Connect with us

ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ

Πανελλήνιο ρεκόρ ο Μπίλας

Published

on

 

Mία εβδομάδα άντεξε το ρεκόρ του Παναγιώτη Μπολάνου στα 50μ. ύπτιο των παίδων Β΄. Ο Στέργιος Μπίλας με 27.15 στη χθεσινή ημερίδα ορίων στο Καρπενήσι κατέρριψε το 27.16 του Μπολάνου από την προηγούμενη εβδομάδα στο Χαλάνδρι. Ο Μπίλας μάλιστα μόλις χθες (την ημερα του ρεκόρ) έκλεισε τα 14 του χρόνια (γεννημένος το 2001).

 

ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 1
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162080 ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 02:44.56
2 162703 ΒΑΡΛΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ10 03:11.58
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 2
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160940 ΧΑΜΑΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 02:40.52
ΑΚΥΡΗ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
164010 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 3
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 153957 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ12 02:48.00
2 160537 ΓΚΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 03:16.76
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 4
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165419 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Ν.Ε.ΛΑΜΙΑΣ ΑΓ10 03:32.29
2 166415 ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 03:36.67
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 5
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161942 ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 02:47.37
2 161875 ΚΑΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 02:54.73
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 6
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160361 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 02:30.26
2 154969 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 02:33.54
3 162059 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ12 03:13.34
4 169103 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 03:26.11
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 7
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 143645 ΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:01.53
2 133856 ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1998 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 02:03.98
3 141346 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:12.80
4 144481 ΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΑΙΔ 02:13.62
5 153673 ΚΥΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:24.12
6 147335 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Β 02:25.08
7 157554 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 02:25.93
8 153546 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 02:28.71
9 155995 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Β 02:32.46
10 147334 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 02:32.67
11 153961 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 02:35.04
12 153950 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 02:35.14
13 155996 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:39.52
14 155762 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 02:40.51
15 153177 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 02:43.87
200m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 8
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134915 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 02:12.57
2 133283 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ 1997 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΓΥΝ. 02:14.05
3 146600 ΚΑΛΥΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2000 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ-Α 02:19.27
4 145687 ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 02:19.46
5 142354 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 02:30.19
6 153170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΚ-Α 02:30.71
7 156284 ΝΤΡΙΒΑ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 02:39.97
8 170688 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΚΟΧ ΠΚ-Β 03:30.71
35865 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 02:12.87 ΕΣ
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 9
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 141349 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:17.76
2 147335 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Β 02:36.20
3 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 02:41.99
4 147344 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 02:44.17
5 153550 ΤΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:57.55
200m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 10
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134924 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 02:27.61
2 142228 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 1999 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΝΕΑΝ 02:28.37
3 134923 ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΝΕΑΝ 02:29.01
4 139383 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΑΚΟΧ ΝΕΑΝ 02:31.09
5 160127 ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 02:36.17
6 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 02:47.91
200m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 12
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160126 ΚΡΙΤΣΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 02:54.50
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 13
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 14
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160361 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 02:39.12
200m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 15
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144954 ΜΠΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2001 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:09.22
2 141347 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:25.30
3 152431 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 02:36.84
4 153688 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 02:43.46
5 155761 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:47.32
6 153549 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:51.93
7 153177 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 02:56.12
8 155968 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 02:58.68
9 155989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 03:04.87
200m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 16
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 156290 ΚΟΛΑΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 02:39.02
2 161814 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 02:39.29
3 146377 ΤΣΑΚΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 02:44.45
4 142230 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2000 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 02:50.54
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 17
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 147335 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Β 05:40.43
2 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 05:47.99
3 147344 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 06:02.69
400m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 18
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134923 ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΝΕΑΝ 05:21.80
2 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 06:29.53
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 21
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166288 ΤΣΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 01:34.25
2 167057 ΛΕΩΝ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 NOXAΛΚ ΚΡ9 01:35.63
3 169127 ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 01:47.60
4 166787 ΤΣΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:51.92
5 170003 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ9 01:53.22
6 170005 ΖΕΚΕΝΤΕ ΔΑΦΝΗ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ9 01:56.01
7 167474 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 02:06.30
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 22
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164545 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ10 01:34.37
2 165408 ΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ10 01:42.42
3 165821 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ10 01:44.00
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 23
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163743 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 01:35.93
2 163703 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 01:42.88
3 166788 ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 01:51.84
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 24
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166138 ΤΙΡΤΙΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 01:12.52
2 153957 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ12 01:17.48
3 161166 ΚΟΛΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ12 01:20.00
4 158267 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΦΟΙΒΗ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:20.70
5 167362 ΚΑΛΥΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ12 01:22.53
6 167048 ΜΟΥΣΑ ΕΛΑΙΖΑ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΚΡ12 01:41.43
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 25
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 169737 ΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ9 01:32.85
2 169999 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ9 01:43.35
3 166789 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:43.42
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 26
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161790 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ10 01:21.45
2 166267 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 01:22.65
3 165419 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Ν.Ε.ΛΑΜΙΑΣ ΑΓ10 01:32.85
4 166417 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 01:36.68
5 163223 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 01:48.32
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 27
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161563 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 01:12.17
2 161773 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2005 ΑΝΑΓΛΑΜ ΑΓ11 01:20.71
3 162605 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ11 01:24.94
4 164547 ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 01:25.02
5 165286 ΜΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 01:26.80
6 161874 ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:30.57
7 165053 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 01:31.28
8 170357 ΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 01:49.94
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 28
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 154970 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 01:13.96
2 165798 ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ12 01:15.30
3 155763 ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 01:18.38
4 163707 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ12 01:24.40
5 160228 ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 01:34.66
6 162733 ΜΑΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ12 01:38.24
7 169103 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 01:45.08
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 29
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 141350 ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:55.61
2 143645 ΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:56.73
3 133856 ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1998 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 00:57.50
4 134916 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΕΦΗΒ 00:58.65
5 146373 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:00.00
6 159486 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 01:03.02
7 146374 ΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:03.19
8 153673 ΚΥΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 01:06.39
9 146889 ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:07.54
10 152920 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΠ-Β 01:08.21
11 153950 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 01:10.40
12 146372 ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:11.84
13 158845 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 01:13.26
14 167249 ΜΟΝΑΝΤΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2001 ΝΗΡΛΑΜ ΠΑΙΔ 01:13.85
15 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:15.62
16 155989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 01:17.69
17 160229 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:17.73
18 157556 ΜΠΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 01:18.00
19 157558 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 01:20.22
20 158842 ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΠ-Β 01:22.17
100m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 30
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136806 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 01:01.17
2 141338 ΠΟΛΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΝΑ 2000 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 01:02.94
3 147342 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 01:03.30
4 145687 ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 01:04.16
5 142634 ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 01:05.79
6 142230 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2000 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:05.96
7 147343 ΠΑΠΑΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 01:06.27
8 136158 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 01:06.36
9 139383 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΑΚΟΧ ΝΕΑΝ 01:06.77
10 142354 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 01:07.25
11 142695 ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 01:09.42
12 157557 ΤΣΙΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 01:12.69
13 156284 ΝΤΡΙΒΑ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 01:13.55
14 144997 ΒΑΓΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΝΑΓΛΑΜ ΚΡ-Α 01:15.46
15 154916 ΜΑΤΑΝΟΒΙΤΣ ΖΩΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΑΝ 01:15.66
16 145863 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΝΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 01:15.93
17 161774 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 01:16.57
18 162490 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΚ-Β 01:24.00
19 153179 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΚΟΧ ΠΚ-Α 01:24.28
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 31
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164543 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΟΦΙΑ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ10 01:46.82
2 166416 ΖΑΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ10 02:04.43
3 165326 ΤΖΙΚΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 02:06.50
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 32
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160997 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 01:41.38
2 160124 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 01:41.39
3 163704 ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 01:48.20
4 162714 ΤΟΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 01:54.83
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 33
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160126 ΚΡΙΤΣΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:44.69
2 166140 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 01:51.45
3 156007 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΚΟΧ ΚΡ12 01:53.06
4 161562 ΛΟΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 01:56.03
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 34
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165312 ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 01:51.74
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 35
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161942 ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:44.80
2 161564 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 01:47.53
3 162369 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 01:48.88
4 163693 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 01:52.18
5 163706 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 01:58.68
6 161874 ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:59.57
ΔΕΝ ΠΡΟΣΗΛΘΕ
169126 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 36
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160131 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 01:35.13
2 164096 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 01:36.27
3 157690 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 NOXAΛΚ ΑΓ12 01:38.10
4 159483 ΓΑΒΡΙΗΛ ΞΕΝΟΦΩΝ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 01:39.69
5 159485 ΝΤΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 01:40.17
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 37
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136812 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΕΦΗΒ 01:08.18
2 153659 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Α 01:13.36
3 141346 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 01:15.65
4 131573 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΚΟΧ ΑΝΔΡ 01:16.60
5 153173 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΚΟΧ ΠΑΙΔ 01:17.61
6 153546 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 01:24.91
7 147334 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 01:26.81
8 157562 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 01:33.31
9 153171 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΟΛΟ-ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 01:34.07
10 157559 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 01:35.12
11 161561 ΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΗΡΛΑΜ ΠΠ-Β 01:35.76
12 160229 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:36.72
13 155762 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 01:41.63
14 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:44.09
100m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 38
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144951 ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 01:25.32
2 153175 ΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 01:25.95
3 146375 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 01:27.32
4 161797 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 01:28.00
5 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:29.45
6 161774 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 01:36.09
7 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 01:37.01
8 167603 ΦΕΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 01:40.85
9 156963 ΔΟΥΒΛΕΚΑ ΜΥΡΤΩ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΚ-Β 01:42.27
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 39
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165797 ΤΣΑΚΡΙΓΚΙΝΑ ΜΟΥΡΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ9 00:45.00
2 170685 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 00:58.09
3 166790 ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ9 01:00.83
4 167248 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:01.96
170686 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 01:01.96
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 40
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167361 ΔΡΙΧΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ10 00:49.09
2 165310 ΖΕΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:53.27
3 165306 ΔΟΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:53.85
4 170547 ΓΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:55.01
5 169157 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2006 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ10 00:57.78
6 166002 ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:58.91
7 166011 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 01:02.98
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 41
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160941 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 00:41.77
2 168671 ΖΗΣΙΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:45.11
3 161453 ΜΟΥΔΟΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ11 00:46.28
4 168667 ΚΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:47.68
5 169228 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:49.00
6 161994 ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:50.10
7 158856 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ11 00:50.20
8 163745 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΕΒΗ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:51.13
9 161419 ΧΑΒΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ11 00:52.62
10 163743 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:52.63
11 165055 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:52.96
12 166289 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 00:54.99
50m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 42
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 156007 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΚΟΧ ΚΡ12 00:47.71
2 166009 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:51.97
3 170484 ΜΗΛΑ ΕΛΕΝΗ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ12 01:07.42
4 170549 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:18.99
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 43
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166139 ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2007 NOXAΛΚ ΑΓ9 00:50.54
2 170683 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ9 00:53.56
3 170546 ΤΣΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 00:55.80
4 168609 ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 NOXAΛΚ ΑΓ9 00:56.68
5 166010 ΓΙΟΒΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 00:58.56
6 169227 ΖΕΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 01:00.32
7 170438 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:01.82
8 162704 ΓΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:16.27
9 170439 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:24.38
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 44
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165796 ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 00:45.41
2 168666 ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ10 00:47.85
3 165163 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2006 ΑΚΟΧ ΑΓ10 00:48.50
4 165308 ΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:48.84
5 165210 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ10 00:49.16
6 165456 ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ10 00:53.07
7 165208 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ10 00:53.57
8 167434 ΝΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:55.70
9 166322 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 00:57.87
10 166321 ΠΙΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 01:03.61
11 169226 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 01:22.41
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 45
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162082 ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 00:38.60
2 161875 ΚΑΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 00:41.71
3 162369 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 00:44.00
4 165286 ΜΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 00:47.65
5 168669 ΖΗΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 00:47.96
6 170357 ΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 00:51.39
7 169085 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 00:52.93
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 46
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160573 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 00:39.76
2 155969 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΝΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:47.95
3 170485 ΚΟΤΣΙΕΒ ΜΙΧΑΗΛ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ12 00:49.46
4 161418 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ12 00:51.34
5 153954 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ12 00:54.35
6 160228 ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 00:54.40
7 166323 ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ12 01:00.93
8 166727 ΣΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 01:01.36
9 170442 ΣΑΡΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ12 01:01.92
50m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 47
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144954 ΜΠΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2001 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:27.15 ΠΡ:ΠΔ-Β-ΠΡ:ΠΠ-Α
2 142351 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:28.96
3 146373 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:32.02
4 141347 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:32.32
5 152431 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 00:32.46
6 153549 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:35.75
7 155761 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:35.80
8 153177 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:38.44
9 153961 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 00:38.70
10 155989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 00:41.24
11 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:41.48
12 160229 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:41.77
13 157558 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 00:42.02
14 158850 ΜΠΟΣΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Α 00:46.80
15 170486 ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 00:52.35
16 166004 ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:54.71
50m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 48
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136806 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 00:32.82
2 153889 ΣΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:34.30
3 141338 ΠΟΛΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΝΑ 2000 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 00:34.56
4 153170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΚ-Α 00:34.96
5 161814 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 00:35.12
6 142230 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2000 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 00:35.32
7 142695 ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 00:36.54
8 160132 ΝΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 00:39.41
9 164546 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 00:39.47
10 157555 ΜΠΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:40.77
11 162490 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΚ-Β 00:42.75
12 142362 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 00:43.10
13 159867 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:44.17
14 153179 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΚΟΧ ΠΚ-Α 00:44.23
15 160529 ΜΟΥΡΑΝΤ ΝΤΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 00:44.34
16 161941 ΠΙΛΑΛΑ ΑΝΝΑ ΛΟΥΚΙΑ 2003 ΝΟΙΤΕΑΣ ΠΚ-Β 00:47.81
17 158848 ΛΕΒΕΝΤΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΚ-Β 00:49.92
18 170688 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΚΟΧ ΠΚ-Β 00:50.69
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 49
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166008 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ9 01:00.90
2 166849 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒ ΚΡ9 01:03.14
3 167696 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:03.32
ΑΚΥΡΟΣ
167697 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 50
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165311 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:46.28
2 164011 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΑΓΩΝΑ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 00:46.43
3 169224 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:52.54
4 163226 ΜΑΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΚΡ10 00:54.74
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 51
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160124 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:39.57
2 160996 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 00:41.17
3 158266 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:41.85
4 160940 ΧΑΜΑΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 00:42.92
5 164010 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 00:45.81
6 163703 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:54.06
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 52
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160362 ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:35.36
2 160122 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:39.80
3 158267 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΦΟΙΒΗ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:40.52
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 53
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166431 ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2007 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ9 00:43.67
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 54
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165407 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 00:48.14
161790 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ10 00:43.86 ΕΣ
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 55
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161773 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2005 ΑΝΑΓΛΑΜ ΑΓ11 00:39.51
2 162606 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ11 00:56.00
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 56
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162059 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ12 00:52.64
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 57
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 141350 ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:27.84
2 141349 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:28.69
3 146374 ΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:30.78
4 131573 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΚΟΧ ΑΝΔΡ 00:31.63
5 134916 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΕΦΗΒ 00:33.12
6 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:33.46
7 152920 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΠ-Β 00:33.53
8 157562 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 00:35.12
9 153173 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΚΟΧ ΠΑΙΔ 00:35.72
10 167249 ΜΟΝΑΝΤΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2001 ΝΗΡΛΑΜ ΠΑΙΔ 00:36.25
11 153550 ΤΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:36.61
12 153177 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:36.92
13 157554 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 00:37.18
14 155996 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:38.96
15 158845 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 00:38.99
50m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 58
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 142228 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 1999 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΝΕΑΝ 00:30.20
2 147342 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 00:30.94
3 136806 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 00:31.62
4 160127 ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 00:31.77
5 147343 ΠΑΠΑΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 00:32.54
6 136158 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 00:34.38
7 153889 ΣΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:34.76
8 137344 ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:35.91
9 146377 ΤΣΑΚΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 00:37.39
10 153225 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΝΟΙΤΕΑΣ ΠΚ-Β 00:37.79
11 144997 ΒΑΓΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΝΑΓΛΑΜ ΚΡ-Α 00:42.26
12 159482 ΓΙΟΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:46.75
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 60
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160997 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 01:31.15
2 160941 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 01:38.94
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 61
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 167362 ΚΑΛΥΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ12 01:38.27
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 62
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163702 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 01:37.42
2 165455 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ10 01:37.74
3 165540 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 01:44.55
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 63
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162082 ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 01:30.77
2 164547 ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 01:38.27
3 161876 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:38.93
4 165053 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 01:42.86
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 64
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165798 ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ12 01:28.00
2 154970 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 01:42.86
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 65
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136812 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΕΦΗΒ 01:02.91
2 153659 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Α 01:11.35
3 131573 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΚΟΧ ΑΝΔΡ 01:17.49
4 153950 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 01:20.04
5 146372 ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:22.00
6 155995 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Β 01:24.55
7 158845 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 01:25.38
8 153961 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 01:26.10
9 157556 ΜΠΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 01:32.70
10 158842 ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΠ-Β 01:40.62
100m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 66
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 133283 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ 1997 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΓΥΝ. 01:09.63
2 142228 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 1999 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΝΕΑΝ 01:13.47
3 139383 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΑΚΟΧ ΝΕΑΝ 01:16.17
4 160127 ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 01:16.57
5 147342 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 01:16.80
6 136158 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 01:17.31
7 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:18.62
8 153175 ΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 01:19.11
9 144951 ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 01:20.71
10 137346 ΤΣΑΚΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 01:23.98
11 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 01:26.33
12 161797 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 01:27.65
13 160132 ΝΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:28.60
14 167603 ΦΕΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 01:37.21
35865 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 01:13.06 ΕΣ
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 68
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 154969 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 11:03.57
2 157565 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 11:49.75
800m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 69
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134915 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 09:34.64
2 153170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΚ-Α 10:49.45
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Πρωί
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 70
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144481 ΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΑΙΔ 18:42.57
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 1
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166431 ΑΡΒΑΝΙΤΑΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 2007 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ9 00:39.11
2 165420 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Ν.Ε.ΛΑΜΙΑΣ ΑΓ9 00:42.13
3 166789 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 00:42.57
4 166010 ΓΙΟΒΑΝΟΥΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 00:50.22
5 169737 ΛΙΑΓΚΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ9 00:51.32
6 168609 ΣΜΥΡΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 NOXAΛΚ ΑΓ9 00:52.06
7 170546 ΤΣΟΥΜΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 00:54.71
8 169227 ΖΕΙΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ9 00:55.00
9 162704 ΓΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:07.70
10 170439 ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:18.20
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 2
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161790 ΓΙΑΝΝΑΚΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2006 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ10 00:36.96
2 166267 ΒΕΛΕΝΤΖΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 00:37.23
3 166417 ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 00:39.87
4 165419 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2006 Ν.Ε.ΛΑΜΙΑΣ ΑΓ10 00:40.71
5 165407 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 00:41.28
6 165540 ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΙΟΡΔΑΝΗΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 00:41.68
7 167434 ΝΤΣΙΑΒΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:41.98
8 165054 ΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ10 00:43.17
9 166322 ΧΟΛΕΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 00:43.83
10 165456 ΚΑΤΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ10 00:44.05
11 165796 ΜΟΥΤΟΥΠΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ10 00:44.08
12 168666 ΚΩΤΣΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ10 00:44.73
13 163223 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 00:45.78
14 166415 ΓΚΙΖΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 00:46.22
15 165210 ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΘΩΜΑΣ 2006 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ10 00:46.47
16 165308 ΝΙΤΣΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:48.23
17 165208 ΚΟΥΤΣΟΘΕΟΔΩΡΟΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ10 00:48.61
18 166321 ΠΙΛΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ10 00:50.73
19 169226 ΜΗΛΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:56.40
165164 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΚΟΧ ΑΓ10 00:42.21 ΕΣ
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 3
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161563 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:32.64
2 164547 ΔΡΟΣΙΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 00:33.30
3 161773 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣ 2005 ΑΝΑΓΛΑΜ ΑΓ11 00:35.70
4 162605 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΦΩΤΙΟΣ 2005 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ11 00:36.21
5 162606 ΝΙΚΟΛΑΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ11 00:38.53
6 165286 ΜΙΤΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 00:39.87
7 170357 ΛΑΙΟΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 00:42.03
8 165053 ΤΣΑΚΝΙΑΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 00:42.53
9 168669 ΖΗΣΙΜΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ11 00:44.65
10 169085 ΠΟΛΙΤΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 00:44.78
11 163706 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:45.42
12 163693 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:47.01
13 165236 ΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ11 00:52.11
14 169126 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 00:54.09
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 4
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 154970 ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 00:33.42
2 160131 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 00:34.53
3 155763 ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:34.75
4 157565 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:34.83
5 162604 ΚΑΤΣΙΜΠΡΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ12 00:36.74
6 163707 ΚΑΡΑΙΣΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ12 00:38.67
7 170485 ΚΟΤΣΙΕΒ ΜΙΧΑΗΛ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ12 00:39.55
8 161418 ΝΤΟΤΣΙΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΑΓ12 00:41.38
9 155969 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΝΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:41.85
10 166323 ΧΟΛΕΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ12 00:42.96
11 169103 ΚΑΡΑΤΖΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:43.40
12 160228 ΡΙΖΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 00:43.70
13 153954 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ12 00:49.82
14 170442 ΣΑΡΔΕΛΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ12 00:54.09
15 166727 ΣΑΚΚΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 01:00.42
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 5
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165797 ΤΣΑΚΡΙΓΚΙΝΑ ΜΟΥΡΑΤ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2007 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ9 00:41.44
2 166288 ΤΣΑΛΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 00:43.61
3 166849 ΤΣΕΚΟΥΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2007 ΑΚΟ ΛΙΒ ΚΡ9 00:45.87
4 167699 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 00:47.00
5 166790 ΜΠΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗ ΣΟΦΙΑ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ9 00:47.73
6 166787 ΤΣΙΑΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 00:49.88
7 170005 ΖΕΚΕΝΤΕ ΔΑΦΝΗ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ9 00:51.27
8 170003 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΕΥΔΟΞΙΑ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ9 00:52.28
9 170686 ΡΕΜΠΕΛΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 00:53.41
10 167474 ΚΑΡΑΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 00:54.66
11 169160 ΛΑΜΠΑΔΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ ΜΑΡΙΑ 2007 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ9 00:59.26
12 170685 ΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 01:01.94
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 6
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162703 ΒΑΡΛΑΜΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2006 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ10 00:38.61
2 163226 ΜΑΝΑΙΟΥ ΑΘΗΝΑ 2006 ΝΟΙΤΕΑΣ ΚΡ10 00:40.22
3 165306 ΔΟΝΤΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:42.45
4 169224 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:42.76
5 165311 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:44.19
6 167361 ΔΡΙΧΟΥΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2006 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ10 00:44.85
7 165408 ΑΡΑΠΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ10 00:45.62
8 170547 ΓΟΥΣΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΙΩΑΝΝΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:46.33
9 165310 ΖΕΙΝΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:46.34
10 165821 ΤΣΑΚΜΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2006 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ10 00:46.43
11 166002 ΜΟΣΧΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 00:47.60
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 7
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163745 ΖΑΡΚΑΔΑ ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΕΒΗ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:36.26
2 160996 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 00:36.63
3 161453 ΜΟΥΔΟΥΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 2005 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ11 00:38.44
4 164010 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 00:39.62
5 168671 ΖΗΣΙΜΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:40.48
6 163704 ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:40.68
7 162714 ΤΟΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 00:42.94
8 161994 ΙΩΑΚΕΙΜ ΔΗΜΗΤΡΑ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:43.02
9 158856 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ11 00:43.30
10 169228 ΝΤΑΛΙΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 00:44.38
11 166289 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 00:47.60
12 161419 ΧΑΒΕΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2005 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ11 00:49.90
13 165055 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:49.91
14 166788 ΚΟΥΤΣΟΠΑΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:50.69
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 8
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166138 ΤΙΡΤΙΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 00:32.81
2 160122 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:36.62
3 161166 ΚΟΛΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ12 00:36.84
4 158267 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΦΟΙΒΗ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:38.04
5 167362 ΚΑΛΥΒΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ12 00:38.73
6 169158 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2004 Α.Ο.Λ.ΕΥΡΥ ΚΡ12 00:42.58
7 160537 ΓΚΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 00:42.59
8 166009 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:47.30
9 170549 ΣΙΜΟΠΟΥΛΟΥ ΜΕΛΙΝΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:23.33
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 9
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 141350 ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:25.10
2 141349 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:26.49
3 143645 ΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:26.70
4 141347 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:26.81
134916 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΕΦΗΒ 00:26.81
6 133856 ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1998 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 00:26.84
7 142351 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:26.91
8 131573 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΚΟΧ ΑΝΔΡ 00:27.24
9 144481 ΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΑΙΔ 00:28.18
10 159486 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 00:29.32
11 152431 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 00:29.92
12 153673 ΚΥΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:30.05
13 153173 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΚΟΧ ΠΑΙΔ 00:30.20
14 146889 ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:30.71
15 167249 ΜΟΝΑΝΤΕΡΟΣ ΦΩΤΙΟΣ 2001 ΝΗΡΛΑΜ ΠΑΙΔ 00:31.05
16 152920 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΠ-Β 00:31.11
17 153950 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 00:31.25
18 155761 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:31.45
19 147334 ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 00:31.75
20 153546 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 00:31.76
21 157554 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΟΣΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 00:32.28
22 157562 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 00:33.33
23 153688 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 00:33.46
24 153171 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΟΛΟ-ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:33.99
25 153177 ΜΑΡΙΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:34.17
26 153961 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 00:34.18
27 158845 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 00:34.21
28 155995 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Β 00:34.26
29 155762 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 00:34.30
30 155989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 00:34.89
31 155996 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:34.95
32 158850 ΜΠΟΣΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Α 00:35.07
33 155968 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:35.31
34 157556 ΜΠΙΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ-ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 00:35.49
35 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:35.66
36 158842 ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΠ-Β 00:37.06
37 170486 ΜΠΟΜΠΟΤΣΙΑΡΗΣ ΣΕΡΑΦΕΙΜ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 00:44.84
38 166004 ΜΠΑΖΙΩΝΗΣ ΡΑΦΑΗΛ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:48.71
50m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 10
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136806 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 00:28.18
2 147342 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 00:28.94
3 141338 ΠΟΛΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΝΑ 2000 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 00:29.00
4 142228 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 1999 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΝΕΑΝ 00:29.45
5 145687 ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 00:30.09
6 142634 ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 00:30.37
7 147343 ΠΑΠΑΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 00:30.41
8 136158 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 00:30.51
9 139383 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΑΚΟΧ ΝΕΑΝ 00:30.70
10 153175 ΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 00:31.35
11 142695 ΡΟΥΣΟΥΛΗ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 00:31.71
12 156290 ΚΟΛΑΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 00:31.75
13 154916 ΜΑΤΑΝΟΒΙΤΣ ΖΩΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ 1999 ΜΕΔΕΩΝ ΝΕΑΝ 00:32.04
14 137344 ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:32.55
15 157557 ΤΣΙΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:32.68
161814 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 00:32.68
17 156284 ΝΤΡΙΒΑ ΕΛΠΙΔΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 00:33.82
18 144997 ΒΑΓΙΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2001 ΑΝΑΓΛΑΜ ΚΡ-Α 00:34.41
19 161774 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 00:34.55
20 164546 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 00:34.90
21 153225 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΝΟΙΤΕΑΣ ΠΚ-Β 00:36.04
22 142362 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 00:36.81
23 153179 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑ 2002 ΑΚΟΧ ΠΚ-Α 00:37.00
24 167603 ΦΕΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 00:38.53
25 157555 ΜΠΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:39.02
26 159482 ΓΙΟΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:39.42
27 161941 ΠΙΛΑΛΑ ΑΝΝΑ ΛΟΥΚΙΑ 2003 ΝΟΙΤΕΑΣ ΠΚ-Β 00:39.48
28 162490 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΚ-Β 00:39.76
29 159867 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 00:41.21
30 160529 ΜΟΥΡΑΝΤ ΝΤΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 00:42.12
31 158848 ΛΕΒΕΝΤΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΚ-Β 00:42.59
35865 ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 1976 ΟΣΦΠ ΓΥΝ. 00:28.69 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 11
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 169999 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ9 00:55.08
2 165420 ΚΟΛΑΡΜΑΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2007 Ν.Ε.ΛΑΜΙΑΣ ΑΓ9 00:57.18
3 166139 ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2007 NOXAΛΚ ΑΓ9 00:59.32
4 170438 ΚΑΡΤΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2007 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ9 01:02.82
5 170683 ΚΟΝΤΟΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ 2007 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ9 01:14.83
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 12
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163702 ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ10 00:50.60
2 165312 ΜΠΡΕΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ10 00:51.10
3 165164 ΧΑΤΖΗΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2006 ΑΚΟΧ ΑΓ10 00:53.00
4 165054 ΚΟΠΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ10 00:53.43
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 13
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161564 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:48.78
2 162369 ΒΛΑΧΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ11 00:50.51
3 163693 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:51.18
4 163706 ΣΙΟΥΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 00:55.98
5 169126 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:02.53
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 14
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160131 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΑΓ12 00:43.58
2 157690 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 NOXAΛΚ ΑΓ12 00:43.71
3 159485 ΝΤΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 00:45.86
4 153954 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΑΓ12 01:14.19
164096 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 00:45.30 ΕΣ
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 9 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 15
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166008 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ 2007 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ9 00:55.27
2 167057 ΛΕΩΝ ΠΟΛΥΞΕΝΗ 2007 NOXAΛΚ ΚΡ9 00:55.72
3 167696 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 00:58.54
4 169127 ΝΤΟΥΡΜΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2007 ΑΚΟΧ ΚΡ9 01:02.00
5 167699 ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΜΥΡΤΩ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:02.56
6 167248 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:09.30
7 167697 ΚΟΛΟΒΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ 2007 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ9 01:21.77
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 16
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 166416 ΖΑΧΑΡΗ ΕΙΡΗΝΗ 2006 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ10 00:59.93
2 165326 ΤΖΙΚΕΡΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 01:00.42
3 166011 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ 2006 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ10 01:04.13
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 17
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163743 ΠΑΝΤΑΖΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 00:53.77
2 158856 ΣΙΑΠΕΡΑ ΕΛΕΝΗ 2005 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ11 00:54.18
3 168667 ΚΑΤΗ ΕΙΡΗΝΗ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 00:57.73
4 165055 ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2005 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ11 01:00.32
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 18
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160122 ΚΑΡΑΠΕΤΣΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:48.70
2 161562 ΛΟΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 00:51.00
3 166140 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 00:51.70
4 166009 ΛΑΜΠΟΥ ΜΑΡΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 00:52.26
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 19
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136812 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΕΦΗΒ 00:31.61
2 153659 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Α 00:33.79
3 141346 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:33.91
4 131573 ΧΟΝΔΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 1997 ΑΚΟΧ ΑΝΔΡ 00:34.11
5 153173 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΚΟΧ ΠΑΙΔ 00:35.41
6 153549 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 00:40.63
7 146372 ΛΟΥΚΑΣ ΠΕΤΡΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 00:41.97
8 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:42.13
9 157559 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 00:42.60
10 153171 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΟΛΟ-ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 00:42.70
11 161561 ΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΗΡΛΑΜ ΠΠ-Β 00:43.58
12 160229 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:46.08
13 158850 ΜΠΟΣΓΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2002 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Α 00:46.98
14 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 00:47.86
50m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 20
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144951 ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 00:38.69
2 146375 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 00:40.28
3 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 00:41.10
4 161797 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 00:41.62
5 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 00:42.10
6 137346 ΤΣΑΚΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:43.90
7 161774 ΚΑΡΑΓΑΤΣΙΟΥ ΘΩΜΑΗ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 00:43.96
8 167603 ΦΕΚΑ ΔΙΟΝΥΣΙΑ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Β 00:45.95
9 137344 ΤΣΙΑΜΑΚΗ ΕΙΡΗΝΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 00:46.42
10 142362 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 00:46.96
11 160132 ΝΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 00:47.13
12 156963 ΔΟΥΒΛΕΚΑ ΜΥΡΤΩ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΚ-Β 00:47.45
13 158848 ΛΕΒΕΝΤΕΛΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΚ-Β 00:52.81
ΑΚΥΡΟΣ: ΛΑΘΟΣ ΤΕΡΜΑΤΙΣΜΟΣ
170688 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 2003 ΑΚΟΧ ΠΚ-Β
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 21
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 165163 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΚΕΛΛΟΣ ΙΑΣΩΝΑΣ 2006 ΑΚΟΧ ΑΓ10 01:42.52
2 165455 ΚΟΡΟΓΙΑΝΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 2006 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ10 01:43.58
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 22
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161876 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 01:43.98
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 23
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160361 ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12 01:15.60
2 160573 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 01:26.65
3 165798 ΛΑΓΟΥΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2004 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΑΓ12 01:26.67
4 155763 ΚΩΝΣΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 01:30.74
5 162059 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 2004 ΑΚΟ ΛΙΒ ΑΓ12 01:46.54
6 162733 ΜΑΝΑΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΑΓ12 01:52.35
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 24
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164011 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ ΠΑΓΩΝΑ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 01:45.28
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 25
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160997 ΕΥΘΥΜΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 01:29.97
2 160941 ΓΛΩΣΣΙΩΤΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 01:31.50
3 166289 ΧΑΤΖΗΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 01:58.47
100m ΥΠΤΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 26
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160126 ΚΡΙΤΣΟΒΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ-ΜΑΡΙΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:25.27
2 166138 ΤΙΡΤΙΓΚΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 01:28.98
3 167048 ΜΟΥΣΑ ΕΛΑΙΖΑ 2004 ΝΟΙΤΕΑΣ ΚΡ12 01:58.70
100m ΥΠΤΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 27
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144954 ΜΠΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2001 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:58.96
2 142351 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:03.39
3 141347 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 01:07.04
4 152431 ΚΑΛΟΥΤΑΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 01:11.57
5 155761 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 01:18.70
6 153688 ΜΠΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 01:18.74
7 157558 ΜΠΟΥΜΠΟΥΡΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 01:23.67
8 160229 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:26.89
9 160119 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:28.53
10 158842 ΚΑΤΣΗΣ ΜΑΡΚΟΣ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΠ-Β 01:47.20
100m ΥΠΤΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 28
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136806 ΠΑΣΣΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 01:12.10
2 141338 ΠΟΛΙΤΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ-ΜΑΡΙΝΑ 2000 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 01:13.28
3 153889 ΣΙΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 01:13.29
4 153170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΚ-Α 01:13.63
5 161814 ΚΟΥΡΑΤΟΡΑ ΜΑΡΙΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 01:16.24
6 142354 ΓΕΩΡΓΟΠΟΥΛΟΥ ΗΛΙΑΝΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 01:16.33
7 142230 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2000 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:17.34
8 146377 ΤΣΑΚΝΙΑ ΜΑΡΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 01:18.41
9 137346 ΤΣΑΚΝΙΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΝΕΑΝ 01:21.47
10 164546 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 01:24.19
11 145863 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΝΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 01:24.32
12 160132 ΝΤΙΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:27.15
13 157555 ΜΠΙΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 01:28.55
14 162490 ΚΟΥΤΣΟΥΜΠΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 2003 ΑΚΟ ΛΙΒ ΠΚ-Β 01:34.47
15 159867 ΜΕΡΙΓΚΟΥΝΗ ΑΜΑΛΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 01:41.26
16 160529 ΜΟΥΡΑΝΤ ΝΤΟΥΒΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 01:41.85
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 29
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 31
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160573 ΚΑΡΔΑΜΠΙΚΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 03:07.30
2 159483 ΓΑΒΡΙΗΛ ΞΕΝΟΦΩΝ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 03:08.73
3 159485 ΝΤΡΙΒΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΑΓ12 03:11.71
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 10 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 32
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162080 ΚΕΧΡΙΩΤΗ ΕΛΕΝΗ 2006 NOXAΛΚ ΚΡ10 02:24.17
2 164543 ΓΑΒΡΙΗΛ ΣΟΦΙΑ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ10 03:23.87
3 164545 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2006 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ10 03:52.11
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 33
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160124 ΠΕΤΡΟΔΑΣΚΑΛΑΚΗ ΖΩΗ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 03:20.55
2 158266 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 03:36.05
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 34
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160362 ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 03:05.74
2 153957 ΚΟΥΤΣΟΝΙΚΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ 2004 ΝΑΟΛΑΜ ΚΡ12 03:11.58
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 35
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 136812 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΕΦΗΒ 02:15.72
2 146374 ΤΣΙΩΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 02:29.54
3 153659 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Α 02:31.69
4 147335 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Β 02:38.01
5 159486 ΖΑΧΑΡΑΚΗΣ ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΩΝ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Α 02:38.24
6 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 02:46.30
7 147344 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 02:50.39
8 153950 ΧΑΤΖΗΜΑΡΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 02:51.19
9 153550 ΤΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 02:57.64
10 153961 ΚΑΡΑΓΚΟΥΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 03:02.52
11 158845 ΒΑΡΛΑΜΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2003 ΝΑΟΛΑΜ ΠΠ-Β 03:03.50
12 157562 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 03:07.06
13 157559 ΜΠΟΥΡΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΠ-Β 03:11.51
200m ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 36
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134923 ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΝΕΑΝ 02:36.06
2 156290 ΚΟΛΑΖΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 2002 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Α 02:42.39
3 160127 ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 02:43.20
4 136158 ΣΑΜΑΡΤΖΗ ΓΕΩΡΓΙΑ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΝΕΑΝ 02:44.94
5 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 02:45.67
6 142634 ΜΗΤΣΙΟΥ ΝΑΥΣΙΚΑ 2000 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 02:45.74
7 157557 ΤΣΙΩΝΗ ΕΥΣΤΑΘΙΑ 2003 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΚ-Β 02:57.00
8 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 02:59.63
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 37
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161874 ΤΩΜΑΔΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 06:59.11
ΑΚΥΡΟΣ
161563 ΜΑΡΚΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 38
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 155969 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΧΑΝΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 06:50.51
ΑΚΥΡΟΣ
154969 ΤΑΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2004 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΑΓ12
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 39
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160940 ΧΑΜΑΛΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2005 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΚΡ11 05:44.93
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 40
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 156007 ΜΑΡΙΝΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΚΟΧ ΚΡ12 06:57.59
2 160537 ΓΚΙΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 06:59.11
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 41
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 143645 ΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 04:22.11
2 141349 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 04:22.77
3 133856 ΔΗΜΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 1998 NOXAΛΚ ΕΦΗΒ 04:28.38
4 144481 ΤΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2001 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΑΙΔ 04:42.94
5 153673 ΚΥΡΑΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 05:09.54
6 155995 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Β 05:14.89
7 155996 ΚΑΛΑΦΑΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 05:45.86
8 155989 ΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 05:51.80
400m EΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 42
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 134915 ΓΡΙΒΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 04:38.02
2 133283 ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΓΥΡΩ 1997 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΓΥΝ. 04:44.61
3 134923 ΜΠΡΑΖΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 1999 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΝΕΑΝ 04:44.94
4 146600 ΚΑΛΥΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2000 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ-Α 04:45.37
5 145863 ΒΑΓΓΕΛΑΤΟΥ ΑΓΝΗ 2001 ΑΚΟΧ ΚΡ-Α 04:56.84
6 145687 ΣΙΔΕΡΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 05:02.63
7 142230 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ 2000 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 05:13.10
8 153170 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΝΝΑ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΚ-Α 05:13.40
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 43
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 162082 ΚΕΧΡΙΩΤΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 2005 NOXAΛΚ ΑΓ11 01:34.14
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 44
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 157565 ΣΤΑΜΑΤΟΝΙΚΟΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 01:26.39
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 45
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 158266 ΟΡΦΑΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 2005 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ11 01:37.78
2 160996 ΓΙΑΝΝΟΥΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 NOXAΛΚ ΚΡ11 01:40.09
3 163703 ΤΑΞΙΑΡΧΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ ΙΩΑΝΝΑ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 01:59.36
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 46
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 160362 ΜΠΑΧΛΑΒΑ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ 2004 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ12 01:23.12
2 161166 ΚΟΛΑΙ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 2004 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ12 01:35.19
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΑΝΔΡΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 47
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 144954 ΜΠΙΛΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣ 2001 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 00:59.92
2 141350 ΝΙΚΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 01:03.42
3 146373 ΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:07.12
4 153659 ΜΠΟΥΖΑΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 2002 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Α 01:08.97
5 147335 ΜΙΧΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 2003 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Β 01:11.66
6 147344 ΤΖΙΑΜΠΑΖΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΠ-Α 01:15.72
7 146889 ΤΣΙΑΜΑΚΗΣ ΘΩΜΑΣ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΠΑΙΔ 01:17.36
8 160123 ΔΑΝΙΗΛ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΠ-Β 01:19.07
9 152920 ΚΟΥΤΡΑΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ 2003 ΑΝΑΓΛΑΜ ΠΠ-Β 01:20.05
10 153550 ΤΥΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 01:23.31
11 155995 ΧΑΜΑΛΙΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2003 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΠΠ-Β 01:26.30
100m ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 48
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 142228 ΠΑΠΑΝΑΓΝΟΥ ΡΟΥΜΠΙΝΗ 1999 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΝΕΑΝ 01:06.29
2 134924 ΠΑΝΑΓΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 1998 ΕΟΦΠΦ ΝΕΑΝ 01:08.09
3 160127 ΡΑΠΤΗ ΕΛΛΗ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 01:09.23
4 147342 ΓΟΥΡΓΙΩΤΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 01:09.78
5 147343 ΠΑΠΑΥΦΑΝΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 2002 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΠΚ-Α 01:09.80
6 139383 ΚΩΝΣΤΑ ΣΟΦΙΑ 1999 ΑΚΟΧ ΝΕΑΝ 01:10.98
7 160231 ΒΛΑΧΩΝΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ 2001 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΚΡ-Α 01:15.67
8 153225 ΤΣΙΝΤΖΗΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ 2003 ΝΟΙΤΕΑΣ ΠΚ-Β 01:28.35
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 49
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161942 ΠΙΚΡΑΜΕΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 03:36.44
2 161875 ΚΑΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 03:37.67
3 161876 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 03:42.95
4 161564 ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΑΓ11 03:43.16
169126 ΝΤΟΥΡΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2005 ΑΚΟΧ ΑΓ11 03:38.88 ΕΣ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΓΟΡΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 50
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 164096 ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 2004 ΑΚΟΧ ΑΓ12 03:28.07
2 157690 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 2004 NOXAΛΚ ΑΓ12 03:36.44
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 11 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 51
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 163704 ΜΠΕΣΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 2005 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ11 03:47.91
2 162714 ΤΟΛΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ 2005 ΑΚΟΧ ΚΡ11 04:05.72
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΚΟΡΙΤΣΙΑ 12 ΕΤΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 52
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 161562 ΛΟΗ ΟΥΡΑΝΙΑ 2004 ΝΗΡΛΑΜ ΚΡ12 04:00.97
2 166140 ΒΛΑΧΟΥ ΕΛΠΙΝΙΚΗ 2004 NOXAΛΚ ΚΡ12 04:01.01
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΑΝΔΡΩΝ   (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 53
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 153173 ΠΑΠΑΔΗΜΑΣ ΗΛΙΑΣ 2001 ΑΚΟΧ ΠΑΙΔ 02:47.84
2 141346 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 2000 NOXAΛΚ ΠΑΙΔ 02:50.12
3 153546 ΓΥΜΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 02:59.77
4 153549 ΠΟΛΙΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ 2003 NOXAΛΚ ΠΠ-Β 03:19.76
5 153171 ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΠΑΟΛΟ-ΠΑΥΛΟΣ 2002 ΑΚΟΧ ΠΠ-Α 03:23.06
6 157562 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣ 2003 ΑΚΟΧ ΠΠ-Β 03:26.89
7 161561 ΛΟΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 2003 ΝΗΡΛΑΜ ΠΠ-Β 03:30.78
8 155762 ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 2002 NOXAΛΚ ΠΠ-Α 03:32.70
ΑΚΥΡΟΣ
136812 ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛ 1999 ΕΥΒ.Γ.Α.Σ ΕΦΗΒ
200m ΠΡΟΣΘΙΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 54
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 153175 ΛΕΩΝ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 2002 NOXAΛΚ ΠΚ-Α 03:05.07
2 144951 ΜΕΡΤΗ ΝΕΦΕΛΗ 2001 NOXAΛΚ ΚΡ-Α 03:05.54
3 161797 ΑΓΓΕΛΗ ΜΑΡΙΑ 2002 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Α 03:11.12
4 146375 ΚΟΠΑΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ 2001 ΚΟΚΑΡΠΕΝ ΚΡ-Α 03:11.55
5 160358 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ 2003 ΑΡΕΤΗ ΛΑΜΙ ΠΚ-Β 03:28.27
1500m ΕΛΕΥΘΕΡΟ – ΓΥΝΑΙΚΩΝ (25) 21/11/2015 Απογ.
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ 56
Κ/ξη ΑΜ Ονοματεπώνυμο Ε.Γ. Σωματείο Κατηγορία Επίδοση
1 146600 ΚΑΛΥΒΑ ΒΙΟΛΕΤΑ 2000 ΠΡΩΤ ΛΑΜΙΑ ΚΡ-Α 18:41.68

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!