Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Φεστιβάλ ρίψεων: Για όρια και ρεκόρ στην Τρίπολη

Published

on

Το ενδιαφέρον του ελληνικού στίβου επικεντρώνεται αύριο στην Τρίπολη. Στην πόλη όπου διεξάγεται το φεστιβάλ ρίψεων που φέρει το όνομα του ακούραστου εργάτη του ελληνικού στίβου, Μανώλη Μανωλόπουλο ο οποίος «έφυγε» σε ηλικία 89 ετών, στις 8 Απριλίου 2021.

της Αγγελικής Μαγκανά 
[email protected]

Τιμώντας το έργο και τη μνήμη του σπουδαίου προπονητή (μεταξύ άλλων ανέδειξε την Αλεξάνδρα Παπαγεωργίου, την Αρετή Αµπατζή, το Χρήστο Πολυχρονίου, την Ανδριάννα Παπαδοπούλου και άλλους) οι κορυφαίοι Έλληνες ρίπτες και ρίπτριες θα αγωνιστούν αύριο στην Τρίπολη. 
Ξεχωρίζει η σφυροβολία των ανδρών όπου έχουν δηλωθεί Χρήστος Φραντζεσκάκης και Μιχάλης Αναστασάκης, το νέο αίμα Ορέστης Ντουσάκης, Θόδωρος Ζιώγας και ο σταθερός Ιβάν Μενγκλέμπεη.
Στον ακοντισμό των γυναικών, η Ελίνα Τζένγκο θα κυνηγήσει τη μεγάλη βολή (έχει 62.09μ φέτος) που θα τη στείλει στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (62.50μ) και γιατί όχι στο παγκόσμιο (64.00μ). Είναι στις δυνατότητες της και αν βοηθήσουν και οι συνθήκες όλα είναι πιθανά.
Παρούσα στην Τρίπολη και η Χρυσούλα Αναγνωστοπούλου η οποία προέρχεται από καλή εμφάνιση στο μίτινγκ της Λεμεσού. Εκεί έριξε 60.59μ για να κλείσε θέση στο ευρωπαϊκό πρωτάθλημα (60.50μ) και θέλει να διατηρήσει το μομέντουμ των βολών πάνω από τα 60μ.
Στη σφαιροβολία των ανδρών θα έχουμε άλλη μια μονομαχία Τάσου Λατιφλάρι (19.43μ φέτος) και Οδυσσέα Μουζενίδη (19.03μ). Σπρώχνοντας ο ένας τον άλλο, μπορεί να δούμε την 20αρα βολή που περιμένουμε,.
Ενδιαφέρον αγώνας θα γίνει στη δισκοβολία των ανδρών όπου ο Κώστας Μπουζάκης έχει φετινό 56.25μ και ο Ιάσονας Θανόπουλος 55.73μ.

Οι συμμετοχές

ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1ΜΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ2001ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
2ΜΡΑΓΚΟΥΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2000Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΎΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
3ΜΤΣΑΝΤΡΙΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1999Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
4ΜΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ2001Ο.Φ.ΗΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
5ΜΤΣΙΤΣΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2000ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
6ΜΜΥΛΩΝΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1999ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
7ΜΚΟΛΕΤΣΙ ΓΚΑΜΠΡΙΕΛ2003ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
8ΜΜΑΝΑΒΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2004Α.Ο ΣΠΥΡΟΣ ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΎΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1FΔΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΡΗΝΙΩ2001ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
2FΤΣΟΓΚΑ ΕΛΕΟΝΩΡΑ2003Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
3FΦΤΙΑΡΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ1992ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
4FΜΙΧΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΔΕΣΠ2003ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
5FΜΑΝΙΟΥ ΑΦΡΟΔΙΤΗ1998Ο.Φ.ΗΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
6FΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΜΕΛΠΟΜΕΝΗ2000ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
7FΔΗΜΑ ΕΛΕΝΗ2003ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
8FΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
9FΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ2002ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020ΑΚΟΝΤΙΣΜΟΣ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1MΜΠΟΥΖΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2003ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2MΜΑΚΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2001ΑΕΚΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3MΚΟΥΦΟΠΟΥΛΟΣ  ΣΤΕΦΑΝΟΣ1999ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4MΠΑΠΑΡΓΥΡΙΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1993Γ.Α.Σ.ΧΟΛΑΡΓΟΥΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
5MΚΑΡΤΣΙΝΗ ΜΙΧΑΗΛ1998ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
6MΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ1994ΟΣΦΠΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
7MΓΕΝΕΘΛΗ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
8MΚΟΝΙΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ  ΚΥΠΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
9MΑΝΤΩΝΙΟΥ ΡΑΦΑΗΛ ΚΥΠΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1FΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ1991Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2FΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2006ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3FΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ2003Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4FΓΚΙΟΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2000ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
5FΚΑΡΥΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΒΑΣΙΛΙΚΗ2001Α.Σ.Α.ΚΟΡΟΙΒΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
6FΚΕΣΣΙΔΗ ΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
7FΛΑΔΑ ΑΝΔΡΟΝΙΚΗ  ΚΥΠΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U18ΛΥΜΠΕΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ2005ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U20ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣ2003Α.Σ. ΑΙΓΙΟΥ “ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙΓΙΕΥΣ”ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2U20ΜΠΕΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΟΣΦΠΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3U20ΑΔΑΜΑΚΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ2003ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4U20ΠΑΠΑ ΤΖΟΣΕΦ  ΚΥΠΡΟΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
     ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
     ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1F U18ΜΙΧΑΛΟΥ ΜΑΡΙΝΑ2006ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
2F U18ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΘΕΟΔΩΡΑ2006ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
3F U18ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
4f U16ΑΝΔΡΕΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ – ΜΙΧΑΕΛΑ2008Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1MΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2002ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2MΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΛΟ2001Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3MΚΟΥΛΟΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2004Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4MΑΝΑΣΤΑΣΑΚΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1994ΓΣ ΕΛ. ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5MΜΕΝΓΚΛΕΜΠΕΗ  ΙΒΑΝ1995ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ  ΣΦΠΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
6MΜΕΜΑ ΜΑΡΚΕΛΟ2001ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε&Μ ΣΤΑΜΆΤΙΟΥΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
7MΖΙΩΓΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2002ΓΑΣ ΒΙΣΑΛΤΗΣ ΝΙΓΡΙΤΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
8MΝΤΟΥΣΑΚΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣ2002ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
9ΜΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΣ  ΧΡΗΣΤΟΣ2000ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
10ΜΠΟΥΡΣΑΝΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ  ΚΥΠΡΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1FΚΟΡΕΤΑ ΜΑΡΙΝΑ2002Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2FΚΩΤΣΑΡΗ ΖΗΒΑ ΦΩΤΕΙΝΗ1999Γ.Σ.ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3FΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ- ΛΥΔΙΑ2003ΓΑΣ ΤΡ, Ο ΖΕΥΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4FΣΤΑΘΑΚΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ1995ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5FΣΓΟΥΜΠΟΠΟΥΛΟΥ  ΙΩΑΝΝΑ2001ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
6FΚΟΣΜΙΔΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2001ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
7FΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ  ΚΑΤΕΡΙΝΑ1994ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
8FΜΑΓΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑ2003ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε&Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
9FΚΥΡΙΑΚΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΛΑ ΚΥΠΡΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U18ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2U18ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΕΛΕΝΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3U18ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U16ΔΕΛΓΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2008Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2U16ΠΕΤΕΙΝΑΡΗ ΙΩΑΝΝΑ2008Γ.Σ.ΑΚΡΙΤΑΣ 2016ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3U16ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗ ΦΩΤΕΙΝΗ2007ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U16ΑΠΟΣΤΟΛΑΚ0Σ ΑΝΤΡΕΑΣ2009ΑΣΚΑ ΣΩΚΡΑΤΗΣ ΓΚΙΟΛΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2U16ΓΕΝΤΕΚΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2008ΑΕΚΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U20ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005Γ.Σ ΚΗΦΙΣΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2U20ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ  ΚΥΠΡΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U18ΚΟΥΒΕΔΑΚΗΣ  ΣΟΦΟΚΛΗΣ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
2U18ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005Γ.ΣΚΗΦΙΣΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
3U18ΓΟΥΜΕΝΑΚΗΣ   ΚΥΡΙΑΚΟΣ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
4U18ΣΗΔΗΡΕΝΙΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
5U18ΚΑΜΠΡΟΥΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΥΠΡΟΣΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1MΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2MΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ1999ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
3MΣΤΑΜΑΤΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ1997Α.Ο.ΚΑΛΛΙΣΤΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
4ΜΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ1976ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
5MΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ  ΚΥΠΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
6MΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΥΠΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1FΑΝΔΡΕΑΔΗ ΜΑΡΙΑ2003Γ.Σ. ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2FΜΠΟΜΠΟΛΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΑ2002ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
3FΜΕΛΑΝΙΤΗ ΙΟΥΛΙΑ-ΜΑΡΙΑ1999ΕΘΝΙΚΟΣ ΓΣ ΑΘΗΝΑΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
4FΣΟΥΓΛΑΚΟΥ ΜΑΡΙΑ2002ΓΑΣ ΤΡ, Ο ΖΕΥΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
5FΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑ2002ΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
6FΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
7FΜΑΓΓΟΥΛΙΑ  ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U18ΔΕΜΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2006ΓΣΦ ΑΡΙΣΤΕΑΣ ΑΡΓΟΥΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
      
      
Α/Α ΕΠΩΝΥΜΟ – ΟΝΟΜΑΕ. Γ.ΣύλλογοςΑγώνισμα
1U20ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ2003Γ.Α.Σ.ΧΟΛΑΡΓΟΥΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2U20ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ 2004ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
 

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!