Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Διασυλλογικό Κ18: Χαλκίδα (αποτελέσματα)

Published

on

Με τη συμμετοχή 17 συλλόγων της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Ανατολικής Στερεάς Ελλάδας και Εύβοιας, πραγματοποιήθηκε ο όμιλος για το διασυλλογικό πρωτάθλημα Κ18 στην πόλη της Χαλκίδας. Ακολουθούν τα αποτελέσματα των αγώνων.

 100M ΑΝΔΡΩΝ   
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ11,79
ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ11,86
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.12,07
ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ12,26
ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ2006ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ12,68
ΜΑΡΓΕΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 12,83
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ12.90
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ13,07
ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ13.40
10ΓΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2004ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ13,53
11ΓΜΠΙΣΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.14,19
12ΓΚΑΤΣΙΚΑΒΑΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ14,93
 Α -0,50  Β -0,70  Γ +0,30   
     
 200Μ ΑΝΔΡΩΝ   
ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 23,43
ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ23,97
ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ24,13
ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ24,47
ΝΤΑΡΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ24,56
ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ24,59
ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ25,46
ΜΑΣΤΟΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2003ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΧΑΛΚΙΔΟΣ25,62
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ25,76
10ΒΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.26,06
11AΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.DNS
12ΓΚΑΤΣΑΡΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ2004ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣDNS
 Α -0,1  Β-0,50 Γ -0,30   
     
 400Μ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 50.70
2ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.54,97
3ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ57.40
4ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ57,46
5ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ57,73
6ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ59,25
7ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ59,36
8ΔΟΞΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,03,83
9ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣDNS
     
 800M ΑΝΔΡΩΝ   
1ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ2,02,93
2ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ2,09,74
3ΣΙΑΜΕΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ2,12,42
4ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ2,12,87
     
 1500Μ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 4,35,95
2ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ4,42,85
3ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.4,52,59
4ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.5,27,66
     
 2000Μ ΣΤΗΠΛ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ6,26,76
2ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ6,38,10
3ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ6,45,33
4ΜΕΚΡΑΣ   ΒΑΙΟΣ2004ΑΣ  ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ6,49,55
     
 3000Μ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΚΟΣΤΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,24,14
2ΣΑΣΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,07,79
3ΤΟΛΙΑΣ  ΗΛΙΑΣ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,10,43
4ΔΟΞΑΚΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2005Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣΕΓΚ
     
 110Μ ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΠΑΛΙΟΛΟΓΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ15,73
 Α -1,90   
     
 400Μ ΕΜΠΟΔΙΑ  ΑΝΔΡΩΝ   
1ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,00,72
     
 4Χ100Μ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ48,41
 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
 ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ2004ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
2ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.49,25
 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
 ΜΠΑΙΜΠΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
 ΠΑΠΑΘΕΟΔΩΡΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
3ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ49,79
 ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
 ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
 ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ 
     
 4Χ400Μ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ3,48,89
 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2003ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΣΤΑΜΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ 
2ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ3,50,97
 ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΜΠΙΧΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΚΑΣΟΥΜΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
     
 ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ6,05 [+0,30]
2ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ6.00 [-0,80]
3ΚΑΡΛΑΤΗΡΑΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.5,95 [-1,40]
4ΚΑΡΑΚΩΣΤΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ5,87 [+0,30]
5ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ5,81 [-0,30]
6ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ5,50 [-0,20]
7ΧΟΥΛΙΑΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ2004ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ5,07 [-0,10]
8ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ4,98 [-0,20]
9ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ4,41 [+0,70]
10ΚΩΤΤΑΚΗΣ  ΠΟΡΦΥΡΙΟΣ2004ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝΑΚΥΡΟΣ
11ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΟΡΦΕΑΣ2006ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΚΥΡΟΣ
     
 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΚΟΥΚΟΥΒΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.12,59 [-0,50]
2ΑΚΡΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ12,12 [-0,60]
3ΚΑΤΣΟΜΠΕΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ10,35  [-0,80]
     
 ΥΨΟΣ  ΑΝΔΡΩΝ   
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,83
2ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,65
3ΛΟΥΛΑΚΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1.60
4ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ- ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ1,55
     
 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ13,23
2ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ12,82
3ΚΟΡΕΝΤΖΕΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ12,08
4ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 11,65
5ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,48
6ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ10,37
7ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 10,22
     
 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΜΑΛΕΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 38,62
2ΑΣΗΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ37,18
3ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ35,12
4ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ2004ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ20,25
5ΑΔΑΜ ΙΩΑΝΝΗΣ2005ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ20.00
     
 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ   
1ΚΟΥΜΠΕΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40,55
2ΣΟΛΩΜΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 40.00
3ΠΑΝΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2005ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ30,05
4ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ2004ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ26,47
     
 100Μ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,24
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 13,28
ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ13,41
ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ13,46
ΑΚΡΙΩΤΗ ΜΑΡΙΑ2004ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ13,88
ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ  ΕΥΘΥΜΙΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ14,03.20
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ14,03,30
ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ14,18
ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ ΞΑΝΘΟΥΛΑ2003ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ14,22
10ΒΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 14,38
11ΒΤΟΥΡΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ14,46
12ΔΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ14.70
13ΒΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ2006Γ.Σ ΝΕΑΠΟΛΗ  ΧΑΛΚΙΔΑΣ14,77
14ΓΝΙΚΑ ΕΥΤΥΧΙΑ2006Γ.Σ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ14,86
15ΓΚΑΠΕΛΕΝΤΖΗ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ2003ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ14,87
16ΓΣΙΩΝΙΔΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 15,08
 Α +0,50 Β-0,80 Γ+0,10  Δ-0,70   
     
 200Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ26,49
ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ27,83
ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28.20
ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,64
ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.28,72
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ28,75
ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 28,95
ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 29,02
ΠΑΠΑΣΩΤΗΡΙΟΥ ΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.29,81
10ΓΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2004ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ29,94
11ΑΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ30,05
12ΔΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΦΛΩΡΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ30,07
13ΕΝΙΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 30,11
14ΔΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ30,53
15ΒΚΑΛΑΜΑΚΙΔΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.30,71
16ΒΖΗΛΙΑΝΑΙΟΥ ΜΑΡΙΑ – ΑΝΝΑ2003ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ31,05
17ΒΚΑΛΤΣΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ31,12
18ΓΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ2003ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ32,05
19ΔΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΑΛΗΝΗ2006Γ.Σ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ34,71
20ΔΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ35,65
21ΓΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ37,89
 Α+0,20 Β+0,30 Γ+0,30 Δ+0,60 Ε+0,20   
     
 400Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,03,52
2ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ2004ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ1,05,11
3ΚΟΚΟΝΤΙΝΗ ΜΑΡΙΑ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,05,29
4ΤΣΑΠΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,05,55
5ΓΚΑΛΑΜΕΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2004ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ1,10,17
     
 800Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΣΑΡΛΗ ΜΑΡΙΑ2004ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ2,33,82
     
 1500Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ5,06,70
2ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ5,27,33
3ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ5,58,62
4ΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 6,23,42
5ΚΟΡΟΖΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
     
 3000M ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ10,47,85
2ΚΑΠΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑ2003ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ11,12,51
3ΧΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ12,57,74
     
 5000Μ ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΚΟΥΤΡΑ ΕΛΠΙΔΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.31,22,44
2ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΖΑΦΕΙΡΙΑ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ DNS
     
 100M ΕΜΠΟΔΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ16.00
2ΜΠΕΤΣΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ17,28
3ΤΖΑΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ17,92
4ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ18,12
 Α -0,40   
     
 4Χ100Μ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ52,76
 ΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 
 ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2020ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ 
2ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ52,87
 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΤΕΡΕΖΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
 ΜΕΞΗ  ΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ 
3ΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 53,15
 ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  
 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗ 2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  
 ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΑΡΕΤΗ ΜΑΡΙΑ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ  
4ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.54,62
 ΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
 ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
 ΣΥΝΟΔΙΝΟΥ ΙΟΛΗ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ. 
5ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣDNS
 ΔΑΣΚΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΚΟΚΚΟΡΕ ΑΡΕΤΗ2005ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
 ΤΡΑΝΤΑ ΚΩΝ/ΝΑ2003ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ 
     
 ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ5,79 [+0,10]
2ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝΙΑ2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ5,49 [+0,70]
3ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ5,28 [+0,20]
4ΦΡΑΝΤΖΗ ΛΥΔΙΑ2005ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ4,95 [+0,30]
5ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.4,87  [+0,10]
6ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ4,80  [+0,30]
7ΑΡΓΥΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.4,69 [+0,10]
8ΓΕΩΡΓΙΤΣΗ  ΞΑΝΘΟΥΛΑ2003ΑΠΣ ΦΘΙΑ  ΛΑΜΙΑΣ4,56 [+0,70]
9ΤΣΑΠΛΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ4,01 [[+0,10]
10ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΕΛΕΝΗ2006ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ3,92 [+0,30]
11ΝΕΣΤΩΡΙΔΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.3,89 [+0,20]
12ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ3,61 [+0,20]
13ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2005ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣΑΚΥΡΗ
     
 ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ12,14 [+2,00]
2ΛΕΚΚΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.11,38 [+1,30]
3ΜΠΑΡΙΤΑ ΕΛΕΝΗ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ10,54 [+1,40]
4ΠΑΠΟΥΤΣΗ ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.9,63 [+3,80]
     
 ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,61
2ΣΙΔΕΡΗ ΣΟΦΙΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,58
3ΣΒΕΤΖΟΥΡΗ ΞΕΝΙΑ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58
4ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 1,58
5ΝΤΕΓΙΑΝΝΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2003ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ1,45
6ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,35
7ΚΟΡΔΩΝΗ ΕΥΤΥΧΙΑ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.1,35
8ΤΣΙΛΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΠΣ ΛΑΜΙΑΣ ΦΘΙΑ1.30
     
 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΣΑΛΗ ΜΑΡΙΑ2006ΑΣ ΑΤΛΑΣ ΚΥΜΗΣ11,97
2ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.11,66
3ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.11,62
4ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.10,89
5ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ10.40
6ΑΛΤΑΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ10,29
7ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ10,12
8ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ9,66
9ΜΠΑΛΑΚΑ ΣΟΦΙΑ – ΛΟΥΚΙΑ2003ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ9,33
10ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 8,46
11ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 7,99
12ΖΩΓΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΜΟΡΦΙΑ2004ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ7,28
13ΜΠΑΡΑΚΟΥ ΣΤΑΜΑΤΙΑ2005ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ7,24
     
 ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΓΕΡΑΛΗ ΖΩΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.37.20
2ΞΥΔΗ ΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.36,56
3ΓΚΕΡΛΕ ΓΕΩΡΓΙΑ2003ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.32,75
4ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ27,45
5ΡΑΜΜΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΦΣ ΛΑΜΙΑΣ25,68
6ΜΠΟΥΡΛΙΔΟΥ ΖΩΗ2004ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ24,45
7ΟΣΑΓΙ ΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΣ ΕΛΛΗΣΠΟΝΤΟΣ18.60
     
 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ   
1ΚΑΤΣΑΒΡΙΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 32,82
2ΓΕΡΑΚΙΟΥ ΑΣΗΜΗΝΑ2005ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ31.80
3ΚΕΠΕΝΕΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.29,72
4ΠΟΛΥΜΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ28.40
5ΙΩΑΝΝΟΥ ΜΑΡΙΑ2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ 26,96
6ΣΙΔΕΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚ.26,95
7ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ26,33
8ΚΑΦΕ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2003ΑΑΑ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ24,66

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες