Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Πανελλήνιο Κ16: Άγιος Κοσμάς, 4ος όμιλος (αποτελέσματα)

Published

on

Ο 4ος όμιλος του πανελληνίου πρωταθλήματος Κ16 φιλοξενήθηκε στον Άγιο Κοσμά και οι νησιώτες αθλητές (από Κυκλάδες, Δωδεκάνησα και Λέσβο) μαζί με τους Αθηναίους αγωνίστηκαν το περασμένο διήμερο. Παρακάτω μπορείτε να δείτε τα αποτελέσματα της δεύτερης ημέρας:

A/A    ΔΙΑΔΡ.     ΝΟ   ΑΘΛΗΤΗΣ                        ΕΓ    ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΑΝΕΜΟΣ      ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ             
                                           80 Μ ΕΜΠΟΔΙΑ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
  1.   04         151  ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ          2005  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ         12.35       0.80         9                             
  2.   08          31  ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ        2006  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                12.76       0.80         7                             
  3.   06         128  ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ            2006  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ         13.10       0.80         6                             
  4.   02         146  ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗ                    2005  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               13.25       0.80         5                             
  5.   05         120  ΑΛ ΣΙΧ ΑΛ ΟΜΑΡ ΣΟΥΑΙΛΑ         2005  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009         13.46       0.70         4                             
  6.   03          39  ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑ            2005  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        13.55       0.70         3                             
  7.   07          37  ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΥΔΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ  2005  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                  13.95       0.70         2                             
                                         100Μ ΕΜΠΟΔΙΑ 0.84Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
  1.   04          35  ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ           2005  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        14.20      -0.90         9                             
  2.   06          52  ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ      2006  ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ       14.66      -0.90         7                             
  3.   03          33  ΠΑΤΕΡΑΣ ΔΙΑΜΑΝΤΗΣ              2006  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        14.77      -0.40         6                             
  4.   02          45  ΜΑΛΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ                2005  ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ       15.24      -0.90         5                             
  5.   05          39  ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔ    2006  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        17.85      -0.40                                       
                                              ΑΚΟΝΤΙΟ 600ΓΡ. Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   08         111  ΛΙΚΑΙ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ               2005  ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ       43.52                    9                             
  2.   07          17  ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣ           2006  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              41.50                    7                             
  3.   05          47  ΔΑΒΑΡΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ                2006  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ       34.20                                                  
  4.   06          55  ΚΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ            2006  ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ          33.30                                                  
  5.   04          75  ΣΙΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              2006  ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ             28.50                                                  
  6.   02          84  ΑΛΙΒΑΝΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ          2006  ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               27.32                                                  
  7.   03          85  ΔΑΒΑΡΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ            2006  ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ               27.00                                                  
  8.   01         115  ΔΕΣΠΥΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ             2007  ΑΣ «ΥΔΡΙΑ»                 14.90                                                  
                                                80 M Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
  1.   08         104  ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ              2006  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ          9.62      -0.40         9                             
  2.   06          87  ΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ              2005  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ          9.68      -0.40         7                             
  3.   03          61  ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ            2005  ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ        9.75       0.20         6                             
  4.   05          57  ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ      2006  ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ        9.83       0.20         5                             
  5.   07          86  ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ           2005  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ          9.85       0.20         4                             
  6.   04          20  ΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙ       2006  ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ               9.88      -0.40         3                             
  7.   02          46  ΔΟΥΡΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ            2005  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        9.95      -0.40         2                             
                                              ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   08          69  ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗ ΑΣΠΑΣΙΑ           2005  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        5.13       0.30         9                             
  2.   07         113  ΜΑΜΑ ΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ            2007  ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ                 5.05       1.30         7                             
  3.   01         149  ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ        2006  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ                4.79       0.80         6                             
  4.   02          53  ΜΑΜΑΛΟΥΚΑ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ  2006  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ         4.71       1.10         5                             
  5.   05         212  ΦΛΩΚΟΥ ΜΑΡΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ           2007  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 4.63       2.20         4                             
  6.   06         171  ΚΑΛΙΚΑΤΖΑΡΟΥ ΣΕΒΑΣΤΗ           2006  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ         4.62       2.30         3                             
  7.   04          11  ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩ                2005  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 4.61       1.30         2                             
  8.   03          84  ΜΑΛΑΠΑΣΧΑ ΑΡΙΑΔΝΗ-ΓΑΒΡΙΕΛ      2007  ΑΛΚΑΙΟΣ ΓΣ                  4.55       1.40                                       
                                               80 M Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
  1.   04          54  ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ           2007  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        10.37      -0.20         9                             
  2.   08         145  ΛΑΚΚΑ ΧΡΥΣΑ                    2005  ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ               10.59      -0.20         7                             
  3.   06         142  ΚΑΒΟΥΡΜΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ              2005  ΓΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ Ο ΚΩΟΣ       10.64      -0.20         6                             
  4.   02          18  ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗ               2006  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              10.71      -0.20         5                             
  5.   03          43  ΚΕΦΑΛΑ ΧΛΟΗ                    2005  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        10.84      -0.40         4                             
  6.   01          19  ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ               2005  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              11.05      -0.40         3                             
  7.   07         103  ΚΥΡΙΑΖΙΔΟΥ ΒΑΓΙΑ               2005  ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                 11.15      -0.40         2                             
  8.   05          57  ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗ ΑΝΝΑ             2007  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        11.20      -0.40         1                             
                                              ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   04          82  ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣ                 2006  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3.70                    9                             
  2.   03          83  ΤΣΑΚΙΡΟ0ΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ           2006  ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009          3.30                    7                             
  3.   01          15  ΛΥΚΟΥΡΓΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ           2007  ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ                 2.90                    5.5                           
  3.   02           2  ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ   2006  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ              2.90                    5.5                           
                                              ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   07          33  ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ             2005  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 1.58                    9                             
  2.   08          36  ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗ ΑΘΗΝΑ              2005  ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ                   1.58                    7                             
