Connect with us

ΜΕΣΟΓΕΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ

Όλες οι αναχωρήσεις της μεσογειακής ομαδάς για την Ταραγόνα

Published

on

Η Ελληνική Ολυμπιακή Επιτροπή ανακοίνωσε όλες τις αναχωρήσεις των αθλητών και αθλητριών που θα συμμετάσχουν στους μεσογειακούς αγώνες. Σήμερα αναχώρησαν οι πρώτοι και τις επόμενες μέρες θα ακολουθήσουν και οι υπόλοιποι.

Αναλυτικά:

Αντιπτέριση
21/6/2018 Αναχώρηση 9:40 μέσω Κωνσταντινούπολης

ΓΑΛΒΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΣΚΑΡΛΑΤΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΣΩΤΗΡΙΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΟΥΛΑ F
ΤΖΗΚΑ ΠΟΛΥΒΙΑ
ΤΣΙΓΚΙΡ∆ΑΚΗΣ ΣΤΑΜΑΤΙΟΣ
27/6/2018 Αναχώρηση 7:10 μέσω Μονάχου
ΞΑΝΘΟΥ ΗΛΙΑΣ

Αντισφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΑΝΤΩΝΑΚΗ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΑΡΚΑΔΙΑΝΟΥ ΑΝΝΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΣΙΤΣΙΠΑΣ ΠΕΤΡΟΣ

Άρση Βαρών
21/6/2018 Αναχώρηση 09:45 μέσω Μιλάνου

ΠΙΠΙΛΙΑΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ
22/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΜΠΕΝΤΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
23/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΡΕΜΠΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
24/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΣΛΑΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΑΚΩΒΙΔΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ
ΚΟΥΡΤΕΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΜΠΟΥΡΕΛΙΑ ΕΙΡΗΝΗ
25/6/2018 Αναχώρηση 05:55 μέσω Ρώμης
ΜΑΡΚΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

Γκολφ
23/6/2018 Αναχώρηση 08:45

ΑΧΑΡΙΔΗ ΑΛΚΥΟΝΗ ΑΝΘΟΥΛΑ
ΒΕΡΓΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΟΥΜΠΑΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΡΟΚΑΔΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΑΜΑΚΟΒΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΦΙΛΙΠΠΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

Γυμναστική ενόργανη
20/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΑΦΡΑΤΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΜΑΡΑΣ ΒΛΑΣΙΟΣ
ΜΙΛΛΟΥΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΜΟΝΟΚΡΟΥΣΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΞΟΥΛΟΓΗ ΙΩΑΝΝΑ
ΠΛΥΤΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΤΑΝΤΑΛΙΔΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΑΘΙΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

Γυμναστική ρυθμική
27/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΔΕΡΒΙΣΗ ΜΑΡΙΑ
ΚΕΛΑΪΔΙΤΗ ΕΛΕΝΗ

Eπιτραπέζια Αντισφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 6:05 μέσω Μονάχου

ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ F
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓ .
ΠΑΡΙ∆Η ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΣΓΟΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΛΙΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ

Θαλάσσιο σκι
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45

ΑΝ∆ΡΙΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΣΕΡΠΙΕΡΗΣ ΠΑΥΛΟΣ
ΤΕΣΟΥΕΓΙΕΡ ΑΡΗΣ ΕΥΓΕΝΙΟΣ
21/6/2018 Αναχώρηση 09:50
ΒΥΜΠΡΑΝΙΕΤΣΟΒΑ ΜΑΡΙΕ

Ιστιοπλοϊα
21/6/2018 Αναχώρηση 14:55 μέσω Βιέννης

ΠΑΠΑ∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
∆ΙΒΑΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΚΑΡΑΧΑΛΙΟΥ ΒΑΣΙΛΕΙΑ
ΜΠΟΥΓΙΟΥΡΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΦΑΚΙ∆Η ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΡΑΓΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΚΟΚΚΑΛΑΝΗΣ ΒΥΡΩΝ
ΣΚΑΡΛΑΤΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ

Καλαθοσφαίριση 3Χ3
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΚΑΡΑΜΠΑΤΣΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ-ΣΟΥΖΑΝΑ
ΜΑΣΤΡΟΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΣΑΡΑΝΤΗΣ
ΝΙΞΙΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ-ΝΤΑΟΛΕΝΓ
ΝΤΑΝΟΥ ΓΑΡΥΦΑΛΛΙΑ-ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΠΕΡΣΙ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΡΕΚΟΥΝΙΩΤΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
ΣΤΑΜΑΤΗ ΓΕΩΡΓΙΑ

Καράτε
21/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΓΙ∆ΑΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΑΒΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ-ΕΙΡΗΝΗ
ΤΖΑΝΟΣ ΜΙΧΑΗΛ-ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΑΤΖΗΛΙΑ∆ΟΥ ΕΛΕΝΗ

Κολύμβηση
21/6/2018 Αναχώρηση 08:45

ΑΛΥΦΑΝΤΉΣ ΡΩΜΑΝΌΣ ΙΆΣΟΝΑΣ
ΑΡΑΟΥΖΟΥ ΚΑΛΛΙΟΠΗ
ΒΑΖΑΙΟΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
ΒΟΥΡΝΑ ΚΡΙΣΤΕΛ
ΓΚΟΛΟΜΕΕΒ ΚΡΙΣΤΙΑΝ
∆ΗΜΗΤΡΙΑ∆ΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
∆ΗΜΗΤΡΙΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
∆ΡΑΚΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ F
∆ΡΑΣΙ∆ΟΥ ΜΑΡΙΑ ΘΑΛΕΙΑ
ΚΑΡΠΟΥΖΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΤΣΙΑΡΑ ΑΦΡΟ∆ΙΤΗ
ΚΛΙΚΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ
ΚΟΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΛΕΜΠΛ ΗΛΕΚΤΡΑ-ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΠΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΣΤΑΥΡΟΥΛΑ
ΝΕΓΡΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΝΤΟΥΝΤΟΥΝΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΣΟΦΙΑΝΙ∆ΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΣΠΑΝΟΥ∆ΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΧΡΗΣΤΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ

Κωπηλασία
26/6/2018 Αναχώρηση 08:45

ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΟΥ ΘΩΜΑΙΣ
ΚΑΛΕΝΤΖΗΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ
ΜΑΡΟΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΗΣ ΝΙΝΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΝΤΟΥΣΚΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΣΤΕΡΓΙΑΚΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΙΑΝΝΑΡΟΣ ΣΠΥΡΙ∆ΩΝ

Ξιφασκία
22/6/2018 Αναχώρηση 10:10 μέσω Κωνσταντινούπολης

ΚΟΝΤΟΧΡΙΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΜΑΡΙΑ
ΓΕΩΡΓΙΑ∆ΟΥ ∆ΕΣΠΟΙΝΑ ΜΕΤΑΞΙΑ
ΓΚΟΥΝΤΟΥΡΑ ΘΕΟ∆ΩΡΑ
ΚΑΒΒΑ∆ΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ

Πάλη
22/6/2018 Αναχώρηση 8.35 μέσω Μονάχου

ΤΣΕΚΕΡΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ

22/6/2018 Αναχώρηση 9:00 μέσω Μονάχου
ΚΕΣΙ∆ΗΣ ΛΑΟΚΡΑΤΗΣ

23/6/2018 Αναχώρηση 8:10 μέσω Μονάχου
ΚΡΙΑΡΙ∆ΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ

23/6/2018 Αναχώρηση 8.35 μέσω Μονάχου
∆ΕΜΙΡΚΑΝ ΧΡΙΣΤΙΝΑ
ΜΠΙΝΕΝΜΠΑΟΥΜ ΚΥΡΙΛΟΣ
ΞΕΝΙ∆ΗΣ ΤΙΜΟΦΕΙ
ΠΡΕΒΟΛΑΡΑΚΗ ΜΑΡΙΑ
ΤΕΛΙΑΝΙ∆ΟΥ ΘΕΟ∆ΩΡΑ

Πετοσφαίριση
21/6/2018 Αναχώρηση 22:30

ΑΡΤΑΚΙΑΝΟΥ ΜΑΡΙΑ ΕΛΕΝΗ
ΒΑΣΙΛΑΝΤΩΝΑΚΗ ΑΝΘΗ
ΓΕΝΙΤΣΑΡΙ∆Η ΜΑΡΙΑ
ΓΙΩΤΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΑ
∆ΑΛΑΚΟΥΡΑΣ ΑΝΕΣΤΗΣ
∆ΑΡΙ∆ΗΣ ΘΕΟΛΟΓΟΣ-ΧΡΗΣΤΟΣ
∆ΙΩΤΗ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΖΗΣΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΖΟΥΠΑΝΗ ΝΙΚΟΣ
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΙ∆ΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΛΑΜΠΡΟΥΣΗ ΓΕΩΡΓΙΑ
ΜΕΡΤΕΚΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΑΠΑ∆ΟΠΟΥΛΟΣ ΗΡΑΚΛΗΣ
ΠΕΛΕΚΟΥ∆ΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΠΕΤΡΕΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΡΟΥΜΕΛΙΩΤΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΤΙΒΑΧΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΣΤΡΑΝΤΖΑΛΗ ΟΛΓΑ
ΤΑΚΟΥΡΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΤΟΤΣΙ∆ΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΦΙΛΙΠΠΟΒ ΝΤΜΙΤΡΟ
ΧΑΤΖΗΕΥΣΤΡΑΤΙΑ∆ΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΧΡΙΣΤΟ∆ΟΥΛΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ

Ποδηλασία
25/6/2018 Αναχώρηση 22:30

ΚΥΡΙΑΚΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΜΠΟΥΓΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΦΑΡΑΝΤΑΚΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΚΑΣΤΡΑΝΤΑΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΙΛΑΚΗ ΑΡΓΥΡΩ
ΦΑΣΟΗ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΤΖΟΡΤΖΑΚΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ

Ποδόσφαιρο
20/6/2018 Αναχώρηση 11:15 μέσω Φρανκφούρτης

ΑΝΤΖΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΙΤΑΛΙΩΤΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΒΟΪΛΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
ΓΑΛΟΥΠΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΓΚΑΡΓΚΑΛΑΤΖΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
∆ΙΑΜΑΝΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ M
ΕΜΜΑΝΟΥΗΛΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΙ∆ΗΣ ΦΩΤΙΟΣ
ΛΥΡΑΤΖΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΜΑΧΑΙΡΑΣ ΘΕΟ∆ΟΣΙΟΣ
ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΝΙΚΟΠΟΛΙ∆ΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΑΡ∆ΕΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΣΚΕΝΤΕΡΑΪ ΑΝΤΡΙΑΝΟ
ΤΣΑΟΥΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΤΣΕΡΚΩΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΤΣΙΜΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Πυγμαχία
23/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΚΑΛΑΜΑΡΑΣ ΠΟΛΥΝΕΙΚΗΣ
ΤΣΑΓΚΡΑΚΟΣ ΠΑΥΛΟΣ-ΠΟΥΛΙΚΟΣ
ΤΣΑΝΙΚΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ

Σκοποβολή
21/6/2018 Αναχώρηση 08:35 μέσω Μονάχου

ΓΑΜΠΙΕΡΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΜΑΚΡΑΚΗ ΜΑΡΟΥΣΑ
ΜΑΣΤΡΟ∆ΗΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΠΑΚΑΝΕΛΛΟΥ ∆ΗΜΗΤΡΑ
ΤΖΙΝΑΚΟΣ ΑΝΑΡΓΥΡΟΣ

21/6/2018 Αναχώρηση 09:35 μέσω Μονάχου
ΖΗΣΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ
ΚΑΡΠΙ∆ΑΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ
ΚΟΡΑΚΑΚΗ ΑΝΝΑ
ΤΣΙΟΝΟΓΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΧΑΤΖΗΤΣΑΚΙΡΟΓΛΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ

Στίβος
25/6/2018 Αναχώρηση 08:45

ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙ∆Ω
ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ
ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΑΝΝΑ
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΚΟΥΡΛΙΑΣ ΜΑΡΚΟΣ
ΖΩΤΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΣ
ΤΑΣΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ

26/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΑΛΒΕΡΤΣΙΑΝ ΚΡΙΣΤΙΝΑ
ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΘΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΙΑΣΩΝ
ΜΑΣΤΟΡΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ
ΜΠΑΝΙΩΤΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΝΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΤΡΕΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΘΕΟ∆ΩΡΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ
ΝΥΦΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΠΕΣΙΡΙ∆ΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F
ΣΠΑΝΟΥ∆ΑΚΗ ΧΑΤΖΗΡΗΓΑ ΡΑΦΑΗΛΙΑ
ΣΤΕΡΓΙΟΥΛΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΤΟΚΑ ΕΛΠΙ∆Α

27/6/2018 Αναχώρηση 08:45
ΓΑΛΑΖΟΥΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΓΚΕΛΑΟΥΖΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
∆ΗΜΗΤΡΑΚΗΣ ΑΝ∆ΡΕΑΣ
∆ΟΥΒΑΛΙ∆ΗΣ ΡΙΚΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΖΗΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΚΑΛΛΙΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΑΡΑΚΑΤΣΑΝΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
ΚΕΡΑΜΙ∆Α ΓΡΗΓΟΡΙΑ ΕΜΜΑΝΟΥΕΛΑ
ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ
ΚΟΤΙΤΣΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΚΟΡΑΙΝΗ
ΜΕΡΤΖΑΝΙ∆ΗΣ ∆ΕΣΠΟΤΕΡΗΣ ΜΙΧΑΗΛ
ΠΕΤΡΟΥΛΑΚΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΣΑΜΑΝΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
ΣΑΡΡΗ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ F
ΤΡΙΒΥΖΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ

Ταεκβοντο
26/6/2018 Αναχώρηση 14:55

ΑΠΟΙΚΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ
ΜΗΤΣΟΠΟΥΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΑ
ΝΙΚΟΛΑΪ∆ΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
ΣΑΡΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΕΛΗΚΩΣΤΟΓΛΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ
ΤΖΕΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ
ΦΑΚΙΝΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ
ΧΑΜΑΛΙ∆ΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ

Τζούντο
25/6/2018 Αναχώρηση 02:10

ΘΕΟ∆ΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΤΣΟΥΜΗΤΑΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΜΑΛΛΙΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΝΤΑΝΑΤΣΙ∆ΗΣ ΑΛΕΞΙΟΣ
ΤΣΕΛΙ∆ΗΣ ΘΕΟ∆ΩΡΟΣ

Τοξοβολία
20/6/2018 Αναχώρηση 22:30

ΑΕΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΓΚΟΡΙΛΑ ΑΝΑΤΟΛΗ ΜΑΡΘΑ
ΚΑΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ
ΠΑΠΑΝ∆ΡΕΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΡΙΑ
ΨΑΡΡΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ

Υδατοσφαίριση
24/6/2018 Αναχώρηση 15:50

ΑΒΡΑΜΙ∆ΟΥ ΑΛΚΗΣΤΗ
ΑΣΗΜΑΚΗ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΑ
∆ΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
∆ΙΑΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ∆ΟΥ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΞΕΝΑΚΗ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΤΡΑ ΜΑΡΙΑ
ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ
ΠΛΕΥΡΙΤΟΥ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
ΠΡΩΤΟΠΑΠΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ
ΣΤΑΜΑΤΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΡΥΣΟΥΛΑ
ΧΥ∆ΗΡΙΩΤΗ ΙΩΑΝΝΑ

Υδατοσφαίριση
25/6/2018 Αναχώρηση 22:30

ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΑΝΑΚΑΚΗ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ
ΒΛΑΧΟΠΟΥΛΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΓΕΝΗ∆ΟΥΝΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΓΟΥΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝ∆ΡΟΣ-ΕΥΓΕΝΙΟ
∆ΕΛΑΚΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
∆ΕΡΒΙΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΖΕΡ∆ΕΒΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ
ΚΑΠΟΤΣΗΣ ΜΑΡΙΟΣ
ΚΟΛΟΜΒΟΣ ΧΡΙΣΤΟ∆ΟΥΛΟΣ
ΝΙΚΟΛΑΙ∆ΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΣΚΟΥΜΠΑΚΗΣ ∆ΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΛΕΓΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
ΦΟΥΝΤΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ

Χειροσφαίριση
22/6/2018 Αναχώρηση 8:45

ΑΝ∆ΡΙΤΣΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ
ΒΑΦΕΙΑ∆ΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΓΚΑΤΖΙΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
ΖΥΓΟΥΡΑ ΑΓΝΗ
ΚΑΡΑΧΑΡΙΣΗ ΡΑΦΑΗΛΙΑ F
ΚΑΡΕΛΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ
ΚΕΠΕΣΙ∆ΟΥ ΜΑΓ∆ΑΛΗΝΗ
ΜΑΝΙΑ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ
ΜΑΣΤΑΚΑ ΕΛΙΣΑΒΕΤ F
ΜΟΥΡΝΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΦΡΑΓΚΟΥΛΑ
ΡΑΤΣΙΚΑ ΝΙΚΗ
ΣΤΟΥΓΙΑΝΝΙ∆ΟΥ ΧΡΗΣΤΑ-ΜΑΡΙΑ
ΤΣΑΚΑΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ
ΓΟΥΡΓΟΥΜΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ
∆ΟΜΠΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΗΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ
ΙΩΑΝΝΟΥ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ
ΚΑΛΟΜΟΙΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΑΡΑΜΠΟΥΡΝΙΩΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ
ΚΕ∆ΕΡΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΚΡΑΛΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΠΕΤΡΟΣ
ΛΟΪΖΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΜΑΛΛΙΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ
ΜΙΧΑΗΛΙ∆ΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ
ΠΑΠΑ∆ΙΟΝΥΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ
ΠΑΣΣΙΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΤΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

Advertisement

Advertisement

Οι απόψεις - editorial που δημοσιεύονται στο Sportsfeed απηχούν τις απόψεις των συγγραφέων και όχι του Sportsfeed το οποίο τηρεί πιστά τις αρχές της ελευθεροτυπίας: Η δημοσίευση είναι η ψυχή της δικαιοσύνης. Copyright © 2018 Sportsfeed.gr

Sportsfeed.gr - To No1 ελληνικό site για τους Ολυμπιακούς Αγώνες