Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Οι προεθνικές ομάδες κατηγοριών για το 2021

Published

on

Ο ΣΕΓΑΣ ανακοίνωσε τα 237 ονόματα των αθλητών και αθλητριών που απαρτίζουν τις κατηγορίες σχεδιασμού και στήριξης αλλά και τις προεθνικές ομάδες ηλικιακών κατηγοριών.

Για τις κατηγορίες σχεδιασμού και στήριξης μπορείτε να ενημερωθείτε εδώ. Μαζί με αυτές ο ΣΕΓΑΣ ανακοίνωσε και τις προεθνικές ομάδες για την κατηγορία των νέων Κ23 (γεννημένων το 1999, το 2000 και το 2001) με 30 ονόματα, την κατηγορία των Κ20 (εφήβων και νεανίδων γεννημένων το 2002 και 2003) με 62 ονόματα και την κατηγορία των Κ18 (παίδων και κορασίδων γεννημένων το 2004 και 2005) με 38 ονόματα. Ακολουθούν αναλυτικά οι λίστες:

Κ23 – ΝΕΟΙ

Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2020ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣΧΡΗΣΤΟΣ2000ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ76,68ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
2ΚΑΡΑΛΗΣΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1999ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΓ.Σ.ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ5.50ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΣΥΜΕΩΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
3ΜΕΡΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ1999ΥΨΟΣΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΕΡΜΗΣ 2.20ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣΤΣΟΥΓΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
4ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣΟΔΥΣΣΕΑΣ1999ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΑ.Σ.ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΚΑΛΙΚΡΑΤΕΙΑΣ19,13ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
5ΒΡΟΝΤΙΝΟΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2001100 ΜΠΑΟΚ10:48ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣΒΑΡΥΤΙΜΙΔΗΣ ΧΑΡΗΣ
6ΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣΣΩΤΗΡΗΣ1999200 ΜΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ21:12ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΚΑΤΣΙΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
7ΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣΒΑΣΙΛΗΣ2001200 ΜΠΑΝΙΩΝΙΟΣ21:47ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣΣΕΓΓΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
8ΚΟΛΙΟΣΝΕΣΤΟΡΑΣ20013ΧΛΜ ΣΤΙΠΛΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ8:57.00ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ
9ΜΠΟΙΤΣΙΟΣΠΑΥΛΟΣ1999110 Μ ΕΜΠΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ14:47ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣΜΩΥΣΙΑΔΗΣ ΤΑΣΟΣ
10ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥΜΑΡΙΟΣ199910 ΧΛΜΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ29:53.93ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΚΟΥΜΠΟΥΡΑΣ ΣΑΒΒΑΣ
11ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ1999ΜΗΚΟΣΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ7,62ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
12ΣΑΝΤΑΣΑΝΤΩΝΗΣ2001ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑ.Ο.ΦΙΛΟΘΕΗΣ4,8ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019ΣΤΕΦΑΝΗ ΦΩΤΗΣ
13ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ2000ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ.ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΩΜΑΣ
14ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2000ΤΡΙΠΛΟΥΝΑ.Ο.ΜΕΓΑΡΩΝ16,26ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΒΑΣΙΛΙΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
15ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣΓΕΡΑΣΙΜΟΣ2001ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΟΦΗ68,78ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
16ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΣΓΙΩΡΓΟΣ199920 ΧΛΜ ΒΑΔΗΝΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ.ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ23 2019ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
17ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΣΤΑ
Σ
2000ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΑΣ ΜΑΝΔΡΩΝ65,64ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΙΚΗΣΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ

Κ23 – ΝΕΕΣ

Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2020ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΚΑΡΥΔΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2001ΜΗΚΟΣ-ΤΡΙΠΛΟΥΝΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ Γ.Σ6,71-14,00ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
2ΔΟΣΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2001ΥΨΟΣΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ1,85ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΔΟΣΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
3ΚΟΣΜΙΔΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2001ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ62,54ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
4ΦΙΛΝΤΙΣΑΚΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2000ΒΑΔΗΝΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ.ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΚΕΦΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΑΠΟΛΕΩΝ
5ΦΙΑΣΚΑΟΛΓΑ2001ΒΑΔΗΝΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ46:21,5ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019ΚΟΝΤΟΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ
6ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗ ΑΝΑΙΣ1999100 Μ ΕΜΠ.ΑΕΚ13:31ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
7ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ1999200 ΜΠΑΟΚ24:00:00ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ
8ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΥΑΡΙΑΔΝΗ1999ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΓ.Σ.ΚΗΦΙΣΙΑΣ4,25ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΜΕΓΑΛΟΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΒΑΣΙΛΗΣ
9ΛΑΒΑΣΑ ΔΑΦΝΗ20015.000 ΜΑ.Ο.ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ16:59.73ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019ΙΑΚΩΒΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ
10ΤΣΟΥΚΑΛΑΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2001ΕΠΤΑΘΛΟ-ΑΚΟΝΤΙΟΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥΔ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ.ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019ΠΑΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ
11ΑΡΓΥΡΟΥΜΥΡΤΑ1999400 ΜΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ56:06:00ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ 2019ΛΙΝΑΡΔΑΤΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ
12ΤΖΟΝΣΟΝΝΟΡΑΓΙΑ 400 ΜΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔ.ΑΓΩΝΙΣΤΗΚΕ.ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2019ΑΣΑΡΙΩΤΑΚΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ
13ΜΑΛΤΑΠΕΔΕΣΠΟΙΝΑ1999ΥΨΟΣΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ1,79ΟΡΙΟ ΕΑΑ 2019ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ

Κ20 – ΕΦΗΒΟΙ

Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2020ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣΓΙΑΝΝΗΣ2002100 – 200 ΜΓΟ ΓΙΑΝΝΗ ΠΑΛΛΑΣΚΑ10.65 – 21.21ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΟΣΧΟΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
2ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200310.000 ΒΑΔΗΝΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ45.51ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
3ΜΟΡΤΖΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 200310.000 ΒΑΔΗΝΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ45.26ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΙ ΝΤΙΝΑ 
4ΧΥΤΑΣΣΩΤΗΡΗΣ2002ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ5.10ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
5ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ2003ΜΗΚΟΣΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣ7.49ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 
6ΖΙΩΓΑΣΘΕΟΔΩΡΟΣ2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΑΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ69.36ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΓΚΟΥΓΚΟΥΔΗΣ ΠΑΣΧΛΗΣ
7ΝΤΟΥΣΑΚΗΣΟΡΕΣΤΗΣ2002ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ73.80ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
8ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 2003ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΑΕΚ67.52ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 
9ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 2003ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΜΑΝΔΡΩΝ66.64ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΧΡΙΣΤΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
10ΓΕΝΙΚΗΣΚΩΣΤΑΣ 2002ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ18.00ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΦΡΑΓΚΟΓΛΟΥ ΓΙΑΝΝΗΣ
11ΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2003ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ56.53ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
12ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΑΣ ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ55.80ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 
13ΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣΓΙΑΝΝΗΣ2002200 ΜΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ21.92ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020ΒΕΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
14ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΑΣΝΙΚΟΣ 2003ΜΗΚΟΣΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ7.35ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΜΠΑΛΤΑΔΟΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
15ΚΑΡΑΛΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ /ΣΠΥΡΟΣ2003ΜΗΚΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ7.38ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΚΑΘΗΝΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
16ΑΡΓΥΡΗΣΗΛΙΑΣ2003800ΜΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΠΑΤΡΩΝ1.53.93ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
17ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ2003800ΜΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ1.54.86ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΣΑΡΑΦΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 
18ΝΤΟΥΡΑΧΑΝΗΣΣΠΥΡΟΣ2003800ΜΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 20151.55.18ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΤΑΝΤΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ
19ΙΩΑΝΝΟΥΟΡΦΕΑΣ20031500ΜΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ3.59.47ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΤΣΙΓΚΟΥΛΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
20ΜΠΑΧΟΣΑΝΔΡΕΑΣ-ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ20031000Μ ΒΑΔΗΝΑΣ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ48.02ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΤΣΙΟΦΙΛΑΣ ΝΙΚΟΣ 
21ΜΑΚΑΡΕΣΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ20032000Μ Φ.Ε.ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ6.12.74ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΤΣΟΥΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ
22ΠΑΠΑΦΙΛΛΙΠΟΥΓΕΩΡΓΙΟΣ20032000Μ Φ.Ε.ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΙΝΗΣ6.12.81ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΠΑΥΛΗΣ ΝΙΚΟΣ 
23ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2003ΑΛΜΑ ΤΡΙΠΛΟΥΝΩΡΙΩΝ ΓΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ14.37ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 
24ΤΕΟΝΤΟΣΙΟΥΕΜΑΝΟΥΕΛ2003ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ4.70ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΣΤΑΜΠΟΛΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
25ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ/ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003110Μ. ΕΜΠ.ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΓΟΥΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
26ΤΡΕΝΖΙΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 2003110Μ. ΕΜΠ.ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΧΥΤΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
27ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2003400Μ. ΕΜΠΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΟΥΤΣΙΟΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 
28ΧΑΣΟΣΓΡΗΓΟΡΗΣ 2003ΥΨΟΣΓΕ ΦΛΩΡΙΝΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΕΣΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣ
29ΠΑΝΤΣΙΟΣΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΠΑΣ ΡΗΣΟΣ ΚΟΜ/ΝΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΜΩΡΑΪΤΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 
30ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2003ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΜΗΛΙΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
31ΜΠΑΜΠΙΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΥΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ

Κ20 – ΝΕΑΝΙΔΕΣ

Α/ΑΕΠΙΘΕΤΟΟΝΟΜΑΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΑΓΩΝΙΣΜΑΣΥΛΛΟΓΟΣΕΠΙΔΟΣΗ 2020ΚΡΙΤΗΡΙΟ ΕΝΤΑΞΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ
1ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ2003100Μ – 200ΜΓΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ11.71/ 24.25ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ
2ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2002400 ΜΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ55.63ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΑΝΤΖΩΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
3ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΕΛΛΗ2002800 ΜΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ2.06.64ΟΡΙΟ EAA  K20 2019ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
4ΧΑΤΖΗΠΟΥΡΓΑΝΗΑΝΝΑ2003400Μ.ΕΜΠΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ59.01ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΑΝΤΖΟΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
5ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ /ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2003400Μ.ΕΜΠΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ60.96ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ
6ΣΠΥΡΟΥΒΑΣΙΛΕΙΑ20023000 – 5000 ΜΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ9.51.30 – 16.55.31ΟΡΙΟ IAAF Κ20 2020ΠΑΠΠΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
7ΡΕΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ4.14ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ
8ΡΑΠΤΗΣΩΤΗΡΙΑ 2003ΜΗΚΟΣ / ΤΡΙΠΛΟΥΝΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ6.12/12.64ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΠΑΤΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
9ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥΜΑΡΙΑ 2002ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΑΕΚ12.86ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ
10ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ /ΑΡΕΤΗ 2003ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ51.15ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ
11ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΕΠΤΑΘΛΟ/ΜΗΚΟΣΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ6.28ΟΡΙΟ EAA Κ20 2019ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
12ΚΕΣΣΙΔΗΣΟΦΙΑ2002ΔΙΣΚΟΣΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ ΧΑΛΚΙΔΙΚΗΣ44.43ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
13ΦΡΙΓΓΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2002ΣΦΥΡΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ Κ20 2020ΚΟΥΚΟΥΒΙΤΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
14ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΝΙΚΟΛΕΤΑ20032.000Μ. Φ.Ε.ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ6.59.54ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΡΑΦΑΪΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
15ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ – ΕΥΔΟΞΙΑ2003ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ 3.85ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ
16ΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003ΜΗΚΟΣ – ΤΡΙΠΛΟΥΝΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ5.99 – 12.57ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΟΥ ΒΕΝΕΤΙΑ
17ΓΩΓΟΥΛΗΛΥΔΙΑ/ΑΓΟΡΙΤΣΑ2003ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ62.04ΟΡΙΟ ΣΕΓΑΣ Κ18 2020ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
18ΛΙΜΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2003ΕΠΙ ΚΟΝΤΩΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ3.70ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΒΑΡΣΑΜΗΣ ΝΙΚΟΣ
19ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΙΩΑΝΝΑ2003ΔΙΣΚΟΣΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΛΗΣ42.98ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΤΣΑΚΙΡΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
20ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ2003ΔΙΣΚΟΣΟΜ. ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ42.56ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ
21ΑΝΔΡΕΑΔΗΜΑΡΙΑ 2003ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ15.03ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΔΕΡΒΕΝΗ ΛΙΑ
22ΔΗΜΑΕΛΕΝΗ2003ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣΓΣΦ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ50.28ΟΡΙΟ ΕΑΑ Κ18 2020ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
23ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣΑΝΤΥ 2002ΥΨΟΣΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ  ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019 
24ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2003100μ.ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΣΙΣΜΑΝΙΔΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
25ΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003200Μ/400Μ. ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΤΣΙΜΕΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
26ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2003200Μ. ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ/ΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΜΑΝΟΜΕΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
27ΖΕΝΑΓΙΑ ΛΑΟΥΡΑ 2003400Μ. ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
28ΖΕΝΑΓΙΑ ΕΛΜΠΙΟΝΑ2003100Μ. ΕΜΠ.ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ. ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΜΠΟΤΣΑΡΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ
29ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ2003ΜΗΚΟΣΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΕΡΤΙΚΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
30ΣΤΕΓΚΑΡΟΥ ΝΤΕΝΙΣΑ /ΜΙΧΑΕΛΑ2003ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΑΜΠΟΣΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
31ΤΣΟΛΑΚΗΣΟΦΙΑ2003ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΟΡΟΣΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
32ΚΑΣΣΟΥΜΑΡΙΑ 20031.500 Μ.ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 18 2019ΚΑΝΛΗΣ ΠΑΡΑΣΧΟΣ 

Κ18 – ΠΑΙΔΕΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΣΥΛΛΟΓΟΣΑΓΩΝΙΣΜΑΕΠΙΔΟΣΗΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 
1ΣΦΑΚΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ400μ. ΕΜΠ.55.07ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΓΚΑΒΕΛΑΣ ΠΛΑΤΩΝΑΣ
2ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ2.000μ. Φ.Ε.6:12.49ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΖΑΛΑΒΡΑΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
3ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2004ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΤΡΙΠΛΟΥΝ14.44ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΠΑΝΤΟΣ ΘΩΜΑΣ 
4ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣΕΠΙ ΚΟΝΤΩ4.60ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ 
5ΜΑΝΤΖΟΥΡΑΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2004ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ69.40ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
6ΕΚΧΟΣΟΥ ΕΝΤΥ 2004ΑΘΛ. ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ200μ. 22.731ος 200μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΠΛΟΥΜΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 
7ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑ 2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑ ΕΥ ΖΗΝΥΨΟΣ 1.943ος  ΥΨΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΣΙΛΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
8ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ/ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ2004ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ3.000μ. 8:55.552ος  3.000μ.  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΛΕΒΙΔΙΩΤΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
9ΧΑΡΙΡ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ/ΑΓΓΕΛΟΣ2004ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ58.543ος  ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 
10ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΕΡ2005ΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ110μ. ΕΜΠ.15.083ος 110μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΚΑΛΟΜΟΙΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 
11ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2004ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ400μ. 50.072ος  400μ.  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΚΥΡΙΑΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
12ΠΑΤΡΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2004ΓΑΣ ΝΙΓΡΗΤΑΣ »ΒΙΣΑΛΤΗΣ»ΔΕΚΑΘΛΟ 5.7842ος  ΔΕΚΑΘΛΟ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΣΙΩΜΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ

Κ18 – ΚΟΡΑΣΙΔΕΣ

Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕΤΟΣ ΓΕΝΝΗΣΕΩΣΣΥΛΛΟΓΟΣΑΓΩΝΙΣΜΑΕΠΙΔΟΣΗΚΡΙΤΗΡΙΑ ΕΠΙΛΟΓΗΣΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ 
1ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν. ΙΩΝΙΑΣ 5.000μ. ΒΑΔΗΝ24:40.74ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΓΚΑΡΑΒΕΛΑΣ ΗΛΙΑΣ 
2ΚΑΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2004ΓΣ ΗΡΑΚΛΗΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ2.000μ. Φ.Ε.6:54.90ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
3ΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.80ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΣ ΣΥΜΕΩΝ 
4ΒΡΑΔΗ ΗΡΩ2004ΚΕΡΚΥΡΑΊΚΟΣ ΓΣ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.70ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΣΚΟΡΔΙΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 
5ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕ2004ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ3.60ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΤΣΑΤΑΛΟΣ ΚΩΣΤΑΣ
6ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2005ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ63.29ΟΡΙΟ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ 2020ΠΑΠΑΜΑΡΚΑΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ
7ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑ ΒΙΡΓΙΝΙΑ2004ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣΥΨΟΣ1.74ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 – 20ΚΟΥΤΣΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 
8ΦΡΑΓΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ2004ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ14.12ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 -20ΣΕΚΕΡΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
9ΛΑΤΙΦΛΑΡΙ ΧΡΥΣΑΝΘΗ2004ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ41.73ΠΡΟΕΘΝΙΚΗ 2019 – 20ΜΠΟΤΣΚΑΡΙΩΒ ΓΙΩΡΓΟΣ
10ΝΤΕΛΙΟΥ ΧΑΒΑ2004ΟΦΚΑ »ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ»100μ. ΕΜΠ.14.541η 100μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΜΑΓΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 
11ΓΚΙΒΙΖΙΔΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ/ΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΒΕΡΓΙΝΑ1.500μ. 4:40.201η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΘΕΜΕΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ
12ΨΑΛΛΙΔΑΚΗ ΝΙΚΗ2004ΣΤΛ. ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΩΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ56.713η ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΝ/ΝΙΟ  Κ18ΣΙΦΑΚΗ ΚΛΕΡΗ
13ΑΛΕΞΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ2004ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93400Μ. ΕΜΠ.66.133η 400μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΣΗΦ
14ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΣΟΦΙΑ2004ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ13.833η ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 
15ΠΟΊΡΑΖΙΔΗ ΝΙΚΟΛΙΑ 2004ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥΜΗΚΟΣ5.952η ΜΗΚΟΣ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΚΑΙΣΑΡΗΣ ΣΑΚΗΣ
16ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ100μ. ΕΜΠ.14.783η 100μ. ΕΜΠ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΔΑΜΑΣΚΗΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ
17ΧΑΡΑΛΑΜΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ/ΜΑΡΙΑ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝ/ΤΣΩΝΥΨΟΣ 1.652η ΥΨΟΣ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΤΑΣΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ
18ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ/ΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 100μ. 12.662η 100μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
19ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004ΑΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ 1.500μ. 4:46.822η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 
20ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΪΤΗ1.500μ. 4:47.653η 1.500μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΧΑΡΑΜΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 
21ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗ ΕΛΠΙΔΑ 2004ΓΑΣ Η ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ400μ. 58.412η 400μ. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΠΑΠΑΣΤΑΜΟΣ ΣΤΑΘΗΣ 
22ΜΕΪΜΑΡΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΕΝ. ΚΑΖΩΝΗΣ – ΚΑΛΥΜΝΟΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ41.003η ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΚΟΥΤΕΛΑΣ ΞΕΝΟΦΩΝΤΑΣ
23ΠΑΣΠΑΛΙΑΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΓΑΣ ΙΛΙΣΟΣ ΑΘΗΝΩΝ2.000μ. Φ.Ε.7:28.743η 2.00μ. Φ.Ε. ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΖΩΡΖΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
24ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2004ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ5.000μ. ΒΑΔΗΝ26:10.682η 5.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 
25ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥ ΜΑΡΙΑ/ΜΥΡΤΩ2005ΑΕΠ ΟΛΥΜΠΙΑΣ5.000μ. ΒΑΔΗΝ26:19.213η 5.000μ. ΒΑΔΗΝ ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΜΠΟΡΝΙΒΕΛΛΙ ΝΤΙΝΑ
26ΕΥΚΟΛΙΔΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣΔΕΚΑΘΛΟ 5.7842η  ΔΕΚΑΘΛΟ  ΠΑΝ/ΝΙΟ Κ18ΘΕΟΔΩΡΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες