Connect with us

TOP

Οι συμμετοχές στο χειμερινό κύπελλο ρίψεων

Published

on

O πρώτος αγώνας για τη σεζόν του ανοιχτού στίβου διεξάγεται αύριο στο Καυτανζόγλειο στάδιο με το 3ο Χειμερινό κύπελλο ρίψεων να συγκεντρώνει τους κορυφαίους ρίπτες από ολόκληρη της χώρα στη Θεσσαλονίκη.

Ο συγκεκριμένος αγώνες δεν αποτελεί κριτήριο επίτευξης ορίων για τις μεγάλες διοργανώσεις, παρά μόνο για την ένταξη στην Εθνική ομάδα.

                                     ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΑΔΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 2000 Γ.Σ. ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2 ΒΑΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
4 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
5 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
6 ΔΟΜΑΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
7 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΦΙΚΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
8 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
9 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
10 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11 ΚΑΡΑΚΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
12 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
13 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
15 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
16 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
17 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18 ΜΠΑΜΠΟΤΣΙ ΑΡΜΕΛΝΤΟ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
19 ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
20 ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΠΑΟΚ
21 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
22 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
23 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
                                       ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1998 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
2 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1998 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
3 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
6 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
7 ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                         ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2 ΑΝΘΡΑΚΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 1994 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
3 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
4 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
5 ΔΑΚΤΥΛΟΥΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1989 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7 ΚΑΣΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9 ΜΠΑΧΑΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1984 ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ
10 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1985 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 ΠΑΟΚ
12 ΣΑΝΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1995 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
13 ΛΑΔΙΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
                                  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ ΓΣ
2 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
3 ΔΗΜΟΥΔΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2000 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
4 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
5 ΚΑΙΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
6 ΚΑΝΟΤΖΙΑΝ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
7 ΚΑΠΡΑΓΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2002 ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
8 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
9 ΛΕΩΝΩΒ ΑΝΔΡΙΑΝΟΣ 2002 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
10 ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2001 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
11 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
12 ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13 ΟΥΡΟΥΜΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
14 ΠΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2003 ΠΑΟΚ
15 ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
16 ΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
17 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
18 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
                                      ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΒΟΥΡΛΑΚΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 1998 Α.Ο. ΚΥΔΩΝ ΧΑΝΙΩΝ
2 ΓΕΝΝΙΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΗΛΙΑΣ 1999 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
3 ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1999 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4 ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΓΣ ΒΟΛΟΥ
5 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
6 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
8 ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 1999 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9 ΜΟΥΛΙΣΤΑΝΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
10 ΤΟΥΦΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
11 ΤΣΙΩΛΗΣ ΦΩΤΗΣ 1998 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
                                      ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1989 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
2 ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1996 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
3 ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 1994 ΠΑΣ ΠΡΩΤ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
4 ΚΑΣΜΙΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1996 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
5 ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΦΡΑΝΤΣΙ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
6 ΜΠΑΡΚΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 1996 ΓΣ ΒΟΛΟΥ
7 ΝΙΚΟΛΑΪΔΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 1985 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
8 ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 1994 ΠΑΟΚ
9 ΠΕΝΤΙΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1986 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΜΠΕΛ.
10 ΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
11 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
12 ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 1995 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13 ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΥΠΡΟΣ

 

                                         ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΒΑΡΑΚΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
2 ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ 2000 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΚΡΟΥΣΤΑΛΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
4 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2001 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6 ΛΙΑΡΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7 ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ 2000 Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
8 ΜΕΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΕΣΤΗΣ 2001 ΠΑΟΝ
9 ΜΠΑΜΠΟΤΣΙ ΑΡΜΕΛΝΤΟ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
10 ΣΑΜΑΡΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2001 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
12 ΤΑΝΤΣΙΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
13 ΤΖΕΪΡΑΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 2002 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
14 ΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Ο.Φ.Κ.Α. ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
                                           ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΒΟΥΤΟΥΦΙΑΝΑΚΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 1998 Ο.Φ.Η.
2 ΔΟΪΡΑΝΛΗΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ 1998 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
3 ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4 ΜΠΟΖΙΝΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 1999 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
5 ΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 1999 Φ.Σ.ΑΣΤΕΡΑΣ ΠΡΕΒΕΖΗΣ
6 ΟΥΡΟΥΤΣΙ ΓΙΟΝΙ 1999 ΜΑΣ.ΑΕΤΟΣ
7 ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 1998 Ο.Φ.Η.
8 ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1988 Φ.Γ.Σ ΣΠΑΡΤΗΣ
                                          ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΓΓΕΛΟΥ ΚΩΝ/ΝΟΣ 1997 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ
3 ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1985 Γ.Σ.ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
4 ΚΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 1996 Ο.Π.Θ
5 ΜΠΑΤΖΑΒΑΛΗΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ 1994 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο
6 ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1993 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
7 ΧΟΥΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1988 Ο.Φ.Η.

 

                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΙΔΩΝ
1 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2000 ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Α.Ο
2 ΔΕΜΕΡΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3 ΖΑΛΤΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
4 ΖΙΩΓΑΣ ΘΕΩΔΟΡΟΣ 2002 ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑ
5 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
6 ΜΑΛΑΤΟΣ ΕΥΘΥΜΗΣ 2001 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
7 ΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ 2002 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
8 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
9 ΠΟΛΥΧΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ
10 ΣΑΝΑΪΔΗΣ ΣΑΒΒΑΣ 2000 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
11 ΣΟΪΛΕΜΕΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
12 ΤΕΛΙΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2001 ΑΣ ΡΗΓΑΣ
13 ΤΟΠΑΛΙΔΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 2003 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
14 ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
15 ΧΡΥΣΟΜΑΛΛΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2002 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΕΦΗΒΩΝ
1 ΚΑΜΤΣΙΚΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 1999 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
2 ΚΟΡΑΚΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
3 ΛΕΒΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1998 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
                                     ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ ΜΙΧΑΗΛ 1994 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2 ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 1997 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
4 ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1997 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5 ΚΑΡΥΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 1997 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
6 ΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ 1995 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
7 ΜΠΕΪΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1996 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
8 ΡΑΦΑΗΛΙΔΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 1978 ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ
                             ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΡΓΥΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2001 ΓΣ ΒΟΛΟΥ
2 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
3 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΘΕΟΔΟΣΙΑΔΟΥ ΜΑΡΘΑ 2000 Ο.Π.Θ
5 ΘΕΩΔΩΡΙΑΔΗ ΑΝΘΗ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
8 ΚΟΛΕΓΙΑΝΝΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
9 ΚΥΡΜΑΝΙΔΟΥ ΚΑΡΟΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
10 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
12 ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
13 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
14 ΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
15 ΜΑΤΖΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
16 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2001 ΠΑΟΚ
17 ΜΕΤΑΞΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
18 ΜΟΣΧΟΛΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2002 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
19 ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΠ. 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
20 ΜΠΑΡΜΠΑΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
21 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ 2003 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
22 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
23 ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2002 ΠΑΟΚ
24 ΣΑΙΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2000 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
25 ΣΤΟΟΙΛΗ ΜΑΡΘΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
26 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
27 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
28 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
29 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
30 ΦΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
31 ΦΛΩΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2001 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΚΑΒΑΛΑΣ
32 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
33 ΜΠΟΥΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
34 ΦΥΡΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
                                ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΠΑΟΚ
2 ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
3 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
4 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
5 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
6 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
7 ΚΑΠΟΥΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
8 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1998 ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
9 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                 ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΔΡΟΝΙΚΙΔΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 1998 ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΠΑΟΚ
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1971 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 1995 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
5 ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 1995 ΑΣΑ ΚΟΡΟΙΒΟΣ
6 ΠΑΝΑΒΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1977 ΠΑΟΚ
7 ΣΟΦΑΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 1985 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
10 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
11 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ

 

                                  ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΔΕΛΗΖΗΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
2 ΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΙΔΟΥ ΑΝΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΛΕΛΕΚΑ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
5 ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ-ΘΕΟΦΑΝΙΑ 2001 ΠΑΟΚ
6 ΜΠΑΡΔΗ ΕΛΕΝΗ-ΣΠ. 2000 ΚΕΡΚΥΡΑΪΚΟΣ Γ.Σ
7 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ. 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
8 ΜΠΛΙΑΤΚΑ ΦΑΝΗ 2003 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 2003 Ο.Π.Θ
10 ΠΟΛΙΤΙΔΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 2002 ΠΑΟΚ
11 ΤΣΙΑΚΙΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2003 ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
                                     ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 1998 ΠΑΟΚ
2 ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
3 ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4 ΠΛΙΑΤΣΙΚΑ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 1999 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
                                    ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΕΑΣ
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1991 ΠΑΟΚ
3 ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ 1971 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
4 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΖΩΗ 1997 ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
5 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 Ο.Π.Θ
6 ΚΥΡΓΙΟΒΑΝΑΚΗ ΒΑΛΑΣΙΑ 1993 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
7 ΜΑΝΤΟΥΔΗ ΖΩΗ 1994 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ

 

                             ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ 2000 ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
2 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ 2001 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΕΜΠΟΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
4 ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ 2003 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
5 ΚΑΛΤΣΟΥΚΑΛΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
6 ΚΑΡΑΚΩΣΤΑ ΛΕΜΟΝΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
7 ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2000 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
8 ΜΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
9 ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
10 ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ 2000 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
12 ΣΤΟΟΙΛΗ ΜΑΡΘΑ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
13 ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
14 ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ 2002 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
15 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2001 ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
16 ΦΑΣΟΥΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
17 ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
18 ΜΠΟΥΛΑΚΗ ΤΑΤΙΑΝΑ 2002 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
19 ΦΥΡΝΤΙΝΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Γ.Σ. ΧΑΡΙΛΑΟΥ Ο ΜΑΚΕΔΩΝ
                               ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΔΗΜΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ
2 ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ 1996 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
3 ΜΗΤΗΛΕΤΣΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 1999 ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
                                 ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΚΑΤΣΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 1993 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
2 ΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 1998 Ο.Φ.Η.
3 ΠΑΡΔΑΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1997 Ο.Π.Θ
4 ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ 1997 ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
5 ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 1992 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
6 ΤΖΑΝΑΒΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 1995 Γ.Ε ΦΛΩΡΙΝΑΣ
7 ΤΖΙΚΑΝΟΥΛΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 1992 Α.Σ. ΤΙΤΑΝ ΣΕΡΒΙΩΝ
8 ΑΡΑΜΠΑΤΖΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 1997 Γ.Σ. ΣΕΡΡΕΣ 93

 

                                   ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
2 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3 ΖΙΟΥΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
4 ΖΩΤΟΥ ΕΛΕΝΗ 2000 Γ.Σ.ΜΑΝΔΡΩΝ
5 ΚΕΦΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
6 ΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
7 ΛΙΑΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
8 ΜΑΤΖΙΡΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
9 ΜΠΕΤΣΙΜΕΑ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΣΤΥΛ. 2001 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
10 ΠΑΡΑΔΕΛΛΗ ΡΟΥΛΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΙΩΑΝ. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
11 ΠΑΣΣΑΛΙΔΟΥ ΚΑΛΛΙΡΟΗ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
12 ΡΑΜΜΟΥ ΝΙΚΗ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
13 ΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
14 ΤΟΠΟΥΖΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
15 ΤΣΟΛΑΚΗ ΣΟΦΙΑ 2003 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
16 ΦΡΙΓΓΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΓΣ ΘΡΑΚΟΜΑΚΕΔΟΝΩΝ ΙΩΑΝ. ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ
17 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΒΕΡΑ-ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ 2000 ΑΣ.ΑΙΑΣ ΚΙΛΚΙΣ
                                     ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΝΕΑΝΙΔΩΝ
1 ΚΑΡΑΜΑΝΙΔΟΥ ΟΛΓΑ 1999 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
2 ΝΑΞΑΚΗ ΝΙΚΗ 1998 ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ
3 ΤΖΑΛΙΛΗ ΜΑΡΙΑ 1998 Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ
4 ΤΡΙΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ 1998 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
4 ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ ΚΥΠΡΟΣ
                               ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 1994 ΓΑΣ ΤΡΙΚ. ΄΄Ο ΖΕΥΣ΄΄
2 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 1997 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
3 ΔΑΣΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1997 Γ.Σ. ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5 ΚΑΝΑΤΑ ΕΛΕΝΗ 1990 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
6 ΚΟΡΟΣΙΔΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 1995 ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.
7 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΟΛΙΝΑ 1997 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
8 ΠΑΝΑΒΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 1977 ΠΑΟΚ

Advertisement

Advertisement

EDITORIAL

Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες