Connect with us

TOP

Αποτελέσματα Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες 2017 (2η μέρα)

Published

on

Ολοκληρώθηκαν σήμερα στη Μύκονο, οι 29οι Αιγαιοπελαγίτικοι αγώνες και το Sportsfeed παρουσιάζει τα αναλυτικά αποτελέσματα από τα αγωνίσματα της 2ης μέρας.

φωτογραφία Sportcyclades.gr

Ο Ανδρέας Δημητράκης έτρεξε στο χαλαρό τα 3.000μ. και ήταν ο νικητής με 8:56.08, ενώ η Μαρία Παρδαλού, στην επανεμφάνιση της έτρεξε το 3αρι σε 11:06.09 τερματίζοντας δεύτερη πίσω από την Ελευθερία Πετρουλάκη που ήταν η νικήτρια με 10:24.67.

3000Μ.ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΦΙΑΣΚΑ ΟΛΓΑ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.08.45 7
2 ΣΤΑΜΠΟΥΛΗ ΕΛΠΙΔΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 15.27.75 5
3 ΚΕΛΕΜΕΝΗ ΜΠΑΡΙΜΕ 1999 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 15.32.73 4
4 ΚΟΝΤΑΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 16.50.68 3
5 ΒΑΛΙΟΝΤΗ ΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 16.58.95 2
6 ΓΚΑΓΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ 2003 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 18.40.28 1
400Μ.ΕΜΠΟΔΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 62.24 7
2 ΨΟΥΧΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1985 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 62.29 5
3 ΓΟΥΒΙΤΣΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 1999 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 63.92 4
4 ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒΒΑΣ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 64.60 3
5 ΚΑΤΡΑΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 1986 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 67.98 2
6 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 69.15 1
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.55 7
2 ΔΕΤΣΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 1998 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 1.50 5
3 ΚΟΛΥΜΠΙΡΗ ΜΑΡΙΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.45 4
4 ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 1.45 3
5 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.45 2
6 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 1.40 1
7 ΓΕΩΡΓΟΥΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.40
8 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΟΛΓΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 1.35
9 ΜΠΑΖΡΑΚΤΑΡΕΒΙΚ ΙΛΟΝΑ-ΘΕΟΔ. 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.35
10 ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡΗΝΗ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 1.35
11 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 1.30
12 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 1.30
13 ΓΑΚΟΥΔΗ ΠΑΡΘΕΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 1.25
14 ΝΙΚΟΛΕΤΤΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 1.20
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΜΟΥΤΣΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1996 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 6.82 7
2 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 6.31 5
3 ΝΙΚΟΛΑΕ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2000 AO MYKONOY 6.20 4
4 ΝΤΑΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1999 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 6.16 3
5 ΜΩΥΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 6.15 2
6 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 1977 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 6.14 1
7 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 5.96
8 ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΕΜΜΑΝ 2001 AO MYKONOY 5.89
9 ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 5.43
10 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.80
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΦΩΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 12.09 7
2 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2004 ΑΣ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 10.42 5
3 ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 9.66 4
4 ΒΑΣΙΛΑΚΗΣ ΜΑΡΙΟΣ 2004 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.48 3
5 ΧΑΛΑΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 2005 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 8.76 2
6 ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 8.37 1
80 ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΤΖΙΝΙΕΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.44 7
2 ΓΚΟΡΝΑΤΙ ΣΙΜΟΝΑ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.54 5
3 ΟΡΦΑΝΟΥ ΔΑΦΝΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 10.67 4
4 ΚΑΣΤΡΙΝΟΥ ΚΥΡΑΨΗΛΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.81 3
5 ΒΕΛΑΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.86 2
6 ΒΕΡΝΙΚΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 10.94 1
7 ΚΑΡΓΑΤΖΗ ΜΑΡΙΑ 2003 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.96
8 ΜΑΓΚΟΥ ΜΑΡΙΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.97
9 ΜΑΧΑΙΡΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 11.08
10 ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΟΜΝΙΚΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 11.27
11 ΤΣΑΛΙΚΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 11.29
12 ΔΕΛΠΡΑ ΠΑΟΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 11.30
13 ΝΙΤΗ ΑΡΓΥΡΩ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 11.30
14 ΠΛΥΤΑ ΣΤΕΛΛΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 11.31
15 ΒΟΥΤΥΡΑΚΗ ΕΛΕΝΗ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 11.35
16 ΤΣΑΝΤΟΥΛΗ ΖΑΧΑΡΟΥΛΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 11.36
17 ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 11.55
18 ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.55
19 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 11.62
20 ΣΤΑΥΡΟΥΛΗ ΑΝΘΟΥΛΑ 2003 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 11.64
21 ΧΑΝΙΩΤΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2002 AO MYKONOY 11.71
22 ΚΑΡΟΥΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 11.82
23 ΣΑΟΥΛΙΔΗ ΑΝΤΖΕΛΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 11.90
24 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΑΣΙΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 11.98
25 ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 12.48
26 ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦΑΝΙΑ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.50
27 ΤΣΑΛΑΒΟΥΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2002 ΑΟ ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ. 12.55
28 ΚΑΛΛΕΡΕ ΑΝΘΟΥΛΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.65
29 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΧΡΥΣΑ 2003 AO MYKONOY 13.74
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 34.28 7
2 ΣΚΑΡΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 1979 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 29.68 5
3 ΠΕΡΡΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 1983 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 25.92 4
4 ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ 1978 AO MYKONOY 24.43 3
5 ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.84 2
6 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 23.82 1
7 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 19.28
8 ΚΑΛΛΟΝΤΖΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2001 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 18.15
9 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 14.05
10 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.14
11 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.12
80Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.48 7
2 ΑΡΓΥΡΟΥΔΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 9.76 5
3 ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.81 4
4 ΜΑΤΖΑΡΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 AO MYKONOY 10.01 3
5 ΣΑΡΑΛΙΩΤΗΣ ΣΩΚΡΑΤΗΣ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.01 2
6 ΝΤΟΥΛΑΣ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2002 AO MYKONOY 10.09 1
7 ΚΩΣΤΑΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.13
8 ΑΓΟΥΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2003 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 10.38
9 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓΕΡΙΚ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΕΝΤ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 10.46
10 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 10.48
11 ΝΙΑΣΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.60
12 ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 10.69
13 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 10.71
14 ΚΙΟΣΙΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 2003 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 10.77
15 ΚΟΥΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 ΑΕ ΛΕΣΒΟΥ ΚΑΛΛΟΝΗΣ 10.80
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΑΘΗΝΕΛΛΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 15.51 7
2 ΝΑΟΥΜΕΝΚΟ ΒΟΛΟΝΤΙΜΙΡ 2002 AO MYKONOY 13.78 5
3 ΚΑΤΟΛΕΩΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 13.08 4
4 ΣΤΟΥΠΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 12.98 3
5 ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 12.96 2
6 ΣΤΡΑΒΑΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 12.37 1
7 ΜΟΥΣΤΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ 11.82
8 ΑΡΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝΟΥ. 10.71
150Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΤΟΥΡΛΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 20.70 7
2 ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.27 5
3 ΤΣΟΛΛΑΚΟΥ ΕΡΙΣΑ 2004 ΦΙΛΑΘΛΗΤΙΚΟΣ Γ.Π.Σ. ΜΥΤ 21.66 4
4 ΕΛΑΜΠΑΝ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 AO MYKONOY 21.83 3
5 ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 21.86 2
6 ΑΓΚΟΠΙΑΝ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 21.92 1
7 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑΘΑΛΙΑ 2005 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 22.99
8 ΣΚΑΡΤΣΟ ΙΩΑΝΝΑ 2004 AO MYKONOY 23.03
9 ΣΙΜΙΤΖΗ ΔΙΚΑΙΑ 2004 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 23.45
10 ΧΑΤΖΗΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 23.75
11 ΦΡΑΓΚΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2004 ΠΑΝΙΚΑΡΙΑΚΟΣ ΑΣ 23.98
12 ΝΑΥΠΛΙΩΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 24.13
13 ΠΕΤΡΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.58
14 ΣΟΦΙΑΝΟΥ ΤΣΑΜΠΙΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 24.73
150Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Β
1 ΓΚΙΟΥΡΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΔΗΜ. 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 19.81 7
2 ΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 20.14 5
3 ΧΑΤΖΗΣΤΕΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2004 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 21.10 4
4 ΚΑΖΟΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2004 Α.Ε.  ΛΗΜΝΟΣ 22.20 3
5 ΖΩΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2005 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 22.51 2
6 ΘΕΡΙΟΥΔΑΚΗΣ ΦΑΝΟΥΡΙΟΣ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 23.61 1
200Μ.ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΑΝΕΣΤΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΛΕΝΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 27.21 7
2 ΦΩΤΗ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.22 5
3 ΝΑΖΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 AO MYKONOY 28.10 4
4 ΜΑΘΙΟΥΔΗ ΖΗΝΟΒΙΑ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 28.30 3
5 ΣΑΒΒΑΚΗ ΟΛΓΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 29.11 2
6 ΜΑΡΚΕΤΟΥ ΝΕΦΕΛΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 29.17 1
7 ΒΗΧΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 29.37
8 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 29.38
9 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘΕΗ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 29.74
10 ΒΑΓΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ 2000 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 29.85
11 ΤΖΙΝΙ ΣΕΡΕΝΑ 2002 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 30.00
12 ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑ 2000 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 30.47
13 ΖΟΥΜΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 32.53
14 ΡΑΠΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΗΛΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 32.95
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΣΤΕΙΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1998 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.80 7
2 ΜΑΝΔΗΛΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 1.80 5
3 ΤΡΙΠΟΛΙΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.75 4
4 ΠΙΠΠΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 1.65 3
5 ΝΑΣΚΙΝΤΑΣΒΙΛΙ ΤΕΪΜΟΥΡΑΖ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 1.65 2
6 ΤΖΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 1.60 1
7 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 1.55
7 ΤΡΟΥΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 1989 ΕΥΔΑΜΟΣ ΓΣ 1.55
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΑΠΑΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 5.02 7
2 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1994 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 5
3 ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝΑΗ 1999 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 4.98 4
4 ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑ 1994 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.86 3
5 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΛΕΟΝΙΚΗ 1996 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.51 2
6 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.36 1
7 ΓΙΑΝΝΑΡΕΛΛΗ ΕΥΔΟΚΙΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 4.23
8 ΡΙΚΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.22
9 ΜΩΡΑΪΤΗ ΕΛΕΝΗ 2002 ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ 4.20
10 ΒΛΑΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 AO MYKONOY 4.07
11 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΤΩΝΙΑ 2001 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 3.92
12 ΒΕΡΓΩΤΗ ΜΥΡΣΙΝΗ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 3.53
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΓΛΥΚΑ ΜΑΡΙΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2002 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 10.64 7
2 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 10.53 5
3 ΒΛΑΚΑ ΟΥΡΑΝΙΑ 2003 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 9.94 4
4 ΧΑΛΑΡΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΘΗΡΑΣ 9.71 3
5 ΖΟΥΓΑΝΕΛΗ ΜΑΡΙΝΑ 2002 AO MYKONOY 9.50 2
6 ΜΑΡΙΝΟΥ ΤΖΟΡΤΖΙΝΑ 2003 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 9.39 1
7 ΒΡΕΤΤΟΥ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 2003 ΝΑΞΙΑΚΟΣ 2003 9.37
8 ΓΙΑΛΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ-ΛΕΝΑ 2003 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 9.22
9 ΑΪΒΑΛΙΩΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 8.76
10 ΚΟΥΛΛΑΙ ΠΑΟΛΑ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 8.71
11 ΧΟΥΛΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 2003 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 8.42
12 ΜΑΛΛΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2003 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.27
13 ΓΕΛΑΜΠΗ ΚΩΝ/ΝΑ 2003 Γ.Α.Σ. ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΜΗΘ. 8.18
14 ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 8.17
15 ΒΙΔΙ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 2003 AO MYKONOY 7.89
16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΜΙΧΑΕΛΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 7.88
17 ΣΚΑΝΔΑΛΗ ΙΖΑΜΠΕΛΛΑ 2002 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 7.61
18 ΚΑΜΙΤΣΗ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.27
19 ΜΑΣΤΡΟΠΕΤΡΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 7.14
20 ΑΠΕΛΑΤΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 6.72
200Μ.ΠΑΙΔΩΝ
1 ΤΖΗΚΑΣ ΣΦΑΚΙΑΝΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 24.33 7
2 ΧΑΒΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΜΜΗΛΙΑΚΟΣ ΑΣ 24.42 5
3 ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.44 4
4 ΚΟΥΝΗΣ ΠΑΝΟΣ 2000 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 24.55 3
5 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧΑΗΛ 2001 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 24.77 2
6 ΣΤΕΙΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2000 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 24.85 1
7 ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2000 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 24.87
8 ΓΕΩΡΓΟΥΛΗΣ ΦΡΑΓΚΟΥΛΗΣ 2001 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 25.48
9 ΠΙΣΣΑΚΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 25.88
10 ΛΥΚΟΥΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2001 AO MYKONOY 25.94
11 ΣΑΪΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 26.74
12 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΥΜΕΩΝ 2001 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 27.13
13 ΚΑΡΡΑΤΕΛΟ ΚΡΙΣΤΙΑΝ 2000 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 27.14
14 ΒΙΤΖΙΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 27.43
15 ΚΑΝΤΙΩΤΗΣ ΙΑΚΩΒΟΣ 2000 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 29.24
ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 1985 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 48.52 7
2 ΓΙΜΟΥΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 1974 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 41.65 5
3 ΑΚΤΥΠΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 1988 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 37.93 4
4 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 1975 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 36.72 3
5 ΑΛΕΤΡΑΣ ΠΥΘΑΓΟΡΑΣ 1989 ΑΣ ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΣΑΜΟΥ 29.13 2
300Μ.ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α
1 ΚΙΚΟΥΣ ΙΩΑΝΝΑ ΤΖΕΑΝΙΝΑ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 44.51 7
2 ΠΑΡΑΣΤΑΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2002 ΓΑΣ ΥΓΕΙΑ ΡΟΔΟΥ 46.23 5
3 ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2002 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 47.16 4
4 ΛΙΒΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2002 ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 48.71 3
5 ΚΑΣΣΟΥ ΜΑΡΙΑ 2003 ΑΡΙΩΝ Γ.Σ. ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 48.76 2
6 ΤΣΙΓΚΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 2003 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 49.08 1
7 ΒΑΜΒΟΥΝΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2002 ΑΜΣ ΦΙΛΩΤΙΟΥ ΝΑΞΟΥ 50.18
8 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2003 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 50.28
9 ΚΟΥΝΗ ΔΑΝΑΗ 2002 Α.Ε.Λ. ΚΑΛΛΟΝΗΣ ΓΣ 50.80
10 ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡΙΑΜ 2003 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 51.28
11 ΧΟΥΣΕΪΝ ΣΙΝΤΙΚΑ 2003 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 51.88
12 ΚΑΝΛΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2002 ΓΣ ΑΡΙΩΝ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ 51.89
13 ΛΟΥΚΑ ΣΩΤΗΡΙΑ 2003 ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ 52.53
14 ΠΛΙΑΚΑ ΔΩΡΟΘΕΑ 2003 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 52.98
15 ΜΠΑΛΑ ΙΡΕΝΑ 2003 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 53.36
16 ΦΥΡΙΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2002 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 53.49
17 ΧΑΤΖΗΗΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΜΑΡ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 53.50
18 ΚΑΤΣΙΟΥΛΗ ΣΟΦΙΑ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.94
19 ΚΑΛΟΓΗΡΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2003 ΓΣ ΑΙΑΝΤΑΣ ΤΗΝΟΥ 56.43
20 ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 58.64
300Μ.ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α
1 ΤΣΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 39.09 7
2 ΤΖΙΜΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 39.45 5
3 ΤΗΛΙΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 40.68 4
4 ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΙΝΤΙΟ 2002 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 40.94 3
5 ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 41.65 2
6 ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 42.31 1
7 ΚΑΛΤΣΑΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 44.04
8 ΜΗΛΙΑΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 2002 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 45.17
9 ΚΟΥΤΣΚΟΥΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 48.02
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ
1 ΔΕΣΠΟΤΕΡΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΛΗΜΝ. 11.20 7
2 ΜΑΝΩΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2001 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 11.10 5
3 ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛΕΝΑ ΕΛΕΝΗ 2001 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 10.95 4
4 ΜΑΛΛΗ ΙΩΑΝΝΑ 2001 AO MYKONOY 10.26 3
5 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΕΜΙΣ 2001 ΑΟ ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ 8.92 2
6 ΜΕΤΑΞΩΤΟΥ ΜΑΡΙΑ ΣΤΕΡΓΙΑΝΝΑ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 8.77 1
7 ΑΛΑΦΑΚΗ ΤΣΑΜΠΙΚΑ 2000 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 8.72
8 ΚΥΡΙΑΤΖΗ ΣΟΦΙΑ 2003 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 8.51
9 ΚΡΟΜΜΥΔΕΛΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 2002 Α.Ε. ΛΗΜΝΟΣ 6.57
3000Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΔΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ  ΑΟ 8.56.08 7
2 ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1988 AO MYKONOY 8.58.80 5
3 ΣΥΜΙΡΙΩΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1990 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 9.14.56 4
4 ΜΙΝΟ ΓΙΩΡΓΟΣ 1989 AO MYKONOY 9.31.70 3
5 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ 1994 AO MYKONOY 9.39.93 2
6 ΔΙΑΚΟΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΕΡΓΙΟΣ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 9.56.64 1
7 ΙΑΤΡΟΥΔΕΛΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2001 ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 10.19.17
8 ΒΟΥΓΙΟΥΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 10.24.14
9 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 2002 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.25.27
ΓΙΑΝΑΚΕΛΛΗΣ ΟΔΥΣΕΑΣ 1982 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ ΕΓΚΑΤ.
3000Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 1991 AO MYKONOY 10.24.67 7
2 ΠΑΡΔΑΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 1984 AO MYKONOY 11.06.09 5
3 ΤΡΟΥΜΟΥΧΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2001 ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 12.51.26 4
4 ΒΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΑ 2001 Α.Ο. ΑΡΙΣΒΑΙΟΣ ΚΑΛΛ 13.05.77 3
5 ΠΑΠΑΦΙΛΙΠΠΟΥ ΤΑΞΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΛΚΑΙΟΣ Γ.Σ. ΜΥΤ 13.38.00 2
6 ΚΙΚΟΥΣ ΛΑΡΙΣΑ 1999 ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 13.41.32 1
7 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 2001 AO MYKONOY 13.49.22
ΜΗΚΟΣ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Β
1 ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΥ ΣΑΒΒΙΝΑ 2004 ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ 4.78 7
2 ΣΕΛΙΜΑΪ ΣΕΖΙΡΑ 2004 ΑΟ ΠΑΡΟΥ 4.62 5
3 ΣΟΡΩΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2004 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.59 4
4 ΣΠΑΝΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΑ 2004 ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ Α.Σ . ΜΥΤ 4.47 3
5 ΠΑΛΑΙΟΥ ΕΛΕΝΗ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 4.43 2
6 ΜΟΥΛΑΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ 2005 ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ 4.37 1
7 ΧΩΝΑ ΗΛΙΑΝΝΑ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.31
8 ΜΑΛΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩ 4.29
9 ΣΕΡΓΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 2005 ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ 4.28
10 ΓΚΟΥΜΕΝΗ ΜΕΓΚΥ 2004 ΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ 4.27
11 ΣΙΔΕΡΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2005 ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ 4.26
12 ΑΣΗΜΟΜΥΤΗ ΣΟΦΙΑ 2005 AO MYKONOY 4.24
13 ΣΑΝΤΟΡΙΝΑΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥ 2005 AO MYKONOY 4.16
14 ΚΑΛΛΙΤΣΗ ΑΡΓΥΡΩ 2005 Φ.Ο.ΒΡΟΝΤΑΔΟΥ 4.11
15 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2004 ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 3.87
16 ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 2005 ΑΟ ΞΑΝΘΟΣ Ο ΠΑΤΜΙΟΣ 3.80
17 ΣΑΤΡΑΒΕΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΓΣΝ ΛΕΡΟΥ 3.62
18 ΑΜΠΕΛΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.28
19 ΔΙΑΚΟΜΑΝΩΛΗ ΑΝΝΑ 2005 ΑΣ ΝΙΚΗ ΡΟΔΟΥ 3.10
4Χ100Μ.ΓΥΝΑΙΚΩΝ
1 ΓΚΟΡΝΤΑΤΗ Σ-ΚΑΒΑΛΙΕΡΟΥ Μ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 52.60 14
ΞΙΦΑΡΑ ΔΑΝ-ΑΝΕΣΤΗ ΕΛ
2 ΜΠΟΥΣΟΥΛΑ Κ-ΚΑΛΑΜΑΚΗ ΚΛ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 53.21 10
ΒΑΓΙΑΝΟΥ Μ-ΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣ
3 ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗ ΕΥΑΓ-ΜΑΡΙΝΟΥ ΜΑΛ ΕΝΩΣΗ ΚΑΖΩΝΗΣ ΚΑΛΥΜΝΟΣ 53.66 8
ΚΟΥΤΕΛΛΑ ΕΙΡ-ΚΙΚΚΟΥΣ ΙΟΝΑ
4 ΦΡΑΖΗ ΦΙΛΟΘ-ΧΡΗΣΤΟΦΗ ΙΩΑΝ ΕΥΔΑΜΟΣ ΚΩ 54.64 6
ΜΑΝΣΟΥΡ ΜΥΡ-ΚΟΥΛΛΙΑ ΚΑΛ
5 ΜΑΥΡΟΥΔΗ ΤΣΑΜ-ΖΕΝΕΓΙΑ ΕΛΜ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 54.95 4
ΧΟΥΣΕΪΝ ΓΚ-ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΝΑ
6 ΠΕΛΤΕΤΖΗ ΣΟΦ-ΣΥΚΙΝΙΩΤΗ ΚΑΛ ΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ 55.05 2
ΑΡΜΑΟΥ ΦΡΑΓΚ-ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΕΜΜ
7 ΜΠΑΧΑ ΠΗΝ-ΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗ ΣΤΕΦ ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ 57.54
ΛΙΟΒΑΡΗ ΚΑΤ-ΦΩΚΙΑΝΟΥ ΑΙΚΑΤ
8 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛ-ΤΡΙΓΕΝΗ ΙΩΑΝ ΑΟ ΡΟΔΟΥ Η ΚΑΛΛΕΙΠΑΤΕΙΡΑ 60.26
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΝΑΣ-ΣΑΛΠΙΓΚΤΙΔΗ ΑΠΟΣΤ
4Χ100Μ.ΑΝΔΡΩΝ
1 ΚΑΡΡΑΤΕΛΛΟ ΚΡ-ΑΛΑΔΟΥΖΙΔΗΣ ΑΛ ΑΟ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΡΟΔΟΥ 45.98 14
ΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝ-ΣΕΪΤΗΣ ΜΙΧ
2 ΣΙΑΤΡΑΣ ΕΛΕΥΘ-ΚΑΡΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤ ΠΑΝΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ 46.48 10
ΚΑΡΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΣ ΜΙΧ
3 ΚΟΥΣΟΥΝΙΑΣ ΜΙΧ-ΝΗΣΙΩΤΗΣ ΤΑΞ ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ 48.01 8
ΜΑΥΡΟΓΙΩΡΓΗΣ ΠΑΝΤ-ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΑΡ
4 ΜΑΣΤΗΣ ΑΡΓ-ΤΡΙΚΟΙΛΗΣ ΓΕΩΡ ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 49.20 6
ΡΟΥΣΣΟΣ ΣΑΒ-ΠΑΝΣΕΛΗΝΑΣ ΠΑΝ
5 ΦΥΤΡΟΣ ΓΕΩΡ-ΤΣΟΒΑΡΑΣ ΔΗΜ ΗΦΑΙΣΤΟΣ ΑΣ ΘΗΡΑΣ 50.88 4
ΚΑΡΟΥΑΝΟΣ ΣΠΥΡ-ΚΑΡΑΜΟΛΕΓΚΟΣ ΣΤ
6 ΠΟΥΠΑΛΟΣ ΣΤΑΜ-ΤΣΑΡΓΙΑ ΚΛΑΪΝ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ ΓΣ 52.89 2

 

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!