Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Αποτελέσματα περιφερειακού ανώμαλου δρόμου

Published

on

Ο Ιάσωνας Ιωαννίδης (φωτογραφία) του Ηρακλή και η Μαργαρίτα Ντινα του ΣΑΠΚ Νεάπολης ήταν οι νικητές στον περιφερειακό ανώμαλο δρόμο που διεξήχθει στο στρατόπεδο Καρατάσου του Ηρακλή. Ακολουθούν τα αναλυτικά αποτελέσματα σε όλες τις κατηγορίες.

ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΟΣ ΑΝΩΜΑΛΟΣ ΔΡΟΜΟΣ
ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ – ΔΗΜΟΣ ΠΑΥΛΟΥ ΜΕΛΑ – ΣΤΡΑΤΟΠΕΔΟ ΚΑΡΑΤΑΣΟΥ / 28-1-2018
Α Π Ο Τ Ε Λ Ε Σ Μ Α Τ Α
Α/Α Νο ΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟ Ετος Γεν. Αριθμός Μητρώου Σύλλογος ΕΠΙΔΟΣΗ ΘΕΣΗ
8000 Μ ΝΕΩΝ – ΑΝΔΡΩΝ
1 582 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΑΣΩΝ 1992 287153 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 23,51,8 1
2 611 ΠΑΡΜΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 1984 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΠΑΟΚ 24,39,6 2
3 606 ΤΣΟΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 1992 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 25,12,3 3
4 529 ΚΡΕΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1982 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25,22,0 4
5 531 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 1979 215804 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 26,34,8 5
6 583 ΚΑΤΣΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΥΕ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 26,44,3 6
7 532 ΓΙΑΚΑΜΟΖΗΣ ΦΩΤΙΟΣ 1984 228328 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 27,30,8 7
8 607 ΔΑΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1996 ΥΕ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 28,05,4 8
9 306 ΜΑΒΙΔΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 1996 316875 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 29,46,5 9
10 549 ΓΚΙΩΡΓΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1996 372251 Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ 30,21,8 10
11 539 ΤΙΓΓΕΡΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1996 311302 ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 32,14,6 11
12 586 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 310350 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 32,44,2 12
13 563 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1969 131276 ΠΑΟΚ 35,38,2 13
14 530 ΚΑΡΑΜΠΙΤΣΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 1987 307926 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚ
4000 Μ ΠΑΙΔΩΝ – ΕΦΗΒΩΝ
1 508 ΛΙΑΤΙΦΗΣ -ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2000 362229 ΠΑΟΚ 12,39,0 1
2 305 ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ (ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ) 2002 340846 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 12,44,3 2
3 301 ΒΑΓΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 323616 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 12,44,9 3
4 520 ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12,55,9 4
5 509 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2001 354278 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 12,57,6 5
6 506 ΠΑΡΣΑΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 2002 334175 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 12,58,7 6
7 543 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 367856 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 13,14,4 7
8 536 ΚΕΣΚΙΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 2002 355698 Ο.Π.Θ. 13,21,3 8
9 534 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 353626 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ 13,24,2 9
10 566 ΓΙΔΟΥΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 364298 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13,26,7 10
11 517 ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 ΥΕ ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13,27,7 11
12 544 ΜΠΟΥΚΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2002 360253 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 13,29,0 12
13 554 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2002 336979 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13,29,7 13
14 564 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 362621 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 13,31,7 14
15 567 ΣΑΓΙΑΚΟΥ ΑΛΜΠΑΝ 2002 369896 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 13,35,0 15
16 538 ΠΑΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 322864 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 13,37,8 16
17 516 ΒΛΑΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 345458 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 13,39,5 17
18 535 ΚΑΡΑΤΖΑ ΓΚΙΟΥΛΤΕΚΙ 2000 360907 Ο.Π.Θ. 13,43,9 18
19 507 ΚΕΜΕΚΕΝΙΔΗΣ ΘΟΔΩΡΟΣ 2002 ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 13,54,7 19
20 302 ΤΡΑΚΑΣ ΣΤΕΛΙΟΣ 1999 347062 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 13,56,8 20
21 490 ΣΤΟΪΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 345898 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14,00,9 21
22 540 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2000 367022 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 14,17,3 22
23 551 ΣΕΡΕΦΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΣΕΓΑΣ Γ.Σ. ΗΡΑΚΛΗΣ 14,18,9 23
24 160 ΓΙΑΜΟΥΣΤΑΡΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ 2001 321981 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 14,15,7 24
25 304 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ -ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2002 334088 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 14,34,8 25
26 491 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 2001 354819 ΟΚΑΚ 14,49,8 26
27 492 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 336428 ΟΚΑΚ 15,11,9 27
28 537 ΜΑΝΑΣΣΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 2002 369136 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 15,17,5 28
29 542 ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 332334 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 15,23,3 29
30 558 ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ 2002 332025 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 15,33,6 30
31 552 ΔΗΜΟΓΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2001 365358 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 16,08,2 31
32 557 ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 351891 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 16,36,6 32
33 303 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ 2002 363713 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 17,09,9 33
34 553 ΖΑΧΑΡΙΑΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2002 363639 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 17,10,5 34
3000 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α’
1 568 ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 2003 352873 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 9,54,8 1
2 513 ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ ΑΣΤΕΡΗΣ 2004 349663 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9,55,2 2
3 570 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 341630 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 9,59,7 3
4 556 ΚΥΡΤΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 348841 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10,05,4 4
5 515 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 349646 ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 10,15,9 5
6 523 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΜΑΡΙΟΣ 2003 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10,19,3 6
7 547 ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2004 354182 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 10,35,6 7
8 574 ΚΑΛΑΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 356383 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 10,40,,7 8
9 555 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 339369 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 10,44,2 9
10 521 ΑΛΙΦΕΡΗΣ ΗΛΙΑΣ 2003 336990 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 10,45,6 10
11 514 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 337032 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10,53,3 11
12 575 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 355218 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11,10,0 12
13 510 ΜΑΝΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 360105 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 11,18,2 13
14 497 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΘΑΛΗΣ 2004 366325 ΟΚΑΚ 11,23,9 14
15 546 ΠΟΥΡΝΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 360149 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 11,32,6 15
16 496 ΚΑΛΑΠΟΘΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 366326 ΟΚΑΚ 11,35,9 16
17 571 ΠΟΪΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004 360254 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 11,39,8 17
18 572 ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ   ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 355299 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 11,51,0 18
19 588 ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ-ΝΤΕ ΑΛΑΒΑ ΔΑΝΙΗΛ-ΦΙΛΙΠΠΟΣ 2004 369146 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12,07,2 19
20 522 ΤΣΕΛΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 369439 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 12,16,0 20
21 578 ΒΑΣΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 12,27,9 21
22 559 ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 353190 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 12,38,4 22
23 519 ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 344480 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 12,47,3 23
24 581 ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 371114 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 13,04,7 24
25 584 ΑΛΤΙΝΤΖΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΜΕΤΑΓΓΡΑΦΗ ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 13,38,3 25
26 573 ΤΣΕΓΝΕΣΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 367026 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 13,39,2 26
27 550 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 349928 Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 14,08,9 27
28 545 ΚΕΛΙΑΦΑΝΟΣ ΧΡΙΣΤΟΣ 2003 360000 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 15,16,6 28
29 249 ΜΙΧΑΗΛ ΠΕΛΟΠΙΔΑΣ 2003 364752 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΕΓΚ
1000 Μ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β’
1 518 ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 345447 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 2,47,2 1
2 569 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2005 347984 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 2,49,4 2
3 579 ΔΑΛΚΙΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2005 367860 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 2,56,1 3
4 188 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΟΑΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 355733 ΠΑΟΚ 2,59,6 4
5 526 ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3,02,7 5
6 599 ΗΛΙΑΔΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2005 365688 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3,07,7 6
7 609 ΜΙΧΑ’I’ΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2005 367030 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 3,09,5 7
8 561 ΜΑΡΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 365704 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ Γ 3,10,2 8
9 248 ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 365701 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 3,13,1 9
10 512 ΚΕΡΑΜΙΔΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ-ΦΩΤΕΙΝΟΣ 2006 360103 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 3,13,8 10
11 565 ΤΑΡΣΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 359449 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗΣ 3,14,5 11
12 562 ΑΒΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 348471 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 3,15,7 12
13 587 ΠΑΠΑΧΑΡΙΣΗΣ ΑΛΚΙΝΟΟΣ 2006 355220 Α.Κ. ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ 3,17,0 13
14 598 ΖΛΑΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 351903 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3,17,9 14
15 577 ΡΑΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 362834 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 3,20,0 15
16 576 ΖΑΜΠΟΥΝΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2006 362110 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΝΗ 3,24,7 16
17 580 ΞΕΝΟΣ ΔΑΝΙΗΛ 2006 ΥΕ ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 3,25,3 17
18 560 ΞΌΦΗΣ ΗΡΑΚΛΉΣ 2005 371043 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 3,26,6 18
19 504 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 371827 ΟΚΑΚ 3,27,3 19
20 524 ΜΑΝΟΥΡΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 367608 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 3,28,6 20
21 591 ΓΙΟΥΜΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 354829 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,30,4 21
22 501 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ 2006 361154 ΟΚΑΚ 3,30,8 22
23 503 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΟΦΟΚΛΗΣ 2006 361155 ΟΚΑΚ 3,36,1 23
24 605 ΜΠΑΝΤΟΥΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2005 ΥΕ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3,42,8 24
25 603 ΓΚΙΟΛΔΕΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2005 364193 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,44,4 25
26 604 ΧΑΤΖΗΜΩΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΥΕ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3,45,2 26
27 548 ΓΑΤΑΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2006 362738 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 3,46,5 27
28 594 ΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΔΗΜΟΣ 2006 364194 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,47,3 28
29 602 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 370419 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 3,50,4 29
30 511 ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2006 364803 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 3,51,3 30
31 593 ΑΜΠΕΛΙΔΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 2006 366187 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,55,7 31
32 595 ΤΟΥΛΚΙΑΡΙΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2006 358397 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,58,9 32
33 597 ΡΙΖΟΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2006 355027 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 3,59,3 33
34 590 ΚΑΦΑΝΤΑΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 2006 356093 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4,00,0 34
35 533 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2005 369935 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 4,06,,0 35
36 600 ΒΟΥΖΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 350882 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4,06,8 36
37 608 ΓΑΛΙΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2006 368998 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 4,11,8 37
38 610 ΧΑΝΤΖΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2006 355026 Α.Σ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4,16,2 38
39 585 ΚΑΡΑΜΑΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΣΕΓΑΣ ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 4,19,2 39
40 601 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 370417 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 4,20,2 40
41 592 ΚΟΤΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 351410 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4,28,9 41
42 596 ΝΙΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2006 358308 Α.Σ.ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 4,38,7 42
43 541 ΑΛΕΞΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 350641 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 4,53,6 43
44 505 ΚΑΠΠΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2006 359529 ΟΚΑΚ ΕΓΚ
45 525 ΚΟΤΟΥΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 369438 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚ
46 527 ΚΑΡΥΩΤΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 367615 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚ
47 528 ΓΚΙΝΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ 2006 369434 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚ
6000 Μ ΝΕΩΝ- ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 502 ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 1995 314068 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 20’40»8 1
2 416 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 21’54»0 2
3 500 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 312091 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22’04»3 3
4 501 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1997 312090 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22’13»3 4
5 503 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1973 169906 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 22’18»9 5
6 204 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ 1997 302327 Γ.Σ. ΕΔΕΣΣΑΣ 23’18»6 6
7 205 ΒΕΝΕΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 1979 242512 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 23’27»9 7
8 387 ΜΠΑΪΡΑΜΙ ΤΖΩΡΤΖΙΝΑ 1992 289085 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 24’46»8 8
9 325 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ 1980 215788 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25’48»4 9
10 248 ΓΚΙΚΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 1997 312768 ΠΑΟΚ 25’58»0 10
11 256 ΚΟΥΜΟΥΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 294483 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 25’58»2 11
12 206 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΗ ΕΛΕΝΗ 1992 343248 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 29’56»1 12
4000 Μ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ-ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 365 ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1999 329638 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 14’07»5 1
2 469 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 2002 345414 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ 14’11»1 2
3 480 ΔΕΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1999 347736 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14’15»9 3
4 476 ΠΟΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ 2001 326245 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 14’30»2 4
5 465 ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ 1999 345902 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 14’39»5 5
6 463 ΚΑΜΝΙΑΤΣΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2002 357606 AΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 14’55»9 6
7 458 ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ 2002 354583 ΑΟΣ ΠΕΛΛΑ 15’20»4 7
8 466 ΝΙΚΟΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1999 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 15’26»7 8
9 464 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ 1999 326463 ΟΚΑΚ 15’52»5 9
10 481 ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 329231 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 15’55»3 10
11 478 ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 336728 ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ 16’06»7 11
12 448 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2002 346762 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 16’07»3 12
13 470 ΣΩΤΗΡ ΕΛΕΝΗ 2000 333735 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 16’19»5 13
14 468 MΑΜΑΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 334425 ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 16’19»8 14
15 366 ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 1999 359810 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 16΄29»5 15
16 462 ΓΚΡΟΥΝΟΒΑ ΝΤΕΝΙΤΣΑ 2000 347386 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ 16’53»6 16
17 483 ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ 2001 332323 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ 17’08»5 17
18 461 ΓΟΚΤΣΗ ΗΛΙΑΝΑ 1999 338594 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ 17’09»2 18
19 367 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2001 334723 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ 17΄23΄΄3 19
20 471 ΓΚΡΕΖΟΥ ΜΑΡΚΕΛΛΑ 2002 366759 Α.Σ. ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 17’29»8 20
21 459 ΧΑΛΚΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 342787 ΠΑΟΚ 17’51»6 21
22 479 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΥΕ Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 17’53»8 22
23 477 ΖΩΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 331645 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18’10»0 23
24 474 ΓΙΑΛΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 349993 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 18’19»5 24
25 475 ΡΟΓΚΟΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 363643 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 18’38»1 25
26 473 ΕΦΡΑΙΜΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ 2001 330779 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 18’43»7 26
27 460 ΠΙΤΣΑΡΑ ΣΕΒΑΣΤΗ 2000 341741 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 19’02»3 27
28 364 ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΟΛΓΑ 2001 324540 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 19’51»7 28
29 482 ΑΛΕΞΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 343246 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 20’19»4 29
30 500 ΙΩΑΝΝΟΥ ΑΡΧΟΝΤΗ 2002 367020 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 21’27»3 30
31 372 ΚΑΡΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 352502 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 22’24»9 31
32 472 ΜΑΛΛΚΑΖ ΣΤΕΛΛΑ 2002 358775 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 26’22»0 32
33 467 ΓΚΙΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2002 351932 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΕΓΚ
2000 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Α΄
1 518 ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 341174 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 6’48»3 1
2 548 ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2004 361242 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 6’55»2 2
3 505 ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ 2003 352872 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 6’57»7 3
4 975 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2003 344056 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 7’22»5 4
5 977 ΚΑΛΑΜΑΡΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 365692 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ 7’23»8 5
6 536 ΜΑΡΙΦΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 350613 Α.Σ. ΠΑΝΟΡΑΜΑ 7’26»7 6
7 559 ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ 2004 352930 ΒΕΡΓΙΝΑ 7’29»4 7
8 970 ΝΙΚΟΛΑΙΔΟΥ ΣΜΑΡΩ 2003 352549 ΟΚΑΚ 7’36»6 8
9 455 ΒΕΛΙΩΤΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2004 344420 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 7’42»1 9
10 500 ΑΓΟΡΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 343229 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 7’51»3 10
11 560 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ 2004 355883 ΒΕΡΓΙΝΑ 7’52»5 11
12 555 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 351933 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 7’53»5 12
13 549 ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2003 341156 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 7’53»9 13
14 523 ΜΠΕΛΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ 2004 359167 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 7’58»4 14
15 556 ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ 2003 351928 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ 8’06»1 15
16 971 ΚΑΤΣΑΚΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2003 352362 ΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣ 8’09»0 16
17 968 ΡΑΝΤΣΙΟΥ ΦΑΝΗ 2003 339293 ΟΚΑΚ 8’10»9 17
18 535 ΠΟΛΥΝΟΥ ΜΑΡΙΛΙΝΑ 2003 341920 Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ 8’18»5 18
19 967 ΚΟΣΜΑ ΕΛΕΝΗ 2003 364134 ΒΕΡΓΙΝΑ 8’25»9 19
20 969 ΒΑΓΓΕΛΙ ΕΛΕΝΗ 2004 361859 ΟΚΑΚ 8’27»5 20
21 531 ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 357903 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 8’35»8 22
22 498 ΛΙΓΚΑ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2003 359313 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 8’39»0 23
23 966 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 359536 ΒΕΡΓΙΝΑ 8’40»3 24
24 544 ΔΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 2004 361176 ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ 8’43»6 25
25 525 ΓΚΑΝΑΤΣΑ ΜΥΡΤΩ 2003 344472 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 8’50»3 26
26 976 ΑΛΕΡΟΥ ΕΛΠΙΔΑ 2003 343156 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 8’54»4 27
27 551 ΤΕΡΖΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 2003 344472 ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 8’57»0 28
28 550 ΝΑΖΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2004 366561 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ 9’06»6 29
29 515 ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 367858 Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 9’09»3 30
30 443 ΜΠΑΪΡΑΚΤΑΡΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 352503 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 9’12»6 31
31 478 ΛΑΜΠΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 359978 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ 9’13»0 32
32 561 ΧΟΥΜΠΑΕΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2004 363648 ΒΕΡΓΙΝΑ 9΄15΄΄8 33
33 532 ΑΛΕΞΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2004 359537 ΒΕΡΓΙΝΑ 9’20»6 34
34 553 ΚΥΡΑΝΟΥΔΗ ΑΡΕΤΗ 2003 334308 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 9’43»4 35
35 552 ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 342865 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ 10’01»7 36
36 528 ΔΗΜΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2003 ΣΕΓΑΣ ΑΦ ΘΕΡΜΗΣ »ΑΔΩΝΙΣ» 10’20»3 37
37 484 ΜΑΛΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 370034 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 10’50»0 38
38 534 ΠΑΥΛΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 370035 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 10’50»2 39
39 546 ΑΛΕΞΙΟΥ ΚΑΛΙΟΠΗ 2004 350632 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 11’43»4 40
40 547 ΓΙΑΝΝΟΥΔΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΗΛΙΑΝΑ 2003 359994 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ 12’01»9 41
41 545 ΤΖΙΟΒΑΝΑΚΗ ΘΕΑΝΩ 2003 359989 Α.Ο.ΟΞΥΘΕΜΙΣ 20’10»2 42
42 539 ΣΠΥΡΙΔΩΝΙΔΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 ΜΕΤΑΓΡΑΦΗ ΠΑΟΚ ΕΓΚ
1000 Μ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ   Β΄
1 922 ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ 2005 352829 ΒΕΡΓΙΝΑ 3’01»5 1
2 989 ΜΑΝΙΟΥ ΑΝΝΑ 2005 360104 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 3’11»1 2
3 980 ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2005 348463 ΠΑΟΚ 3’20»7 3
4 904 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 347512 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ 3’22»3 4
5 608 ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΝΑ 2005 362111 ΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΑΡΝΗ 3’23»0 5
6 734 ΔΕΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 2005 352521 Γ.Σ.ΣΕΡΡΕΣ’93 3’23»5 6
7 883 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 2006 355923 Α.Ο.ΔΡΑΜΑΣ 3’24»0 7
8 660 ΤΣΟΥΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 361096 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ 3’27»3 8
ΣΥΜΜΕΤΕΙΧΑΝ 77 ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ

Advertisement

Advertisement

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες