Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Γκραν πρι «Αλεξάνδρεια», πρόγραμμα και συμμετοχές

Published

on

Ο πρώτος αγώνας της σειράς των ελληνικών γκραν πρι στίβου διεξάγεται αύριο στην Έδεσσα με αρκετούς αθλητές και αθλήτριες από αυτούς που αναμένεται να ξεχωρίσουν το καλοκαίρι.

Ξεχωρίζει η παρουσία του Κώστας Δουβαλίδη που θα κάνει τον πρώτο του επίσημο αγώνα για το 2019 σε διοργάνωση που αποτελεί κριτήριο πρόκρισης. Παρόντες θα είναι και οι αθλητές του Γιώργου Μποτσκαρίωβ με την Ελίνα Τζένγκο να δοκιμάζει και πάλι να βελτιώσει τα ρεκόρ της, ενώ η Αναστασία Ντραγκομίροβα θα συμμετάσχει σε μήκος και εμπόδια.
Ιδιαίτερο ενδιαφέρον υπάρχει στη σφαιροβολία των ανδρών με τον Κυριάκο Ζώτο, τον Τάσο Λατιφλάρι και τον Οδυσσέα Μουζενίδη.


Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕτος Γεν.ΣύλλογοςΑΓΩΝΙΣΜΑ
1ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1999ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93100
2ΠΑΠΟΥΤΣΟΓΛΟΥ  ΜΙΧΑΗΛ2000ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣ100
3ΛΥΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1997Α.Σ.ΘΗΣΕΑΣ100
4ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ1996ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ100
5ΚΕΜΑΝΕΤΖΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2003ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ100
6ΚΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002Α.Σ.ΠΑΛΜΟ2Σ100
7ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100
8ΜΑΝΤΣΙΟΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ1999ΟΚΑΚ100
9ΛΑΜΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ2001ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ100
10ΧΑΣΙΩΤΗΣ ΜΑΡΙΟΣ2002ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ100
11ΡΑΠΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ2001ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ100
12ΓΚΟΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2002ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚ Γ.Ε.Π.Θ.100
1ΠΑΠΠΑΣ  ΜΙΧΑΗΛ1998ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ400
2ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΚΩΣΤΑΣ1996ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ400
3ΣΠΑΝΔΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ1998Γ.Σ. Ο ΗΡΑΚΛΗΣ400
4ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΛΑΣΚΑΡΗΣ1998ΟΚΑΚ400
5ΛΙΟΥΜΠΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ1999ΟΚΑΚ400
6ΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ2002ΠΑΟΚ400
7ΑΛΕΡΟΥ ΣΑΚΣΕΣ ΜΑΝΟΥΤΣΙ2002Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 400
8ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ1998ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ400
9ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2001Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ400
10ΠΕΤΜΕΖΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1994ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ400
11ΣΙΜΟΝΙ ΙΩΑΝΝΗΣ2000“ΒΕΡΓΙΝΑ’400
12ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2000Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ400
13ΓΙΟΥΡΟΥΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ2001ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ400
14ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ2003Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 400
15ΡΕΙΖΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2003ΓΑΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ400
1ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ1987Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ110Μ ΕΜΠ
2ΧΙΝΤΑΣ   ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1994ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ110Μ ΕΜΠ
3ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛ1993ΑΕΚ110Μ ΕΜΠ
4ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ    ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΟΡ1996ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑ110Μ ΕΜΠ
5ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ1991ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ110Μ ΕΜΠ
6ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ1982ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ110Μ ΕΜΠ
7ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ1995ΑΕΚ110Μ ΕΜΠ
8ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ110Μ ΕΜΠ
1ΕΥΘΑΛΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1991ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝΑΚΟΝΤΙΟ
2ΦΙΛΙΠΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1991ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93ΑΚΟΝΤΙΟ
3ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ1992ΑΕΚΑΚΟΝΤΙΟ
4KΟΛΩΝΙΑΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ1996ΟΠΘΑΚΟΝΤΙΟ
5ΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1980ΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ ΔΡΑΜΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
6ΗΛΤΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1981ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.ΠΑΚΟΝΤΙΟ
7ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΗΛΙΑΣ1976Γ.Ε.ΦΛΩΡΙΝΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
8ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1993Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
9ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1992ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93ΑΚΟΝΤΙΟ
10ΧΡΙΣΤΑΚΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ1998ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ Σ.Φ.ΠΑΚΟΝΤΙΟ
11ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ2000ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΚΟΝΤΙΟ
12ΚΑΠΑΣΑΚΑΛΙΔΗΣ ΑΡΤΕΜΙΟΣ2000ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ
13ΑΓΓΕΛΩΒ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2001ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ
14ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ2001Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
1Bogdan Zdravkovic1999Atletski Klub VlasotinceΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
2ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ1996ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
3ΜΟΥΖΕΝΙΔΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ1999ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
4ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
5ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ1996Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
6ΖΑΡΚΑΔΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ1998ΓΣ ΒΟΛΟΥΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
7ΛΑΜΠΙΔΗΣ ΧΟΧΡΕΚ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ1995ΑΣ ΠΑΟΚΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
8ΕΦΡΑΙΜΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ1999Α.Σ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ
1ΜΕΡΤΖΑΝΙΔΗΣ ΔΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ1987Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥΜΗΚΟΣ
2ΞΕΝΙΚΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ1994ΠΑΟΜΗΚΟΣ
3ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΙΟΣ2000Α.Σ.Α.ΚΟΡΟΙΒΟΣΜΗΚΟΣ
4ΣΤΥΛΙΑΝΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ1997ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝΜΗΚΟΣ
5ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ1997ΟΦΚΑ ΟΔΥΣΣΕΑΣΜΗΚΟΣ
6ΜΑΡΤΙΝΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ1998ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93ΜΗΚΟΣ
7ΠΑΛΑΙΟΛΌΓΟΥ ΣΠΥΡΙΔΩΝ1997ΑΣ ΑΡΗΣΜΗΚΟΣ
8ΦΑΪΚΟΓΛΟΥ ΓΚΑΛΗΠ2002Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥΜΗΚΟΣ
9ΜΑΝΤΑΡΤΖΙΔΗΣ  ΙΩΑΝΝΗΣ1998ΠΑΟΚΜΗΚΟΣ
10ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΗΣ1996Γ.Σ. ΤΡΙΚΑΛΩΝΜΗΚΟΣ
11ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ2000ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜΗΚΟΣ
12ΤΣΕΚΡΕΖΙ ΕΥΑΓΓΕΛΟ2001ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΜΗΚΟΣ
13ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ2002Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣΜΗΚΟΣ
14ΛΟΓΔΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ1998Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΜΗΚΟΣ
1ΜΑΤΖΙΡΗΣ ΘΑΝΑΣΗΣ2000ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ110Μ ΕΜΠ Κ 20
2ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ2000Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ110Μ ΕΜΠ Κ 20
3ΤΟΥΛΓΑΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΣ2001ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ110Μ ΕΜΠ Κ 20
4ΠΙΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ2001Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ110Μ ΕΜΠ Κ 21
1ΑΡΒΑΝΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ2002Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ110Μ ΕΜΠ Κ 18
2ΡΟΥΜΤΣΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2003ΟΦΚΑ110Μ ΕΜΠ Κ 18
3ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ110Μ ΕΜΠ Κ 18
4ΤΡΕΝΤΣΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ110Μ ΕΜΠ Κ 18
5ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΘΗΣ2003ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ110Μ ΕΜΠ Κ 18
6ΧΗΤΑΣ ΘΩΜΑΣ2002ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ110Μ ΕΜΠ Κ 18
7ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ2003ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ110Μ ΕΜΠ Κ 18
1ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2002Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
2ΚΑΣΤΑΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2002Α.Σ.Α.ΚΟΡΟΙΒΟΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
3ΒΛΑΔΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ2003ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
4ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ  ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
5ΣΑΒΒΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
6ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΑΚΡΙΤΑΣ2003ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
7ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
8ΣΤΑΥΡΙΔΗΣ   ΠΑΝΤΕΛΗΣ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
9ΠΑΝΤΖΑΡΤΖΗΣ ΓΡΗΓΟΡΗΣ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
10ΚΑΛΚΑΒΟΥΡΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
11ΜΠΑΛΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
12ΝΤΙΝΙΔΗΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ2005ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ  Κ 18
1ΚΑΣΑΠΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100Μ ΕΜΠ Κ 16
2ΜΠΙΛΙΟΥΡΗΣ ΣΠΥΡΟΣ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100Μ ΕΜΠ Κ 16
3ΜΠΟΓΙΑΤΖΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ2004Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ100Μ ΕΜΠ Κ 16
4ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗΣ  ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ100Μ ΕΜΠ Κ 16
5ΜΠΑΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ100Μ ΕΜΠ Κ 16
6ΠΟΠΤΣΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ100Μ ΕΜΠ Κ 16
7 ΧΗΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ100Μ ΕΜΠ Κ 16
8ΜΟΥΣΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ100Μ ΕΜΠ Κ 16
9ΚΙΤΣΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 2005ΠΑΣ ΦΛΑΜΟΥΡΙΑΣ100Μ ΕΜΠ Κ 17
1ΦΑΝΤΙΔΗΣ ΣΟΦΟΚΛΗΣ2004ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ80 Μ   Κ 16
2ΖΗΣΙΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ2004ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ80 Μ   Κ 16
3ΜΠΑΛΤΑΤΖΙΔΗΣ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ2004ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ80 Μ   Κ 16
4ΜΕΝΤΕΣΙΔΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ2004ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ80 Μ   Κ 16
5ΒΟΥΛΓΑΡΟΓΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΟΚΑΚ80 Μ   Κ 16
6ΑΓΙΑΝΟΓΛΟΥ ΙΣΑΑΚ2005ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ80 Μ   Κ 16
7ΜΠΙΤΣΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2003Α.Ο ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ80 Μ   Κ 16
8ΓΙΑΡΕΝΗΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ2004Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ80 Μ   Κ 16
9ΖΗΜΝΑΣ ΘΑΝΟΣ2004Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ80 Μ   Κ 16
10ΡΑΝΤΩΝΙΔΗΣ ΑΠΟΛΛΩΝ2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ80 Μ   Κ 16
11ΚΥΡΑΙΛΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ2004Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ80 Μ   Κ 16
12ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΟΥΛΙΑΝΟΣ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.80 Μ   Κ 16
13ΜΑΡΚΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ80 Μ   Κ 16
1ΤΣΙΑΛΜΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ600 Μ  Κ 16
2ΜΑΡΚΟΥ  ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ600 Μ  Κ 16
3ΑΘΑΝΑΣΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ600 Μ  Κ 16
4ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ2004ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ600 Μ  Κ 16
5ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ2005ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ600 Μ  Κ 16
6ΜΠΡΟΥΒΑΛΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ2005Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ600 Μ  Κ 16
7ΚΟΣΜΑΡΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ600 Μ  Κ 16
8ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2005ΑΣ ΠΑΟΚ600 Μ  Κ 16
1ΜΠΑΛΟΓΛΟΥ ΠΑΝΤΕΛΗΣ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ300Μ ΕΜΠ Κ 16
2ΖΗΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ2004ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ300Μ ΕΜΠ Κ 16
3ΔΑΛΚΕΡΑΝΙΔΗΣ ΜΑΡΙΟΣ2004ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ300Μ ΕΜΠ Κ 16
4ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ2004ΟΚΑΚ300Μ ΕΜΠ Κ 16
5ΓΛΑΝΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ300Μ ΕΜΠ Κ 16
6ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ300Μ ΕΜΠ Κ 16
7ΤΣΟΥΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ2005ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ300Μ ΕΜΠ Κ 16
Α/ΑΟΝΟΜΑΤΕΠΩΝΥΜΟΕτος Γεν.ΣύλλογοςΑΓΩΝΙΣΜΑ
1ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ1990ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ100
2ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥ ΠΟΛΥΝΙΚΗ2003ΓΑΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ100
3ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ1995ΟΚΑΚ100
4ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.100
5ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΑΝΑΤΟΛΗ2000ΟΚΑΚ100
6ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ1989ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ100
7ΜΠΑΜΠΙΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.100
8ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ100
