Σχεδόν μία μέρα έχει απομείνει για την έναρξη του ευρωπαϊκού πρωταθλήματος ομάδων στο Ηράκλειο και το Sportsfeed παρουσιάζει το πρόγραμμα των αγώνων και τις ελληνικές συμμετοχές.
Σάββατο
16:00 Σφύρα ανδρών – Αναστασάκης
16:30 τελετή έναρξης
16:50 Επί κοντώ γυναικών – Κυριακοπούλου
17:00 Σφαίρα ανδρών – Σκαρβελάκης
17:05 400μ. εμπόδια γυναικών (πρώτη σειρά) – Θεοδώρου
17:11 400μ. εμπόδια γυναικών (δεύτερη σειρά) – Θεοδώρου
17:20 400μ. εμπόδια ανδρών (πρώτη σειρά) – Ιακωβάκης
17:26 400μ. εμπόδια ανδρών (δεύτερη σειρά) – Ιακωβάκης
17:30 Τριπλούν γυναικών – Παπαχρήστου
17:35 100μ. γυναικών (πρώτη σειρά) – Μπελιμπασάκη
17:40 Δίσκος γυναικών – Αναγωνστοπούλου
17:41 100μ. γυναικών – Μπελιμπασάκη
17:55 100μ. ανδρών (πρώτη σειρά) – Τσάκωνας
18:01 100μ. ανδρών (δεύτερη σειρά) – Τσάκωνας
18:15 800μ. γυναικών – Φιλάνδρα
18:35 1.500μ. ανδρών – Δημητράκης
18:40 Ύψος ανδρών – Μπανιώτης
18:45 3.000μ. στιπλ γυναίκες – Παρδαλού
19:00 Μήκος ανδρών – Τσάτουμας
19:05 400μ. γυναικών (πρώτη σειρά) – Βασιλείου
19:10 Ακόντιο γυναικών – Υφαντίδου
19:11 400μ. γυναικών (δεύτερη σειρά) – Βασιλείου
19:20 400μ. ανδρών (πρώτη σειρά) – Κυριακίδης
19:26 400μ. ανδρών (δεύτερη σειρά) – Κυριακίδης
19:35 5.000μ. ανδρών – Μαγγίνας
20:05 3.000μ. γυναικών – Καρακατσάνη
20:25 4Χ100μ. γυναικών (πρώτη σειρά)
20:34 4Χ100μ. γυναικών (δεύτερη σειρά)
20:45 4Χ100μ. ανδρών (πρώτη σειρά)
20:54 4Χ100μ. ανδρών (δεύτερη σειρά)
Κυριακή
16:00 Σφύρα γυναικών – Κοροσίδου
16:45 Επί κοντώ ανδρών – Φιλιππίδης
16:50 Σφαίρα γυναικών – Σοφάνη
17:00 Τριπλούν ανδρών – Τσιάμης
17:05 100μ. εμπόδια γυναικών (πρώτη σειρά) – Πεσιρίδου
17:11 100μ. εμπόδια γυναικών (δεύτερη σειρά) – Πεσιρίδου
17:25 110μ. εμπόδια ανδρών (πρώτη σειρά) – Δουβαλίδης
17:30 Δίσκος ανδρών – Τρέμος
17:31 110μ. εμπόδια ανδρών (δεύτερη σειρά) – Δουβαλίδης
17:45 800μ. ανδρών – Δημητράκης ή Νακόπουλος
18:00 1.500μ. γυναικών – Μαρινάκου
18:10 3.000μ. στιπλ ανδρών – Κάσσος
18:15 Ύψος γυναικών – Γκούσιν
18:30 200μ. γυναικών (πρώτη σειρά) – Μπελιμπασάκη
18:35 Μήκος γυναικών – Αλεξούλη
18:36 200μ. γυναικών (δεύτερη σειρά) – Μπελιμπασάκη
18:50200μ. ανδρών (πρώτη σειρά) – Τσάκωνας
18:56 200μ. ανδρών (δεύτερη σειρά) – Τσάκωνας
19.00 Ακόντιο ανδρών – Μπατζάβαλης
19:055.000μ. γυναικών – Ρεμπούλη
19:35 3.000μ. ανδρών – Γκουρλιάς
19:55 4Χ400μ. γυναικών (πρώτη σειρά)
20:04 4Χ400μ. γυναικών (δεύτερη σειρά)
20:15 4Χ400μ. ανδρών (πρώτη σειρά)
20:24 4Χ400μ. ανδρών (δεύτερη σειρά)
20:30 τελετή νικητών