Πραγματοποιήθηκε σήμερα στις εγκαταστάσεις του Ιπποδρόμου στο Μαρκόπουλο η κλήρωση της βόλεϊ λιγκ 2017-2018 και στο περιθώριο της εκδήλωσης ανακοινώθηκε η ανανέωση της χορηγίας του ΟΠΑΠ, αλλά και η συμφωνία με την ΕΡΤ για την τηλεοπτική κάλυψη των αγώνων.
Περισσότερα σε λίγο
Αναλυτικά το πρόγραμμα:
1η αγωνιστική -12η αγωνιστική
Εθνικός-Παναχαϊκή
ΠΑΟΚ-Κηφισιά
Ηρακλής Χαλκίδας-Ηρακλής
Φοίνικας Σύρου-Νίκη Αιγινίου
Παναθηναϊκός-Εθνικός Αλεξ.
Παμβοχαϊκός-Ολυμπιακός
2η αγωνιστική – 13η αγωνιστική
Παμβοχαϊκός-Εθνικός
Παναχαϊκή-ΠΑΟΚ
Κηφισιά-Ηρακλής Χαλκίδας
Ηρακλής-Φοίνικας Σύρου
Νίκη Αιγινίου-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Εθνικός Αλεξ.
3η αγωνιστική – 4η αγωνιστική
ΠΑΟΚ-Παμβοχαϊκός
Ηρακλής Χαλκίδας-Παναχαϊκή
Φοίνικας Σύρου-Κηφισιά
Παναθηναϊκός-Ηρακλής
Εθνικός Αλεξ.-Νίκη Αιγινίου
Εθνικός-Ολυμπιακός
4η αγωνιστική – 15η αγωνιστική
Παμβοχαϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
Εθνικός-ΠΑΟΚ
Παναχαϊκή-Φοίνικας Σύρου
Κηφισιά-Παναθηναϊκός
Ηρακλής-Εθνικός Αλεξ.
Ολυμπιακός-Νίκη Αιγινίου
5η αγωνιστική – 16η αγωνιστική
Φοίνικας Σύρου-Παμβοχαϊκός
Ηρακλής Χαλκίδας-Εθνικός
Παναθηναϊκός-Παναχαϊκή
Εθνικός Αλεξ.-Κηφισιά
Νίκη Αιγινίου-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Ολυμπιακός
6η αγωνιστική – 17η αγωνιστική
Παμβοχαϊκός-Παναθηναϊκός
Εθνικός-Φοίνικας Σύρου
ΠΑΟΚ-Ηρακλής Χαλκίδας
Παναχαϊκή-Εθνικός Άλεξ.
Κηφισιά-Νίκη Αιγινίου
Ολυμπιακός-Ηρακλής
7η αγωνιστική – 18η αγωνιστική
Εθνικός Αλεξ.-Παμβοχαϊκός
Παναθηναϊκός-Εθνικός
Φοίνικας Σύρου-ΠΑΟΚ
Νίκη Αιγινίου-Παναχαϊκή
Ηρακλής-Κηφισιά
Ηρακλής Χαλκίδας-Ολυμπιακός
8η αγωνιστική – 19η αγωνιστική
Παμβοχαϊκός-Νίκη Αγινίου
Εθνικός-Εθνικός Αλεξ.
ΠΑΟΚ-Παναθηναϊκός
Ηρακλής Χαλκίδας-Φοίνικας Σύρου
Παναχαϊκή-Ηρακλής
Ολυμπιακός-Κηφισιά
9η αγωνιστική – 20η αγωνιστική
Ηρακλής-Παμβοχαϊκός
Νίκη Αιγινίου-Εθνικός
Εθνικός Αλεξ.-ΠΑΟΚ
Παναθηναϊκός-Ηρακλής Χαλκίδας
Κηφισιά-Παναχαϊκή
Φοίνικας Σύρου-Ολυμπιακός
10η αγωνιστική – 21η αγωνιστική
Παμβοχαϊκός-Κηφισιά
Εθνικός-Ηρακλής
ΠΑΟΚ-Νίκη Αιγινίου
Ηρακλής Χαλκίδας-Εθνικός Αλεξ.
Φοίνικας Σύρου-Παναθηναϊκός
Ολυμπιακός-Παναχαϊκή
11η αγωνιστική – 22η αγωνιστική
Παναχαϊκή-Παμβοχαϊκός
Κηφισιά-Εθνικός
Ηρακλής-ΠΑΟΚ
Νίκη Αιγινίου-Ηρακλής Χαλκίδας
Εθνικός Αλεξ.-Φοίνικας Σύρου
Παναθηναϊκός-Ολυμπιακός