  3.   06         132  ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡ ΖΩΗ               2005  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ          1.54                    6                             
  4.   05         131  ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΥΡΣΙΝΗ               2006  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ          1.54                    5                             
  5.   02           1  ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΙΚΗ         2005  ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ                  1.45                    4                             
  6.   03         210  ΜΠΡΕΝΤΟΗ ΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ           2006  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 1.40                    3                             
  7.   01         133  ΚΟΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ            2006  ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ          1.40                    2                             
999.   04          25  ΣΕΡΓΗ ΔΗΜΗΤΡΑ                  2006  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ                                                                     
                                             ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ 3Κ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   07         138  ΨΥΡΟΥΚΗ ΜΑΡΙΑ                  2005  ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ                11.45                    9                             
  2.   06          21  ΛΑΜΠΡΟΥ ΘΕΟΦΑΝΙΑ ΙΦΙΓΕΝ        2006  ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ              10.35                    7                             
  3.   03          40  ΡΕΓΓΑ ΛΥΔΙΑ                    2006  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        10.33                    6                             
  4.   05          73  ΧΑΖΙΖΙ ΣΤΕΦΑΝΙΑ                2006  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        9.98                    5                             
  5.   04           8  ΕΖΕ-ΜΑΡΚ ΦΕΙΒΟΡ                2006  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ              9.68                    4                             
  6.   01         170  ΣΚΥΛΛΑ ΑΝΝΑ                    2007  ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ         8.90                                                  
  7.   02          26  ΙΣΜΑΙΛΑΙ ΣΕΓΚΑ                 2005  ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ               8.82                                                  
                                               ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ 1Κ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   04          90  ΧΛΑΧΛΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ               2005  ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ                34.43                                                  
  2.   02         119  ΓΙΑΚΑΙ ΠΑΥΛΟΣ                  2006  ΔΩΔΕΚΑΝΗΣΙΑΚΟΣ ΕΑΣ Δ       30.81                                                  
  3.   03          36  ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ          2005  ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ        30.57                                                  
  4.   01           8  ΨΩΜΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ                2006  ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ             25.08                                                  
                                          ΣΚΥΤ.3Χ1200 Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ                                                          
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
  1.   01     03      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ     10:58.45       18                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  2.   01     01      ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ    11:38.34       14                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  3.   01     02      ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ          11:47.24       12                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
                                          ΣΚΥΤ.3Χ1200 Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ                                                          
─────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────────
  1.   01     09      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ     12:33.23       18                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  2.   01     04      ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ    12:53.75       14                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  3.   01     08      ΑΓΣ ΤΟ ΟΙΟΝ ΑΓ.ΣΤΕΦΑ    12:57.67       12                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  4.   01     03      ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ    13:04.47       10                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  5.   01     01      ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ           13:04.58        8                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  6.   01     07      ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ             13:12.89        6                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  7.   01     06      ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ    13:41.65        4                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  8.   01     05      ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ    13:57.76        2                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  9.   01     02      ΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ            14:41.60                                                                                   
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                               ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΟΣ  (12/07/2020)
  1.   08          76  ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ                2005  ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤ        6.17       3.20         9                             
  2.   06          49  ΚΕΜΠΕΡ ΛΕΩΝΙΔΑΣ                2005  ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        6.08       2.00         7                             
  3.   07          79  ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ            2005  ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ                 6.05       1.90         6                             
  4.   04          52  ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΥΛΟΣ      2006  ΑΣ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΜΥΤΙΛΗ        5.69       2.40         5                             
  5.   01         104  ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣ              2006  ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ          5.61       3.30         4                             
  6.   05          21  ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ              2006  ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ                 5.60       2.10         3                             
  7.   03          45  ΜΑΛΑΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ                2005  ΑΓΣ ΑΝΑΤΟΛΗ ΝΕΑΣ ΙΩΝ        5.47       3.20                                       
  8.   02         121  ΚΟΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ                2006  ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ        5.46       3.30                                       
                                            ΣΚΥΤ.4Χ200Μ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
                                     ───────────────────────────────────────────────────────────────
A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ                                                          
  1.   02     04      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ              1:44.05        9                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  2.   01     03      ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ              1:46.04        7                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  3.   01     07      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ           1:46.06        6                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  4.   01     01      ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ        1:46.67        5                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  5.   01     05      ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ      1:47.54        4                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  6.   02     08      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      1:49.65        3                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  7.   02     02      ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           1:54.16        2                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                           ΣΚΥΤ.4Χ200Μ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ – ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ  (12/07/2020)
                                    ─────────────────────────────────────────────────────────────────
A/A    ΣΕΙΡΑ  ΔΙΑΔΡ.  ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ                                                          
  1.   02     04      ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ              1:44.05        9                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  2.   01     03      ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ              1:46.04        7                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  3.   01     07      ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ           1:46.06        6                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  4.   01     01      ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ        1:46.67        5                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  5.   01     05      ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ      1:47.54        4                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  6.   02     08      ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ      1:49.65        3                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                                                                                                         
  7.   02     02      ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ           1:54.16        2                                                                          
                      (2006) – (2006)
                      (2006) – (2006)
                                                    ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
                                            ────────────────────────────────
A/A       ΝΟ   ΑΘΛΗΤΗΣ                        ΕΓ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ             
  1.      201  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡ   2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                3748       13                             
               (13.63   4.52    7.92    1.47    19.88   4:48.60                             )
                                                                                                                         
  2.      203  ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ               2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ                3745       11                             
               (13.55   4.14    8.08    1.50    25.98   5:08.31                             )
                                                                                                                         
  3.      206  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ                 3476        9                             
               (13.49   4.77    7.31    1.32    14.27   4:50.48                             )
                                                                                                                         
  4.      200  ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        3286        7                             
               (15.71   4.12    8.12    1.41    18.93   4:50.86                             )
                                                                                                                         
  5.      202  ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ                2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  3220        5                             
               (15.26   4.16    8.65    1.32    15.12   4:46.59                             )
                                                                                                                         
  6.      207  ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ                    2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ        3083                                      
               (14.91   4.26    10.42   1.15    16.48   5:27.35                             )
                                                                                                                         
  7.      208  ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               2006 ΟΦΚΑ «ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ»        3034                                      
               (15.30   3.86    8.74    1.23    18.19   5:02.76                             )
                                                                                                                         
  8.      209  ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤ      2006 ΟΦΚΑ «ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ»        2766                                      
               (15.46   3.76    7.58    1.20    19.43   5:29.29                             )
                                                                                                                         
  9.      205  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ       2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ         2613                                      
               (15.18   3.77    8.92    1.20    20.11   6:45.42                             )
                                                     ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
                                             ──────────────────────────────
A/A       ΝΟ   ΑΘΛΗΤΗΣ                        ΕΓ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ             
  1.      143  ΤΣΙΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ                  2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003            3930       13                             
               (15.27   5.48    9.42    1.66    30.05   3:51.46                             )
                                                                                                                         
  2.      142  ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003            3738       11                             
               (15.46   5.41    12.71   1.51    26.72   4:19.91                             )
                                                                                                                         
  3.      144  ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                3501        9                             
               (16.11   5.90    9.76    1.54    19.49   4:17.23                             )
                                                                                                                         
  4.      140  ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ                2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        3402        7                             
               (16.34   4.71    10.55   1.40    32.22   4:08.32                             )
                                                                                                                         
  5.      141  ΤΖΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ              2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        3132        5                             
               (15.65   4.28    8.18    1.57    22.30   4:23.45                             )
                                                                                                                         
  6.      145  ΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                2486                                      
               (20.70   4.48    10.16   1.25    14.77   4:04.90                             )
                                                     ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΑΓΟΡΙΑ
                                             ──────────────────────────────
A/A       ΝΟ   ΑΘΛΗΤΗΣ                        ΕΓ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ             
  1.      143  ΤΣΙΝΑ ΟΡΕΣΤΗΣ                  2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003            3085                                      
               (15.27   5.48    9.42    1.66    30.05                                      )
                                                                                                                         
  2.      142  ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛ                   2006 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 2003            3053                                      
               (15.46   5.41    12.71   1.51    26.72                                      )
                                                                                                                         
  3.      144  ΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ           2005 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                2801                                      
               (16.11   5.90    9.76    1.54    19.49                                      )
                                                                                                                         
  4.      140  ΠΙΕΡΡΑΚΟΣ ΗΛΙΑΣ                2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        2653                                      
               (16.34   4.71    10.55   1.40    32.22                                      )
                                                                                                                         
  5.      141  ΤΖΙΝΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ              2006 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        2466                                      
               (15.65   4.28    8.18    1.57    22.30                                      )
                                                                                                                         
  6.      145  ΠΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ               2006 ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ                1718                                      
               (20.70   4.48    10.16   1.25    14.77                                      )
                                                       Σ.Ε.Γ.Α.Σ.
                                      ΠΑΝΕΛ.ΣΥΝΘΕΤΩΝ Κ16 – ΕΛΛΗΝΙΚΟ – 11-12/07/2020
                                                                                                                         
                                                    ΕΞΑΘΛΟ Κ16 ΚΟΡΙΤΣΙΑ
                                            ────────────────────────────────
A/A       ΝΟ   ΑΘΛΗΤΗΣ                        ΕΓ   ΣΥΛΛΟΓΟΣ/ΧΩΡΑ         ΕΠΙΔΟΣΗ        ΒΑΘΜΟΙ  ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ             
  1.      203  ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΘΑ               2005 ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ                3143                                      
               (13.55   4.14    8.08    1.50    25.98                                      )
                                                                                                                         
  2.      201  ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡ   2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ                3046                                      
               (13.63   4.52    7.92    1.47    19.88                                      )
                                                                                                                         
  3.      206  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ            2005 ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ                 2784                                      
               (13.49   4.77    7.31    1.32    14.27                                      )
                                                                                                                         
  4.      200  ΒΑΣΙΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ       2005 ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑ        2596                                      
               (15.71   4.12    8.12    1.41    18.93                                      )
                                                                                                                         
  5.      207  ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑ                    2006 ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ        2573                                      
               (14.91   4.26    10.42   1.15    16.48                                      )
                                                                                                                         
  6.      202  ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ                2005 ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ                  2507                                      
               (15.26   4.16    8.65    1.32    15.12                                      )
                                                                                                                         
  7.      205  ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ       2005 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ         2423                                      
               (15.18   3.77    8.92    1.20    20.11                                      )
                                                                                                                         
  8.      208  ΜΑΥΡΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ               2006 ΟΦΚΑ «ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ»        2404                                      
               (15.30   3.86    8.74    1.23    18.19                                      )
                                                                                                                         
  9.      209  ΦΑΡΜΑΚΙΔΗ ΖΩΗ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤ      2006 ΟΦΚΑ «ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ»        2265                                      
               (15.46   3.76    7.58    1.20    19.43                                      )

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες