Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Πανελλήνιο Κ18: Οι λίστες συμμετοχής των κορασίδων

Published

on

Περισσότερες από 750 είναι οι συμμετοχές των κορασίδων στο πανελλήνιο πρωτάθλημα Κ18 που θα διεξαχθεί 18-19 Ιουνίου στο Βόλο (Πανθεσσαλικό στάδιο).

Το στάδιο του Βόλου αναμένεται και φέτος να γεμίσει από αθλήτριες στο πιο γεμάτο πανελλήνιο πρωτάθλημα των τελευταίων ετών. Οι λίστες συμμετοχής έγιναν γνωστές σήμερα. Οι λίστες εκκίνησης αναμένονται την Παρασκευή όταν και θα γίνει η… εκκαθάριση των συμμετοχών.

100μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΝΤΟΥΓΚΟΥΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣΜΑΡΙΝΑ2005ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
3ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
4ΒΟΥΓΑΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
5ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
6ΛΥΡΗΜΙΚΑΕΛΑ2006ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
7ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
8ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9ΛΟΓΟΘΕΤΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
10ΛΥΡΑΑΝΤΖΕΛΙΝΑ2005ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
11ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
12ΚΑΒΟΥΡΜΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
13ΒΑΡΣΑΜΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
14ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΑΡΓΥΡΩ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
15ΣΑΑΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗ2005Ο.Φ.Η.
16ΣΑΙΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
17ΛΑΚΚΑΧΡΥΣΑ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
18ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΚΑΣΣΑΝΔΡΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
19ΤΡΙΑΝΤΗΕΛΕΝΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
20ΚΟΛΙΑΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΟ ΕΡΜΗΣ
21ΛΙΑΝΟΥΝΙΚΗ2007ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22ΣΠΑΛΙΕΡΗΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
23ΤΖΑΝΗΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
24ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑ2005ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
25ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
26ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
27ΣΙΜΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
28ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
29ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ2005ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
30ΜΥΦΤΑΡΙΚΛΕΑΝΑ2007ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
31ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΕΥΤΥΧΙΑ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
32ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
33ΚΟΥΛΙΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
34ΤΣΙΛΗΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
35ΛΟΥΚΑΤΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
36ΣΟΛΩΜΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2007ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
37ΒΟΥΛΓΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
38ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
39ΨΗΦΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
40ΚΑΥΚΟΥΛΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
41ΑΒΡΑΑΜΒΙΚΤΩΡΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
42ΜΑΧΙΑΚΥΡΙΑΚΗ2005ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
43ΤΣΕΡΚΕΖΗΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
44ΚΑΝΤΕΡΕΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
45ΤΣΑΟΥΣΗΚΥΡΙΑΚΗ2006ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
46ΓΕΡΑΣΗΓΡΗΓΟΡΙΑ2007ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
47ΠΑΣΧΟΥΛΑΑΜΑΛΙΑΝΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
48ΚΑΤΣΙΚΙΝΗΣΤΥΛΙΑΝΗ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
49ΚΕΦΑΛΑΧΛΟΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
50ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΡΑΦΑΗΛΙΑ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
51ΚΑΡΑΜΠΑΤΟΥΙΩΑΝΝΑ2007ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
52ΜΩΚΑΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2006Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
53ΛΙΓΝΟΥΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2006ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
54ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
55ΝΙΤΣΟΥΑΝΤΕΛΙΝΑ ΜΠΙΑΝΚ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
56ΓΚΙΟΝΙΛΑΟΥΡΑ2006ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
57ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
58ΚΟΜΝΗΝΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
59ΓΡΑΜΜΕΝΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ-ΑΝΑΣΤ2006ΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΠΟΔΙΣΤΡΙΑΣ
60ΔΕΔΕΗΛΙΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
61ΚΩΝΣΤΑΝΤΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2007ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
62ΣΑΡΙΔΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
63ΤΟΥΣΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
64ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
65ΒΟΤΣΗΧΡΙΣΤΙΑΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
66ΔΗΜΟΥΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΕΤΑ2005ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
67ΚΑΡΑΤΣΙΩΛΗΕΛΕΝΗ2005ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
68ΤΣΟΥΚΑΡΣΚΑΕΛΕΝΗ2006ΝΑΞΙΑΚΟΣ ΓΣ
69ΚΟΥΡΤΙΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2005ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
70ΚΑΤΡΗΑΜΥΓΔΑΛΙΑ ΜΑΡΙΑ2007ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
71ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
72ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΙΡΙΣ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
73ΝΑΝΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2007ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
74ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
75ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
76ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣΑΒΒΙΝΑ2007ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
77ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
78ΚΟΥΦΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
79ΠΑΠΑΗΛΙΟΥΑΛΙΚΗ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
80ΚΟΥΤΣΟΠΟΥΛΟΥΔΑΝΑΗ ΔΗΜΗΤΡΙΑ2006ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
81ΜΠΙΖΟΥΛΑΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
200μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
3ΦΩΚΑΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
4ΒΟΥΓΑΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
5ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
6ΝΤΟΥΓΚΟΥΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7ΒΑΡΣΑΜΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
8ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
9ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥΖΩΗ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
10ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
11ΣΑΙΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
12ΚΑΒΟΥΡΜΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΚΩΟΣ
13ΤΣΙΛΗΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
14ΣΤΑΜΑΤΕΛATOYΑΛΙΚΗ2006ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
15ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣΜΑΡΙΝΑ2005ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
16ΚΟΥΛΙΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
17ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
18ΧΙΣΣΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
19ΑΝΔΡΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
20ΔΗΛΜΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
21ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
22ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΕΥΤΥΧΙΑ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
23ΝΤΑΛ ΜΟΛΙΝΛΥΔΙΑ2007ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
24ΧΟΥΣΕΙΝΣΕΙΝΕΠ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
25ΑΒΡΑΜΙΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
26ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
27ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
28ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΘΕΟΔΟΣΙΑ2005ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
29ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
30ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΛΥΔΙΑ2007ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
31ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥΕΛΕΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
32ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
33ΜΠΙΖΙΩΤΑΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
34ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
35ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
36ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
37ΠΛΑΤΑΝΙΤΗΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ2005ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
38ΤΖΑΝΗΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
39ΖΑΓΟΡΙΤΗΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
40ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2005ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ
41ΠΑΝΙΩΡΗΣΟΦΙΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
42ΒΛΑΧΟΥΑΓΓΕΛΙΝΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
43ΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
44ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
45ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΡΕΤΗ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
46ΑΒΡΑΑΜΒΙΚΤΩΡΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
47ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΧΡΥΣΗ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
48ΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
49ΔΕΜΙΡΑΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
50ΜΑΥΡΑΚΗΘΕΑΝΩ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
51ΚΑΡΑΚΑΣΗΜΑΡΙΑΝΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
52ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
53ΚΕΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
54ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΚΛΕΙΩ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
55ΠΑΣΧΟΥΛΑΑΜΑΛΙΑΝΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
56ΚΑΡΑΜΠΕΡΗΕΛΕΝΗ2007ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
57ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
58ΣΥΡΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ2006ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
59ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
60ΛΟΝΤΟΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
61ΜΙΟΒΟΛΟΥΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
62ΧΡΗΣΤΑΚΗΧΡΥΣΟΥΛΑ2006ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
63ΓΕΩΡΓΙΛΑΣΤΥΛΙΑΝΗ ΣΟΦΙΑ2007ΑΕ ΛΕΧΑΙΝΩΝ
64ΑΛΜΠΑΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2005ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
65ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΑΘΑΝΑΣΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2005ΑΡΓΟΛΙΔΑ 2000
66ΜΠΟΥΓΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
67ΠΑΠΑΗΛΙΟΥΑΛΙΚΗ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
68ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
69ΓΙΑΝΝΑΔΗΕΛΠΙΔΑ2005ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
70ΜΑΡΚΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
71ΣΑΒΒΙΔΗΕΡΣΗ ΔΙΟΝΥΣΙΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
72ΝΙΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
73ΙΒΙΤΣΔΩΡΟΘΕΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
74ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΑΝΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
75ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
76ΖΙΑΡΡΑΝΑΤΑΛΙΑ2007ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
77ΜΙΧΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
78ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
400μ Έτος Γεν.Σύλλογος
1ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
2ΙΒΙΤΣΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
3ΦΩΚΑΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
4ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥΖΩΗ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
5ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
6ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
7ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
8ΣΩΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
9ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
10ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
11ΦΑΡΔΕΛΛΑΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
12ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
13ΣΕΡΕΜΕΤΗΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
14ΧΟΥΣΕΙΝΣΕΙΝΕΠ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
15ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
16ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
17ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
18ΛΑΜΠΙΡΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
19ΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
20ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
21ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2006ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
22ΛΑΛΑΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
23ΝΤΙΝΑΓΛΥΚΕΡΙΑ2006ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
24ΚΟΤΑΡΕΛΑΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
25ΜΠΙΖΙΩΤΑΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
26ΜΕΞΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
27ΤΣΑΟΥΣΗΚΥΡΙΑΚΗ2006ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
28ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2005ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ
29ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
30ΖΑΒΕΡΔΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
31ΙΒΙΤΣΜΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
32ΕΥΚΟΛΙΔΟΥΖΩΗ-ΑΝΝΑ2007ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
33ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
34ΔΡΟΣΟΥΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
35ΒΙΛΛΙΟΥΘΑΛΕΙΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
36ΣΙΟΥΤΗΒΕΡΟΝΙΚΗ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
37ΣΥΜΠΟΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
38ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΜΑΡΙΑ2006ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
39ΦΛΩΡΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
40ΜΑΡΛΑΣΗΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ2007ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
41ΛΑΛΑΙΩΑΝΝΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
42ΤΣΙΩΡΗΙΩΑΝΝΑ2006ΑΣ ΑΡΤΑΣ ΤΙΤΑΝΕΣ
43ΣΤΑΜΑΤΗΕΥΓΕΝΙΑ2007ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
44ΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
45ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥΜΑΡΙΑ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
46ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
47ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΝΕΦΕΛΗ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
48ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ2007ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
49ΣΚΑΝΔΑΛΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
50ΤΑΤΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
800μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΡΟΥΣΣΟΥΙΟΥΛΙΑΝΝΑ2007ΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ΦΛΟΥΤΑΚΟΥΝΕΛΛΥ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
3ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
4ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
5ΜΩΡΑΙΤΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
6ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
7ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΑΝΔΡΙΑΝΑ2005ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
8ΓΚΙΒΙΖΙΝΗΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
9ΡΟΥΛΙΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
10ΝΤΑΣΚΑΔΗΜΗΤΡΑ2005ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
11ΜΠΟΥΡΛΗΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
12ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
13ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
14ΑΔΑΜΟΥΑΝΘΙΑ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
15ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2006Ο.Φ.Η.
16ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
17ΒΑΛΑΧΑΗΛΙΑΝΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
18ΖΗΡΡΙΑΜΑΡΙΑ2007ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
19ΚΑΝΔΗΛΑΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
20ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2007ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
21ΜΑΡΝΕΛΛΟΥΝΙΚΗ2005Ο.Φ.Η.
22ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
23ΤΑΝΤΑΡΟΥΕΙΡΗΝΗ2007ΑΣ ΑΚΡΟΣ
24ΜΩΥΣΗΜΑΡΙΑ2005ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
25ΝΤΟΥΜΠΑΚΗΑΝΔΡΕΑΝΝΑ2006ΑΠΣ ΔΙΟΜΗΔΗΣ ΞΑΝΘΗΣ
26ΔΕΛΛΗΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
27ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝ2005ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
28ΚΑΙΣΑΚΗΠΟΛΥΤΙΜΗ2007ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
29ΕΜΙΝΙΔΟΥΔΑΝΑΗ2007ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
30ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥΕΜΜΕΛΕΙΑ2006ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
31ΑΣΛΑΝΙΔΟΥΛΕΜΟΝΙΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
32ΤΣΙΚΟΥΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
33ΚΟΖΑΔΙΝΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ2006ΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
34ΚΟΛΟΚΑΕΙΡΗΝΗ2007ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
35ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
36ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
37ΣΤΑΣΙΝΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
38ΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗ2006ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
39ΜΟΥΖΑΚΗΕΛΕΝΗ2007ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
1500μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
2ΓΚΙΒΙΖΙΝΗΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
3ΡΟΥΛΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
4ΝΤΑΣΚΑΔΗΜΗΤΡΑ2005ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
5ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
6ΜΠΟΥΡΛΗΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
7ΚΑΚΟΓΙΑΝΝΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
8ΣΙΟΥΤΚΑΜΑΡΙΑ2005Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
9ΒΑΛΑΧΑΗΛΙΑΝΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
10ΚΑΝΑΚΗΜΙΧΑΕΛΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
11ΛΟΥΛΟΥΔΗΑΛΕΞΙΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
12ΛΑΖΟΥΕΥΜΟΡΦΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
13ΑΝΤΩΝΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝ2007ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
14ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΕΙΡΗΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
15ΚΟΚΑΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16ΜΟΥΖΑΚΗΔΙΟΝΥΣΙΑ2007ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
17ΝΑΣΚΑΡΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
18ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΛΥΔΙΑ2007ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
19ΔΕΔΟΥΣΗΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
20ΠΑΤΣΟΥΡΑΔΗΜΗΤΡΑ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
21ΒΑΡΒΙΑΕΥΓΕΝΙΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
22ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
23ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΣΟΦΙΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
24ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
25ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
26ΜΙΣΥΡΛΗΜΑΡΚΕΛΛΑ2005ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
27ΠΑΧΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
28ΤΣΙΚΟΥΡΑΣΟΦΙΑ2007ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
29ΜΩΥΣΗΜΑΡΙΑ2005ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
30ΖΑΓΚΛΗΣΟΦΙΑ2006ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
31ΛΥΡΟΥΧΡΥΣΑ2007ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
32ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΜΕΤΑΞΙΑ2005ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
33ΧΑΛΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΑΣ ΗΛΙΟΣ
3000μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΣΠΑΝΟΥΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2ΒΑΛΑΧΑΜΥΡΤΩ2007ΑΟ ΠΕΛΟΨ
3ΚΑΤΣΙΑΝΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
4ΚΑΤΣΟΥΛΗΙΖΑΜΠΕΛΑ2008ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5ΒΛΑΧΟΥΑΘΗΝΑ2008ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
6ΚΑΝΑΚΗΜΙΧΑΕΛΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
7ΡΟΥΛΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
8ΒΑΧΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2007ΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
9ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
10ΛΟΥΛΟΥΔΗΑΛΕΞΙΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
11ΜΩΡΑΙΤΗΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
12ΖΑΡΚΑΔΟΥΛΑΕΥΤΥΧΙΑ2007ΓΑΣ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
13ΖΑΡΚΑΔΑΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2008ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
14ΠΟΡΙΚΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2008ΑΣ ΗΛΙΟΣ
15ΚΟΚΑΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
16ΤΣΑΠΑΛΗΑΝΤΩΝΙΑ2007ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
17ΣΕΡΕΜΕΤΗΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2007ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
18ΝΑΣΚΑΡΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
19ΒΑΡΔΑΔΑΦΝΗ2006ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
20ΦΡΑΝΤΖΗΑΠΟΣΤΟΛΙΑ2008ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
21ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
22ΠΕΡΙΣΤΕΡΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΜΑΡΙΑ2008ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
23ΓΕΡΑΓΩΤΕΛΛΗΕΙΡΗΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
24ΚΟΥΝΕΛΑΚΗΕΛΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ2008ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
25ΠΑΤΣΟΥΡΑΔΗΜΗΤΡΑ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
26ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2007ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
27ΠΕΤΕΙΝΑΤΟΥΙΦΙΓΕΝΕΙΑ2008ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
28ΣΙΟΥΤΚΑΜΑΡΙΑ2005Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
29ΛΑΖΟΥΕΥΜΟΡΦΙΑ2006ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
30ΚΑΤΩΠΟΔΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2008ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
31ΠΑΤΣΑΛΑΕΥΓΕΝΙΑ ΧΡΥΣΟΒΑ2007ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
32ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΜΙΚΑΕΛΑ2005ΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ
33ΜΠΟΔΙΩΤΗΑΝΝΑ2008ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
34ΛΑΖΑΡΑΚΗΖΩΗ2005ΑΟ ΠΕΛΟΨ
35ΜΙΣΥΡΛΗΜΑΡΚΕΛΛΑ2005ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
36ΜΠΕΛΛΗΜΑΡΙΑ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
37ΧΑΛΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΑΣ ΗΛΙΟΣ
38ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΥΘΩΜΑΗ2008ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
39ΟΠΑΝΤΣΑΜΑΡΙΑ2005ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
40ΖΑΦΕΙΡΗΓΕΩΡΓΙΑ2008ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
41ΖΑΧΑΡΙΑΔΗ-ΣΕΚΕΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
42ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
43ΜΙΚΡΟΠΑΝΔΡΕΜΕΝΟΥΕΥΔΟΞΙΑ-ΕΙΡΗΝΗ2005ΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
44ΤΣΙΛΙΒΑΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2008ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
45ΠΑΧΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
46ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2006Ο.Φ.Η.
47ΣΑΜΑΡΑ ΜΑΛΑΜΑΔΗΜΗΤΡΑ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
48ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ2007ΦΙΛΟΠΡΟΟΔΟΣ ΟΜ.ΒΡΟΝΤΑΔΩΝ
49ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
50ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΗΜΕΤΑΞΙΑ2005ΣΔΥ ΑΡΓΟΛΙΔΑΣ
100μ εμπόδιαΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΒΙΔΟΥΡΗΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
2ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΜΑΡΘΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
3ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
4ΔΑΣΤΕΡΙΔΗΑΡΙΣΤΕΑ2006ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
5ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
6ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΘΕΟΔΟΣΙΑ2005ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
7ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
8ΤΣΩΝΗΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
9ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
10ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
11ΜΟΥΤΣΑΚΗΙΩΑΝΝΑ ΡΟΖΑΛΙΑ2007ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
12ΚΟΝΤΟΕΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
13ΜΠΕΛΗΔΑΝΑΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
14ΣΑΚΑΒΙΤΣΗΘΕΟΔΩΡΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
15ΜΗΛΙΩΤΗΕΥΣΤΑΘΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
16ΠΑΠΠΑΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
17ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΕΥΘΥΜΙΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
18ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2007ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
19ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΤΙΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
20ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥΕΛΕΝΗ2007ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
21ΜΠΡΕΝΤΟΗΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
22ΒΕΡΤΕΛΗΑΓΑΘΟΝΙΚΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
23ΣΟΛΔΑΤΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΥΑΓΓΕ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
24ΣΑΡΑΤΣΗΦΑΝΗ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
25ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
26ΜΗΤΣΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
27ΚΑΛΟΓΡΑΝΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
28ΤΣΙΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
29ΚΑΜΜΕΝΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
30ΚΑΚΟΥΡΗΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
31ΜΠΑΤΑΛΟΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΑ2005ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
32ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
33ΜΟΥΤΑΑΘΗΝΑ2006ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
4Χ400μ Έτος Γεν.Σύλλογος
1ΛΑΛΑΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
2ΛΑΛΑΙΩΑΝΝΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
3ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΛΥΔΙΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
4ΜΠΙΤΑΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2007ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
5ΣΥΝΕΣΙΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
6ΤΣΙΓΑΡΑΣΩΤΗΡΙΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2007ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΑΡΙΑ2007ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ΒΑΣΣΙΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11ΓΑΛΑΤΑΜΑΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12ΛΕΚΚΑΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
13ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
14ΓΚΙΚΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
15ΔΟΥΣΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2007ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
16ΖΟΥΠΑΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
17ΚΩΣΤΙΝΗΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΡ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
18ΑΝΥΦΑΝΤΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
19ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
20ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
21ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
22ΚΟΤΑΡΕΛΑΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
23ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
24ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
25ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΟΥΡΑΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
26ΔΡΟΣΟΥΜΑΡΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
27ΖΕΥΓΑΡΑΣΤΑΦΑΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
28ΓΙΑΝΝΑΔΗΕΛΠΙΔΑ2005ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
29ΛΑΜΠΙΡΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
30ΠΑΠΑΠΕΤΡΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
31ΒΙΛΛΙΟΥΘΑΛΕΙΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
32ΒΑΡΒΙΑΕΥΓΕΝΙΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
33ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
34ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΑΣΗΜΙΝΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
35ΑΔΑΜΟΥΑΝΘΙΑ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
36ΑΔΑΜΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
37ΚΑΡΑΚΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
38ΚΟΥΜΠΟΥΛΗΣΤΑΥΡΙΝΑ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
39ΜΠΑΛΑΔΗΜΑΕΥΤΥΧΙΑ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
40ΝΙΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
41ΜΑΡΛΑΣΗΧΡΙΣΤΙΝΑ ΑΝΝΑ2007ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
42ΜΠΟΥΡΛΗΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
43ΚΟΚΑΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
44ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΖΩΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
45ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
46ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΕΛΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
47ΛΙΟΥΡΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
48ΤΖΗΜΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
49ΔΗΛΜΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
50ΝΤΙΝΑΓΛΥΚΕΡΙΑ2006ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
51ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
52ΤΣΙΑΡΣΙΩΤΗΑΘΗΝΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
53ΣΕΡΕΜΕΤΗΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
54ΖΑΒΕΡΔΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
55ΔΗΜΗΤΣΑΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
56ΚΟΥΡΑΣΗΕΛΕΝΗ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
57ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΑΥΓΗ2006ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
58ΜΙΧΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
59ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝ2005ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
60ΚΑΡΑΙΣΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
61ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
62ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥΑΣΠΑΣΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
63ΔΑΝΕΛΑΤΟΥΣΟΦΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
64ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
65ΛΥΜΠΕΡΙΟΥΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
66ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
67ΚΟΡΟΖΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
68ΧΟΛΕΒΑΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
69ΠΑΠΠΑΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
70ΤΣΑΚΙΡΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
71ΔΟΚΟΥΣΟΦΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
72ΚΟΛΕΜΠΑΒΙΚΤΩΡΙΑ2007ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
73ΦΑΡΔΕΛΛΑΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
74ΚΟΤΑΛΑΚΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
75ΔΕΛΛΗΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
76ΑΣΛΑΝΙΔΟΥΛΕΜΟΝΙΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
77ΣΑΑΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗ2005Ο.Φ.Η.
78ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
79ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2006Ο.Φ.Η.
80ΜΑΡΝΕΛΛΟΥΝΙΚΗ2005Ο.Φ.Η.
81ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2006Ο.Φ.Η.
82ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
83ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΧΡΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ2005Ο.Φ.Η.
84ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠH2005Ο.Φ.Η.
85ΓΑΡΥΦΑΛΛΟΥΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ2005ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
86ΜΑΡΙΝΗΜΑΡΙΑ2007ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
87ΡΟΥΣΣΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
88ΣΤΑΘΑΚΗΝΕΚΤΑΡΙΑ2007ΟΑ ΚΟΥΡΟΣ ΑΙΓΙΝΑΣ
89ΚΟΥΚΝΑΚΟΥΕΛΕΝΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
90ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
91ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
92ΠΑΠΑΡΑΜΑΡΙΑ2007ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
93ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
94ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
95ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥΑΘΗΝΑΙΣ2006Π.Α.Ο.Κ.
96ΚΡΗΤΙΚΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007Π.Α.Ο.Κ.
97ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
98ΒΟΣΝΑΚΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
99ΚΕΧΑΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΕΖΑ2005Π.Α.Ο.Κ.
100ΙΒΙΤΣΜΙΛΑ ΜΙΧΑΕΛΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
101ΙΒΙΤΣΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
102ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
103ΦΛΟΥΤΑΚΟΥΝΕΛΛΥ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
104ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΜΑΡΙΛΙΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
105ΓΚΙΟΚΑΑΝΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
106ΠΑΤΕΡΑΕΙΡΗΝΗ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
107ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
108ΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
109ΤΣΙΚΟΥΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
110ΚΑΛΛΗΑΡΤΕΜΙΣ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
111ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥΑΝΤΩΝΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
112ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
113ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
114ΠΕΡΡΑΚΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
2000μ στιπλΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ΜΠΟΥΓΑΒΕΡΟΝΙΚΗ2007ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
3ΚΑΤΣΙΑΝΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
4ΒΑΡΔΑΔΑΦΝΗ2006ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
5ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
6ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
7ΠΗΓΗΛΟΥΚΙΑ2007ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2018
8ΠΑΠΑΧΑΤΖΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2006Ο.Φ.Η.
9ΤΟΥΤΣΙΕΒΑ2006Ο.Φ.Η.
10ΣΚΑΠΕΤΟΡΑΧΗΑΣΗΜΙΝΑ2007ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
11ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12ΕΥΑΓΓΕΛΙΔΟΥΑΡΙΣΤΕΑ2006Π.Α.Ο.Κ.
13ΖΟΥΡΝΗΜΑΡΙΑ2007ΑΚΟ ΛΕΒΑΔΕΙΑΣ
14ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΘΗΝΑ-ΣΟΥΛΤΑΝΑ2007ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
15ΛΑΜΑΓΚΕΝΤΙΑΝΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
16ΜΩΡΑΙΤΗΔΗΜΗΤΡΑ2005ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
17ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΙΡΗΝΗ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
18ΚΟΥΚΝΑΚΟΥΕΛΕΝΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
19ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥΣΤΕΛΛΑ2005ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
20ΝΙΚΟΛΟΓΙΑΝΝΗΜΥΡΤΩ2007ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
400μ εμπόδιαΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΒΑΡΕΛΑΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
2ΔΑΝΗΛΑΤΟΥΦΑΙΔΡΑ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
3ΧΡΗΣΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
4ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΖΩΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
5ΠΑΠΠΑΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
6ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
7ΜΑΡΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
8ΣΩΛΟΥΛΥΔΙΑ2005ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
9ΛΑΜΠΙΡΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
10ΤΑΡΑΣΙΔΟΥΑΝΔΡΙΑΝΑ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
11ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
12ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΗΛΙΑΝΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
13ΤΣΑΚΙΡΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
14ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
15ΑΛΜΥΡΟΥΔΗ-ΣΤΡΟΥΜΠΟΥΑΝΝΑ-ΔΑΦΝΗ2007ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
16ΣΚΑΡΤΣΙΛΑΓΑΡΥΦΑΛΙΑ-ΑΝΝΑ2005ΦΙΛ.ΛΕΣΧΗ ΑΙΓΙΟΥ
17ΑΔΑΜΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
18ΚΑΡΑΚΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
19ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
20ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
21ΣΑΒΒΙΔΗΣΟΦΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
22ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
23ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2006ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
24ΣΙΔΕΡΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΑΣ ΕΦΗΒΟΣ ΧΙΟΥ
25ΤΟΛΙΟΥΒΑΡΒΑΡΑ2006ΒΕΡΓΙΝΑ
26ΚΑΤΣΟΥΕΙΡΗΝΗ2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
27ΜΠΟΥΡΤΖΟΥΜΑΡΙΛΙΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
4Χ400μΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΜΥΦΤΑΡΙΚΛΕΑΝΑ2007ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
2ΣΑΡΙΔΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
3ΣΩΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
4ΜΑΡΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
5ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
6ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
7ΚΕΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8ΣΑΚΑΒΙΤΣΗΘΕΟΔΩΡΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΟΝΩΡΑ ΜΑΡΙΑ2007ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
10ΖΟΡΜΠΑΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΝ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
11ΜΑΝΗΜΑΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
12ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΒΙΡΓΙΝΙΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
13ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΑΣΠΑΣΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
14ΓΚΙΚΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
15ΔΟΥΣΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2007ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
16ΖΟΥΠΑΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
17ΚΩΣΤΙΝΗΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΡ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
18ΜΑΙΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
19ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
20ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΕΥΘΑΛΙΑ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
21ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥΚΥΡΙΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
22ΚΑΥΚΟΥΛΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
23ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
24ΒΙΔΟΥΡΗΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
25ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
26ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
27ΚΟΤΑΡΕΛΑΡΑΦΑΕΛΑ ΑΝΤΩΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
28ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
29ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
30ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΟΥΡΑΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
31ΔΡΟΣΟΥΜΑΡΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
32ΖΕΥΓΑΡΑΣΤΑΦΑΝΙΑ2007ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
33ΒΛΑΧΟΥΑΓΓΕΛΙΝΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
34ΚΑΛΛΗΑΝΝΑ2007ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
35ΠΑΣΧΑΛΙΔΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2007ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
36ΣΚΑΡΜΟΥΤΣΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2007ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
37ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΟΦΙΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
38ΜΟΖΑΑΝΝΑ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
39ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2007ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
40ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
41ΧΑΡΙΤΟΥΝΙΑΝΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
42ΝΙΤΣΟΥΑΝΤΕΛΙΝΑ ΜΠΙΑΝΚ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
43ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΙΡΙΣ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
44ΠΑΠΑΗΛΙΟΥΑΛΙΚΗ2007ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
45ΕΜΙΝΙΔΟΥΔΑΝΑΗ2007ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
46ΑΚΙΟΖΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
47ΠΕΞΑΡΑΕΥΘΥΜΙΑ2006ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
48ΡΑΒΔΟΥΑΝΑΤΟΛΗ2006ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
49ΤΣΟΥΠΡΑΜΑΡΙΑ-ΜΙΧΑΗΛΙΑ2007ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
50ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
51ΛΑΚΚΑΧΡΥΣΑ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
52ΤΡΙΑΝΤΗΕΛΕΝΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
53ΣΟΛΩΜΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2007ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
54ΑΝΔΡΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
55ΜΠΕΛΗΔΑΝΑΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
56ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
57ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2006ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
58ΛΙΤΑΙΝΑΜΑΡΙΑ-ΣΤΑΜΑΤΙΑ2005ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
59ΜΑΛΑΜΟΥΛΗΚΑΛΛΙΠΗ2006ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
60ΣΕΧΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
61ΣΙΑΡΡΑΑΣΠΑΣΙΑ2006ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
62ΤΑΡΝΑΡΗΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
63ΑΡΓΥΡΗ ΣΠΟΥΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
64ΛΟΝΤΟΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
65ΜΗΤΣΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
66ΔΑΝΗΛΑΤΟΥΦΑΙΔΡΑ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
67ΠΑΠΑΔΕΡΑΚΗΑΡΓΥΡΩ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
68ΦΟΥΝΤΟΥΛΑΚΗΧΡΥΣΗ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
69ΜΑΝΟΥΣΑΚΗΝΕΦΕΛΗ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
70ΚΑΜΠΟΥΡΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2007ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
71ΚΟΥΡΣΙΟΥΜΗΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ
72ΜΟΛΛΑΧΡΥΣΗ2005ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ
73ΜΠΛΙΟΥΚΛΕΙΩ2006ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ
74ΧΕΙΜΩΝΑΚΗΕΛΕΝΗ2007ΑΣ ΔΟΞΑΤΟΥ ΤΟ ΗΡΩΙΚΟ ΔΟΞΑ
75ΓΛΑΒΑΕΛΕΝΗ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
76ΤΣΟΚΑΚΤΣΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
77ΜΑΡΚΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
78ΛΑΖΑΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
79ΑΛΜΠΑΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2005ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
80ΑΛΜΠΑΝΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2007ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
81ΖΑΖΟΝΙΚΟΛ2007ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
82ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΜΑΡΙΑ-ΗΛΙΑΝΑ2006ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
83ΤΖΟΛΑΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
84ΤΣΙΚΡΙΚΩΝΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ-ΦΑΙΔΡ2006ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
85ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
86ΓΚΙΟΝΙΛΑΟΥΡΑ2006ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
87ΚΟΥΤΣΑΒΙΤΗΣΑΒΒΙΝΑ2007ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
88ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΥΕΥΡΥΚΟΜΗ2005ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
89ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
90ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΡΕΤΗ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
91ΜΑΥΡΑΚΗΘΕΑΝΩ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
92ΤΑΡΑΣΙΔΟΥΑΝΔΡΙΑΝΑ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
93ΒΟΤΣΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
94ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
95ΚΑΤΣΙΚΙΝΗΣΤΥΛΙΑΝΗ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
96ΝΤΑΛ ΜΟΛΙΝΛΥΔΙΑ2007ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
97ΛΥΡΑΑΝΤΖΕΛΙΝΑ2005ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
98ΠΑΛΑΙΟΛΟΓΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
99ΔΡΟΣΟΥΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
100ΦΩΚΑΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
101ΠΑΡΩΤΙΔΟΥΑΘΗΝΑ2007ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
102ΝΟΤΑΡΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2007ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
103ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
104ΚΑΚΟΥΡΗΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
105ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
106ΚΟΥΚΑΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
107ΠΑΝΟΥΣΗΥΑΚΙΝΘΗ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
108ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
109ΚΑΤΣΙΝΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
110ΙΩΑΝΝΙΔΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2007ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
111ΚΟΥΣΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
112ΣΑΡΑΦΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2007ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
113ΣΑΡΑΦΙΔΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2007ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
114ΜΩΚΑΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2006Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
115ΧΡΥΣΙΚΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2006Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
116ΠΑΣΧΑΛΗΓΕΩΡΓΙΑ2006Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
117ΧΡΥΣΙΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2006Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
118ΜΑΥΡΙΔΟΥΟΛΓΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
119ΠΑΝΙΩΡΗΣΟΦΙΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
120ΜΠΙΖΙΩΤΑΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
121ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
122ΜΑΜΑΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ2007ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
123ΛΕΜΟΝΙΔΟΥΑΡΓΥΡΩ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
124ΚΑΤΣΑΡΟΥΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
125ΜΕΞΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
126ΚΑΡΥΔΑΦΩΤΕΙΝΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
127ΤΟΠΑΛΙΔΗΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
128ΤΟΥΡΑΛΙΑΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
129ΚΟΜΝΗΝΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
130ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
131ΡΟΥΛΙΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
132ΜΙΧΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
133ΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝ2005ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
134ΜΗΛΙΩΤΗΕΥΣΤΑΘΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
135ΚΑΡΑΙΣΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
136ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
137ΡΑΥΤΟΠΟΥΛΟΥΑΣΠΑΣΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
138ΔΑΝΕΛΑΤΟΥΣΟΦΙΑ2007ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
139ΣΠΑΛΙΕΡΗΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
140ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
141ΚΑΡΑΚΑΣΗΜΑΡΙΑΝΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
142ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΜΑΡΙΑ ΖΩΗ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
143ΖΑΓΟΡΙΤΗΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
144ΣΙΟΥΤΗΒΕΡΟΝΙΚΗ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
145ΚΑΙΣΑΚΗΠΟΛΥΤΙΜΗ2007ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
146ΚΑΤΣΟΥΛΑΑΡΤΕΜΙΣ2007ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
147ΔΟΥΡΛΙΑΝΗΕΙΡΗΝΗ2007ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
148ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
149ΧΡΗΣΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
150ΣΑΜΑΡΑΣΟΦΙΑ2007ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
151ΖΑΝΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙ2006ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
152ΚΥΡΙΑΖΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
153ΞΥΓΓΕΝΗΦΩΤΕΙΝΗ2006ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
154ΠΑΠΑΜΙΧΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
155ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
156ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
157ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
158ΜΠΡΕΝΤΟΗΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
159ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
160ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
161ΜΙΟΒΟΛΟΥΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
162ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
163ΣΤΥΛΙΟΥΕΛΠΙΔΑ2007ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
164ΒΑΡΣΑΜΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
165ΚΛΕΦΤΟΓΙΑΝΝΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
166ΛΥΜΠΕΡΙΟΥΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
167ΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
168ΧΑΤΖΗΝΙΚΟΛΑΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2007ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
169ΒΟΛΤΕΑΠΕΤΡΟΥΛΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
170ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΗΛΙΑΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
171ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥΔΑΝΑΗ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
172ΝΤΑΝΑΤΣΙΔΟΥΕΛΕΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
173ΣΑΡΑΤΣΗΦΑΝΗ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
174ΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΕΛΠΙΝΙΚΗ-ΑΝΑΣΤΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
175ΜΠΑΔΕΚΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
176ΤΣΙΦΟΥΤΗΧΡΥΣΟΥΛΑ2007ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
177ΛΙΑΝΟΥΝΙΚΗ2007ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
178ΔΗΜΟΥΓΕΩΡΓΙΑ-ΖΕΤΑ2005ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
179ΠΑΠΙΓΚΙΩΤΗΜΑΡΙΑ ΛΟΥΙΖΑ2007ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
180ΣΚΑΝΔΑΛΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
181ΠΟΛΙΤΗΕΥΑΓΓΕΛΙΝΗ2006ΕΚΑ ΔΩΔΩΝΗ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
182ΚΟΥΦΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
183ΓΙΟΒΑΝΗΜΑΡΙΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
184ΔΕΛΙΚΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
185ΤΣΑΓΑΛΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
186ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥΑΛΙΚΗ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
187ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
188ΣΙΜΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
189ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
190ΒΟΥΛΓΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
191ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΡΑΦΑΗΛΙΑ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
192ΑΒΡΑΜΙΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
193ΜΑΚΡΗΗΛΙΑΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑ2005Ο.Φ.Η.
194ΣΑΑΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗ2005Ο.Φ.Η.
195ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
196ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
197ΚΑΛΑΙΤΖΑΚΗΧΡΥΣΗ ΙΩΑΝΝΑ2005Ο.Φ.Η.
198ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
199ΣΕΡΑΦΕΙΜΙΔΗΜΑΡΙΑ2007Ο.Φ.Η.
200ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
201ΤΣΕΡΚΕΖΗΙΩΑΝΝΑ-ΡΑΦΑΗΛΙΑ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
202ΚΑΡΙΠΟΓΛΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
203ΔΕΡΒΕΝΤΖΗΚΛΕΙΩ2007ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
204ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
205ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
206ΠΑΠΑΡΑΜΑΡΙΑ2007ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
207ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
208ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
209ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
210ΒΑΡΥΤΙΜΙΔΟΥΑΘΗΝΑΙΣ2006Π.Α.Ο.Κ.
211ΚΡΗΤΙΚΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007Π.Α.Ο.Κ.
212ΧΑΚΚΑΕΥΑΓΓΕΛΙΝΑ2007Π.Α.Ο.Κ.
213ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
214ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
215ΖΙΑΡΡΑΝΑΤΑΛΙΑ2007ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
216ΒΕΡΤΕΛΗΑΓΑΘΟΝΙΚΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
217ΠΑΣΧΑΛΙΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
218ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗΚΑΣΣΑΝΔΡΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
219ΚΕΦΑΛΑΧΛΟΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
220ΒΟΤΣΗΧΡΙΣΤΙΑΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
221ΧΙΣΣΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
222ΙΒΙΤΣΔΩΡΟΘΕΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
223ΚΩΤΣΟΓΙΑΝΝΙΔΗΑΝΝΑ2007ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
224ΚΟΣΜΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
225ΓΕΡΑΣΗΓΡΗΓΟΡΙΑ2007ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
226ΚΟΥΤΣΟΥΠΑΛΥΔΙΑ2007ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
227ΚΑΜΜΕΝΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
228ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
229ΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
230ΤΣΙΚΟΥΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
231ΚΑΛΛΗΑΡΤΕΜΙΣ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
232ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥΑΝΤΩΝΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
233ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
234ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
235ΠΕΡΡΑΚΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
236ΠΥΛΑΡΙΝΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
237ΣΑΛΗΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
238ΠΟΛΥΖΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
239ΦΛΩΡΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
240ΓΚΑΤΖΗΘΕΟΔΩΡΑ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
241ΑΔΑΜΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
242ΨΗΦΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
243ΜΑΧΙΑΚΥΡΙΑΚΗ2005ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
244ΒΟΥΖΑΒΙΡΓΙΝΙΑ2005ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
245ΛΥΡΙΤΣΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
246ΡΙΤΣΙΟΥΜΑΡΙΑΝΝΑ2007ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
247ΣΟΥΦΛΑΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
5000μ βάδηνΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΑΣΛΑΝΙΔΟΥΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗ2006ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2ΑΔΑΜΗΑΝΝΑ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
3ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ2005ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
4ΦΛΩΡΟΠΟΥΛΟΥΑΘΗΝΑ2007ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
5ΖΑΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥΧΑΡΑΛΑΜΠΙΑ2006ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
6ΠΑΠΑΕΥΓΕΝΙΟΥΕΛΕΝΗ2006ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
7ΔΑΛΕΚΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗ2006ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
8ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
9ΕΣΜΕΡΛΗΧΡΥΣΑ2007ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
10ΜΠΑΡΜΠΑΡΟΥΣΗΗΛΙΑ ΓΕΩΡΓΙΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
11ΑΝΥΦΑΝΤΑΚΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2007ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
12ΨΑΡΙΑΝΟΥΜΥΡΣΙΝΗ2007ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
13ΜΠΙΜΠΟΥΔΗΕΙΡΗΝΗ2005ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
14ΝΤΑΤΣΑΑΘΗΝΑ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
15ΑΗΔΟΝΙΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
16ΜΠΑΡΚΑΛΗΕΥΦΡΑΙΜΙΑ-ΓΕΩΡΓ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΔισκοβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΝΑ2006ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
2ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥΑΝΔΡΙΑΝΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
3ΤΟΧΤΑΜΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005Ο.Φ.Η.
4ΚΥΡΙΑΖΗΛΑΜΠΡΙΝΗ2005ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
5ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
6ΚΟΤΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
7ΧΑΛΚΙΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
8ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΣΟΦΙΑ2007ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
9ΤΣΑΚΑΛΗΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
10ΚΟΥΜΑΤΖΙΔΗΣΟΦΙΑ2005ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
11ΜΠΑΚΟΣΤΕΡΓΙΟΥΣΟΦΙΑ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
12ΠΡΟΓΟΥΛΗΙΩΑΝΝΑ2006Ο.Φ.Η.
13ΣΑΜΟΥΡΕΛΗΜΑΡΙΑ-ΑΝΝΑ2007ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
14ΜΠΑΝΔΕΛΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
15ΤΣΕΡΝΟΒΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2008ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
16ΜΠΟΝΑΤΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
17ΑΝΔΡΕΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ2008ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
18ΤΣΙΑΡΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΑΡΚΕ2007ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
19ΣΑΜΟΛΑΔΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ
20ΕΥΑΓΓΕΛΟΓΙΑΝΝΗΑΡΙΣΤΕΑ ΜΑΡΙΑ2007ΓΣ ΒΟΛΟΥ
21ΚΥΡΙΑΚΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
22ΑΖΑΠΕΛΑΓΙΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
23ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2007ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
24ΚΑΛΟΓΕΡΙΔΗΦΩΤΕΙΝΗ2006ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
25ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
26ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2008ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
27ΜΠΡΟΤΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2006ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
28ΚΟΥΚΟΥΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΒΟΛΟΥ
29ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΡΙΑ2007ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
30ΑΙΝΑΛΙΔΟΥΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2008ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
ΎψοςΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
3ΠΟΛΥΖΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
4ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
5ΡΑΠΤΗΝΑΤΑΛΙΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
6ΤΣΟΥΜΠΑΝΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2008ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
7ΤΣΙΑΤΗΜΕΛΙΝΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
8ΠΛΑΤΑΝΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2005ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
9ΤΣΟΜΠΑΝΗΕΛΕΝΗ2008ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
10ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
11ΖΑΦΕΙΡΗΑΘΑΝΑΣΙΑ2008ΓΣ Η ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΛΑΜΙΑΣ
12ΣΕΡΓΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
13ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
14ΚΟΥΣΤΙΜΠΗΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
15ΜΠΡΟΜΠΕΡΓΚΕΡΖΩΗ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
16ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΓΕΩΡΓΙΑ2007ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
17ΛΙΝΤΟΒΟΗΜΕΛΙΝΑ2005ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
18ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΕΛΙΣΑΒΕΤ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
19ΣΑΛΗΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
20ΚΩΣΤΟΥΛΑΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
21ΔΟΥΡΛΙΑΝΗΕΙΡΗΝΗ2007ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
22ΓΚΑΡΑΚΕΡΑΣΙΑ2007ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
23ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥΕΥΓΕΝΙΑ2006ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
24ΜΠΡΕΝΤΟΗΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
25ΚΛΟΣΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
26ΒΙΤΟΛΙΑΝΟΥΕΥΔΟΞΙΑ2008ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
27ΓΚΟΥΛΙΟΥΔΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
28ΜΠΟΥΡΗΜΑΡΙΑ2007ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
29ΣΤΑΜΟΥΛΗΜΥΡΣΙΝΗ2006ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
30ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
31ΓΡΗΓΟΡΙΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
32ΔΙΑΜΑΝΤΕΑΜΕΛΙΝΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
33ΤΖΟΥΒΕΛΗΟΛΥΜΠΙΑ2008ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
34ΚΑΡΑΚΙΚΕΜΑΡΙΑ2007ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
35ΑΘΑΝΑΣΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
36ΣΑΜΨΩΝΗΣΩΤΗΡΙΑ2006ΑΕ ΛΗΜΝΟΥ
37ΡΟΥΣΟΧΑΤΖΑΚΗΜΑΡΙΝΑ2005ΓΑΣ ΜΑΛΙΩΝ
38ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΔΑΝΑΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
39ΜΟΥΤΟΥΣΙΔΗΕΥΔΟΚΙΑ-ΕΛΕΝΗ2006ΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
40ΑΘΑΝΑΣΑΜΑΡΙΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙ2008ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
41ΜΠΑΛΔΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2006ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
42ΓΚΟΥΡΝΕΛΟΥΘΟΗ-ΕΙΡΗΝΗ2006ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
ΣφυροβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ΦΙΛΙΠΠΟΥΕΛΕΝΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
3ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥΒΑΛΕΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
4ΦΡΑΝΤΖΕΣΚΑΚΗΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
5ΠΟΥΛΛΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
6ΒΕΡΒΑΙΝΙΩΤΗΦΩΤΕΙΝΗ2007ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
7ΤΣΙΛΙΜΙΓΚΑΚΗΜΑΡΚΕΛΛΑ2007ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
8ΚΟΥΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
9ΠΑΠΑΝΙΚΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2008ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
10ΠΡΟΒΙΔΑΜΑΡΙΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
11ΤΣΑΚΙΡΗΦΑΝΗ2007ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
12ΚΡΗΤΙΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ-ΑΡΤΕΜΙ2006ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
13ΜΟΝΙΑΜΑΛΙΑ2007ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
14ΤΡΑΓΑΝΙΤΗΒΑΣΙΛΕΙΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
15ΣΟΥΡΤΖΙΝΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
16ΔΙΟΝΥΣΑΤΟΥΦΙΛΙΩ-ΜΑΡΙΝΑ2006ΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
17ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΓΣ ΛΥΚΑΙΑ ΜΕΓΑΛΟΠΟΛΗΣ
18ΠΕΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
19ΤΕΛΙΔΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
20ΔΕΛΓΑΓΕΩΡΓΙΑ2008Γ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
21ΔΙΑΚΟΓΕΩΡΓΙΟΥΦΛΩΡΑ ΕΙΡΗΝΗ2007ΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
22ΤΕΛΙΔΗΠΗΓΗ2008ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
23ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑ2008ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΑκοντισμόςΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΜΕΙΜΑΡΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
2ΚΕΝΤΡΟΜΕΛΙΝΑ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
3ΚΑΤΣΑΡΟΥΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
4ΜΑΤΣΕΛΑΑΠΟΣΤΟΛΙΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
5ΔΗΜΑΕΛΕΝΗ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
6ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΣΟΦΙΑ2007ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
7ΠΙΣΚΟΥΣΟΥΛΤΑΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
8ΜΑΡΙΝΟΥΕΙΡΗΝΗ2007ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
9ΚΕΠΕΝΕΚΟΥΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕ2006ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
10ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
11ΒΟΥΛΓΑΡΗΜΑΡΙΑ ΣΤΑΥΡΙΝΗ2005ΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
12ΣΚΕΠΕΤΑΡΗΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
13ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
14ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥΠΕΛΑΓΙΑ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
15ΤΙΤΕΛΗΙΩΑΝΝΑ2008ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
16ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2006ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
17ΓΕΡΑΚΙΟΥΑΣΗΜΗΝΑ2005ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
18ΣΤΑΥΡΟΥΔΗΕΛΙΣΑΒΕΤ2006ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
19ΧΗΤΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
20ΠΑΠΑΚΩΝΣΤΑΝΤΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
21ΠΡΟΚΟΠΙΟΥΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΘΕΡΣΙΠΠΟΣ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
22ΦΑΤΗΡΑΧΡΙΣΤΙΑΝΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
23ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΕΙΡΗΝΗ2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
24ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΘΑ2005ΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
25ΦΑΚΟΥΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
26ΧΑΝΤΖΗΜΑΡΙΑ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
27ΠΑΝΤΗΕΛΕΑΝΑ2006ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
28ΤΣΑΜΠΟΥΡΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2007ΠΑΣ ΑΛΜΩΠΙΑΣ ΙΚΑΡΟΣ
29ΙΣΜΑΙΛΑΙΣΕΓΚΑ2005ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
30ΚΙΤΣΙΟΥΝΕΦΕΛΗ2007ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
31ΙΩΑΝΝΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
32ΜΙΧΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2005ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
33ΚΑΡΑΣΑΒΒΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΑΣ ΒΕΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑΣ
34ΡΑΤΣ ΤΙΝΓΚΡΟΤΙΒΑΣΙΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ2008Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
35ΝΤΙΝΑΣΤΥΛΙΑΝΗ2007Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
36ΧΑΤΖΙΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2008ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
37ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΜΑΡΙΑ ΕΦΡΑΙΜΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
38ΤΑΤΣΙΑΡΗΘΕΟΔΩΡΑ2008ΑΣ ΦΑΡΣΑΛΩΝ
39ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2005ΑΑ ΑΝΤΙΚΥΡΑΣ ΞΕΝΟΔΑΜΟΣ
ΜήκοςΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΣΧΙΖΑΕΥΓΕΝIA2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ΣΤΑΘΑΚΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
3ΤΣΑΡΣΙΤΑΛΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2007ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
4ΜΟΖΑΑΝΝΑ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
5ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥΑΛΙΚΗ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
6ΒΑΡΔΙΑΜΠΑΣΗΓΕΩΡΓΙΑ2007ΓΑΣ ΠΕΡΑΜΑΤΟΣ ΜΥΛΟΠΟΤΑΜΟΥ
7ΜΑΜΑΕΛΕΝΗ-ΝΕΚΤΑΡΙΑ2007ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
8ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
9ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΗΕΛΙΣΑΒΕΤ2008ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
10ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
11ΛΥΡΗΜΙΚΑΕΛΑ2006ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
12ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
13ΓΚΑΝΑΡΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
14ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
15ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΟΦΙΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
16ΡΕΠΠΟΥΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
17ΜΑΛΑΤΟΥΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2007ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
18ΜΑΡΓΕΤΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2005ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
19ΓΑΝΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
20ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΑΣΠΑΣΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
21ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗΑΘΗΝΑ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
22ΚΑΚΑΒΕΛΑΚΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΕ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
23ΖΑΡΑΓΚΑΜΕΛΙΝΑ2007ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
24ΖΑΦΕΙΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑΝΝΑ2007ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
25ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΒΙΡΓΙΝΙΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
26ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΦΩΣΤΗΡΑ2006Ο.Φ.Η.
27ΠΕΤΡΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
28ΣΟΥΓΛΕΡΗΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
29ΚΑΤΗΦΟΡΗΕΡΜΙΟΝΗ2006ΑΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ ΦΙΛΑΝΔΡΟΣ
30ΜΟΥΡΟΥΓΙΑΝΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2007ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
31ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥΗΡΩ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
32ΜΑΥΡΙΚΑΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
33ΤΣΙΡΜΠΙΝΗΣΤΥΛΙΑΝΗ2005ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
34ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
35ΤΖΗΜΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
36ΠΕΠΟΝΟΥΛΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2007ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
37ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
38ΣΦΑΚΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
39ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
40ΓΚΙΟΛΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
41ΤΑΜΠΟΥΡΛΟΥΕΛΕΝΗ2007ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
42ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗΑΘΑΝΑΣΙΑ2006ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
43ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
44ΜΑΚΡΗΗΛΙΑΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑ2005Ο.Φ.Η.
45ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
46ΔΟΥΜΠΑΖΩΗ2006ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
47ΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2008ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
48ΚΟΤΣΙΜΙΚΑΕΛΑ2006Ο.Φ.Η.
49ΣΕΡΓΗΝΙΚΟΛΕΤΑ2005ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
50ΝΟΤΑΡΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2007ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
51ΙΩΑΝΝΟΓΛΟΥΜΙΚΑΕΛΑ-ΕΥΘΥΜΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
52ΚΑΤΣΙΝΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
53ΛΟΥΚΟΠΟΥΛΟΥΑΡΤΕΜΙΣ2006ΑΟ ΚΕΡΚΥΡΑΣ 2015
54ΝΑΛΜΠΑΝΙΔΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ2007ΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΕΙΑ
55ΜΑΥΡΙΔΟΥΟΛΓΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
56ΚΕΛΕΜΕΝΗΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΟΥ2008ΑΟ ΚΑΒΑΛΑΣ
57ΚΙΤΣΑΝΤΩΝΗΣΟΦΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝ2006ΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
58ΚΕΡΑΜΙΔΑΔΗΜΗΤΡΑ2008ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
59ΑΓΓΕΛΑΚΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΣ ΠΑΤΜΟΥ ΞΑΝΘΟΣ ΠΑΤΜΙΟΣ
60ΚΑΡΑΛΑΡΙΩΤΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
61ΡΟΥΚΑΙΩΑΝΝΑ2007ΓΣ ΔΕΣΚΑΤΗΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
62ΝΟΥΚΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2006ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
63ΨΩΜΑΕΛΙΣΑΒΕΤ2008ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
64ΖΑΜΠΕΛΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
65ΤΣΟΜΠΑΝΟΠΟΥΛΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2006ΑΟ ΜΑΓΝΗΣΙΑΣ
Επί κοντώΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥΗΛΙΑΝΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
2ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ2006ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877
3ΒΟΛΤΕΑΠΕΤΡΟΥΛΑ2006ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
4ΜΠΟΥΜΠΟΥΛΙΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2008ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
5ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ2005ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
6ΤΡΑΝΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2008ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
7ΤΑΤΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
8ΠΗΤΤΑΝΙΚΟΛΙΝΑ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
9ΧΡΙΣΤΟΥΛΑΕΛΙΣΑΒΕΤ2008ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
10ΣΠΗΛΙΟΥΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
11ΒΑΣΙΛΑΚΗΚΑΤΕΡΙΝΑ2005ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
12ΔΑΜΚΑΛΗΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑ2005ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
13ΘΕΟΛΟΓΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2008ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
14ΤΣΙΑΛΤΑΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΙΩΑΝ2006ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
15ΣΑΜΑΡΑΕΙΡΗΝΗ2007ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
16ΚΩΣΤΕΑΕΛΕΝΗ2007ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877
17ΜΠΡΟΖΕΚΑΛΕΞΑΝΤΡΑ ΜΠΑΡΜ2008ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
18ΠΟΛΙΤΗΕΥΣΤΑΘΙΑ2007ΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΣφαιροβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥΜΑΡΙΑ2007ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
2ΑΝΔΡΕΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΙΧΑΕ2008ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
3ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΕΛΕΝΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
4ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006ΑΟ ΕΡΜΗΣ
5ΜΠΑΚΑΛΑΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
6ΣΚΟΤΗΜΑΡΙΑ2006ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
7ΜΠΑΛΑΜΑΤΣΙΑΓΕΩΡΓΙΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
8ΤΟΧΤΑΜΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005Ο.Φ.Η.
9ΠΑΠΑΜΑΛΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
10ΚΥΠΡΙΩΤΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΦΙΛΑΘΛ.ΓΠΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
11ΨΥΡΟΥΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΟ ΗΦΑΙΣΤΙΑ
12ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
13ΖΑΝΝΗΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙ2006ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
14ΠΕΤΑΝΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
15ΤΣΑΚΑΛΗΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
16ΟΣΑΓΙΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΓΑΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ
17ΑΖΑΠΕΛΑΓΙΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
18ΣΤΑΜΑΤΑΚΟΥΜΑΡΙΑ ΒΑΡΒΑΡΑ2006ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
19ΜΠΟΣΜΠΟΤΗΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
20ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
21ΜΙΧΑΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2005ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
22ΣΜΠΥΡΑΚΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΓΕΩΡΓ2006ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
23ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥΔΑΝΑΗ2006ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
24ΛΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ2007ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
25ΓΙΑΝΝΑΚΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑ2006ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
26ΠΑΠΟΥΛΙΑΛΥΔΙΑ2007ΠΑΣ ΦΛΩΡΙΝΑ
27ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΝΙΚΗ2007ΓΑΣ Ν.ΛΑΜΨΑΚΟΥ ΑΝΑΞΙΜΕΝΗΣ
28ΓΛΑΒΑΕΛΕΝΗ2007ΑΣ ΔΡΑΜΑΣ Ο ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
ΤριπλούνΈτος Γεν.Σύλλογος
1ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ΣΧΙΖΑΕΥΓΕΝIA2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
3ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗΑΘΗΝΑ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
4ΘΕΟΧΑΡΙΔΟΥΝΑΥΣΙΚΑ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
5ΖΑΡΑΓΚΑΜΕΛΙΝΑ2007ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
6ΓΚΑΝΑΡΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
7ΧΑΛΑΤΖΟΓΛΙΔΟΥΔΑΝΑΗ2005ΓΣ ΣΕΡΡΕΣ 93
8ΒΕΛΕΝΤΖΑΑΝΔΡΟΜΑΧΗ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
9ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
10ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
11ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
12ΣΑΛΛΑΛΟΡΕΝΑ2006Ο.Φ.Η.
13ΣΟΥΓΛΕΡΗΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
14ΤΑΡΝΑΡΗΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
15ΡΕΠΠΟΥΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
16ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
17ΓΚΙΟΛΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
18ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
19ΚΩΣΤΑΚΗΖΗΝΟΒΙΑ2005ΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
20ΑΔΑΜΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
21ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
22ΧΟΡΕΥΤΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΙΕΡΑΠΕΤΡΑΣ
23ΔΟΥΜΠΑΖΩΗ2006ΠΑΤΡΑΙΚΗ ΕΝΩΣΗ ΣΤΙΒΟΥ
24ΜΑΥΡΙΚΑΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
25ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
26ΚΟΤΣΙΜΙΚΑΕΛΑ2006Ο.Φ.Η.
27ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
28ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΑΝΝΑ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
29ΤΣΙΓΑΡΑΣΩΤΗΡΙΑ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
30ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
31ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΤΑΤΙΑΝΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
32ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥΑΓΑΠΗ2005ΦΟ ΑΡΙΔΑΙΑΣ
33ΘΕΟΔΩΣΗΑΡΤΕΜΙΣ2006ΑΓΕ ΖΑΚΥΝΘΟΥ
34ΣΤΕΦΑΝΑΚΗΦΩΣΤΗΡΑ2006Ο.Φ.Η.
35ΜΠΕΤΣΙΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
36ΚΟΣΜΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΚΑ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
37ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
38ΜΑΙΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
39ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
40ΒΑΡΣΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
41ΜΠΟΖΙΝΗΕΛΕΝΗ2006ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
42ΚΑΠΝΙΣΤΗΙΩΑΝΝΑ2006ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
43ΛΕΜΟΝΙΔΟΥΑΡΓΥΡΩ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
44ΒΟΥΡΒΟΥΛΙΑΕΥΘΑΛΙΑ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
45ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥΚΥΡΙΑΚΗ ΙΦΙΓΕΝΕ2007ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
46ΤΣΑΡΚΑΙΜΑΡΙΛΝΤΑ2006ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!