Connect with us

ΣΤΙΒΟΣ

Τελευταία πρόβα στο ΣΕΦ (λίστες συμμετοχής)

Published

on

Ο τελευταίος αγώνας στο Στάδιο Ειρήνης και Φιλίας πριν από το πανελλήνιο πρωτάθλημα κλειστού στίβου (26-27/2) διεξάγεται την ερχόμενη Κυριακή με μεγάλη συμμετοχή σε όλα σχεδόν τα αγωνίσματα.

Την ευκαιρία για να ένα τελευταίο τεστ ενόψει του πανελλήνιο θα έχουν αρκετοί στο ΣΕΦ. Ο Εμμανουήλ Καραλής έχοντας πλέον το 5.81μ θα πραγματοποιήσει ακόμα έναν αγώνα στο γούρικο για τον ίδιο ΣΕΦ και δεν αποκλείεται να κυνηγήσει ακόμα ένα ατομικό ρεκόρ. Γρήγορες κούρσες σε 60μ εμπόδια και απλά θα επιδιώξουν ο Κώστας Δουβαλίδης και ο Κώστας Ζήκος αντίστοιχα ενώ και η Ραφαέλα Σπανουδάκη έχει δηλωθεί στο 60αρι.
Η Ελένη Πόλακ θα αγωνιστεί στο επί κοντώ ελπίζοντας να μην υπάρξουν προβλήματα ενώ γεμάτο προβλέπεται το ύψος των γυναικών με την Τατιάνα Γκούσιν και την Παναγιώτα Δόση να θέλουν κάτι καλύτερο από την πρώτη ημερίδα όπως και η Ελευθερία Χριστογεώργου με τη Δέσποινα Μαλταμπέ.
Παρών στο τριπλούν των ανδρών θα είναι και ο Δημήτρης Τσιάμης που θα κοντραριστεί με τον Νίκο Ανδρικόπουλο και τον Δημήτρη Μονόπωλη.

60M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗ-ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΜΠΕΡΝ ΑΛΑΝΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΑΝΔΡΕΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΜΙΧΑΗΛΙΔΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΑΛΕΞΑΝΑΟ ΕΡΜΗΣ
2ο ΓκρουπΑΝΘΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΕΛΕΝΗΑΟ ΕΡΜΗΣ
2ο ΓκρουπΠΙΣΙΑΡΑ ΜΑΡΙΑΝΝΑΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΚΑΡΥΑΜΠΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ ΣΕΒΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2ο ΓκρουπΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΗΝΕΛΟΠΗΑ.Ε.Κ
2ο ΓκρουπΡΟΥΜΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΛΑΦΤΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΗΛΙΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΜΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΓκρουπΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΜΗΤΑ ΜΑΡΙΑΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ο ΓκρουπΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΟ ΕΡΜΗΣ
2ο ΓκρουπΛΥΚΟΥΔΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑΓΣ ΧΑΡΙΛΑΟΣ ΤΡΙΚΟΥΠΗΣ
2ο ΓκρουπΜΙΧΑΛΟΒΙΤΣ ΜΑΡΙΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2ο ΓκρουπΜΑΡΓΙΩΛΗ ΕΛΕΝΗΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIAΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο ΓκρουπΓΕΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΖΑΜΙΝΟΥ ΚΩΝ/ΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΣΟΛΙΔΑΚΗ ΙΩΑΝΝΑ-ΜΑΡΙΑΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΠΑΠΟΥΤΣΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1ο ΓκρουπΧΙΣΣΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
1ο ΓκρουπΒΑΡΣΑΜΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
1ο ΓκρουπΖΕΡΒΑ ΜΑΡΙΝΑΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
1ο ΓκρουπΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
1ο ΓκρουπΚΟΥΜΑΡΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΓκρουπΠΛΑΤΑΝΙΤΗ ΧΡΥΣΑΝΘΗ-ΕΛΕΝΗΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
1ο ΓκρουπΚΕΦΑΛΑ ΧΛΟΗΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
1ο ΓκρουπΚΑΛΟΓΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
1ο ΓκρουπΧΑΤΖΗΣΤΑΜΟΥ ΜΑΡΙΑΝΘΗΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
1ο ΓκρουπΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΛΕΥΚΟΘΕΑ-ΚΩΝΣΤΑΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
1ο ΓκρουπΣΚΟΛΑΡΙΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΕΣΚΕΝΑΖΗ ΣΑΡΡΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
1ο ΓκρουπΦΑΝΟΥΡΓΑΚΗ ΕΛΕΝΗΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΚΛΕΤΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
1ο ΓκρουπΚΟΛΙΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗΑΟ ΕΡΜΗΣ
1ο ΓκρουπΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΜΠΑΚΟΓΙΑΝΝΗ ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΧΡΙΣΤΙΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
1ο ΓκρουπΜΩΥΣΙΑΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
1ο ΓκρουπΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΓκρουπΡΑΓΚΟΥΣΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΣΚΙΑΔΑ ΚΥΒΕΛΗΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
1ο ΓκρουπΓΚΑΝΟΥΤΑ ΗΛΙΑΝΑΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
1ο ΓκρουπΚΟΡΡΕ ΜΑΡΙΑΝΝΑΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΓΕΩΡΓΑΝΗ ΕΙΡΗΝΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΚΑΒΑΛΙΕΡΑΤΟΥ ΘΑΛΕΙΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΓΛΑΡΑΚΗ ΦΩΤΕΙΝΗΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
 ΜΑΝΘΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΖΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 ΞΕΝΙΚΟΥΔΑΚΗ ΔΑΝΑΗΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
 ΣΤΕΦΑΝΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΜΠΑΚΑΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΔΑΦΝΗ-ΜΑΡΙΝΑΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΜΩΚΑΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΜΙΛΛΗ ΕΛΕΝΗΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΚΥΡΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ
 ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΖΕΡΒΑΚΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΧΡΥΣΙΚΟΥ ΙΩΑΝΝΑΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΜΠΟΥΡΜΠΟΥΛΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ
 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΤΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
 ΔΗΜΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΑ ΚΙΓΙΟΜΙΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΓΑΤΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΒΛΑΧΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
   
200M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ο ΓκρουπΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2ο ΓκρουπΜΠΑΡΤΖΟΥ ΑΝΝΑ ΕΥΔΟΞΙΑΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΜΠΛΑΤΣΙΩΤΗ ΜΙΧΑΕΛΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
2ο ΓκρουπΣΥΡΑΝΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΧΑΝΙΩΤΑΚΗ ΠΕΡΣΕΦΟΝΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΚΥΡΙΑΚΟΥ ΜΙΡΑΝΤΑΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΧΛΩΡΟΥ ΙΛΕΑΝΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2ο ΓκρουπΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
2ο ΓκρουπΣΕΝΚΑΛΑ ΗΒΗ ΦΑΝΗΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΣΤΑΜΑΤΕΛATOY ΑΛΙΚΗΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΚΟΥΤΟΥΓΕΡΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΓκρουπΠΑΥΛΑΚΑΚΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
1ο ΓκρουπΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
1ο ΓκρουπΚΕΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΚΟΥΛΙΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
1ο ΓκρουπΜΠΟΥΝΤΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ-ΑΡΕΤΗΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
1ο ΓκρουπΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
1ο ΓκρουπΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
1ο ΓκρουπΑΝΤΩΝΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΓκρουπΠΑΠΑΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΒΛΑΧΟΥ ΑΓΓΕΛΙΝΑΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
1ο ΓκρουπΨΥΛΛΟΥ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΑΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
1ο ΓκρουπΑΝΔΡΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
1ο ΓκρουπΚΑΡΑΚΑΣΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
1ο ΓκρουπΠΑΠΠΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
1ο ΓκρουπΡΗΓΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΙΩΑΝΝΑΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΚΛΕΤΤΑ ΑΣΗΜΙΝΑΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
 ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ ΑΓΑΘΗΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΛΕΟΥΤΣΑΡΑΚΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΧΕΙΜΑΡΙΟΥ ΕΥΦΗΜΙΑ ΜΑΡΙΑΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΤΖΑΝΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΑΝΤΙΓΟΝΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΛΕΠΙΔΟΥ ΕΛΙΣΣΑΒΕΤΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΜΠΟΓΔΑΝΗ ΝΑΥΣΙΚΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
 ΣΙΟΥΤΗ ΒΕΡΟΝΙΚΗΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΤΖΟΥΜΠΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΜΙΟΒΟΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΖΑΓΟΡΙΤΗ ΜΕΛΙΝΑ-ΘΕΟΔΩΡΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΚΑΡΑΚΗ ΝΑΤΑΛΙΑΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΜΑΥΡΟΜΙΧΑΛΗ ΕΥΤΥΧΙΑΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
 ΓΚΑΤΣΩΝΗ ΑΡΙΑΔΝΗΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΛΟΝΤΟ ΜΥΡΤΩΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΣΠΑΛΙΕΡΗ ΜΑΡΙΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΤΟΥΡΑΛΙΑ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΜΑΡΙΑΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΚΑΤΣΙΚΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
 ΒΟΥΤΣΙΝΑ ΜΙΧΑΕΛΑΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
 ΝΙΚΑΚΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΞΑΝΤΕΝΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΕΛΕΝΗΑΟ ΠΕΥΚΗΣ
 ΑΣΚΟ ΤΖΟΥΛΙΑΝΑΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
 ΤΖΑΒΑΡΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΥΔΡΙΑ
 ΚΑΤΡΑΚΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΥΠΕΡΙΩΝΑΣ ΑΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
   
300M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 ΔΑΛΑΚΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΚΙΑΦΑ ΑΝΝΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΑΡΤΕΜΙΣ-ΜΕΛΙΝΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΝΤΑΒΩΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΓΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
 ΛΑΜΠΟΓΛΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΖΥΛΑΛΙ ΛΑΒΝΤΙΓΕΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
 ΓΡΗΓΟΡΙΑΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΛΕΒΕΙΔΙΩΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΚΥΡΙΑΚΗΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
 ΚΟΜΝΗΝΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑ-ΜΑΡΙΑΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΑΛΕΒΙΖΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΔΕΣΠΟΙΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΚΟΡΟΣΙΑΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΒΑΡΕΛΑ ΜΑΡΙΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΒΡΟΥΒΑ ΕΛΕΝΗΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
 ΠΑΠΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΔΑΜΑΝΤΙΑΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
400M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΦΕΡΡΑ ΑΝΔΡΙΑΝΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2ο ΓκρουπΚΑΡΚΑΛΑΤΟΥ ΕΛΠΙΔΑ-ΙΩΑΝΝΑΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2ο ΓκρουπΖΥΓΟΡΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΓκρουπΑΡΓΥΡΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΥΡΤΑΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΓΕΡΑΣΗ ΙΡΙΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΟΤΖΙΚΟΥΤΟΥ ΦΑΤΙΑ ΑΝΤΕΝΙΚΕΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΜΑΡΙΑΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
2ο ΓκρουπΚΟΥΜΟΥΤΣΕΑ ΦΡΕΙΔΕΡΙΚΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
2ο ΓκρουπΛΑΖΑΡΙΔΗ ΜΑΡΙΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
2ο ΓκρουπΑΡΓΥΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ-ΓΕΩΡΓΑΟ ΒΟΥΛΙΑΓΜΕΝΗΣ
2ο ΓκρουπΞΕΝΟΠΑΝΑΓΟΥ ΑΣΗΜΙΝΑ ΜΑΡΙΑΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΚΛΗ ΝΕΦΕΛΗ ΑΡΓΥΡΩΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
2ο ΓκρουπΜΗΤΑΦΙΔΗ ΑΘΗΝΑΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2ο ΓκρουπΒΑΝΤΕΝΜΠΕΡΓΚ ΕΙΡΗΝΗ-ΦΙΛΟΘΕΗΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
1ο ΓκρουπΚΑΡΡΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΑΔΑΜΟΥ ΑΝΘΙΑΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
1ο ΓκρουπΔΑΛΑΛΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο ΓκρουπΣΤΑΥΡΑΚΑΚΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1ο ΓκρουπΛΑΖΑΡΟΥ ΧΡΥΣΤΑΛΑΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
1ο ΓκρουπΧΟΛΕΒΑ ΘΕΟΔΩΡΑΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
1ο ΓκρουπΜΑΝΤΑ ΑΝΝΑ ΜΑΡΙΑΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
1ο ΓκρουπΜΕΞΗ ΑΦΡΟΔΙΤΗΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
1ο ΓκρουπΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
1ο ΓκρουπΚΟΣΒΟΓΙΑΝΝΗ ΜΑΡΙΝΑΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
1ο ΓκρουπΓΚΙΟΚΑ ΓΕΩΡΓΙΑ ΧΡΥΣΟΥΛΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΦΙΛΙΠΠΟΥΣΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
1ο ΓκρουπΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΚΟΝΤΑΞΑΚΗ ΑΛΙΚΗΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
   
800M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΦΙΛΙΠΠΟΥ ΣΤΑΥΡΗΚΥΠΡΟΣ
 ΝΙΚΑ ΠΗΝΕΛΟΠΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΠΛΑΚΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΙΛΑΡΙ ΜΠΑΡΑΜΠΟΥΤΗ ΕΥΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
 ΚΟΥΒΑΡΑ ΝΙΟΒΗΓΕ ΠΟΡΟΥ ΤΡΟΙΖΗΝΙΑΣ
 ΚΑΛΟΓΡΗΑ ΕΥΣΤΑΘΙΑ-ΠΑΝΑΓΙΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΣΙΑΦΑΚΑ ΑΓΑΠΗΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΜΠΟΥΡΛΗ ΘΕΟΦΑΝΙΑΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΚΑΠΟΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
 ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΑΚΗ ΜΑΡΙΑΟ.Φ.Η.
 ΣΤΑΥΡΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑΓΣ ΠΑΓΧΙΑΚΟΣ
 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΕΜΜΕΛΕΙΑΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΜΟΝΝΕΡΟΥΠ ΙΣΜΗΝΗΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
 ΚΑΝΔΥΛΑ ΓΕΩΡΓΙΑΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
 ΠΑΠΑΔΟΓΕΩΡΓΑΚΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΚΑΛΑΝΤΖΑΚΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
1500M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ ΑΝΘΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΚΟΥΤΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΚΥΝΑΤΙΔΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΧΑΤΖΗΠΑΝΑΓΙΩΤΗ ΗΛΙΑΝΑΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
2ο ΓκρουπΜΩΡΑΙΤΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
2ο ΓκρουπΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
2ο ΓκρουπΚΑΤΣΙΑΝΟΥ ΝΑΤΑΛΙΑΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
2ο ΓκρουπΤΣΙΤΣΑΚΗ ΑΠΟΣΤΟΛΙΑΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
2ο ΓκρουπΚΑΝΑΚΗ ΜΙΧΑΕΛΑΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
2ο ΓκρουπΤΣΟΥΛΟΓΙΑΝΝΗ-ΡΑΜΕΑ ΜΥΡΤΩ-ΜΥΡΣΙΝΗΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
2ο ΓκρουπΚΟΖΑΔΙΝΟΥ ΜΑΡΙΑ-ΕΙΡΗΝΗΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
2ο ΓκρουπΤΣΙΚΟΥ ΞΑΝΘΗΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
2ο ΓκρουπΓΙΑΛΕΝΙΔΗ-ΜΑΝΙΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ-ΕΙΡΗΝΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
2ο ΓκρουπΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΥΔΡΙΑ
   
3000M ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΣΚΑΡΠΕΤΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΚΑΜΟΥΖΑ ΕΥΔΟΞΙΑΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
 ΠΑΡΘΕΝΙΔΗ ΕΥΓΕΝΙΑΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
 ΝΑΣΚΑΡΗ ΑΡΙΑΔΝΗΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΚΑΛΟΓΕΡΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑΓΣ ΝΙΚΗ ΒΟΛΟΥ
 ΜΠΑΛΛΑ ΝΤΕΝΙΣΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΒΑΣΙΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΥΔΡΙΑ
 ΘΕΟΦΙΛΙΔΟΥ ΡΕΑ-ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
3000M ΒΑΔΗΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΜΠΑΝΤΟΥΝΑ ΦΩΤΕΙΝΗΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΠΑΥΛΙΝΑ-ΜΑΡΙΑΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 ΓΑΤΗ ΜΑΡΙΑ-ΦΙΛΙΠΠΑΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
 ΑΣΛΑΝΙΔΟΥ ΣΕΒΑΣΤΙΑΝΗΓΣ ΙΚΑΡΟΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ
   
60M ΕΜΠ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΠΕΣΙΡΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑΟΚΑ ΚΑΒΑΛΑΣ
 ΑΟΥΝΤΙ ΣΑΡΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΖΑΡΟΚΩΣΤΑ ΑΛΚΥΟΝΗΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΤΣΙΛΙΓΚΙΡΙΑΝ ΦΩΤΕΙΝΗΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
 ΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑΟ.Φ.Η.
 ΦΕΡΡΑΙ ΜΑΡΙΛΕΝΑΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
 ΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
 ΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
 ΜΠΑΛΟΥΜΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΚΙΣΣΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑΙΟΛΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ ΓΕΠΘ
 ΣΤΡΑΤΗΓΕΛΛΗ ΑΓΑΘΗΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
   
60M ΕΜΠ Κ18 Γ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΒΙΔΟΥΡΗ ΕΛΕΝΗ-ΜΑΡΙΑΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
 ΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
 ΔΑΝΗΛΑΤΟΥ ΦΑΙΔΡΑΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΚΑΛΟΓΡΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗ ΕΥΘΥΜΙΑΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 ΣΩΛΟΥ ΛΥΔΙΑΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
 ΜΠΕΛΗ ΔΑΝΑΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΣΧΙΝΑ ΣΩΤΗΡΙΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
 ΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 ΠΑΠΠΑ ΦΩΤΕΙΝΗΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΕΙΡΗΝΗΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΤΙΝΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΑΖΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΝΝΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΚΑΤΣΟΥ ΕΙΡΗΝΗΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΜΠΑΛΑΜΠΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΖΩΗΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΓΙΑΝΝΟΥΛΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΜΑΡΙΝΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΠΕΡΡΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΚΑΛΛΗ ΑΡΤΕΜΙΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
ΥΨΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΓΚΟΥΣΙΝ ΤΑΤΙΑΝΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΔΟΣΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑΚΥΠΡΟΣ
 ΠΑΛΛΗΚΑΡΙΔΗ ΚΛΑΡΑΔΕΣΠΟΙΝΑΚΥΠΡΟΣ
 ΜΑΛΤΑΜΠΕ ΔΕΣΠΟΙΝΑΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΧΡΙΣΤΟΓΕΩΡΓΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ-ΑΡΓΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
 ΠΛΑΤΑΝΙΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΙΩΑΚΕΙΜΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 ΤΣΙΑΤΗ ΜΕΛΙΝΑΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΤΟΥΤΖΙΑΡΙΔΗ ΑΜΑΛΙΑ-ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΣΩΤΗΡΙΑΝΟΥ ΥΠΑΤΙΑ-ΑΝΙΤΑΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΚΟΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΓΕΝΙΑΓΣ ΑΡΚΑΔΙΑΣ
 ΚΟΥΣΤΙΜΠΗ ΕΛΕΝΗ ΜΑΡΙΑΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΔΙΑΜΑΝΤΕΑ ΜΕΛΙΝΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΛΟΥΛΑΚΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
ΜΗΚΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΚΟΡΕΝΕΒΑ ΟΞΑΝΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2ο ΓκρουπΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIAΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο ΓκρουπΣΑΡΛΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ο ΓκρουπΜΠΕΡΤΣΙΜΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
2ο ΓκρουπΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΙΣΤΑΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΓΑΡΑΝΤΖΟΓΙΑΝΝΗ ΘΕΤΙΔΑ-ΦΙΛΙΠΠΑΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
2ο ΓκρουπΜΑΡΚΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
2ο ΓκρουπΝΤΑΛΑΚΟΥ ΜΙΚΑΕΛΑ ΠΑΝΑΓΙΩΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΠΕΡΔΙΚΗ ΑΘΗΝΑΟ.Φ.Η.
2ο ΓκρουπΝΕΑΜΩΝΙΤΗ ΜΑΡΘΑΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
2ο ΓκρουπΤΣΟΥΚΑΛΑ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΤΟΚΑ ΕΛΠΙΔΑΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΛΥΚΟΥ ΦΑΝΗΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΓκρουπΛΟΓΟΘΕΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
1ο ΓκρουπΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΧΑΡΑ ΕΛΕΝΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
1ο ΓκρουπΤΣΙΡΜΠΙΝΗ ΣΤΥΛΙΑΝΗΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΓΚΙΟΛΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
1ο ΓκρουπΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ-ΕΛΕΥΘΕΡΑΝΔΡΙΑΚΟΣ ΟΦ
1ο ΓκρουπΜΑΡΓΕΤΗ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
1ο ΓκρουπΚΟΥΤΣΟΥΚΗ ΣΟΦΙΑΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
1ο ΓκρουπΧΡΙΣΤΟΥ ΧΛΟΗΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
1ο ΓκρουπΖΑΜΠΕΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
1ο ΓκρουπΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗ ΙΩΑΝΝΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΧΑΤΖΗΙΩΑΝΝΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
 ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΡΙΔΑ ΕΥΘΥΜΙΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΣΚΟΤΗ ΜΑΡΙΑΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
 ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΙΩΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΤΖΙΑΓΑΔΟΥΡΑ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΙΩΑΝΝΑΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
 ΛΑΜΠΡΙΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ-ΕΛΗΑΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ-ΠΑΝΑΓΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ
 ΤΣΑΠΑΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΠΑΝΟΥΣΑΚΗ ΝΙΚΗΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΜΠΑΙΖΑΝΗ ΙΩΑΝΝΑΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΤΣΕΛΙΚΑ ΖΩΗ ΜΑΡΙΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΠΑΠΠΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΖΩΗΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΣΤΡΑΤΑ ΕΛΠΙΔΑ ΚΩΝΣΤΑΝΤΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΑΡΙΝΑΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΚΟΤΣΩΝΑ ΝΑΤΑΛΙΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΝΟΥΚΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
   
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΠΟΛΑΚ ΕΛΕΝ-ΚΛΑΟΥΝΤΙΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
 ΠΟΣΤΙΚΑ ΜΙΛΕΝΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
 ΦΛΩΡΟΥ-ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΑΛΙΝΑ-ΑΜΑΛΙΑΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΣΚΛΑΒΟΥΝΟΥ ΝΕΦΕΛΗ-ΕΥΔΟΞΙΑΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
 ΤΟΠΑΛ ΕΜΙΝΕΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
 ΚΑΣΣΩΤΑΚΗ ΜΥΡΤΩΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΟΥΣ ΜΑΡΙΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΙΩΑΝΝΑΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
 ΧΙΩΝΗ ΝΙΚΟΛΕΤΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΠΑΤΡΩΝ
 ΚΑΡΑΓΙΑΛΑΝΗ ΜΑΡΙΑ ΝΕΦΕΛΗΑΟ ΜΕΓΑΡΩΝ
   
ΣΦΑΙΡΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΜΑΓΚΟΥΛΙΑ ΜΑΡΙΑΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΥΛΑΚΥΠΡΟΣ
 ΚΟΤΣΕΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΚΥΡΙΑΖΗ ΛΑΜΠΡΙΝΗΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΤΣΑΚΑΛΗ ΛΥΔΙΑ ΙΩΑΝΝΑΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΑΣΠΡΟΜΑΛΗ ΜΑΡΙΑΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020
 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΔΑΝΑΗΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΖΑΝΝΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΠΑΝΑΓΙΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΠΥΛΑΡΙΝΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΣΤΟΥΡΑΙΤΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
   
ΤΡΙΠΛΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΑΡΥΔΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΡΩΜΑΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΝΕΦΕΛΗΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΝΤΟΥΛΑΠΤΣΗ-ΤΕΙΒΕΝ ΔΑΦΝΗΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΒΑΛΕΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
 ΤΑΧΤΑΡΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΓΡΙΖΑΝΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΒΕΝΤΟΥΡΗ ΚΛΕΛΙΑ-ΚΑΛΛΙΟΠΗΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΧΡΥΣΗΙΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΑΓΡΑΦΙΩΤΗ ΑΝΘΟΥΛΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΣΧΙΖΑ ΕΥΓΕΝIAΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΧΡΥΣΑΝΘΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΤΑΚΥΠΡΟΣ
ΕΠΙΛΑΧΟΥΣΕΣ
 ΚΑΤΣΟΥΝΗ ΒΙΡΓΙΝΙΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΓΕΩΡΓΙΑΔΗ ΜΥΡΤΩΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΣΑΠΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΠΟΛΙΟΥΔΑΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑΓΣ ΕΡΜΗΣ ΣΧΗΜΑΤΑΡΙΟΥ ΒΟΙΩ
 ΤΑΡΝΑΡΗ ΜΑΡΙΑΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΓΙΑΝΝΑΚΟΥΛΑ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΤΣΩΝΗ ΙΩΑΝΝΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 ΒΑΡΣΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΒΛΑΧΟΓΙΑΝΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΦΩΤΙΑΔΟΥ ΑΣΠΑΣΙΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
 ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ-ΘΕΟΦΑΝΕΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΤΟΠΑΛΙΔΗ ΜΑΡΙΑ-ΤΕΡΕΖΑΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΛΕΜΟΝΙΔΟΥ ΑΡΓΥΡΩΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
   
60Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ο ΓκρουπΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΒΟΣΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
2ο ΓκρουπΒΡΟΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΠ.Α.Ο.Κ.
2ο ΓκρουπΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
2ο ΓκρουπΚΑΡΙΟΦΥΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΑΣ ΣΚΑΛΑΣ
2ο ΓκρουπΓΡΑΝΙΤΣΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
2ο ΓκρουπΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΝΓΚΟΜΠΕΧ ΚΟΛΛΙΝΣ ΛΑΧΑΙΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2ο ΓκρουπΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΛΕΚΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
2ο ΓκρουπΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΟΓΟΥΟΜΠΕ ΤΖΕΡΜΑΙΑΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2ο ΓκρουπΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
2ο ΓκρουπΖΑΡΜΑΚΟΥΠΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
2ο ΓκρουπΧΑΡΙΤΟΥΡΙΑΝ ΣΥΜΕΩΝ-ΚΩΝ/ΝΟΣΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
2ο ΓκρουπΜΠΟΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΚΥΠΡΟΣ
1ο ΓκρουπΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
1ο ΓκρουπΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΟΣΓΣ ΚΕΡΑΤΕΑΣ
1ο ΓκρουπΜΑΛΤΕΖΑΚΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
1ο ΓκρουπΖΗΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΣΤΑΜΑΤΟΥΚΟΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΓκρουπΙΩΑΝΝΟΥ ΦΩΤΗΣΚΥΠΡΟΣ
1ο ΓκρουπΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
1ο ΓκρουπΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣΚΥΠΡΟΣ
1ο ΓκρουπΝΤΑΝΑΣΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
1ο ΓκρουπΤΣΙΜΙΔΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΓΑΙΤΑΝΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΠ.Α.Ο.Κ.
1ο ΓκρουπΔΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
1ο ΓκρουπΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ-ΑΝΔΡΕΑΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1ο ΓκρουπΦΡΑΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΓκρουπΙΣΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΟΥΤΣΙΑΝΚΟΥΣΗΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΜΠΑΡΜΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΠΕΣΑΔΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
1ο ΓκρουπΣΑΑΤΣΑΚΗΣ ΑΠΟΛΛΟΔΩΡΟΣΟ.Φ.Η.
1ο ΓκρουπΖΩΚΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
1ο ΓκρουπΑΡΤΕΜΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
1ο ΓκρουπΠΕΤΡΙΔΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ-ΔΗΜΟΚΡΙΓΣ ΧΑΛΑΝΔΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΚΟΚΚΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΟ.Φ.Η.
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΥΛΟΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
 ΤΣΟΥΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΕΠΤΑΜΗΝΙΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΟ.Φ.Η.
 ΛΙΑΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 ΛΕΘΙΩΤΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΟ ΣΤΙΒΟΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ
 ΓΚΙΟΚΑ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
 ΜΕΡΣΙΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΜΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΙΑΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΙΟΣΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
 ΝΤΕΤΣΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑΟ ΔΙΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ
 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΧΡΥΣΟΓΕΛΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ-ΜΑΡΙΟΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΚΑΞΗΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΤΟΡΚΟΒΣΚΙ ΜΑΡΙΟΥΣΓΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ Γ.ΠΑΛΑΣΚΑ
 ΣΚΟΥΡΤΗΣ ΑΙΜΙΛΙΟΣΑΣ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΝΤΕΡΗ
 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
 ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΒΟΥΛΓΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΦΙΛΙΠΠΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
 ΛΑΓΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΚΟΥΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΜΠΟΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
 ΜΠΟΖΙΚΑΣ ΡΑΦΑΗΛΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
 ΒΡΑΧΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΦΛΑΣΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ-ΝΙΚΟΛΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΥΚΗΣ ΓΣ
 ΓΙΑΓΚΙΤΣΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
 ΚΑΠΙΡΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
 ΓΙΑΜΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΤΣΙΤΟΜΕΝΕΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
 ΚΩΤΣΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΧΑΛΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΓΕΡΟΥΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΣΙΔΕΡΑΚΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
 ΣΑΜΑΡΤΖΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
 ΚΑΡΑΒΟΥΣΑΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ
 ΚΥΡΚΙΛΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΖΙΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΣΠΑΝΟΓΛΟΥ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΜΑΡΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ-ΑΓΓΕΛΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
 ΓΟΥΟΝΓΚΝΙΚΟΡΝ ΘΙΧΑΤΣΟΤΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΜΠΑΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΚΟΡΟΜΠΙΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΣΤΑΘΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
 ΚΑΡΥΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΒΑΒΛΑΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΣΑΒΒΑΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΜΠΟΓΔΑΝΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
 ΜΠΡΟΥΖΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΕΥΒΟΙΚΟΣ ΓΑΣ
 ΝΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
 ΛΙΓΑΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΓΑΛΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
   
60Μ Ε.Α.ΟΜ. ΑμεΑ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΓΚΑΒΕΛΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΠΡΩΤΟΝΟΤΑΡΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
2ο ΓκρουπΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
2ο ΓκρουπΒΟΥΓΙΟΥΚΛΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
   
200Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΓΚΑΡΑΓΚΑΝΗΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
2ο ΓκρουπΜΥΡΙΑΝΘΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
2ο ΓκρουπΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
2ο ΓκρουπΧΡΥΣΑΦΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΚΑΜΠΙΤΣΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
2ο ΓκρουπΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΓκρουπΛΑΜΠΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΜΠΟΥΚΑΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2ο ΓκρουπΡΟΥΣΣΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΑΝΤΩΝΙΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
2ο ΓκρουπΑΜΠΝΤΟΥ ΜΩΧΑΜΕΝΤΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
2ο ΓκρουπΚΑΛΟΓΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΟ.Φ.Η.
1ο ΓκρουπΘΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΠΟΕΛ
1ο ΓκρουπΑΛΥΣΑΝΔΡΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΗΣΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
1ο ΓκρουπΜΑΡΚΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο ΓκρουπΚΟΚΑΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ-ΜΑΡΙΟΣΑΣ ΑΙΓΙΟΥ ΑΘΗΝΟΔΩΡΟΣ Ο ΑΙ
1ο ΓκρουπΠΙΤΑΡΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
1ο ΓκρουπΤΟΜΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΡΕΘΥΜΝΙΩΤΑΚΗΣ ΜΥΡΩΝΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
1ο ΓκρουπΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
1ο ΓκρουπΜΠΕΛΕΖΙΝΗΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΑΕ ΟΛΥΜΠΙΑΣ ΠΑΤΡΩΝ
1ο ΓκρουπΣΙΩΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΜΑΚΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
1ο ΓκρουπΚΟΛΥΔΑΣ ΜΙΧΑΗΛ ΡΑΦΑΗΛΑΟ ΕΡΜΗΣ
1ο ΓκρουπΣΩΤΗΡΧΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
1ο ΓκρουπΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΜΑΥΡΙΚΗΣ ΤΡΥΦΩΝΑΣΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΓΑΖΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΝΙΚΟΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΚΑΤΣΙΑΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΠΥΛΑΡΙΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΠΑΠΑΓΑΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΤΟΥΡΛΗΣ ΣΚΑΛΤΣΗΣ ΕΚΤΟΡΑΣΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΤΣΙΚΙΛΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΑΟ ΕΡΜΗΣ
 ΛΕΜΟΝΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΚΟΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΓΕΛΟΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
 ΔΡΙΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΔΗΜΗΤΡΑΣ ΔΡΟΣΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΣΟΥΒΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΖΩΙΤΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
 ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΣΙΔΕΡΗΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ
 ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΧΑΛΚΙΩΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣΓΣ ΑΘΛΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ-ΔΡΑΠET
 ΜΑΤΣΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
 ΜΗΝΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΠΑΝΑΑΟ ΒΑΡΗΣ ΔΡΟΜΕΑΣ
 ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣΑΣ ΚΟΡΩΠΙΟΥ ΓΣ ΠΑΠΑΣΙΔΕΡΗ
 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΤΑΣΟΣΑΣ ΑΘΛ.ΑΚΑΔ.ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
300Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΥΡΙΑΚΙΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΔΟΥΚΑΤΕΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΗΛΙΑΣΓΣ ΚΕΡΚΥΡΑΙΚΟΣ
 ΚΑΣΟΥΤΣΑΣ ΝΙΚ0ΛΑΟΣΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΔΡΙΤΣΑΣ ΙΕΡΟΘΕΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
 ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΠΑΙΣΙΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΧΡΙΣΤΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΣΚΙΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΜΑΛΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
 ΜΠΑΝΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΓΙΑΝΝΙΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
 ΛΕΚΟΣΙΩΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
 ΡΕΖΕΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΑΣ ΚΩΝΣΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
   
400Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΝΤΕΤΣΙΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣΑΟ ΡΟΔΟΥ Ε.Μ ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ
2ο ΓκρουπΞΕΝΙΔΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣΑΟ ΣΗΤΕΙΑΚΟΣ ΣΗΤΕΙΑΣ ΛΑΣΗ
2ο ΓκρουπΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ο ΓκρουπΜΕΡΜΗΓΚΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
2ο ΓκρουπΤΣΟΥΚΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
2ο ΓκρουπΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
2ο ΓκρουπΕΞΑΡΧΑΚΟΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
2ο ΓκρουπΜΑΒΙΛΙΔΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΠ.Α.Ο.Κ.
2ο ΓκρουπΣΟΥΛΤΑΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΧΑΓΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
2ο ΓκρουπΛΑΜΠΑΔΑΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ο ΓκρουπΛΑΜΝΗΣ ΑΡΙΣΤΕΙΔΗΣ-ΘΕΟΧΠ.Α.Ο.Κ.
2ο ΓκρουπΚΕΧΙΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΤΡΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2ο ΓκρουπΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΓκρουπΑΣΗΜΟΜΥΤΗΣ ΝΙΚΗΤΑΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
1ο ΓκρουπΣΤΑΜΑΤΕΛΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΖΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΣΤΟΙΧΕΙΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
1ο ΓκρουπΟΡΦΑΝΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1ο ΓκρουπΓΑΒΑΛΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΓΛΥΦΑΔΑΣ
1ο ΓκρουπΑΡΑΠΑΚΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΟ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΚΗΦΙΣΙΑ ΕΟΚΑ
1ο ΓκρουπΤΑΤΑΡΟΓΛΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΗΛΙΟΣ
1ο ΓκρουπΛΕΟΝΤΙΑΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΓκρουπΤΣΑΛΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
1ο ΓκρουπΣΠΥΡΟΜΗΤΡΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΝΓΣ ΘΕΣ/ΚΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ 1908
1ο ΓκρουπΓΟΥΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
1ο ΓκρουπΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΧΑΤΖΗΔΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΔΗΜΑΚΟΥΛΕΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΧΑΛΑΣ ΤΖΩΡΤΖΗΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΤΖΙΩΛΗΣ ΑΔΑΜΑΝΤΙΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΖΕΡΒΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
 ΜΑΛΛΙΟΣ ΘΩΜΑΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
 ΤΖΑΒΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΚΟΚΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
 ΣΚΛΑΒΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΣΑΚΕΛΛΑΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΜΑΥΡΕΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΟΛΥΜΠ.ΧΩΡΙΟΥ ΦΟΙΒΟΣ
 ΑΝΔΡΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
   
800Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΚΕΡΑΜΑΣ ΕΡΑΛΝΤΟΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
 ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΧΡΗΣΤΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΜΑΤΖΑΡΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΣ Ν.ΟΡΕΣΤΙΑΔΑΣ ΠΟΛΥΝΙΚΗΣ
 ΘΥΜΙΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
 ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΑΜΩΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣΓΣ ΣΑΛΑΜΙΝΟΣ
 ΤΣΙΓΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
 ΜΑΥΡΟΥΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΟ.Φ.Η.
 ΚΟΤΣΩΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΑΣ ΛΙΒΑΔΕΙΑΣ
 ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΜΠΟΥΤΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΜΠΟΙΝΤΑΣ ΑΥΓΕΡΙΝΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
 ΑΡΜΑΟΣ ΙΟΥΛΙΟΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΠΕΡΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΤΣΕΚΟΥΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ-ΤΑΞΙΑΡΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΟΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΣΟΥΦΕΡΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΜΠΟΥΡΔΕΚΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΒΕΡΓΩΤΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
 ΠΑΠΑΛΕΞΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΗΣΕΑΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
   
1500Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
2ο ΓκρουπΠΑΠΑΙΩΑΝΝΟΥ ΠΕΤΡΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
2ο ΓκρουπΚΙΚΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΓκρουπΣΤΑΜΟΥΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
2ο ΓκρουπΜΠΡΟΣΣΕΤ ΡΟΜΟΥΑΛΝΤΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
2ο ΓκρουπΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΕΘΝΙΚΟΣ ΑΘΗΝΑΣ
2ο ΓκρουπΧΑΡΙΤΩΝΙΔΗΣ ΧΑΡΙΤΩΝΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
2ο ΓκρουπΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΕΥΤΥΧΙΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
2ο ΓκρουπΜΕΣΟΛΩΡΑΣ ΜΑΡΙΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
1ο ΓκρουπΚΟΝΤΟΤΑΣΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΝΙΝΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣΑΣ ΑΓΙΑΣ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗΣ
1ο ΓκρουπΧΑΒΕΝΕΤΙΔΗΣ ΑΡΗΣΑΙΟΛΟΣ ΒΡΙΛΗΣΣΙΩΝ-ΣΤΙΒΟΣ
1ο ΓκρουπΑΛΕΒΙΖΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΥΔΡΙΑ
1ο ΓκρουπΚΟΥΒΕΛΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
1ο ΓκρουπΔΑΜΟ ΦΙΛΙΠΠΑΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
1ο ΓκρουπΣΤΑΥΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΧΟΛΝΤΙΝ ΝΤΕΙΒΙΝΤ ΧΕΝΙΓΚΓΣ ΑΜΑΡΟΥΣΙΟΥ ΑΤΤΙΚΗΣ
1ο ΓκρουπΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΥΔΡΙΑ
1ο ΓκρουπΚΟΤΣΑΜΠΑΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ-ΑΓΓΕΛΟΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
1ο ΓκρουπΧΑΤΖΗΣΑΒΒΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΡΗΣ ΑΙΓΑΛΕΩ ΓΣ
   
3000Μ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΠΑΠΟΥΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣΠΑΝΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΑΟ
 ΒΟΤΣΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΣ ΒΙΤΣΕΝΤΖΟΣ ΚΟΡΝΑΡΟΣ
 ΜΑΝΙΦΑΒΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
 ΜΑΤΖΙΑΡ ΜΑΤΕΟΥΣ-ΚΣΙΣΤΟΦΑΟ ΜΥΚΟΝΟΥ
 ΜΠΑΛΙΔΗΣ ΣΤΕΛΙΟΣΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
 ΜΠΕΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΓΑΛΑΝΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΥΔΡΙΑ
 ΣΑΡΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΔΡΑΖΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΤΕΜΠΕΛΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΥΔΡΙΑ
 ΤΡΑΝΤΑΛΟΣ ΘΩΜΑΣΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
 ΜΑΚΑΡΕΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΕΣΠΕΡΟΣ ΓΣ ΛΑΜΙΑΣ
 ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΒΟΥΛΓΑΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΓΑΣ Ο ΙΛΙΣΣΟΣ
 ΒΑΡΕΛΑΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑΣ ΣΧΟΛΗΣ ΜΩΡΑΙΤΗ
 ΜΙΧΕΛΑΚΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΛΕΞΙΟΓΣ ΠΑΡΝΗΘΑΣ
 ΦΟΥΡΜΟΥΖΗΣ ΔΑΒΙΔΑΟ ΒΑΡΗΣ “Ο ΑΝΑΓΥΡΟΥΣ”
 ΑΛΛΟΥΣΙ ΧΡΗΣΤΟΣΑΓΣ Ν.ΙΩΝΙΑΣ ΑΝΑΤΟΛΗ
   
60Μ ΕΜΠ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΔΟΥΒΑΛΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
 ΚΑΜΑΡΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΟΜΗ 2004
 ΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΚΙΑΦΑΣ ΑΡΓΥΡΙΟΣΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣΠ.Α.Ο.Κ.
 ΣΑΙΣΑΝΑΣ ΝΙΚΟΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΧΑΡΑΤΣΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ-ΝΙΚΟΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΣΑΡΑΝΤΙΝΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣΑΠΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΗΡΑΚΛΕΙΟΥ
 ΚΛΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
 ΤΣΑΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
 ΘΑΓΓΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
   
60Μ ΕΜΠ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΓΕΡΑΜΠΙΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
 ΣΑΛΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
   
60Μ ΕΜΠ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΜΠΕΣΣΟΝΝΥ ΑΛΕΞΑΝΤΡΦΓΣ ΣΠΑΡΤΗΣ
 ΚΟΤΤΑΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΜΗΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
 ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΣΤΑΘΟΥΡΟΣ ΡΩΜΑΝΟΣ-ΓΕΩΡΓΙΟΑΘΛ.ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΑΤΛΑΣ ΒΟΛΟΥ
 ΑΣΠΡΑΔΑΚΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣΓΣ ΑΣΤΕΡΑΣ90 ΑΙΓΑΛΕΩ
 ΤΑΒΟΥΛΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΛΑΓΚΑΔΙΑΝΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΣΠΥΡΙΔΣΑ ΚΟΛΛΕΓΙΟΥ ΑΘΗΝΩΝ
 ΓΑΒΡΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΗΛΑΣ ΦΕΙΔΙΠΠΙΔΗΣ
 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΑΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΨΥΧΙΚΟΥ-(ΑΤΦΑ)
 ΜΑΡΚΑΚΗΣ ]ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
   
ΥΨΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΜΙΤΑ ΑΝΤΡΕΑΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΔΟΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΕΛΕΥΘ.ΒΕΝΙΖΕΛΟΣ
 ΚΑΙΠΗΣ ΜΙΧΑΗΛΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
 ΠΑΜΠΑΚΑΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΡΟΥΣΣΟΣ-ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΙΑΣΟΝΑΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΜΠΑΚΟΥΡΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
 ΚΟΥΤΣΙΚΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑ.Ε.Κ
 ΧΑΛΙΜΟΥΡΔΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΠΙΝΔΑΡΟΣ ΘΗΒΩΝ
 MRCIC FILIPCROATIA
 ΣΙΔΕΡΗΣ ΛΑΜΠΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΠΑΠΑΣΤΑΥΡΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
   
ΜΗΚΟΣ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
2ο ΓκρουπΠΕΡΙΣΤΕΡΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ-ΒΙΚΤΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
2ο ΓκρουπΜΑΝΤΖΟΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΚΑΛΛΙΣΤΟΣ
2ο ΓκρουπΑΝΔΡΕΟΣΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
2ο ΓκρουπΑΝΤΩΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2ο ΓκρουπΣΚΟΥΡΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΑΘΗΝΑΙΚΟΣ ΟΜ.ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ
2ο ΓκρουπΛΙΟΛΙΟΣ ΓΑΖΕΤΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΣΕ ΔΟΥΚΑ
2ο ΓκρουπΚΕΛΕΣΙΔΗΣ ΗΛΙΑΣΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
2ο ΓκρουπΣΙΜΙΛΛΙΔΗΣ ΛΟΥΚΑΣΚΥΠΡΟΣ
2ο ΓκρουπΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
2ο ΓκρουπΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
2ο ΓκρουπΔΑΡΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
2ο ΓκρουπΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣΑΓΣ ΑΤΛΑΣ ΠΑΤΡΩΝ 2020
1ο ΓκρουπΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΝΤΩΝΙΟΣΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ
1ο ΓκρουπΧΑΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΟ ΝΕΩΝ ΑΡΓΥΡΟΥΠΟΛΗΣ(ΑΟΝΑ
1ο ΓκρουπΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
1ο ΓκρουπΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
1ο ΓκρουπΜΥΤΑΛΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΟ ΤΡΙΤΩΝ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
1ο ΓκρουπΝΤΕΜΙΡΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
1ο ΓκρουπΤΣΑΠΑΛΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
1ο ΓκρουπΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΚΑΛΑΜΑΡΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣΑΣ ΣΙΣΥΦΟΣ
1ο ΓκρουπΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΟΡΕΣΤΗΣΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΓΣ
1ο ΓκρουπΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
1ο ΓκρουπΠΟΥΛΛΑΚΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΠΑΣ ΖΩΓΡΑΦΟΥ
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΓΚΑΡΤΣΙΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΤΣΟΥΤΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣΓΣ ΛΕΥΚΑΔΑΣ
 ΖΑΦΑΡΑΣ ΜΙΧΑΗΛΦΣ ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ-ΤΑΥΡΟΥ-ΜΟΣΧΑ
 ΚΑΝΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΕΛΕΥΣΙΝΙΑΚΟΣ ΑΠΟ
 ΛΕΜΠΟΥΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΓΑΣ ΩΡΩΠΙΩΝ
 ΚΑΡΑΒΟΥΛΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛ.-ΠΑΝΑΓ.ΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΚΑΡΑΒΕΛΙΔΗΣ ΑΝΕΣΤΗΣΥΔΡΙΑ
 ΤΑΚΟΣ ΜΙΧΑΗΛΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
 ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣΓΣ ΓΑΛΑΤΣΙΟΥ ΓΥΜΝΑΣΙΟΝ
 ΛΟΓΟΘΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΖΑΝΝΙΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΡΟΥΜΠΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓ.Σ. ΑΚΡΙΤΑΣ 2016
 ΣΩΤΗΡΙΑΔΗΣ ΛΑΖΑΡΟΣΣΚΑ ΧΟΛΑΡΓΟΥ-ΠΑΠΑΓΟΥ
 ΘΩΔΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΑΟ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΗΛΙΑΔΗΣ ΙΣΙΔΩΡΟΣΑΣ ΠΡΕΒΕΖΑΣ ΕΥ ΖΗΝ
 ΠΑΠΠΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΣ ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ ΧΙΟΥ
 ΓΙΑΛΟΥΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΝΙΚΗ ΒΥΡΩΝΑ
 ΜΠΟΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΑΟ ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΛΟΥΤΡΑΚΙΟΥ
 ΔΑΣΚΑΛΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΔΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
   
ΕΠΙ ΚΟΝΤΩ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΚΑΡΑΛΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΧΑΤΖΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΣΤΥΛΙΑΝΟΥ ΝΙΚΑΝΔΡΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΡΙΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣΑΣ ΑΡΗΣ ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ
 ΣΑΝΤΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣΑΟ ΦΙΛΟΘΕΗΣ ΑΤΤΙΚΗΣ
 ΧΥΤΑΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΣΤΙΓΓΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΤΑΜΑΝΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΣΤΙΓΓΑΣ ΜΕΝΕΛΑΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΚΡΙΑΡΑΣ ΠΑΥΛΟΣΑΓΕΣ ΚΑΜΕΙΡΟΣ 2009
 ΑΘΑΝΑΣΟΥΛΙΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ-ΙΩΑΝΝΗΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
   
ΣΦΑΙΡΑ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΑΛΕΞΙΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ-ΑΝΝΙΒΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΜΑΛΑΠΑΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΑΟ ΠΑΤΡΩΝ “ΚΟΥΡΟΣ”
 ΤΑΣΙΟΥΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΓΣ ΧΑΙΔΑΡΙΟΥ
 ΑΝΥΦΑΝΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΧΑΡΑΜΑΝΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΕΝ.ΚΑΖΩΝΗΣ-ΚΑΛΥΜΝΟΣ 2000
 ΠΕΙΒΑΝΗΣ ΘΟΔΩΡΗΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΓΑΖΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΚΙΑΦΑΣ ΜΙΧΑΗΛΑΣΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
 ΡΕΒΗΣ ΦΟΙΒΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣΓΣ ΑΠΟΛΛΩΝ ΠΥΡΓΟΥ
   
ΣΦΑΙΡΑ Κ20 ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΜΑΥΡΟΔΟΝΤΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣΓΑΣ ΧΟΛΑΡΓΟΥ
 ΖΑΡΑΓΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΓΚΟΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΓΣ ΑΡΙΩΝ ΠΑΤΡΩΝ
 ΚΟΡΚΟΝΙΚΗΤΑΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΕΦΡΑΙΜΓΑΣ ΠΑΙΑΝΙΑΣ
 ΣΑΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
   
ΣΦΑΙΡΑ Κ18 ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΑΝΤΩΝΑΤΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΕ ΚΕΦΑΛΛΗΝΙΑΣ
 ΔΑΡΒΙΡΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ-ΧΡΥΣΟΒΓΣ ΠΗΓΑΣΟΣ ΑΓ.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
 ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΜΠΟΥΤΟΥΡΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣΓΣ ΒΕΛΟΣ ΠΑΛΑΙΟΥ ΦΑΛΗΡΟΥ
 ΚΟΥΤΡΟΥΜΠΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΕΡΜΗΣ ΙΛΙΟΥ
 ΦΡΑΓΓΙΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΑΝΔΡΕΑΓΣ ΝΕΑΠΟΛΗΣ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
 ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣΑΓΣ ΑΙΟΛΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΚΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣΟΦΚΑ Α.ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΟΔΥΣΣΕΑΣ
   
ΤΡΠΛΟΥΝ ΑΝΔΡΩΝ
ΓκρουπΟνοματεπώνυμοΣύλλογος
 ΤΣΙΑΜΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΑΝΔΡΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΕ ΜΕΣΟΓΕΙΩΝ ΑΜΕΙΝΙΑΣ ΠΑΛ
 ΜΟΝΟΠΩΛΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣΚΥΠΡΟΣ
 ΚΟΥΤΣΟΓΑΚΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΑΥΘΙΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣΓΣ ΚΗΦΙΣΙΑΣ
 ΒΑΣΙΛΟΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣΓΣ ΜΕΣΣΗΝΙΑΚΟΣ
 ΚΕΒΟΡΚΙΑΝ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣΠΑΝΑΞΙΑΚΟΣ ΑΟ
 ΚΟΙΛΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟΣ ΓΣ
 ΝΤΕΜΙΡΑΙ ΝΙΚΟΛΑΟΣΓΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ
 ΣΠΑΝΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
 ΜΙΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣΑΟ ΡΟΔΟΥ ‘Η ΚΑΛΛΙΠΑΤΕΙΡΑ’
ΕΠΙΛΑΧΟΝΤΕΣ
 ΜΠΕΛΛΟΥ ΜΑΡΙΟΣΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΣΦΠ
 ΛΙΑΓΚΟΣ ΣΠΥΡΟΣΑΟ Σ.ΛΟΥΗΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2022 Sportsfeed.gr

Don`t copy text!