9ΠΑΛΑΜΑ ΜΑΡΙΑ2002Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ100
10ΚΑΥΚΟΥΛΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΘΛ. ΑΚΑΔ. ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ100
11ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2003Α.Σ.ΠΑΛΜΟΣ100
12ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ2002ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ100
13ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 100
14ΚΙΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1998ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑΣ100
15ΖΑΡΙΦΕ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ100
1ΚΕΡΑΜΙΔΑ ΓΡΗΓΟΡΙΑ1990ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ200
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΕΙΑ1995ΟΚΑΚ200
3ΦΑΡΜΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2003Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 200
4ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2001Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ200
5ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ  ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1999ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ200
6ΑΘΑΝΑΣΑΚΗ ΡΕΒΕΚΚΑ2002ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ200
7ΚΑΛΟΓΡΙΑΝΙΤΗ ΝΙΚΗ ΗΛΕΑΝΑ1998‘ΒΕΡΓΙΝΑ”200
8ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2003Α.Σ.ΠΑΛΜΟ2Σ200
9ΧΑΤΖΗΠΑΠΑ ΕΙΡΗΝΗ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ200
10ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΕΛΕΝΗ1996ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ200
11ΚΟΜΝΗΝΑΚΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 2003ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ200
12ΤΣΟΡΜΠΑΤΖΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ-ΜΙΧ2002Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ200
13ΙΤΣΚΟΥ ΜΑΡΙΑ2002ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ200
14ΤΕΦΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2003Α.Σ. ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ200
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ1996ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ800
2ΜΥΣΤΑΚΙΔΟΥ   ΦΩΤΕΙΝΗ1999ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ800
3ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ1999ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ800
4ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ800
5ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ2002Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
6ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ2003Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
7ΧΑΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2003Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 800
1ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΝΝΑ1996Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ100Μ ΕΜΠ
2ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ1985ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ100Μ ΕΜΠ
3ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ2000Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ100Μ ΕΜΠ
4ΚΩΣΤΟΓΛΙΔΟΥ ΑΝΔΡΟΜΑΧΗ1989ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ100Μ ΕΜΠ
5ΘΕΜΕΛΙΔΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1994ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣ100Μ ΕΜΠ
6ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ2000Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 100Μ ΕΜΠ
7ΜΕΝΕΞΗ ΜΑΡΙΑ1997ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93100Μ ΕΜΠ
8ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ1998ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ100Μ ΕΜΠ
9ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ2000Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100Μ ΕΜΠ
10ΚΑΤΣΑΡΩΝΑ ΑΝΝΑ1999Α.Ο. ΗΦΑΙΣΤΙΑ ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΙΟΥ ΛΗΜΝΟΥ100Μ ΕΜΠ
11ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ1999ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙ100Μ ΕΜΠ
12ΛΙΓΓΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ2001Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100Μ ΕΜΠ
13ΕΛΕΥΤΕΡΙΑΔΗ ΑΝΝΑ2001ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ100Μ ΕΜΠ
1ΚΑΜΑΡΓΙΩΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ2000ΜΕΑΣ ΤΡΙΤΩΝ3000Μ  Φ.Ε.
2ΣΠΥΡΙΔΟΥ ΝΙΚΗ2002ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ3000Μ  Φ.Ε.
3ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΣΜΗΝΗ1999ΟΚΑΚ3000Μ  Φ.Ε.
4ΚΥΔΩΝΙΑΤΗ ΕΛΕΝΗ1995Α.Ο ΠΕΛΟΨ3000Μ  Φ.Ε.
5ΝΤΙΝΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ1996ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3000Μ  Φ.Ε.
6ΜΠΕΤΑ ΖΩΗ1999ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3000Μ  Φ.Ε.
7ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΝΗ1997ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3000Μ  Φ.Ε.
8ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ1980ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3000Μ  Φ.Ε.
9ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΦΑΝΗ2002ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ3000Μ  Φ.Ε.
1ΤΖΕΝΓΚΟ ΕΛΙΝΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ
2ΣΤΑΜΑΤΗ ΘΕΟΔΩΡΑ2001ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93ΑΚΟΝΤΙΟ
3ΓΙΟΡΔΑΜΝΗ ΜΑΡΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1998ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009ΑΚΟΝΤΙΟ
4ΜΠΑΓΙΩΚΑ ΙΩΑΝΝΑ2002Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
5ΧΟΥΤΖΟΠΟΥΛΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2002Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
6ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ1992Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
7ΚΑΖΑΚΑ ΟΛΥΜΠΙΑ2003Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΑΚΟΝΤΙΟ
8ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ2002ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΚΟΝΤΙΟ
9ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΡΟΔΙΑΝΗ2002ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣΑΚΟΝΤΙΟ
1ΚΟΛΟΚΥΘΑ ΕΥΘΥΜΙΑ1987Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΜΗΚΟΣ
2ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΜΗΚΟΣ
3ΚΟΥΤΣΑΛΙΑΡΗ  ΕΛΕΝΗ1998Γ.Σ.ΓΡΕΒΕΝΩΝΜΗΚΟΣ
4ΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ1999ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣΜΗΚΟΣ
5ΜΠΕΣΗ ΝΑΤΑΛΙΑ1997ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣΜΗΚΟΣ
6ΒΕΡΓΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ1989ΑΘΛ ΑΚΑΔ.  ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥΜΗΚΟΣ
7ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ1999Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΜΗΚΟΣ
8ΧΑΙΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ2000ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΑΜΗΚΟΣ
9ΓΚΟΓΚΑ ΑΝΤΡΙΑΝΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥΜΗΚΟΣ
10ΛΟΓΔΑΝΙΔΟΥ ΙΛΖΕ2000Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΜΗΚΟΣ
11ΖΑΧΑΡΟΥΔΗ ΜΑΡΙΑ1998ΟΚΑΚΜΗΚΟΣ
12ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑ2000Γ. Σ. ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥΜΗΚΟΣ
13ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ2000Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ ΜΗΚΟΣ
14 ΣΜΑΡΑΓΔΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗ1995ΑΣ ΠΑΟΚΜΗΚΟΣ
1ΔΡΑΓΟΥΜΑΝΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ1993Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΣΦΑΙΡΑ
2ΣΤΕΦΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑ1992Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΣΦΑΙΡΑ
3ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ  ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ1998ΔΙΟΜΗΔΗΣ  ΞΑΝΘΗΣΣΦΑΙΡΑ
4ΚΑΪΣΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ1998ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣΣΦΑΙΡΑ
5ΚΑΛΤΣΟΥΝΗ ΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2000ΤΡΙΤΩΝΣΦΑΙΡΑ
6ΧΑΤΖΗΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ   ΜΑΡΙΑ2002ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΣΦΑΙΡΑ
1ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2001Α.Ο.ΚΕΡΚΥΡΑ 2015ΥΨΟΣ
2ΒΑΓΓΕΛΗ ΑΛΚΙΣΤΗ1997ΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜΙΛΟΣ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥΥΨΟΣ
3ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑ1999ΑΜΕΙΝΙΑΣ Ο ΠΑΛΛΗΝΕΥΣΥΨΟΣ
4ΤΖΙΜΟΓΙΑΝΝΗ ΟΛΥΜΠΙΑ1999ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΙΥΨΟΣ
5ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣΥΨΟΣ
6ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΤΑΤΙΑΝΗ2002ΑΣ ΠΑΟΚΥΨΟΣ
7ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΥ  ΓΙΑΝΝΟΥΛΑ2002ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣΥΨΟΣ
1ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
2ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
3ΜΑΝΟΥΡΑ ΜΑΡΙΑ-ΑΘΗΝΑ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
4ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
5ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2003ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
6ΤΣΟΛΑΚΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ2002ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
7ΜΥΡOΦΟΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2002ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
8ΔΗΜΠΑΛΑ ΚΥΡΙΑΚΗ2002ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
9ΚΑΛΜΠΑΖΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ2003ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
10ΝΕΓΡΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ100Μ ΕΜΠ ΚΟΡ
1ΚΟΥΡΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 80  Μ
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΛΥΔΙΑ2005ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ80  Μ
3ΤΕΚΤΕΡΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ80  Μ
4ΛΙΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ80  Μ
5ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ2004ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ80  Μ
6ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ2005ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ80  Μ
7ΠΑΣΧΟΥΛΑ ΑΜΑΛΙΑΝΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ80  Μ
8ΚΑΓΚΕΛΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ2005ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ80  Μ
9ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2004Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ80  Μ
10ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ-ΝΙΚΟΛΕΤΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ80  Μ
11ΜΑΛΙΟΥΦΑ ΙΦΙΓΈΝΕΙΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ80  Μ
1ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ300Μ ΕΜΠ
2ΠΑΠΑΣΑΒΒΑ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 2004ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ300Μ ΕΜΠ
3ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ300Μ ΕΜΠ
4ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ300Μ ΕΜΠ
5ΑΓΑΘΑΓΓΕΛΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ2004“ΒΕΡΓΙΝΑ”300Μ ΕΜΠ
6ΠΕΤΡΙΔΟΥ  ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ300Μ ΕΜΠ
7ΝΤΥΡΜΑ ΕΣΜΕΡΑΛΤΑ2005ΔΟΞΑ ΠΕΡΔΙΚΚΑ300Μ ΕΜΠ
8ΒΕΝΕΤΙΚΙΔΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ2004ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ300Μ ΕΜΠ
9ΣΤΟΪΚΟΥ ΞΕΝΗ2004ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ300Μ ΕΜΠ
10ΚΟΥΤΣΟΥΠΙΑ ΜΑΡΙΑ2005Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ300Μ ΕΜΠ
11ΤΑΡΠΑΝΗ ΕΛΕΑΝΝΑ2005Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ300Μ ΕΜΠ
12ΤΣΙΜΠΟΥΚΤΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ300Μ ΕΜΠ
13ΔΟΞΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΑ2005ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣ300Μ ΕΜΠ
14ΠΑΝΤΑΖΙΔΟΥ ΠΕΛΕΓΙΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ300Μ ΕΜΠ
15ΓΑΚΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ300Μ ΕΜΠ
16ΚΟΥΪΤΙΛΑ ΠΑΟΥΛΑ2005Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣ300Μ ΕΜΠ
1ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΣΤΥΛΙΑΝΗ2004Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 600  Μ
2ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 2004Α.Π. ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ 600  Μ
3ΠΕΛΤΕΚΙΑΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ600  Μ
4ΗΛΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2005ΣΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ600  Μ
5ΛΑΖΟΥ ΑΙΜΙΛΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ600  Μ
6ΜΑΥΡΙΔΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 600  Μ
7ΔΟΧΤΣΗ ΕΛΕΝΗ2005Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 600  Μ
8ΚΟΥΚΟΥΤΣΗ ΑΛΚΜΥΝΗ2004ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ600  Μ
9ΓΚΙΒΙΖΙΝΗ ΑΛΚΗΣΤΙΣ2005“ΒΕΡΓΙΝΑ”600  Μ
10ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗ2004“ΒΕΡΓΙΝΑ”600  Μ
11ΓΚΕΝΤΖΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ600  Μ
12ΤΟΠΑΛΙΔΟΥ ΑΝΝΑ2006Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ600  Μ
13ΜΑΥΡΟΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΚΩΝ/ΝΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ600  Μ
14ΤΣΕΜΠΕΡΛΙΔΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.600  Μ
15ΠΑΡΑΣΚΕΥΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.600  Μ
16ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥ ΣΤΕΦΑΝΙΑ2005ΑΣ ΠΑΟΚ600  Μ
17ΒΛΑΧΟΔΗΜΟΥ ΙΕΡΟΥΣΑΛΗΜ 2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.600  Μ
18ΠΗΤΤΑ ΕΙΡΗΝΗ2004“ΒΕΡΓΙΝΑ”600  Μ
1ΤΣΙΛΗ ΜΑΡΙΑ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
2ΜΠΑΙΡΑΚΤΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ2004ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
3ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜΗΚΟΣ   Κ 16
4ΜΠΟΥΛΙΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005Γ.Α.Σ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
5ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΠΑΣ ΙΚΑΡΟΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
6ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
7ΠΕΤΛΗ ΦΩΤΕΙΝΗ2005ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕΜΗΚΟΣ   Κ 16
8ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜΗΚΟΣ   Κ 16
9ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ2006Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣΜΗΚΟΣ   Κ 16
10ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ2006ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜΗΚΟΣ   Κ 16
11ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ2006ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΜΗΚΟΣ   Κ 16
1ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΟΥ ΖΩΗ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝΥΨΟΣ   Κ 16
2ΠΙΠΙΛΑ ΕΛΛΗ2004Γ.Ε.ΝΑΟΥΣΑΣΥΨΟΣ   Κ 16
3ΓΑΒΡΙΗΛΙΔΟΥ  ΔΕΣΠΟΙΝΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΥΨΟΣ   Κ 16
4ΜΠΕΚΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ2004ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣΥΨΟΣ   Κ 16
5ΠΕΛΤΕΚΙΑΔΟΥ  ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΥΨΟΣ   Κ 16
6ΠΙΣΚΟΥ 2005ΑΠΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΕΡΟΙΑΣΥΨΟΣ   Κ 16
7ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΓΑΣ  ΚΟΥΦΑΛΙΩΝΥΨΟΣ   Κ 16
1ΧΡΗΣΤΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ4 x 80
1ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΦΑΙΗ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ4 x 80
1ΔΟΥΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ2004Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ4 x 80
1ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ2005Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ4 x 80
1ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ2006Γ.Σ.ΕΔΕΣΣΑΣ4 x 80
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ   ΛΥΔΙΑ2005ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4 x 80
2ΤΕΚΤΕΡΙΔΟΥ  ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4 x 80
2ΛΙΑΚΗ   ΣΟΦΙΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4 x 80
2ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ2004ΓΑΣ ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ4 x 80
3ΤΖΑΓΑΔΟΥΡΑ ΣΤΕΦΑΝΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ2004ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ4 x 80
3ΚΑΡΑΙΤΣΗ ΣΩΤΗΡΙΑ2005ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ4 x 80
3ΤΟΠΑΣΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 2005ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ4 x 80
3ΣΑΙΤΗ ΕΛΕΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΑΟ ΣΚΥΔΡΑΣ ΠΕΛΛΑ4 x 80
4ΝΑΤΣΙΚΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ4 x 80
4ΜΑΝΤΖΟΥΚΗ ΜΑΡΙΛΙΖΑ2006ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ4 x 80
4ΑΝΔΡΕΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ2006ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ4 x 80
4ΑΡΒΑΝΙΤΗ ΑΝΤΩΝΙΑ2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ4 x 80
5ΒΑΚΑΛΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ4 x 80
5ΤΟΥΡΣΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ2004ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ4 x 80
5ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΖΩΗ2004ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ4 x 80
5ΒΑΡΕΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ2005ΠΑΚ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ4 x 80
6ΒΥΖΑΝΤΗ ΕΥΘΑΛΙΑ2005Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6ΚΙΣΣΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6ΜΑΤΑΡΑ ΜΑΡΙΑ2006Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
6ΑΒΡΑΜΟΓΛΟΥ ΑΙΑΚΑΤΕΡΙΝΗ2005Γ.Σ. ΛΑΓΚΑΔΑ 4 x 80
7ΧΟΝΔΡΟΜΑΤΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.4 x 80
7ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.4 x 80
7ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.4 x 80
7ΜΟΖΑ ΑΝΝΑ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ Γ.Ε.Π.Θ.4 x 80

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!