Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Σέρρες 2022, πανελλήνιο Κ20: Οι λίστες συμμετοχής των νεανίδων

Published

on

Το τελευταίο στη σειρά πανελλήνιο πρωτάθλημα είναι αυτό της κατηγορίας Κ20 που θα διεξαχθεί το ερχόμενο Σαββατοκύριακο 9-10 Ιουλίου στην πόλη των Σερρών. Σήμερα έγιναν γνωστές οι λίστες συμμετοχής.

100 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΠΟΛΥΝΙΚΗ2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΝΤΟΥΓΚΟΥΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΜΑΡΓΙΩΛΗΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣΜΑΡΙΝΑ2005ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΒΟΥΓΑΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΛΟΥΚΑΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2003ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
ΛΥΡΑΑΝΤΖΕΛΙΝΑ2005ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΛΥΚΟΥΔΗΑΝΔΡΙΑΝΑ2003ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΚΟΥΦΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΚΟΡΟΙΒΟΣ ΑΜΑΛΙΑΔΑΣ
ΚΑΡΕΛΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΣΑΙΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΑΟ ΕΡΜΗΣ
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΟΥΛΙΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΕΙΡΗΝΗ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΑΑΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗ2005Ο.Φ.Η.
ΜΑΧΙΑΚΥΡΙΑΚΗ2005ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ2004ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΧΛΟΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΑΚΚΑΧΡΥΣΑ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΧΙΣΣΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ-ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΦΑΙΔΡΑ2003ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΤΡΙΑΝΤΗΕΛΕΝΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΣΥΝΤΡΙΔΟΥΕΥΘΥΜΙΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΣΠΑΛΙΕΡΗΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΕΥΤΥΧΙΑ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΒΟΥΛΓΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΠΑΣΧΟΥΛΑΑΜΑΛΙΑΝΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΤΖΑΝΗΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΣΙΜΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΜΑΡΘΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΒΛΑΧΟΥΑΓΓΕΛΙΝΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥΑΡΕΤΗ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΛΕΝΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΒΕΝΕΤΗΕΙΡΗΝΗ2004ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΣΑΡΙΔΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΤΟΥΣΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΣΤΕΦΑΝΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2003ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
ΧΟΥΒΑΡΔΑΝΑΤΑΛΙΑ2003ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
200 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙΔΟΥΠΟΛΥΝΙΚΗ2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΡΕΛΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΠΕΡΣΕΦΟΝΗ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΝΤΟΥΓΚΟΥΒΕΑΤΡΙΚΗ-ΚΑΛΥΨΩ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥΜΑΡΙΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
ΣΧΟΙΝΟΧΩΡΙΤΗΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΛΟΓΟΘΕΤΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
ΒΟΥΓΑΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΦΩΚΑΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΟΥΦΛΙΑΦΩΤΕΙΝΗ2003ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2003ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
ΙΒΙΤΣΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΗΤΑΜΑΡΙΑ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΒΑΡΣΑΜΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
ΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣΜΑΡΙΝΑ2005ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΚΟΥΛΙΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥΖΩΗ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΛΥΚΟΥΔΗΑΝΔΡΙΑΝΑ2003ΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΛΩΡΟΥΙΛΕΑΝΑ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΛΥΡΑΑΝΤΖΕΛΙΝΑ2005ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΣΑΙΛΑΚΗΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΔΗΛΜΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΗ-ΜΕΤΑΞΙΩΤΗΦΑΙΔΡΑ2003ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΣΤΑΜΑΤΕΛATOYΑΛΙΚΗ2006ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΑΝΔΡΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΧΟΥΣΕΙΝΣΕΙΝΕΠ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗΕΥΤΥΧΙΑ2006ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΘΕΟΔΟΣΙΑ2005ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΚΕΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΛΑΧΟΥΑΓΓΕΛΙΝΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
ΣΥΡΑΝΙΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2004ΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
ΤΣΙΛΗΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΕΝΤΖΕΛΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥΝΑΝΤΙΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2005ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΖΑΝΗΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΚΥΡΙΑΚΗ2006ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΚΑΡΑΚΑΣΗΜΑΡΙΑΝΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΗΛΚΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥΖΩΗ2004ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΜΙΟΒΟΛΟΥΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΑΤΡΑΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2004ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2004ΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
ΘΩΜΑΙΔΗΣΟΦΙΑ2004ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΓΛΑΡΑΚΗΦΩΤΕΙΝΗ2003ΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΓΕΡΤΟΥΜΑΡΙΑ ΑΝΤΩΝΙΑ2003ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2003ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΖΑΧΟΥΛΙΤΗΦΩΤΕΙΝΗ2005ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΑΟ ΕΡΜΗΣ
ΛΟΥΚΑΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΠΕΙΚΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΣΟΛΙΔΑΚΗΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2004ΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
400 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑΕΛΙΜΠΙΟΝΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΦΩΚΑΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΖΙΜΠΙΛΙΔΟΥΖΩΗ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΣΟΥΦΛΙΑΦΩΤΕΙΝΗ2003ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΠΛΑΚΑΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2003ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΔΟΥΛΚΕΡΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΟ ΑΡΙΩΝΑΣ ΚΟΥΦΑΛΙΩΝ
ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΩΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ’90 ΑΙΓΑΛΕΩ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕ2004ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΧΡΗΣΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΤΣΑΟΥΣΗΚΥΡΙΑΚΗ2006ΑΟ ΠΡΕΒΕΖΑΣ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΧΟΥΣΕΙΝΣΕΙΝΕΠ2006ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΘΩΜΑΙΔΗΣΟΦΙΑ2004ΣΚΑ ΜΕΤΕΩΡΩΝ
ΚΑΤΡΑΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2004ΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2005ΑΣ ΚΙΛΚΙΣ ΑΙΑΣ
ΛΑΛΑΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΙΔΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΠΑΣ ΡΗΣΣΟΣ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΕΞΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
ΤΑΜΟΥΡΙΔΟΥΖΩΗ2004ΑΘΛ.ΚΕΝΤΡΟ ΠΡΟΜΗΘΕΑΣ
ΣΩΤΗΡΟΠΟΥΛΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΓΚΕΝΤΖΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΚΙΟΚΑΑΝΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΖΕΝΕΓΙΑΛΑΟΥΡΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2006Ο.Φ.Η.
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΗΛΙΑΝΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
800 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΔΕΣΠΟΛΛΑΡΗΓΕΩΡΓΙΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
ΠΛΑΚΑΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ2003ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2004ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΜΠΟΝΤΙΩΤΗΑΝΔΡΙΑΝΑ2005ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΩΡΑΙΤΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2005ΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
ΓΚΙΒΙΖΙΝΗΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
ΡΟΥΛΙΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΜΠΟΥΡΛΗΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΑΔΑΜΟΥΑΝΘΙΑ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΓΩΓΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΦΩΤΕΙΝΟΥΑΝΔΡΟΝΙΚΗ2003ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑ2004ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΒΑΛΑΧΑΗΛΙΑΝΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΚΑΝΔΗΛΑΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΛΕΝΗ2004ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΩΥΣΗΜΑΡΙΑ2005ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
ΡΟΥΛΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
1500 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΚΑΣΣΟΥΜΑΡΙΑ2003ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΓΚΙΒΙΖΙΝΗΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΡΟΥΛΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΝΤΑΣΚΑΔΗΜΗΤΡΑ2005ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥΜΑΡΙΑ2006ΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΜΠΟΥΡΛΗΘΕΟΦΑΝΙΑ2005ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΣΙΟΥΤΚΑΜΑΡΙΑ2005Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥΕΛΕΝΗ2004ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΛΑΧΑΗΛΙΑΝΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΚΑΝΑΚΗΜΙΧΑΕΛΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΚΑΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΑΛΕΞΙΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΡΔΑΔΑΦΝΗ2006ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΧΡΙΣΤΑΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2006ΓΣ ΣΠΑΡΤΙΑΤΙΚΟΣ
ΜΙΧΑΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΝΕΦΕΛΗ2006ΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
ΠΑΧΙΟΥΔΗΜΗΤΡΑ-ΒΙΚΤΩΡΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΣΥΝΕΣΙΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΜΩΥΣΗΜΑΡΙΑ2005ΑΟ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΟΥΚΝΑΚΟΥΕΛΕΝΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
3000μΈτος Γεν.Σύλλογος
ΚΑΣΣΟΥΜΑΡΙΑ2003ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗΗΛΙΑΝΑ2005ΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
ΒΥΘΟΥΛΚΑΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ2004ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΣΠΑΝΟΥΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
ΜΩΡΑΙΤΗΜΥΡΣΙΝΗ-ΜΕΛΙΝΑ2005ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΚΑΝΑΚΗΜΙΧΑΕΛΑ2006ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
ΣΙΟΥΤΚΑΜΑΡΙΑ2005Μ.ΑΛ/ΝΔΡΟΣ ΚΑΛΛ.ΚΑΣΤΟΡΙΑΣ
ΚΟΚΑΜΑΡΙΑ ΖΗΝΟΒΙΑ2006ΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
ΛΟΥΛΟΥΔΗΑΛΕΞΙΑ2006ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΚΑΠΟΥΛΑΑΜΑΛΙΑ2003ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΜΙΣΥΡΛΗΜΑΡΚΕΛΛΑ2005ΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΒΑΡΔΑΔΑΦΝΗ2006ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΠΕΛΛΗΜΑΡΙΑ2006ΑΣ ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ ΦΛΩΡΙΝΑΣ
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΧΡΗΣΤΙΔΟΥΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΜΑΥΡΑΚΑΚΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003ΠΜΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΡΑΦΑΙΛΑΚΗΝΙΚΟΛΕΤΑ2003ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
5000 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΒΥΘΟΥΛΚΑΜΑΡΙΑ-ΑΝΘΗ2004ΑΟ ΠΕΛΟΨ
ΚΑΠΟΥΛΑΑΜΑΛΙΑ2003ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΠΑΤΕΡΑΚΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
ΜΠΑΡΕΛΛΗΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
10000 μέτρα βάδηνΈτος Γεν.Σύλλογος
ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥΖΑΦΕΙΡΙΑ2003ΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
ΤΣΙΜΙΓΚΑΤΟΥΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΩ2005ΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥΧΡΥΣΑΝΘΗ2004ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΒΑΛΙΟΝΤΗΣΟΦΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2004ΑΘΛΟΚΙΝΗΣΗ ΑΣ ΜΥΤΙΛΗΝΗΣ
ΣΕΒΔΑΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2004ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
ΑΔΑΜΗΑΝΝΑ2005ΓΕ ΑΓΡΙΝΙΟΥ
100μ εμπόδιαΈτος Γεν.Σύλλογος
ΝΤΕΛΙΟΥΧΑΒΑ2004ΟΦΚΑ ΟΙ ΡΟΔΙΟΝΙΚΕΣ
ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΑΛΚΥΟΝΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΒΙΔΟΥΡΗΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΤΣΩΝΗΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΕΥΚΟΛΙΔΟΥΧΡΙΣΤΙΝΑ2004ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΦΕΡΡΑΙΜΑΡΙΛΕΝΑ2004ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΜΠΕΛΗΔΑΝΑΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΠΕΠΠΑΕΥΓΕΝΙΑ2003ΠΑΣ ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΚΟΜΟΤΗΝΗΣ
ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΤΙΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΣΤΕΝΤΟΥΜΗ-ΚΑΤΣΟΥΛΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2003ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΝΕΓΡΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2004ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΘΕΟΔΟΣΙΑ2005ΜΑΣ ΑΕΤΟΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΒΟΥΛΕΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
ΜΗΤΑΜΑΡΙΑ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΠΕΤΡΙΔΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
4Χ400 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΜΑΡΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑ2004ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΑΡΙΔΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΩΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΔΗΜΗΤΡΕΛΗΛΥΔΙΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΛΑΛΑΙΩΑΝΝΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΛΑΛΑΕΦΡΑΙΜΙΑ ΜΙΧΑΕΛ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΜΠΙΛΛΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΣΥΝΕΣΙΟΥΜΑΡΓΑΡΙΤΑ2005ΑΓΣ ΑΓ.ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΤΟ ΟΙΟΝ
ΑΝΔΡΟΥΤΣΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΣΙΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΜΑΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΩΓΟΥΧΡΥΣΟΥΛΑ2004ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΛΕΚΚΑΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΟΥΠΑΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΙΟΥΛΟΥΛΕΜΟΝΙΑ ΜΑΡΙΝΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΩΣΤΙΝΗΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΡ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΜΑΝΔΑΡΑΚΑΜΑΡΙΑ-ΣΟΥΖΑΝΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ-ΜΕΙΚΕΡΕΜΙΛΥ-ΝΙΚΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΖΕΝΕΓΙΑΕΛΙΜΠΙΟΝΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΖΕΝΕΓΙΑΛΑΟΥΡΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΑΜΠΕΡΙΔΟΥΣΟΦΙΑ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΚΟΙΜΤΖΙΔΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ2004ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΛΑΖΑΡΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΜΥΡΤΕΖΑΣΑΡΑ2004ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΓΚΙΒΙΖΙΝΗΑΛΚΗΣΤΙΣ ΔΕΣΠΟΙ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
ΕΥΓΕΝΙΑΔΟΥΕΛΕΝΗ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
ΜΠΑΧΑΡΙΔΟΥΣΤΕΦΑΝΙΑ2005ΒΕΡΓΙΝΑ
ΤΟΛΙΟΥΒΑΡΒΑΡΑ2006ΒΕΡΓΙΝΑ
ΧΕΡΙΣΤΑΝΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΒΕΡΓΙΝΑ
ΓΟΥΣΟΠΟΥΛΟΥΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑ2004ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΚΕΛΕΠΟΥΡΗΜΑΡΙΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΛΙΟΥΡΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ2003ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΖΩΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΕΛΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΒΟΥΛΟΓΕΩΡΓΟΥΖΩΗ-ΜΑΡΙΑ2004ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΛΜΑΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΚΙΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΝΤΙΝΑΓΛΥΚΕΡΙΑ2006ΓΕ ΓΡΕΒΕΝΩΝ
ΔΗΜΗΤΣΑΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΖΑΒΕΡΔΑΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΚΑΡΒΟΥΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ2004ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΚΟΥΡΑΣΗΕΛΕΝΗ2005ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΣΕΡΕΜΕΤΗΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΤΣΕΛΕΚΙΔΗΑΥΓΗ2006ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΚΟΜΝΗΝΟΥΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΚΟΜΝΗΝΟΥΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2004ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΡΟΥΛΙΑΓΕΩΡΓΙΑ2005ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΡΟΥΛΙΑΕΥΣΤΡΑΤΙΑ-ΕΛΕΥΘ2006ΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
ΖΑΓΟΡΙΤΗΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΙΟΥΤΗΒΕΡΟΝΙΚΗ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΥΚΟΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΥΚΑΝΕΛΗΜΙΧΑΕΛΑ2004ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΚΕΝΤΖΗΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΚΙΣΣΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΟΡΦΑΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΠΕΙΚΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΧΑΤΖΗΛΑΣΚΑΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2003ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΔΟΚΟΥΣΟΦΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΠΑΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΤΣΑΚΙΡΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2006Ο.Φ.Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠH2005Ο.Φ.Η.
ΓΥΠΑΡΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΛΑΨΙΝΟΥΜΑΡΙΑ2005ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ2005ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΑΡΜΑΝΗΜΑΡΙΑ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΜΑΡΙΝΑ2003ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2004ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΚΝΑΚΟΥΕΛΕΝΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΖΑΝΕΤ ΤΣΙΝΤΕΜΑ2004Π.Α.Ο.Κ.
ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΧΑΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΕΖΑ2005Π.Α.Ο.Κ.
ΓΚΙΟΚΑΑΝΝΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΙΒΙΤΣΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΠΑΝΟΥΜΑΡΙΑ ΕΡΙΕΤΤΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΛΩΡΟΥΙΛΕΑΝΑ2004ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΛΛΗΑΡΤΕΜΙΣ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥΑΝΤΩΝΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΣΙΚΟΥΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
3000 μέτρα στιπλΈτος Γεν.Σύλλογος
ΚΑΛΛΙΜΟΓΙΑΝΝΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2004ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΡΑΦΑΙΛΑΚΗΝΙΚΟΛΕΤΑ2003ΑΟ ΛΑΣΙΘΙΟΥ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΙΔΟΥΣΤΕΛΛΑ2005ΑΚ.ΠΟΔ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΙΛΚΙΣ
ΚΑΤΣΙΑΝΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2005ΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
ΜΠΟΜΠΟΥΓΙΑΝΝΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΠΑΠΑΣΑΚΕΛΑΡΙΟΥΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
400 μέτρα εμπόδιαΈτος Γεν.Σύλλογος
ΜΗΤΣΙΟΥΛΗΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΠΑΡΑΣΚ2003ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΒΑΡΕΛΑΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΑΡΒΟΥΝΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΥΣΤΡ2004ΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
ΠΑΠΠΑΝΙΚΟΛΕΤΤΑ ΤΡΙΑΔ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΔΑΝΗΛΑΤΟΥΦΑΙΔΡΑ2005ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΜΠΡΟΥΖΟΥΚΗΖΩΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΑΗΛΙΑΝΑ2005ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΧΡΗΣΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΜΑΡΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΚΑΤΣΟΥΛΗΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΑΜΠΙΡΗΜΑΡΙΝΑ2006ΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
ΤΑΡΑΣΙΔΟΥΑΝΔΡΙΑΝΑ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΠΕΤΡΙΔΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΤΣΑΚΙΡΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΚΑΡΑΚΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΦΑΝΗ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ2006ΓΑΣ Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣ
ΜΗΤΑΦΙΔΗΑΘΗΝΑ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗΑΓΑΘΗ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΓΑΚΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΑΠΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ
4Χ100 μέτραΈτος Γεν.Σύλλογος
ΜΑΡΑΚΗΕΛΕΝΗ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΜΠΑΡΜΠΑΓΑΔΑΚΗΜΑΡΙΑ2004ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΑΜΙΩΤΑΚΗΑΡΙΑΔΝΗ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΑΡΙΔΑΚΗΟΥΡΑΝΙΑ2006ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΣΩΜΑΡΑΚΗΜΑΡΙΑ2005ΑΑ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ 2017
ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΣΣΙΟΥΒΙΚΤΩΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΓΑΛΑΤΑΜΑΡΙΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΖΟΡΜΠΑΛΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΑΝΝ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΕΓΚΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΑΚΑΒΙΤΣΗΘΕΟΔΩΡΑ2005ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΒΙΡΓΙΝΙΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΑΣΠΑΣΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΡΕΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΖΑΡΟΚΩΣΤΑΑΛΚΥΟΝΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΖΟΥΠΑΜΕΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΩΣΤΙΝΗΑΘΑΝΑΣΙΑ ΒΑΡΒΑΡ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΜΗΤΑΜΑΡΙΑ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΣΤΡΟΥΜΠΟΥ-ΜΕΙΚΕΡΕΜΙΛΥ-ΝΙΚΗ2004ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΜΑΙΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΑΓΡΟΚΩΣΤΑΧΡΥΣΟΥΛΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΒΙΔΟΥΡΗΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΤΣΙΓΑΡΙΔΑΔΕΣΠΟΙΝΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΓΚΟΥΓΚΟΤΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΔΕΔΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΜΑΡΙΑ2004ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΜΠΡΟΤΣΗΑΡΕΤΗ2006ΑΘΛ.ΕΝΩΣΗ ΛΑΡΙΣΑΣ-ΑΕΛ 64
ΜΟΖΑΑΝΝΑ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΟΦΙΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΕΛΕΝΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΧΑΤΖΗΠΑΠΑΕΙΡΗΝΗ2003ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΧΡΥΣΙΚΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΛΕΝΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΤΡΙΑΝΤΗΕΛΕΝΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΛΑΚΚΑΧΡΥΣΑ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΧΑΝΙΩΤΑΚΗΠΕΡΣΕΦΟΝΗ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΑΝΔΡΗΠΗΝΕΛΟΠΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΜΠΕΛΗΔΑΝΑΗ2005ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΚΟΡΟΣΙΑΔΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΠΑΠΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΛΟΥΖΗΑΝΝΑ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΒΟΥΡΤΟΥΜΑΡΙΑ ΣΟΦΙΑ2006ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΑΝΘΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΗΤΑΦΙΔΗΑΘΗΝΑ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗΑΓΑΘΗ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΑΔΑΜΟΥΑΝΘΙΑ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝ2005ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΚΑΡΑΚΗΝΑΤΑΛΙΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΤΟΥΣΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ “ΕΥ ΖΗΝ”
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΒΟΥΛΓΑΡΕΛΗΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΑΚΟΥΡΗΦΩΤΕΙΝΗ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΟΥΚΑΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΜΑΡΙΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΠΑΝΟΥΣΗΥΑΚΙΝΘΗ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
ΚΡΑΓΙΟΠΟΥΛΟΥΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2003ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΟΥΣΟΦΙΑ-ΣΩΤΗΡΙΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΜΑΥΡΙΔΟΥΟΛΓΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΜΠΙΖΙΩΤΑΑΦΡΟΔΙΤΗ2006ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΝΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΠΑΝΙΩΡΗΣΟΦΙΑ2005ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΣΤΑΓΚΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2004ΓΑΣ ΑΡΧΕΛΑΟΣ ΚΑΤΕΡΙΝΗΣ
ΚΑΡΑΚΑΣΗΜΑΡΙΑΝΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗΜΑΡΙΑ ΖΩΗ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΣΠΑΛΙΕΡΗΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2006ΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΖΑΓΟΡΙΤΗΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΙΟΥΤΗΒΕΡΟΝΙΚΗ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΣΥΚΟΚΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΦΟΥΚΑΝΕΛΗΜΙΧΑΕΛΑ2004ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΒΑΝΙΚΙΩΤΗΘΕΟΔΩΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΑΠΕΡΝΑΡΑΚΟΥΕΥΣΤΡΑΤΙΑ2005ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΛΙΑΝΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΠΡΕΝΤΟΗΕΛΕΝΗ-ΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΙΔΗΜΑΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΛΗΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΑΡΓΙΩΛΗΕΛΕΝΗ2003ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΜΙΟΒΟΛΟΥΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΕΝΚΑΛΑΗΒΗ ΦΑΝΗ2006ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΓΙΟΒΑΝΗΜΑΡΙΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΔΕΛΙΚΑΤΖΗΕΥΘΥΜΙΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΟΥΦΟΓΛΟΥΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΤΣΑΓΑΛΑΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2005ΛΕΟΝΤΕΣ ΠΑΝΟΡΑΜΑΤΟΣ
ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥΑΛΙΚΗ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΒΕΝΕΤΗΕΙΡΗΝΗ2004ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΒΟΥΛΓΑΡΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΒΙΡΓΙ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΚΟΥΡΛΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2006ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΣΙΜΟΓΛΟΥΙΩΑΝΝΑ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΑΠΟΣΤΟΛΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
ΑΣΤΡΙΝΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005Ο.Φ.Η.
ΚΟΚΚΙΝΑΚΗΜΑΡΙΑ2005Ο.Φ.Η.
ΣΑΑΤΣΑΚΗΕΛΕΝΗ2005Ο.Φ.Η.
ΣΤΕΦΑΝΟΥΔΑΚΗΚΑΛΛΙΟΠH2005Ο.Φ.Η.
ΓΥΠΑΡΑΚΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΚΛΑΨΙΝΟΥΜΑΡΙΑ2005ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΝΙΚΗΦΟΡΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ2005ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΠΑΠΟΥΤΣΙΔΑΚΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΑΡΜΑΝΗΜΑΡΙΑ2006ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΣΤΑΓΚΟΥΡΑΚΗΜΑΡΙΝΑ2003ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΧΛΙΑΟΥΤΑΚΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2004ΟΚΑ ΑΡΚΑΔΙ ΡΕΘΥΜΝΟΥ
ΓΑΝΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΣΤΡΕΙΝΙΔΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΑΡΒΟΥΝΗΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2004ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΚΟΥΚΝΑΚΟΥΕΛΕΝΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΣΤΑΜΠΟΥΛΙΔΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΧΑΤΖΗΔΗΜΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΖΑΝΕΤ ΤΣΙΝΤΕΜΑ2004Π.Α.Ο.Κ.
ΔΑΜΤΣΑ ΑΝΥΑΕΛΕΤΣΙΟΜΑ ΑΣΤΑΡΤΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΚΕΧΑΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΝΕΖΑ2005Π.Α.Ο.Κ.
ΒΟΥΓΑΑΝΔΡΙΑΝΝΑ2006ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΖΑΧΟΥΛΙΤΗΦΩΤΕΙΝΗ2005ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΛΟΥΚΑΤΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΜΑΡΙΑ2004ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΣΠΥΡΑΤΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΕΥΠΡΑ2005ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΦΕΛΕΚΟΥΑΝΝΑ2005ΠΑΝΑΧΑΙΚΗ ΓΕ
ΓΚΙΤΣΗΙΡΕΝΕ2004ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΝΗ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ2005ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΟΥΦΛΙΑΦΩΤΕΙΝΗ2003ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΚΕΦΑΛΑΧΛΟΗ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΜΑΥΡΟΥΗΡΩ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΣΑΒΒΙΔΗΣΟΦΙΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΧΙΣΣΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2006ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΓΚΑΝΟΥΤΑΗΛΙΑΝΑ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΛΛΗΑΡΤΕΜΙΣ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΚΑΡΚΑΝΕΒΑΤΟΥΑΝΤΩΝΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥΑΔΑΜΑΝΤΙΑ2006ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΤΣΙΚΟΥΞΑΝΘΗ2005ΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΓΑΛΗΝΗ2004ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΑΥΛΟΓΙΑΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΒΛΑΧΟΔΗΜΗΤΡΑΚΟΥΚΥΡΙΑΚΗ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΠΑΝΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥΒΑΣΙΛΙΚΗ2005ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΤΕΓΟΥΣΗΜΥΡΤΩ2006ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΔισκοβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΑΛΕΞΕΕΒΑΜΑΡΙΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΓΑΠΗ2004ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΙΩΑΝΝΑ2003ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗΚΥΡΙΑΚΗ2004Ο.Φ.Η.
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥΘΕΟΔΩΡΑ2003ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΓΕΡΑΛΗΖΩΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΟΧΤΑΜΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005Ο.Φ.Η.
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥΑΝΔΡΙΑΝΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΚΥΡΙΑΖΗΛΑΜΠΡΙΝΗ2005ΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2004ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙΧΡΥΣΑΝΘΗ2004ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΞΥΔΗΜΑΡΙΑ ΝΑΖΑΡΕΤ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΤΟΛΙΟΥΙΩΑΝΝΑ2004ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΣΟΥΦΛΕΡΗΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2003ΓΕ ΦΑΡΣΑΛΩΝ Η ΦΘΙΑ
ΚΥΡΙΑΚΟΥΓΕΩΡΓΙΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΑΖΑΠΕΛΑΓΙΑ2005ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΤΣΑΡΚΑΙΜΑΡΙΛΝΤΑ2006ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
ΚΕΝΤΗΛΥΔΙΑ2005ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΥψοςΈτος Γεν.Σύλλογος
ΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥΝΙΚΟΛΕΤΑ2006ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΚΟΥΛΟΥΜΕΝΤΑΒΙΡΓΙΝΙΑ2004ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΠΟΛΥΖΟΥΜΑΡΙΑΝΘΗ2005ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΑΝΔΡΕΟΠΟΥΛΟΥΚΑΛΛΙΟΠΗ2004ΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
ΡΑΠΤΗΝΑΤΑΛΙΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΕΛΛΗΝΟΥΔΗΔΕΣΠΟΙΝΑ ΔΑΝΑΗ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΒΑΒΟΥΛΕΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2004ΑΟ ΧΑΝΙΩΝ Ο ΚΥΔΩΝ
ΤΣΙΑΤΗΜΕΛΙΝΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΑΝΓΙΝΟ-ΠΑΠΑΔΑΚΗΕΛΙΣΑΒΕΤ2006ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΠΙΠΙΛΑΕΛΛΗ2004ΓΕ ΝΑΟΥΣΑΣ
ΠΛΑΤΑΝΙΑΠΑΝΑΓΙΩΤΑ2005ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΛΙΝΤΟΒΟΗΜΕΛΙΝΑ2005ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΣΑΛΗΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΣΟΥΡΛΑΝΤΖΗΕΛΕΝΗ-ΣΤΥΛΙΑΝΗ2004Ο.Φ.Η.
ΚΟΥΣΤΙΜΠΗΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΑΡΝΑΣΙΩΤΗΓΕΩΡΓΙΑ2006ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΜΠΡΕΝΤΟΗΜΑΡΙΑ-ΖΑΙΡΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΚΛΟΣΚΑΡΟΛΙΝΑ ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ
ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΟΥΔΑΝΑΗ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΣφυροβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
ΓΩΓΟΥΛΗΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ2003ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΜΑΓΟΥΝΑΤΑΛΙΑ2003ΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
ΤΖΑΤΖΙΜΑΚΗΑΦΡΟΔΙΤΗ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΦΙΛΙΠΠΟΥΕΛΕΝΗ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥΡΑΦΑΗΛΙΑ2004ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΚΟΥΚΗΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΝΙΟΒΗ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΤΡΑΓΑΝΙΤΗΒΑΣΙΛΕΙΑ2005ΓΑΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Ο ΖΕΥΣ
ΜΙΧΕΛΑΚΗΚΥΡΙΑΚΗ2004Ο.Φ.Η.
ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2004ΣΥΛ.ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
ΑκοντισμόςΈτος Γεν.Σύλλογος
ΔΗΜΑΕΛΕΝΗ2003ΓΣΦΑ ΑΡΓΟΥΣ ΑΡΙΣΤΕΑΣ
ΤΣΟΓΚΑΕΛΕΟΝΩΡΑ2003ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΜΑΤΣΕΛΑΑΠΟΣΤΟΛΙΑ2005ΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
ΓΚΙΤΣΗΙΡΕΝΕ2004ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥΣΤΑΥΡΙΑΝΑ2004ΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
ΚΟΥΙΜΤΖΙΔΟΥΠΕΛΑΓΙΑ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΠΙΣΚΟΥΣΟΥΛΤΑΝΑ2005ΟΚΑ ΒΙΚΕΛΑΣ ΒΕΡΟΙΑΣ
ΑΜΟΙΡΙΔΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2004ΟΜ.ΠΡΩΤ/ΤΩΝ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥΕΙΡΗΝΗ2005ΟΦΚΑ ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΓΙΑΝΝΙΤΣΩΝ
ΤΖΙΝΟΓΛΟΥΣΟΦΙΑ2005ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΕΙΜΑΡΗΚΑΛΛΙΟΠΗ2005ΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
ΜήκοςΈτος Γεν.Σύλλογος
ΡΑΠΤΗΣΩΤΗΡΙΑ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
ΛΥΡΗΜΙΚΑΕΛΑ2006ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΣΧΙΖΑΕΥΓΕΝIA2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΠΟΙΡΑΖΙΔΗΝΙΚΟΛΙΑ2004ΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
ΣΤΑΘΑΚΗΔΕΣΠΟΙΝΑ2006ΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
ΚΟΙΚΟΠΟΥΛΟΥΑΛΙΚΗ2005ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΜΟΖΑΑΝΝΑ2005ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΙΩΣΗΦΙΔΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΠΕΛΑΓ2004ΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
ΛΕΒΕΝΤΟΠΟΥΛΟΥΠΗΝΕΛΟΠΗ2004ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
ΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑ2006ΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΥΜΑΡΙΑ2003ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΠΑΡΑΣΚ2005ΓΣ ΕΔΕΣΣΑΣ
ΓΚΑΝΑΡΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗ2006ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΒΑΛΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣΟΦΙΑ2006ΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
ΡΕΠΠΟΥΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΚΟΥΡΜΠΑΛΙΩΤΗΑΣΠΑΣΙΑ2005ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΚΑΡΛΙΚΟΒΑΛΗΣΤΕΦΑΝΙΑ2003ΟΦΚΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ
ΓΑΝΙΚΑΙΩΑΝΝΑ2006ΟΦΚΑ ΣΕΡΡΕΣ
ΜΑΡΓΕΤΗΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2005ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗΑΘΗΝΑ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΑΣΤΕΡΙΟΥΕΛΕΝΗ2004ΓΑΣ ΛΙΤΟΧΩΡΟΥ Ο ΕΝΙΠΕΥΣ
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΒΙΡΓΙΝΙΑ2006ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΝΕΑΜΟΝΙΤΗΜΑΡΘΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΚΟΤΣΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥΗΡΩ2006ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑ2005ΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΑΓΡΑΦΙΩΤΗΜΑΓΔΑΛΗΝΗ2005ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΙΔΟΥΣΟΦΙΑ-ΑΓΓΕΛΙΚΗ2003ΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑ2003ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΧΡΙΣΤΟΥΧΛΟΗ2003ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΚΩΣΤΟΥΛΑΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΣΑΛΗΚΥΡΙΑΚΗ-ΕΥΑΓΓΕΛ2006ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΠΑΠΠΑΕΛΕΥΘΕΡΙΑ2004ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΖΑΧΑΡΙΟΥΓΑΛΗΝΗ2004ΣΦΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΔΕΥΚΑΛΙΩΝ
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥΖΩΗ2006ΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
ΤΣΑΡΚΑΙΜΑΡΙΛΝΤΑ2006ΕΔΕΣΣΑΙΚΗ ΓΕ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΜΠΕΤΣΙΟΥΙΩΑΝΝΑ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΚΙΣΣΑΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2006ΓΣ ΛΑΓΚΑΔΑ
PIENZARIEVAVERONIKA2006ΟΥΚΡΑΝΙΑ
Επί κοντώΈτος Γεν.Σύλλογος
ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥΑΜΑΛΙΑ2004ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΒΡΑΔΗΗΡΩ2004ΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
ΡΕΤΣΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥΕΥΓΕΝΙΑ ΜΑΡΙΑ2006ΕΡΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝ/ΠΟΛΗΣ 1877
ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔΟΞΙΑ2003ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗ2005ΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΣΠΑΡΑΚΗΣΟΦΙΑ2004ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΠΗΤΤΑΝΙΚΟΛΙΝΑ2006ΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
ΛΙΜΟΥΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ2003ΑΠΣ ΠΥΓΜΗ ΕΥΟΣΜΟΥ
ΤΑΤΑΚΗΧΡΙΣΤΙΝΑ2006ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
ΣΠΗΛΙΟΥΜΕΛΙΝΑ-ΓΕΩΡΓΙΑ2006ΑΣ ΡΗΓΑΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
ΣφαιροβολίαΈτος Γεν.Σύλλογος
ΝΤΡΑΓΚΟΜΙΡΟΒΑΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΑΝΔΡΕΑΔΗΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΜΠΑΣΙΑΚΟΥΕΛΕΝΑ2005ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΛΑΤΙΦΛΛΑΡΙΧΡΥΣΑΝΘΗ2004ΑΣ ΚΕΝΤΑΥΡΟΣ
ΦΡΑΓΚΟΥΑΓΓΕΛΙΚΗ2004ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥΣΟΦΙΑ2004ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΜΠΕΞΗΜΑΡΙΑ2003ΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΙΩΑΝΝΑ2003ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΛΟΥΖΗΑΝΝΑ2003ΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥΔΗΜΗΤΡΑ2005ΜΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΛΕΞ/ΠΟΛΗΣ
ΓΕΡΑΛΗΖΩΗ2004ΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΟΥΑΓΑΠΗ2004ΦΣΚΑ ΚΟΖΑΝΗΣ
ΤΣΑΚΑΛΗΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΤΟΧΤΑΜΗΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2005Ο.Φ.Η.
ΣΧΟΙΝΟΠΛΑΚΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΑΟ ΚΙΣΣΑΜΟΥ
ΑΝΔΡΕΟΓΛΟΥΧΑΡΙΚΛΕΙΑ2005ΣΚΑ ΔΡΑΜΑΣ
ΚΕΝΤΗΛΥΔΙΑ2005ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΦΙΛΙΠΠΙΔΟΥΔΕΣΠΟΙΝΑ-ΑΡΕΤΗ2003ΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
ΤριπλούνΈτος Γεν.Σύλλογος
ΡΑΠΤΗΣΩΤΗΡΙΑ2003ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΒΑΛΕΡΗΒΑΣΙΛΙΚΗ2003ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΠΕΡΤΣΙΜΑΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ2003ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
ΡΑΠΤΗΖΩΗ2006ΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
ΣΧΙΖΑΕΥΓΕΝIA2006ΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
ΤΖΙΑΤΖΙΟΥΛΗΑΘΗΝΑ2005ΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
ΓΚΑΝΑΡΑΕΥΑΓΓΕΛΙΑ2006ΓΣ ΠΡΩΤΕΑΣ ΗΓΟΥΜΕΝΙΤΣΑΣ
ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗΣΤΑΥΡΟΥΛΑ2005ΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
ΒΕΛΕΝΤΖΑΑΝΔΡΟΜΑΧΗ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΧΑΤΖΗΡΑΦΑΗΛΙΔΟΥΣΤΥΛΙΑΝΗ2006ΟΚΑ ΦΙΛΙΠΠΩΝ Ν.ΚΑΒΑΛΑΣ ΦΙ
ΤΣΩΝΗΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ2005ΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
ΣΟΥΓΛΕΡΗΓΕΩΡΓΙΑ-ΔΕΣΠΟΙΝ2006ΑΣ ΠΥΡΡΟΣ ΔΗΜΑΣ
ΦΑΤΟΥΡΟΥΜΑΡΙΑ2003ΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
ΜΠΕΣΙΛΑΛΗΔΑ2006ΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
ΒΕΝΤΟΥΡΗΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗ2004ΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
ΡΕΠΠΟΥΖΩΗ ΙΩΑΝΝΑ2005ΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
ΤΑΡΝΑΡΗΜΑΡΙΑ2006ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥΑΛΕΞΑΝΔΡΑ2006ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΜΥΡΤΩ2005ΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑ2005ΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
ΑΔΑΜΟΥΦΩΤΕΙΝΗ2006ΩΡΙΩΝ ΑΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ
ΤΑΧΜΑΤΖΙΔΟΥΕΥΦΡΟΣΥΝΗ2003Π.Α.Ο.Κ.
ΜΑΥΡΙΚΑΑΘΗΝΑ ΕΛΕΝΗ2006Π.Α.Ο.Κ.
ΧΡΙΣΤΟΥΧΛΟΗ2003ΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΤΣΟΜΠΑΝΟΓΛΟΥΑΝΑΣΤΑΣΙΑ2003ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ
ΜΑΙΠΑΠΑΡΑΣΚΕΥΗ2006ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΜΑΡΙΤΣΟΥΔΗΚΡΥΣΤΑΛΛΙΑ2005ΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
ΛΙΝΑΡΔΑΚΗΔΗΜΗΤΡΑ2006ΑΣΕ ΔΟΥΚΑ

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!