Όλα είναι έτοιμα για το πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου που ξεκινά αύριο στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας. Το Sportsfeed θα καλύψει τους αγώνες live, με αναλυτικό ρεπορτάζ, δηλώσεις των πρωταγωνιστών, όλα τα παρασκήνια και πλούσιο φωτογραφικό ρεπορτάζ.
Το πρόγραμμα
ΠΡΩΪΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ |
ΟΡΙΟ |
09:00 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ |
ΑΝΔΡΩΝ |
Αγώνας Επιλογής |
15.00μ. |
09:00 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
Αγώνας Επιλογής |
14.50μ. |
09:30 |
60μ. |
ΕΠΤΑΘΛΟ 1 |
|
|
09:50 |
60μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
Προκριματικές Σειρές |
|
10:00 |
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ |
ΑΝΔΡΩΝ |
Αγώνας Επιλογής/1ο Γκρουπ |
4.60μ. |
|
|
|
|
|
10:15 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΜΗΚΟΣ |
ΕΠΤΑΘΛΟ 2 |
|
|
10:20 |
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ |
ΑΝΔΡΩΝ |
Αγώνας Επιλογής/2ο Γκρουπ |
4.60μ. |
|
|
|
|
|
11:00 |
60μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
Προκριματικές Σειρές |
|
11:30 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
Αγώνας Επιλογής |
12.60μ. |
11:40 |
400μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
Προκριματικές Σειρές |
|
11:45 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ |
ΕΠΤΑΘΛΟ 3 |
|
|
12:40 |
400μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
Προκριματικές Σειρές |
|
13:00 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ |
ΕΠΤΑΘΛΟ 4 |
|
|
ΑΠΟΓΕΥΜΑΤΙΝΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ:
ΩΡΑ |
ΑΓΩΝΙΣΜΑ |
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ |
ΕΙΔΟΣ ΑΓΩΝΑ |
17:15 |
3.000μ. Βάδην |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
17:20 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
17:40 |
5.000μ. Βάδην |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:15 |
ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:20 |
ΑΛΜΑ ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
18:30 |
60μ. |
ΠΚ Α΄ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ** |
18:36 |
60μ. |
ΠΚ Α΄ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ** |
18:45 |
60μ. |
ΠΠ Α΄ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ** |
18:51 |
60μ. |
ΠΠ Α΄ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ** |
19:00 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΥΨΟΣ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:05 |
ΑΛΜΑ ΣΕ ΤΡΙΠΛΟΥΝ |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΤΕΛΙΚΟΣ |
19:10 |
60μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:16 |
60μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:25 |
60μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:31 |
60μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:40 |
400μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:46 |
400μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
19:55 |
400μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
1η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
20:01 |
400μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
2η ΤΕΛΙΚΗ ΣΕΙΡΑ |
20:10 |
1.500μ. |
ΓΥΝΑΙΚΩΝ |
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |
20:20 |
1.500μ. |
ΑΝΔΡΩΝ |
ΤΕΛΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ |