Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Ο αγωνιστικός σχεδιασμός του ΣΕΓΑΣ για το 2020

Published

on

Ο ΣΕΓΑΣ ανακοίνωσε τις προ-Ολυμπιακές κατηγορίες για τη νέα χρονιά εν όψει Τόκιο 2020 αλλά και τις προεθνικές ομάδες των κατηγοριών Κ20 και Κ18 αφού πέραν των Ολυμπιακών Αγώνων το ερχόμενο καλοκαίρι διεξάγεται το ευρωπαϊκό πρωτάθλημα Κ18 αλλά και το παγκόσμιο Κ20.

Στις τέσσερις κατηγορίες εντάχθηκαν συνολικά 49 αθλητές και αθλήτριες, εννέα περισσότεροι από ότι την περσινή σεζόν. Το επόμενο διάστημα θα ακολουθήσει η ανακοίνωση της κατηγορίας στήριξης, που αφορά αθλητές και αθλήτριες που δεν πληρούν – για διάφορους λίγους – τα κριτήρια ένταξης στις κατηγορίες, ωστόσο κρίνεται πως πρέπει να είναι στην ομπρέλα στήριξης της ομοσπονδίας.

ΠΡΩΤΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/αΟνοματεπώνυμοΑγώνισμαΠροπονητής
1Κατερίνα ΣτεφανίδηΕπί κοντώΜίτσελ Κρίερ
2Βούλα ΠαπαχρήστουΤριπλούνΔημήτρης Βασιλικός
3Μίλτος ΤεντόγλουΜήκοςΓιώργος Πομάσκι
4Νικόλ ΚυριακοπούλουΕπί κοντώΑνδρέας Τσώνης
5Μιχάλης ΑναστασάκηςΣφυροβολίαΑλέξανδρος Παπαδημητρίου

ΔΕΥΤΕΡΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/αΟνοματεπώνυμοΑγώνισμαΠροπονητής
1Εμμανουήλ ΚαραλήςΕπί κοντώΑνδρέας Τσώνης
2Κώστας ΦιλιππίδηςΕπί κοντώΔημήτρης Κυτέας
3Κώστας ΜπανιώτηςΎψοςΓιώργος Τσούγκος
4Κώστας Δουβαλίδης110μ. εμπόδιαΜπάμπης Σδρόλας
5Κρίστυ ΑναγνωστοπούλουΔισκοβολίαΑλέξανδρος Παπαδημητρίου
6Σπυριδούλα ΚαρύδηΤριπλούνΠαύλος Σκορδίλης
7Αντώνης ΜέρλοςΎψοςΓιώργος Τσούγκος
8Οδυσσέας ΜουζενίδηςΣφαιροβολίαΓιώργος Μποτσκαριώβ

ΤΡΙΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/αΟνοματεπώνυμοΑγώνισμαΠροπονητής
1Κώστας Ζήκος60μ.Βαγγέλης Κατσιάβας
2Νίκος ΣκαρβέληςΣφαιροβολία
3Σοφία ΥφαντίδουΑκοντισμόςΚυριάκος Μηνάς
4Ραφαέλα Σπανουδάκη200μ.Κώστας Βογιατζάκης
5Έφη ΚολοκυθάΜήκοςΜάκης Πάντος
6Τατιάνα ΓκούσινΎψοςΙωάννα Σιώμου
7Δημήτρης ΤσιάμηςΤριπλούνΔημήτρης Σιούντρης
8Σταματία ΣκαρβέληΣφυροβολίαΑλέξανδρος Παπαδημητρίου
9Σοφία Αλικανιώτη20χλμ. βάδηνΝαπολέων Κεφαλόπουλος
10Χρήστος ΦραντζεσκάκηςΣφυροβολίαΚώστας Παπαμαρκάκης
11Ανδρέας ΠανταζήςΤριπλούνΔημήτρης Βασιλικός
12Δημήτρης ΤσίτσοςΑκοντισμόςΘωμάς Κυριαζής
13Ελισάβετ Πεσιρίδου100μ. εμπόδια
14Μάρκος Γκούρλιας5.000μ.Δημήτρης Θεοδωρίδης
15Αγγελική Μακρή50χλμ. βάδηνΝτίνα Μπορνιβέλη

ΤΕΤΑΡΤΗ  ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ

α/αΟνοματεπώνυμοΑγώνισμαΠροπονητής
1Παναγιώτης Τριβυζάς4Χ100μ.Κώστας Ηλίας
234Κώστας Νάκος – Πέτρος Κυριακίδης – Γιάννης Ντέτσικας4Χ400μ.Περικλής Χατζηαναστασιάδης
56789Δέσποινα Μουρτά, Ειρήνη Βασιλείου, Κορίνα Πολίτη, Ελπίδα Καρκαλάτου, Μύρτα Αργυρού 4Χ400μ.Περικλής Χατζηαναστασιάδης
10Ολυμπία Καραγιάννη400μ. εμπόδιαΚώστας  Χήτας
11121314Γιάννης Κόκκινος, Παναγιώτης Αρβανίτης Μιχάλης Παππάς, Σωτήρης Γκαραγκάνης4Χ100μ.Περικλής Χατζηαναστασιάδης
15Άρης ΠεριστέρηςΔέκαθλοΘανάσης Περιστέρης
16Ελίνα ΤζένγκοΑκοντισμόςΓιώργος Μποτσκαριώβ
17Σταυρούλα ΚοσμίδουΣφυροβολίαΚώστας Κοροσίδης
18Κυριακή Φιλτισάκου10χλμ. βάδηνΗλίας Γκαραβέλας
19Παναγιώτα ΔόσηΎψοςΓιώργος Τσούγκος
20Όλγα Φιάσκα10χλμ. βάδηνΓρηγόρης Κοντός
21Αντώνης ΣάνταςΕπί κοντώΦώτης  Στεφανή

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ  ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΦΗΒΩΝ  Κ20

Α/ΑΕΤΟΣ ΓΕΝ.ΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2019ΚΡΙΤ. ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1Γιάννης Γρανιτσιώτης2002200μ.ΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣΚΑ21.35ΟΡΙΟ IAAF 2020Κώστας Μοσχούτας
2Γιάννης Καριοφύλλης2002200μ.ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ21.41ΟΡΙΟ EAA 2019Ευθύμης Βέργος
3ΝέστοραςΚολλιός20013000μ. στιπλΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ9.11.76ΟΡΙΟ EAA  2019Θανάσης Τσιγκούλης
4ΣωτήρηςΧύτας2002ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ5.21ΟΡΙΟ IAAF 2020Συμεών Αναστασιάδης
5ΓεράσιμοςΚαλογεράκης2001ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΟΦΗ68.78ΟΡΙΟ EAA 2019Γιάννης Αντωνακάκης
6Θοδωρής Ζιώγας2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ71.91ΟΡΙΟ IAAF 2020Πασχάλης Γκουγκούδης
7ΟρέστηςΝτουσάκης2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ67.97ΟΡΙΟ IAAF 2020Κωστής Παπαμαρκάκης
Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕ.ΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2019ΚΡΙΤ. ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΣτέλλαΚωνσταντινίδου2002400μ.ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ54.89ΟΡΙΟ EAA 2019Νίκος Μαντζώλης
2ΕλληΔεληγιάννη2002800μ.ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ2.08.76ΟΡΙΟ EAA 2019Μιχάλης Αναγνώστου
3ΒασιλείαΣπύρου20021500μ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ4.27.21ΟΡΙΟ IAAF 2020Μάρκος Παππάς
4ΔαφνηΛαβασσά20015000μ.ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ16.59.73ΟΡΙΟ EAA 2019Θωμάς Ιακωβάκης
5ΣοφίαΚεσίδη2002ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ49.64ΟΡΙΟ IAAF 2020Γιώργος Μποτσκαριώβ
6Παναγιώτα Φρίγγη2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ57.83ΟΡΙΟ EAA 2019Γιώργος Κουκουβιτάκης
7ΜαργαρίταΤσουκαλά2001ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ52.03ΟΡΙΟ IAAF 2020Δέσποινα Πάκου

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ Κ20

Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕ.ΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2019ΚΡΙΤ. ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΣτέλλαΚωνσταντινίδου2002400μ.ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ54.89ΟΡΙΟ EAA 2019Νίκος Μαντζώλης
2ΕλληΔεληγιάννη2002800μ.ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ2.08.76ΟΡΙΟ EAA 2019Μιχάλης Αναγνώστου
3ΒασιλείαΣπύρου20021500μ.ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ4.27.21ΟΡΙΟ IAAF 2020Μάρκος Παππάς
4ΔαφνηΛαβασσά20015000μ.ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ16.59.73ΟΡΙΟ EAA 2019Θωμάς Ιακωβάκης
5ΣοφίαΚεσίδη2002ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ49.64ΟΡΙΟ IAAF 2020Γιώργος Μποτσκαριώβ
6Παναγιώτα Φρίγγη2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ57.83ΟΡΙΟ EAA 2019Γιώργος Κουκουβιτάκης
7ΜαργαρίταΤσουκαλά2001ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ52.03ΟΡΙΟ IAAF 2020Δέσποινα Πάκου

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ OMAΔA  Κ18

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΠΑΙΔΩΝ Κ18

α/αAΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑΕΤΟΣ ΓΕΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                       ΑΓΩΝΙΣΜΑΕΠΙΔΟΣΗΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 
1Χρήστος Παναγιώτης Ρούμτσος2003ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ110μ. ΕΜΠ.14.47ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2Βαγγέλης Τρέντζιος2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ110μ. ΕΜΠ.14.48ΧΗΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3Σωτήρης Κανελλόπουλος2003ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ400μ. ΕΜΠ55.43ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4Αλέξανδρος Μπούσδας2003ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ10.000 ΒΑΔΗΝ46:31.50ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5Αλέξανδρος Μορτζάκης2003ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ10.000 ΒΑΔΗΝ46:42.39ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΙ ΝΤΙΝΑΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6Γρηγόρης Χάσος2003ΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣΥΨΟΣ2.00μ.ΚΕΣΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7Ανδρέας Αντωνακόπουλος2003ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΜΗΚΟΣ7.23ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8Νίκος Σταματονικολός2003ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣΜΗΚΟΣ6.96ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9Ανδρέας/Σπύρος Καραλής 2003ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥΜΗΚΟΣ6.92ΚΑΡΑΤΣΑ  ΧΑΪΔΩΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10Σωτήρης Λεοντίδης 2003ΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.55ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11Παναγιώτης Πάντσιος 2003ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜ/ΝΗΣΤΡΙΠΛΟΥΝ 14.39ΜΩΡΑΊΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12Κώστας Μπουζάκης2003ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ60.52ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13Δημήτρης Παυλίδης 2003ΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ54.88ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14Αρτέμιος Αδαμάκης 2003ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ53.94ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15Νίκος Πολυχρονίου 2003ΑΕΚΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ72.80ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16Γιάννης Κορακίδης 2003ΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ69.15ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17Αριστείδης Μπαμπίνης2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ62.64ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗΟΡΙΟ ΕΑ 2018

ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ  ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Κ18

α/αAΘΛΗΤΗΣ-ΤΡΙΑΕΤΟΣ ΓΕΝ.ΣΥΛΛΟΓΟΣ                                       ΑΓΩΝΙΣΜΑΕΠΙΔΟΣΗΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 
1Πολυνίκη Εμμανουηλίδου2003ΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ100μ./200μ.                                11.94 / 24.64ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚ/ΝΗ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
2Σοφία Κωνσταντινίδου 2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ100μ.12.21ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
3Ειρήνη Μινοπούλου 2003ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ200μ/400μ. 24.82 /56.25ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
4Χριστίνα Μπαμπίνη 2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ200μ. 25.01ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
5Λάουρα Ζεναγιά2003ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ400μ. 56.05ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
6Ελιμπιόνα Ζεναγιά2003ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ100μ. ΕΜΠ.14.10ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
7Άννα Χατζηπουργάνη 2003ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ400μ.ΕΜΠ59.89ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
8Βασιλική- Παρασκευή Μητσιούλη2003ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ400μ.ΕΜΠ62.06ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
9Νικολέτα Ραφαϊλάκη2003ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ2.000μ. Φ.Ε.7:17.83ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
10Βιργινία Κουλουμέντα 2004ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣΥΨΟΣ1.74ΚΟΥΤΣΟΓΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
11Αναστασία Ρέτσα2003ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.90ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΡΙΟ ΕΑ 2018
12Κατερίνα Δασκαλάκη 2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.75ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝΟΡΙΟ ΕΑ 2018
13Κατερίνα Λίμου2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.70ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
14Σωτηρία Ράπτη2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ5.94 / 12.33ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
15Αντριάνα Γκόγκα2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΜΗΚΟΣ5.92ΚΕΡΤΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
16Κωνσταντίνα Μπερτσιμά2003ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝ5.86 / 12.43ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
17Μαρία Ανδρεάδη2003ΣΕΔΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ15.43ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑΟΡΙΟ ΕΑ 2018
18Ντενίσα Μιχαέλα Στεγκάρου2003ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ14.12ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
19Αγγελική Φράγκου 2004ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ14.12ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΡΙΟ ΕΑ 2018
20Χρυσάνθη Λατιφλάρη 2004ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ41.73ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΟΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
21Δέσποινα/Αρετή Φιλιππίδου 2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ41.60ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ  ΜΑΥΡΟΥΔΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
22Ιωάννα Αραμπατζή 2003ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ40.55ΤΣΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
23Λυδία-Αγορίτσα Γωγούση 2003ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ57.94ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
24Σοφία Τσολάκη2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ57.55ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018
25Ελένη Δήμα2003ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ46.74ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣΟΡΙΟ ΕΑ 2018
26Αναστασία Ντραγκομίροβα2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΕΠΤΑΘΛΟ/ΣΦΑΙΡΑ/ΜΗΚΟΣ5.817/6.44/16.11ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΟΡΙΟ ΕΑ 2018

Advertisement

Advertisement

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες