Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Αποτελέσματα πανελλήνιου παίδων – κορασίδων (2η μέρα, τελικοί)

Published

on

Ολοκληρώθηκε στο δημοτικό στάδιο της Κατερίνης το πανελλήνιο πρωτάθλημα στίβου παίδων – κορασίδων. Το Sportsfeed δημοσιεύει τα αποτελέσματα από το απογευματινό πρόγραμμα της δεύτερης μέρας.

ΤΕΛΙΚΟΣ – 4Χ400μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Σύλλογος Ομάδα Συλλόγου Επίδοση Αθλητής 1 Αθλητής 2 Αθλητής 3 Αθλητής 4
1 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ / ΦΞ23 A 4:15.03
ΚΟΥΡΤΗ
ΚΑΤΣΟΥΛΗ
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΑΝΔΡΙΟΠΟΥΛΟΥ
2 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 / ΟΞ58 A 4:16.34
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ
ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ
ΚΟΥΤΗ
3 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ / ΟΕ63 A 4:16.69
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ
ΚΟΛΟΚΟΥΤΣΑ
ΚΕΧΡΗ
ΠΑΠΑΝΗ
4 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ / ΚΤ45 A 4:21.40
ΠΑΝΤΕΛΙΔΟΥ
ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ
ΧΑΡΙΤΙΔΗ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ
5 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ / ΙΞ82 A 4:23.57
ΤΟΥΡΟΥΣΗ
ΜΑΡΚΕΤΟΥ
ΛΙΒΑΝΙΟΥ
ΒΑΜΒΟΥΝΗ

ΤΕΛΙΚΟΣ – 4Χ400μ. ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Σύλλογος Ομάδα Συλλόγου Επίδοση Αθλητής 1 Αθλητής 2 Αθλητής 3 Αθλητής 4 Σειρά (Θέση)
1 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / ΙΘ44 A 3:24.42
ΑΙΓΙΝΙΤΗΣ
ΜΠΕΝΕΤΟΣ
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ
3 (1)
2 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΜ17 A 3:27.89
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΠΑΓΙΑΝΝΙΔΗΣ
ΓΚΙΟΚΑΣ
ΜΠΑΔΟΓΙΑΝΝΑΚΗΣ
3 (2)
3 Ο.Φ.Η. / ΙΜ85 A 3:29.32
ΣΧΟΙΝΑΡΑΚΗΣ
ΤΖΑΤΖΑΡΑΚΗΣ
ΣΑΒΟΥΙΔΑΚΗΣ
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΑΚΗΣ
3 (3)
4 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΘ00 A 3:29.93
ΛΙΑΠΑΤΗΣ
ΒΛΑΧΑΣ
ΓΕΩΛΔΑΣΗΣ
ΚΑΛΟΥΔΗΣ
3 (4)
5 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 A 3:30.13
ΚΑΝΤΖΟ
ΜΑΘΙΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΑΙΑΦΑΣ
ΠΑΝΑΓΗΣ
3 (5)
6 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ / ΟΕ63 A 3:31.64
ΘΕΜΕΛΗΣ
ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ
ΧΑΛΕΠΛΗΣ
2 (1)
7 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ / ΙΚ84 A 3:32.92
ΤΣΑΛΤΑΚΗΣ
ΚΑΤΣΙΚΑΣ
ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΟΥ
2 (2)
8 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ / ΛΔ73 A 3:33.32
ΜΑΡΚΟΥΣΗΣ
ΚΟΙΛΙΑΣ
ΠΙΤΤΑΡΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ
2 (3)
9 ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΝΔ04 A 3:33.94
ΔΗΜΟΥ
ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ
ΝΤΕΛΛΗΣ
ΜΑΣΟΥΡΑΣ
2 (4)
10 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ / ΙΙ25 A 3:34.90
ΚΑΡΑΚΑΛΠΑΚΗΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ
ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΟΛΗΣ
ΣΕΡΒΙΝΑΣ
3 (6)
11 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ / ΜΝ08 A 3:36.08
ΚΑΝΕΛΑΚΗΣ
ΣΑΡΙΔΗΣ
ΚΑΡΝΕΖΗΣ
ΚΟΥΝΟΥΠΙΔΗΣ
1 (1)
12 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 A 3:37.44
ΓΟΤΟΥΧΙΔΗΣ
ΦΙΤΖΙΟΣ
ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ
ΓΚΟΓΚΟΣ
3 (7)
13 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ / ΙΙ35 A 3:37.98
ΤΖΙΚΑ
ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΗΣ
ΦΑΚΟΥΔΗΣ
ΤΣΑΡΓΙΑ
1 (2)
14 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ / ΚΤ45 A 3:38.20
ΒΑΓΙΟΣ
ΜΠΟΥΚΛΑΣ
ΑΓΓΕΛΟΥΔΗΣ
ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ
1 (3)
15 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ / ΙΙ65 A 3:41.25
ΜΑΜΑΛΑΚΗΣ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΣ
ΠΑΡΑΓΙΟΥΔΑΚΗΣ
ΨΥΧΟΥΛΑΣ
2 (5)
16 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ / ΚΡ44 A 3:43.05
ΜΠΑΛΛΙΟΥ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
ΡΟΣΗ
ΚΑΣΤΕΛΛΑΝΟΣ
1 (4)
17 ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ / ΦΟ47 A 3:44.67
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ
ΜΑΡΤΣΗΣ
ΠΟΝΤΙΚΗΣ
1 (5)
18 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ / ΦΡ64 A 3:44.83
ΚΑΛΑΜΠΟΥΚΑΣ
ΚΥΡΤΣΗΣ
ΧΗΤΑΣ
ΠΕΤΑΝΙ
2 (6)

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΗΚΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Αέρας Προσπάθειες
1 ΚΟΥΤΟΥΛΑΣ, ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 17 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ / 6.88m +1.4
6.62 6.80 6.88 5.18 6.38 6.69
w:+1.8 w:+1.8 w:+1.4 w:+2.1 w:+1.9 w:+1.4
2 ΦΑΙΚΟΓΛΟΥ, ΓΚΑΛΗΠ 16 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ / ΦΡ64 6.77m
6.59 6.77 5.05 6.75
3 ΒΛΑΧΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 ΑΟ ΔΙΑΣ ΑΧΑΡΝΩΝ / ΦΞ29 6.72m
FOUL 6.72 6.70 6.53
4 ΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΓΓΕΛΟΣ 17 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ / ΦΘ70 6.65m +2.2
5.60 6.53 6.29 6.30 6.65 6.52
w:+1.3 w:+1.0 w:+2.0 w:+0.9 w:+2.2 w:+1.9
5 ΒΛΑΧΟΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ / ΙΘ60 6.63m
6.63 6.60 FOUL 6.59
6 ΠΑΙΣΙΟΣ, ΕΥΘΥΜΙΟΣ 16 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ / ΙΜ96 6.56m
6.22 FOUL 6.56 FOUL 6.21
7 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 15 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΝΛ80 6.53m
6.53 FOUL 6.43 FOUL 6.42
8 ΚΟΥΣΚΟΥΛΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ / ΙΝ02 6.38m +1.1
FOUL 6.38 FOUL FOUL FOUL FOUL
w:+1.1
9 ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ / ΦΡ64 6.37m
6.37 FOUL 6.31
10 ΚΑΡΑΛΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ-ΑΝΔΡΕΑ 15 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ / ΙΜ99 6.31m +2.0
6.24 6.24 6.31
w:+2.0 w:+1.3 w:+2.0
11 ΚΟΜΑΝΔΙΑΝ, ΑΚΟΠ 16 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΝΛ80 6.26m +2.0
6.20 6.26 FOUL
w:+1.7 w:+2.0
12 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ 16 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ / ΞΟ18 6.23m +1.2
6.02 6.23 6.13
w:+2.1 w:+1.2 w:+2.0

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΥΨΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Επιδόσεις Αλμάτων
1 ΔΟΓΑΝΗΣ, ΑΛΕΞΙΟΣ 17 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ / ΦΣ55 1.94m
1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.94 2.06
P P P XO P XO XXX
2 ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 15 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 1.90m
1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.94
P O O XO O XXX
2 ΚΑΙΠΗΣ, ΜΙΧΑΗΛ 17 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ / ΦΞ23 1.90m
1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.94
P P O XO O XXX
4 ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΙΝ24 1.90m
1.70 1.75 1.80 1.85 1.90 1.94
P P XO XO XO XXX
5 ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΔΡΑΜΑΣ / ΚΡ66 1.85m
1.70 1.75 1.80 1.85 1.90
P O O O XXX
6 ΣΠΑΡΤΑΛΗΣ, ΑΡΗΣ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΜ17 1.80m
1.70 1.75 1.80 1.85
XO O O XXX
6 ΓΚΟΡΙΛΑΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ-ΜΑ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΝΛ80 1.80m
1.70 1.75 1.80 1.85
P XO O XXX
6 ΣΙΔΕΡΙΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ / ΙΘ60 1.80m
1.70 1.75 1.80 1.85
P XO O XXX
9 ΒΑΞΕΒΑΝΟΣ, ΖΗΣΗΣ 17 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ / ΞΛ47 1.80m
1.70 1.75 1.80 1.85
O O XO XXX
10 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ, ΜΥΡΩΝ 17 ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΑΣ ΕΡΜΗΣ 1877 / 1.75m
1.70 1.75 1.80
O O XXX
11 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 15 ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ / ΙΞ82 1.75m
1.70 1.75 1.80
P XO XXX
11 ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 16 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 1.75m
1.70 1.75 1.80
P XO XXX
13 ΤΖΟΛΑΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 1.70m
1.70 1.75
O XXX

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Προσπάθειες
1 ΓΕΝΝΙΚΗΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ / ΙΘ60 54.39m
51.93 54.13 54.39 FOUL 52.86 53.31
2 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ / ΟΗ55 48.03m
47.40 FOUL 45.58 45.76 46.76 48.03
3 ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ / 47.67m
43.37 46.28 FOUL 41.62 47.67 47.01
4 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ / ΟΛ15 46.95m
46.00 46.64 46.08 46.58 46.95 FOUL
5 ΑΔΑΜΑΚΗΣ, ΑΡΤΕΜΙΟΣ 15 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 46.52m
FOUL 45.90 46.52 FOUL 45.66 44.75
6 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΣΠΥΡΙΔ 16 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ / ΙΘ01 46.50m
45.39 FOUL 46.50 44.89 FOUL 44.64
7 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ, ΟΡΕΣΤΗΣ 16 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 43.68m
43.68 FOUL 40.60 FOUL FOUL FOUL
8 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 43.54m
39.76 43.28 43.54 FOUL 41.71 FOUL
9 ΤΣΙΑΚΙΡΟΥΔΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 16 ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ / ΙΗ36 43.31m
FOUL 42.58 43.31
10 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ, ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 16 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ – / 40.93m
40.20 39.35 40.93
11 ΡΙΤΖΑΚΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ / ΚΡ44 39.78m
FOUL 39.78 FOUL
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ, ΜΑΡΙΟΣ 17 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ / ΦΝ71 NM
FOUL FOUL FOUL

ΤΕΛΙΚΟΣ – 3.000μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση
1 ΣΠΥΡΟΥ, ΒΑΣΙΛΕΙΑ 16 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ / ΙΚ22 9:47.82
2 ΛΑΒΑΣΑ, ΔΑΦΝΗ-ΕΥΤΥΧΙΑ 17 ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ / ΚΞ21 9:50.40
3 ΚΑΣΚΑΝΙΩΤΗ, ΙΦΙΓΕΝΕΙΑ-ΧΡΙΣΤ 17 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΝΛ80 10:04.36
4 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 17 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 10:08.20
5 ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ, ΙΩΑΝΝΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥ 16 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ / ΙΚ22 10:34.59
6 ΝΤΕΡΒΙΣΙ, ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ 16 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ / ΟΡ52 10:36.20
7 ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗ, ΕΛΛΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ / ΛΔ73 10:38.90
8 ΣΤΑΝΤΖΟΥ, ΕΛΛΗ 16 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ / ΦΘ77 10:40.78
9 ΣΚΟΜΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΘΕΟΔΩ 16 ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ / ΦΘ77 10:40.79
10 ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 10:50.11
11 ΚΟΡΩΝΙΟΥ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 16 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ / ΟΕ63 10:52.97
12 ΚΑΜΝΙΑΤΣΟΥ, ΘΕΟΦΑΝΙΑ 16 ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ / ΦΠ65 10:54.63
13 ΕΥΘΥΜΙΟΥ, ΕΛΕΝΗ 17 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ / ΚΡ44 10:55.94
14 ΤΣΑΠΑΛΗ, ΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ 17 ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ / ΝΤ01 10:57.27
15 ΛΑΥΡΑΝΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 16 ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ / ΙΝ42 11:02.32
16 ΣΤΑΓΟΓΙΑΝΝΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ / ΙΙ65 11:26.24
17 ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 17 ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ / ΞΑ22 11:27.23
18 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 16 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ / ΚΤ45 11:28.92
19 ΒΕΛΙΩΤΗ, ΔΗΜΗΤΡΑ 15 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΙΙ21 11:35.29
20 ΚΑΨΗ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 17 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΙΙ21 12:09.34
21 ΧΑΜΠΙΔΗ, ΕΡΑΤΩ-ΛΙΝΤΕ 16 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ / ΛΔ73 12:22.32
22 ΑΛΕΞΙΟΥ, ΜΑΡΙΑ 17 ΑΟ ΟΞΥΘΕΜΙΣ / 14:28.84
ΜΑΡΛΗ, ΜΑΡΑ 16 ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ / ΙΗ66 DNF

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Προσπάθειες
1 ΤΣΟΥΚΑΛΑ, ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 17 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ / ΞΟ18 14.65m
14.55 FOUL 14.55 FOUL FOUL 14.65
2 ΑΝΔΡΕΑΔΗ, ΜΑΡΙΑ 15 ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ / 14.53m
14.51 14.21 13.82 14.34 14.34 14.53
3 ΤΖΕΝΓΚΟ, ΕΛΙΝΑ 16 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ / ΦΝ71 14.38m
FOUL 14.38 13.90 FOUL 14.37 FOUL
4 ΣΟΥΓΛΑΚΟΥ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ / 14.17m
13.87 13.94 13.67 FOUL 14.17 FOUL
5 ΜΠΑΛΑΝΤΑΝΙ, ΕΛΕΝΗ 16 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΘ00 13.87m
12.32 13.50 12.97 13.87 12.70 FOUL
6 ΦΛΩΡΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 17 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ / ΟΑ58 13.61m
12.25 13.61 FOUL 12.97 12.63 13.37
7 ΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ 16 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 13.53m
12.49 13.04 FOUL 13.20 13.53 12.93
8 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ, ΕΙΡΗΝΗ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ / ΛΔ73 13.28m
13.13 12.73 13.24 12.50 13.12 13.28
9 ΜΑΥΡΕΔΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 12.67m
10.52 12.67 12.67
10 ΔΟΥΚΑ, ΜΑΡΙΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 16 ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ / ΙΘ66 12.36m
12.36 12.30 FOUL
11 ΜΥΛΩΝΑΚΗ, ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ 17 ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ / 11.85m
11.85 11.78 FOUL
12 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ, ΑΘΑΝΑΣΙΑ 16 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ / ΙΘ60 11.84m
11.84 FOUL FOUL

ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ – 3.000μ. ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Σειρά (Θέση)
1 ΚΟΛΙΟΣ, ΝΕΣΤΟΡΑΣ 17 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΘ00 8:56.95 2 (1)
2 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΛ29 8:57.72 2 (2)
3 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 16 ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ / ΚΠ00 8:58.60 2 (3)
4 ΤΖΙΑΜΟΥΡΤΑΣ, ΖΗΣΗΣ 16 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΜ17 9:03.11 2 (4)
5 ΚΑΤΣΟΥΛΗΣ, ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 17 ΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ / ΦΞ23 9:06.78 2 (5)
6 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ, ΒΑΣΙΛΗΣ 16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΛ29 9:19.60 2 (6)
7 ΠΑΝΤΑΖΟΠΟΥΛΟΣ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 14 ΑΕ ΕΣΠΕΡΟΣ 2004 / ΦΑ29 9:19.81 2 (7)
8 ΣΑΤΟΝ-ΧΟΡΤΟΥΚΙ, ΧΕΝΡΙ 15 ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ / ΙΚ84 9:20.40 2 (8)
9 ΓΙΑΝΝΑΤΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΟΡΦΕ 16 ΑΓΕΜΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ / ΚΤ38 9:21.43 2 (9)
10 ΧΗΡΑΣ, ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 16 ΓΑΣ ΙΛΙΣΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΛ29 9:22.92 2 (10)
11 ΚΟΠΕΛΑΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 15 ΠΑΟ ΘΕΡΣΙΠΟΣ Ο ΕΡΩΕΟΣ / ΞΟ11 9:25.24 1 (1)
12 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 16 ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ / ΟΡ52 9:25.99 2 (11)
13 ΠΙΠΕΡΙΔΗΣ, ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 16 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ / ΙΚ22 9:26.89 2 (12)
14 ΙΩΑΝΝΟΥ, ΟΡΦΕΑΣ 15 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΘ00 9:29.54 1 (2)
15 ΜΑΤΘΕΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΤΩΝ 14 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 9:30.19 1 (3)
16 ΒΟΥΡΟΣ-ΣΥΡΙΓΓΑΣ, ΑΡΗΣ 17 ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΙΙ21 9:30.45 2 (13)
17 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΣ 16 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ / ΙΚ22 9:31.06 2 (14)
18 ΕΛΛΗΝΑΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 16 ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000 / 9:31.87 1 (4)
19 ΤΖΙΕΡΤΖΙΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17 ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ / ΙΜ59 9:32.59 1 (5)
20 ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ / ΝΛ80 9:36.87 2 (15)
21 ΜΑΛΗΣΙΩΡΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 17 ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ / ΟΞ98 9:36.95 2 (16)
22 ΚΑΡΒΟΥΝΙΔΗΣ, ΝΕΚΤΑΡΙΟΣ 17 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 9:38.56 1 (6)
23 ΔΑΣΚΑΛΟΠΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 15 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΜ17 9:46.68 1 (7)
24 ΤΣΑΤΣΗΣ, ΣΤΑΥΡΟΣ 16 ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ / ΚΥ66 9:48.73 1 (8)
25 ΠΑΥΛΙΔΗΣ, ΜΑΞΙΜΟΣ 15 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΦΣ33 9:49.67 1 (9)
26 ΣΤΕΡΓΙΟΥ, ΑΝΤΩΝΙΟΣ 16 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ / ΙΚ28 9:49.88 1 (10)
27 ΣΓΟΥΡΟΜΑΛΛΗΣ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ / ΚΤ45 9:56.50 1 (11)
28 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 16 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ / ΟΗ55 9:58.00 1 (12)
29 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 16 ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ ΚΟΡΙΝΘΟΥ / ΦΟ23 9:58.18 1 (13)
30 ΑΚΡΙΒΟΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 16 ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ / ΙΜ99 9:58.59 1 (14)
31 ΠΟΛΙΤΗΣ, ΣΤΕΡΓΙΟΣ 15 ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ / ΟΚ55 10:01.36 2 (17)
32 ΚΩΣΤΟΓΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 16 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ / ΦΡ64 10:31.55 1 (15)

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Προσπάθειες
1 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ, ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 17 Ο.Φ.Η. / ΙΜ85 71.72m
61.87 70.19 71.72 66.86
2 ΣΑΡΡΗΣ, ΝΙΚΟΛΑΟΣ 17 ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ / ΜΨ03 64.02m
FOUL 64.02 FOUL FOUL FOUL FOUL
3 ΛΙΜΙ, ΓΙΩΡΓΚΟΣ 17 ΝΟ ΖΑΧΑΡΩΣ / ΛΓ00 59.85m
54.98 55.42 FOUL 56.11 55.41 59.85
4 ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 17 ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ / ΝΞ94 55.80m
41.44 49.10 FOUL 47.48 50.26 55.80
5 ΒΟΥΛΚΟΣ, ΙΑΚΩΒΟΣ 17 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ / ΙΘ60 54.01m
52.30 50.51 46.30 54.01 53.16 48.15
6 ΜΑΓΟΥΛΙΑΝΙΤΗΣ, ΚΥΡΙΑΚΟΣ 17 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ / ΙΝ02 53.95m
52.95 52.55 FOUL 51.06 FOUL 53.95
7 ΠΙΤΣΙΤΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ-ΠΑΥΛΟ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 53.62m
50.30 FOUL 48.82 51.91 49.30 53.62
8 ΑΓΓΕΛΩΒ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ / ΦΝ71 49.58m
49.58 FOUL FOUL 46.85 FOUL FOUL
9 ΠΑΡΤΣΑΝΑΚΗΣ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 16 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ / ΦΠ79 48.10m
48.10 45.35 FOUL
10 ΚΑΤΙΡΤΖΟΓΛΟΥ, ΝΙΚΟΔΗΜΟΣ 15 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 47.79m
42.37 47.79 44.82
11 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 17 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ / ΟΗ55 45.97m
45.97 FOUL FOUL
ΤΖΕΙΡΑΝΙΔΗΣ, ΟΔΥΣΣΕΑΣ 16 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ / ΜΝ08 NM
FOUL FOUL FOUL

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΜΗΚΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Αέρας
ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 15 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ / ΦΝ71 5.99m +0.8
ΚΑΡΥΔΗ, ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 17 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ / ΙΘ01 5.97m +0.2
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 15 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ / ΛΔ54 5.69m -0.3
ΝΙΚΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 17 ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ / ΙΘ94 5.68m +0.6
ΡΑΠΤΗ, ΣΩΤΗΡΙΑ 15 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ / ΙΘ00 5.65m +0.7
ΜΠΑΜΠΑΛΗ, ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΑΘΑΝΑ 17 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ / ΟΓ72 5.57m +0.7
ΧΑΝΔΡΙΝΟΥ, ΜΑΡΙΑ-ΔΗΜΗΤΡΑ 16 ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ ΓΣ / ΙΝ02 5.29m -0.6
ΣΟΥΛΑ, ΑΛΚΜΗΝΗ 15 ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ / ΦΡ64 5.27m +0.4
ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ / ΙΛ54 5.17m -0.2
ΓΚΟΓΚΑ, ΑΝΤΡΙΑΝΑ 15 ΓΑΣ ΑΜΠΕΛΟΚΗΠΩΝ ΜΕΝΕΜΕΝΗΣ / ΦΧ28 5.11m -0.1
ΚΑΛΤΣΑ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ / ΙΕ59 4.95m -0.9
ΠΑΠΑΛΑΖΑΡΟΥ, ΜΥΡΤΩ-ΓΕΩΡΓΙΑ 17 ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ ΚΟΥΡΟΣ / ΦΘ70 4.92m -0.3

ΤΕΛΙΚΟΣ – 800μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση
1 ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 17 ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ / ΙΜ17 2:09.95
2 ΙΩΑΝΝΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 16 ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ / ΙΚ28 2:10.40
3 ΑΝΘΟΥΣΑ, ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ 17 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ / 2:14.19
4 ΓΙΟΥΒΡΗ, ΕΥΤΥΧΙΑ 16 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΙΝ24 2:16.08
5 ΠΑΝΤΕΖΟΥ, ΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΗΩ 17 ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ / ΟΑ58 2:16.09
6 ΚΟΙΛΑΝΙΤΗ, ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ 17 ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ / ΟΞ53 2:20.76
7 ΓΥΦΤΟΠΟΥΛΟΥ, ΕΛΠΙΣ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ 16 ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ / ΙΜ96 2:21.54
8 ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗ, ΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ 15 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ / ΞΟ18 2:24.42

ΤΕΛΙΚΟΣ – 800μ. ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση
1 ΜΠΑΛΤΣΙΩΤΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 ΑΚΟ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ / ΙΘ44 1:56.46
2 ΑΛΕΡΟΥ, ΣΑΚΣΕΣ 16 ΓΑΣ ΚΙΛΚΙΣ / ΙΘ52 1:56.86
3 ΒΑΓΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ / ΚΤ45 1:57.81
4 ΠΕΤΡΟΓΚΩΝΑΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΦΣ33 1:58.26
5 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ, ΣΕΡΓΙΟΣ 17 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ / ΦΠ79 1:58.56
6 ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17 ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΙΝ24 2:00.04
7 ΟΔΑΤΖΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΠΑΡΑ 17 ΓΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ / ΙΜ41 2:00.48
8 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΟΥΛΑΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ / ΦΕ87 2:04.04

ΤΕΛΙΚΟΣ – 200μ. ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Αέρας Σειρά (Θέση)
1 ΚΡΙΜΙΤΣΑ, ΛΥΔΙΑ 16 ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ / ΟΓ72 25.27 0.3 2 (1)
2 ΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ, ΜΙΧΑΕΛΑ 16 ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ / ΛΔ54 25.78 -0.2 1 (1)
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ, ΣΤΥΛΙΑΝΗ 16 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ / ΙΙ88 25.80 0.3 2 (2)
4 ΤΖΙΝΙΕΡΗ, ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 16 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ / ΝΨ89 25.91 0.3 2 (3)
5 ΜΠΑΜΠΙΝΗ, ΧΡΙΣΤΙΝΑ 15 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 25.97 0.3 2 (4)
6 ΝΤΑΒΩΝΗ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 Α.Ε.Κ / ΙΕ27 25.98 0.3 2 (5)
7 ΜΑΘΙΟΥΔΗ, ΖΗΝΟΒΙΑ 17 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ / ΙΙ31 26.01 -0.2 1 (2)
8 ΤΡΑΓΟΥΣΤΗ, ΖΩΗ 16 ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ / ΚΜ91 26.04 -0.2 1 (3)
9 ΔΟΥΜΠΑ, ΙΩΑΝΝΑ 17 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 26.18 0.3 2 (6)
10 ΓΙΛΤΙΔΟΥ, ΔΗΜΗΤΡΑ 17 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ / ΜΝ08 26.28 0.3 2 (7)
11 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ, ΑΝΝΑ 17 ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ / ΙΘ23 26.35 -0.2 1 (4)
12 ΚΑΣΦΙΚΗ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17 ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ ΓΣ / ΙΘ01 26.41 -0.2 1 (5)
13 ΚΑΡΑΟΓΛΟΥ, ΠΗΝΕΛΟΠΗ 17 ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ / ΙΝ88 26.47 -0.2 1 (6)
14 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ, ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 16 ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET / 26.61 0.3 2 (8)
15 ΒΑΡΒΑΡΟΥ, ΕΛΕΝΗ 16 ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ / ΦΕ87 26.73 -0.2 1 (7)
ΤΖΟΝΣΟΝ, ΝΟΡΑΓΙΑ-ΚΑΘΡΙΝ 17 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 DNS -0.2

ΤΕΛΙΚΟΣ – ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Προσπάθειες
1 ΚΟΣΜΙΔΟΥ, ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 17 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 67.45m
54.04 58.67 62.30 64.46 67.45 65.51
2 ΦΡΙΓΓΗ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 16 ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ / ΚΡ44 62.19m
59.23 60.23 62.19 57.97 61.30 59.48
3 ΤΟΠΟΥΖΗ, ΜΑΡΙΑ 17 ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ / 59.45m
FOUL 57.34 57.39 58.98 FOUL 59.45
4 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 17 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 56.37m
56.37 FOUL 55.16 FOUL FOUL 55.81
5 ΚΕΦΟΥ, ΡΑΦΑΗΛΙΑ 17 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ / ΞΝ06 56.14m
53.36 54.68 53.74 56.14 FOUL FOUL
6 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ, ΙΩΑΝΝΑ 17 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ / ΛΔ73 56.06m
52.98 56.06 53.48 55.24 49.72 FOUL
7 ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗ, ΕΛΠΙΔΑ 16 ΓΣ ΕΛΕΥΘ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ / ΝΟ21 53.70m
FOUL FOUL 53.70 FOUL 48.90 45.11
8 ΛΙΑΣΚΟΥ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 16 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 52.20m
FOUL 51.56 50.09 FOUL FOUL 52.20
9 ΡΑΜΜΟΥ, ΝΙΚΗ 17 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 / ΦΣ00 51.50m
FOUL 48.44 51.50
10 ΤΣΟΛΑΚΗ, ΣΟΦΙΑ 15 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 50.97m
FOUL 45.80 50.97
11 ΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ, ΕΛΕΝΗ 14 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 44.91m
44.91 FOUL FOUL
ΤΣΟΥΜΠΛΕΚΑ, ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ 17 ΓΣ ΤΑ ΛΥΚΑΙΑ / ΛΒ37 DNS
DNS

ΤΕΛΙΚΟΣ – 200μ. ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση Αέρας Σειρά (Θέση)
1 ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ, ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 17 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 22.26 0.4 2 (1)
2 ΦΛΟΥΡΕΝΤΖΟΥ, ΜΙΧΑΗΛ-ΑΓΓΕΛΟΣ 17 ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ / ΟΗ80 22.27 0.4 2 (2)
3 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ, ΣΤΕΦΑΝΟΣ 17 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΦΣ33 22.41 0.4 2 (3)
4 ΧΑΤΖΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 17 ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ / ΦΘ30 22.55 0.4 2 (4)
5 ΠΕΤΣΑΓΓΟΥΡΑΚΗΣ, ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 16 ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ / 22.65 0.7 1 (1)
6 ΚΟΥΛΟΣ, ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΝΑΣΤ 16 ΠΑΛΜΟΣ ΑΣ / ΦΦ16 22.67 0.7 1 (2)
7 ΛΙΝΑΡΔΟΣ, ΑΝΔΡΕΑΣ 16 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ / ΟΕ63 22.85 0.7 1 (3)
7 ΜΙΛΙΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 ΑΣ ΑΘΛΟΣ ΑΡΤΑΣ / ΦΠ95 22.85 0.4 2 (5)
9 ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ, ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 17 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ / ΞΦ51 22.96 0.7 1 (4)
10 ΡΗΓΑΤΟΣ, ΜΑΡΙΟΣ 17 ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ / ΙΚ21 22.97 0.4 2 (6)
11 ΤΟΠΚΑΡΟΓΛΟΥ, ΛΑΜΠΡΟΣ 17 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 22.99 0.7 1 (5)
12 ΚΟΚΑΛΙΔΗΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 16 ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ / ΦΣ33 23.00 0.7 1 (6)
13 ΡΟΥΣΣΗΣ, ΙΩΑΝΝΗΣ 17 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣΣ / ΙΚ22 23.02 0.4 2 (7)
14 ΚΟΥΚΟΥΒΕΤΣΙΟΣ, ΓΕΩΡΓΙΟΣ 16 ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93 / ΞΞ79 23.03 0.4 2 (8)
15 ΛΟΥΒΗΣ, ΣΠΥΡΙΔΩΝ 16 ΑΟ ΠΕΛΩΨ ΠΑΤΡΩΝ / ΞΙ47 23.37 0.7 1 (7)
16 ΠΟΥΤΟΥΚΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΛΕΞ 16 ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ / 23.48 0.7 1 (8)

ΤΕΛΙΚΟΣ – 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση
1 ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗ, ΑΝΝΑ 15 ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ / ΙΙ88 1:01.80
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ, ΓΕΩΡΓΙΑ 16 ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ / ΚΣ71 1:02.39
3 ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ, ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ 15 ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ / ΞΝ06 1:02.81
4 ΛΙΓΓΟΥ, ΕΥΔΟΞΙΑ 17 ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ / ΦΙ88 1:03.00
5 ΦΟΥΣΤΕΡΗ, ΙΩΑΝΝΑ 17 ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ / ΦΦ38 1:03.89
6 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΓΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ Ο ΛΙΒΥΚΟΣ / ΙΛ54 1:05.10
7 ΚΟΥΤΗ, ΣΟΦΙΑ 17 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004 / ΟΞ58 1:07.74
8 ΨΥΛΛΑΚΗ, ΜΑΡΙΑ 16 ΑΟ ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ / ΙΙ25 1:10.67

ΤΕΛΙΚΟΣ – 400μ. ΕΜΠΟΔΙΑ ΠΑΙΔΩΝ

Θέση Ονοματεπώνυμο Ηλικία Σύλλογος Επίδοση
1 ΡΟΥΣΣΟΣ, ΣΑΒΒΑΣ 17 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009 / ΦΣ00 56.19
2 ΓΚΑΡΑΣ, ΧΡΗΣΤΟΣ 16 ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ / ΙΝ87 56.43
3 ΤΟΣΚΑ, ΚΩΝ/ΝΟΣ 17 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ / ΞΟ18 56.82
4 ΒΟΙΒΟΝΤΑΣ, ΠΕΤΡΟΣ 17 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ / ΟΕ63 57.41
5 ΤΖΙΜΗΣ, ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 16 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ / ΝΨ89 57.53
6 ΣΑΛΩΝΙΔΗΣ, ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΑΓΑΜ 16 Π.Α.Ο.Κ. / ΙΕ89 58.15
7 ΜΠΙΤΣΑΚΑΚΗΣ, ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 15 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ / ΦΕ51 58.96
8 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 16 ΑΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ / ΙΕ59 1:09.14

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες