕΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 31.31
14 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ-ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2003 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 32.38
15 ΧΡΥΣΙΔΗ ΖΩΗ 2002 ΓΑΣ ‘Η ΥΓΕΙΑ’ ΡΟΔΟΥ 32.71
16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 32.88
17 ΤΣΑΝΤΕ ΜΑΡΙΑ 2001 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 33.34
3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1990 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 8.33.06 7
2 ΜΙΝΟ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.47.72 5
3 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 8.54.04 4
4 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.25.11 3
5 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 1995 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 9.26.80 2
6 ΚΟΛΩΝΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 9.32.12 1
7 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.43.45
8 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48.30
9 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 9.59.69
10 ΕΛΛΗΝΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 9.59.96
11 ΦΑΚΟΥΔΗΣ ΦΩΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.27.56
12 ΤΣΙΚΝΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1979 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 10.32.24
13 ΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 10.33.52
14 ΣΑΒΒΙΓΚΟΣ ΙΩΑΝ-ΘΕΟΛΟΓΟΣ 2002 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 10.33.70
15 ΛΑΖΑΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 1987 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 11.11.74
16 ΑΦΙΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 11.38.16
17 ΦΩΤΟΓΛΟΥ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 12.19.24
18 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝ 12.31.00
19 ΛΕΩΤΣΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΛΗΜΝΟΣ 12.37.10
20 ΚΑΠΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1989 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 14.42.80
4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΟ ΡΟΔΟΥ ΕΜ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 45.03 14
ΡΟΥΣΟΥΛΗΣ Ν – ΕΡΓΑΣ Γ. – ΖΗΚΑΣ Δ- ΝΤΕΤΣΙΚΑΣ Γ.
2 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 45.81 10
ΣΕΡΓΗΣ ΕΥΑΓ- ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ Γ. – ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛ. – ΚΩΝΣΤΝΤΑΣ Μ.
3 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤ 46.38 8
ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓ – ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝ.- ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΒΑΣ. – ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ.
4 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 47.07 6
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡ. – ΠΕΤΡΗΣ ΝΕΣ.- ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔ. – ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ
5 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 47.59 4
ΤΡΙΜΑΤΗΣ ΘΕΟΔ- ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝ- ΚΟΤΣΗΣ Γ- ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠ.
6 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 48.43 2
ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡ – ΝΤΑΟΥΜΕΝΚΟ Β- ΜΑΝΤΖΑΡΗΣ ΕΛ- ΣΒΑΡΝΙΑΣ Π
7 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 48.44
ΜΑΝΩΛΑΚΗΣ Ν- ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΙΩΑΝ. – ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ Δ- ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ Κ
4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 51.53 14
ΚΑΡΓΑΤΖΗ Μ-ΤΟΥΛΟΥΠΑ Μ-ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥ ΙΩΑΝ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓ.
2 ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 52.75 10
ΡΑΧΑΝΙΩΤΗ Φ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ-ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒ-ΖΕΝΕΓΙΑ Λ.
3 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 53.33 8
ΞΙΦΑΡΑ Δ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ-ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΠΗΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ.ΧΡ.
4 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 53.92 6
ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚ-ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ Μ-ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓ-ΡΙΚΟΥ ΠΑΡ.
5 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 54.36 4
ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓ-ΠΑΓΟΥΔΗ ΜΑΡΓ-ΛΕΣΟΓΛΟΥ ΑΝΝΑ Μ-ΟΡΦΑΝΟΥ Δ.
6 ΓΣ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.54 2
ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ-ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΚΑΤ-ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜ-ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ.
7 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 54.74
ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΕΥΣ-ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡ-ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣ-ΓΕΜΕΛΙΑΝΟΒΑ Β
8 ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 54.87
ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΖΩΙΔΗ Σ-ΖΩΙΔΗ Μ-ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡ.
9 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 55.72
ΕΡΓΑ ΕΥΔ-ΑΝΑΣΤΑΙΑΔΗ ΕΛΠ-ΒΟΓΙΑΤΖΗ ΙΩΑΝ-ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΗ Γ.
10 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 58.22
ΝΑΥΠΛΙΩΤΟΥ ΚΑΛ-ΒΕΡΥΚΟΚΟΥ ΑΝ-ΣΟΡΙΚΟΥ Δ-ΔΕΤΣΗ ΑΓΓ.
11 ΑΕ ΛΗΜΝΟΣ 1.01.72
ΤΑΚΙΔΟΥ ΙΩΑΝ-ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓ-ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡ-ΚΥΡΙΑΤΖΗ Σ.
ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ D.N.F
ΣΤΟΥΠΑΚΗ Κ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ-ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΤΣΑΝΙΚΟΥ ΧΡ.

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες