Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Διασυλλογικό Κ18: Μυτιλήνη (αποτελέσματα)

Published

on

Ο δεύτερος όμιλος του διασυλλογικού πρωταθλήματος στίβου Κ18 της ΕΑΣ Λέσβου, φιλοξενήθηκε στη Μυτιλήνη. Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων.

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ18 (ΑΝΔΡΩΝ) 
ΚΑΤ/ΞΗΕΠΙΘΕΤΟ-ΟΝΟΜΑ  ΑΘΛΗΤΗ  Ε.ΓΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ
 100Μ  
1ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ2003ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ11»8
2ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ11»9
3ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΙΓΝΑΤΙΟΣ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ13»7
     
 200Μ   
1ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ25»3
2ΣΩΤΗΡΧΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ26»3
     
 400Μ   
1ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ54»0
2ΓΑΛΗΝΟΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ55»0
     
 800Μ   
1ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ2004ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ2’15»4
2ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ2’17»5
     
 1500Μ   
1ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2005ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ4’43»3
2ΒΑΛΙΟΝΤΗΣ ΙΓΝΑΤΙΟΣ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5’09»6
 3000Μ   
1ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ10’27»9
     
 2000Μ Φ.Ε.   
1ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ6’38»0
2ΒΕΛΟΥΤΣΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ2004ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ7’20»9
     
 10000Μ ΒΑΔΗΝ    
1ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ2003 Α.Ο ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ50’49»1
     
 ΣΚΥΤΑΛΟΔΡΟΜΙΑ 4Χ400Μ  
 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004  
1ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ  
 ΔΟΥΚΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ2004 3’48»5
 ΧΑΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΣ2005  
    
 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ    
1ΚΙΟΣΙΑ ΓΙΩΡΓΟ2003ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ6.15
2ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5.93
3ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5.64
    
 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ    
1ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ2003ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ15.25
2ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ10.92
3ΜΑΚΡΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ2003ΓΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘΥΜΝΑΣ10.28
4ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ9.97
     
 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ   
1ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ40.85
2ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ35.02
ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ Κ18 (ΓΥΝΑΙΚΩΝ)  
ΚΑΤ-ΞΗΕΠΙΘΕΤΟ-ΟΝΟΜΑ  ΑΘΛΗΤΡΙΑΣ Ε.ΓΣΩΜΑΤΕΙΟ ΕΠΙΔΟΣΗ 
 100Μ  
1ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ – ΝΤΕΝΙΣΑ2005ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ13»4
2ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ13»9
3ΒΕΡΒΕΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ14»0
4ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ14»2
5ΤΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ14»5
 200Μ   
1ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ2005ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ28»7
2ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ29»6
     
 800Μ  
1ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ2’26»9
    
 1500Μ  
1ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5’19»0
2ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5’27»3
3ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ5’41»5
   
   
 3000Μ   
1ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ10’14»7
2ΜΠΑΡΕΛΛΗ ΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ11’11»3
3ΚΑΛΑΤΖΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ13’14»1
     
 5000Μ ΒΑΔΗΝ    
1ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ26’48»0
2ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ27’59»2
3ΜΑΣΑΤΙ ΓΚΡΑΣΙΕΛΑ2003ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ28’57»4
4ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΛΑ – ΛΑΡΙΣΑ2004ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ33’00’0
5ΔΑΛΕΚΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ33’56»2
     
 4Χ100Μ   
 ΒΑΛΙΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ2005 
1ΦΛΟΥΡΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ-ΙΩΑΝΝΑ200656»1
 ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 
 ΠΕΠΠΑ ΜΑΡΙΑ 2006  
    
 ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ    
1ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ2003ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ.1.45
2ΤΣΑΜΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ1.15
    
 ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ    
1ΛΕΠΟΥΡΙ ΡΑΦΑΕΛΑ2003ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ.4.85
2ΛΗΜΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006ΑΡΙΩΝ ΓΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ4.65
3ΑΜΜΠΡΟΥΣ ΚΑΡΙΝΑ – ΝΤΕΝΙΣΑ2005ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ4.38
4ΒΟΥΡΛΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ4.33
    
 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ    
1ΚΥΠΡΙΩΤΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤΙΛ10.45

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες